Jump to content

Πίνετε Coca Cola;


gmo
 Κοινοποίηση

Πίνετε Coca Cola;  

347 members have voted

  1. 1. Πίνετε Coca Cola;

    • Σε σημείο εθισμού
      79
    • Περιστασιακά
      199
    • Οχι
      69


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 684
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τις τελευταίες μέρες απέχω από τα ανθρακούχα ποτά. Τελικά δεν είμαι τόσο εξαρτημένος όσο νόμιζα.

Βέβαια,δεν σκοπεύω να συνεχίσω τη διατροφή αυτή για πολύ ακόμα...:D

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω τα σταματησα τα ανθρακουχα ποτα εδω και καιρο.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εγω μεχρι τα 12 ουτε να τη βλεπω δεν ηθελα.....!!! Μια φορα ειχα πιει για το φουσκωμα και τη μισησα.... Μετα εγινε η μεταστροφη...!!!!;) ;) Τωρα πινω αλλα οχι φανατικα... Γκουντις και σινεμα τραβιεται θα ελεγα!!! οσο για την cola των lidl ΜΟΥΦΑ!! Βασικα δεν πινετε οποτε απορω πως την αγοραζουν!!!:confused: :confused:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Εγω μεχρι τα 12 ουτε να τη βλεπω δεν ηθελα.....!!!
και πολυ καλα εκανες....κοκα κολα απαγορευεται στα παιδια εως 13 ετων!!!κανει κακο στα δοντακια:mad:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

και πολυ καλα εκανες....κοκα κολα απαγορευεται στα παιδια εως 13 ετων!!!κανει κακο στα δοντακια:mad:

Μόνο?;):)

Link to comment
Share on other sites

και πολυ καλα εκανες....κοκα κολα απαγορευεται στα παιδια εως 13 ετων!!!κανει κακο στα δοντακια:mad:

 

Εντάξει,προσωπικά δεν την θεωρώ τόσο επικίνδυνη.

Μπορούν να ξεπλύνουν το στόμα τους με νερό μετά ή να βουρτσίσουν τα δόντια τους.

Link to comment
Share on other sites

και πολυ καλα εκανες....κοκα κολα απαγορευεται στα παιδια εως 13 ετων!!!κανει κακο στα δοντακια:mad:

Εγώ που ποτέ μου δεν την συμπάθησα;

Εντάξει,προσωπικά δεν την θεωρώ τόσο επικίνδυνη.

Μπορούν να ξεπλύνουν το στόμα τους με νερό μετά ή να βουρτσίσουν τα δόντια τους.

 

Έχεις δει εσύ ποτέ κανέναν να το κάνει αυτό; Ιδού το ερώτημα.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που ποτέ μου δεν την συμπάθησα;

 

 

Έχεις δει εσύ ποτέ κανέναν να το κάνει αυτό; Ιδού το ερώτημα.

Και φταίει η Coca Cola γι' αυτό; :S

Link to comment
Share on other sites

yparxoun kai oi tsixloules pou ka8arizoun mia xara kai epanaferoun to sosto Ph. apla demonopioume polles fores parapanw merika pramata, ayto me to oti xalaei ta dodakia , to akouw apo ka8e pappou 8eio kai opiodipote gnosto tixei na sxoliasei . ok eipame, kai oi trofes exoun zaxari alla den kanoume etsi , kai to kazan ntipi exei zaxari alla den to kanoume 8ema! i zaxari tis koka kolas einai to ligotero

 

 

 

....a yparxei kai i light

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Επίσης υπάρχει και το νερό ;)

 

 

Ακριβώς.Πρέπει ν πω μάλιστα ότι έχω κόψει τη

κοκα

το τελευταίο καιρό κ τ εμφανή ''παχ:shifty:άκια'' αρχίζουν να εξαφανίζονται ως δια μαγείας.Δν ξέρω αν είναι θέμα μεταβολισμού ή όχι.Ένα είναι το σίγουρο: NO COKE FOR ME ANYMORE...:D

Link to comment
Share on other sites

και πολυ καλα εκανες....κοκα κολα απαγορευεται στα παιδια εως 13 ετων!!!κανει κακο στα δοντακια:mad:

 

Αφου περασα τα 13 ομως κυλησα και εγω στο βουρκο....;) ;)

Εγινα ενα θυμα της κοκα-κολας....:( :(

Ε μια στο τοσο δε φερνει και την καταστροφη.....:whistle: :whistle:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει,προσωπικά δεν την θεωρώ τόσο επικίνδυνη.

Μπορούν να ξεπλύνουν το στόμα τους με νερό μετά ή να βουρτσίσουν τα δόντια τους.

 

Εγώ που ποτέ μου δεν την συμπάθησα;

 

 

Έχεις δει εσύ ποτέ κανέναν να το κάνει αυτό; Ιδού το ερώτημα.

 

yparxoun kai oi tsixloules pou ka8arizoun mia xara kai epanaferoun to sosto Ph. apla demonopioume polles fores parapanw merika pramata, ayto me to oti xalaei ta dodakia , to akouw apo ka8e pappou 8eio kai opiodipote gnosto tixei na sxoliasei . ok eipame, kai oi trofes exoun zaxari alla den kanoume etsi , kai to kazan ntipi exei zaxari alla den to kanoume 8ema! i zaxari tis koka kolas einai to ligotero

 

 

 

....a yparxei kai i light

 

 

 

ολα οσα γραφετε θα ηταν σωστα σε περιπτωση που υπεθυνη για την αρνητικη δραση της κοκα κολα στα δοντια ηταν η ζαχαρη..

μη βγαζετε αυθαιρετα συμπερασματα λοιπον(επειδη απλα ετσι ειναι το λογικο,κολα=ζαχαρη=κακο για δοντια-)

αλλωστε ανεφερα πως δεν κανει να πινουν τα παιδια εως 13 περιπου ετων..αν εφταιγε η ζαχαρη θα το λεγανε οι ειδικοι και για τους μεγαλυτερους;)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
τωρα κυκλοφορησε η coca cola zero...

 

nai tin dokimasa se ena periptero sto stathmo tou thiseiou. pantos den einai kai tipotis trelo

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...