Jump to content

Meizu Pro 6 Plus


giannhsdimitriou
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά το factory reset μου έβγαλε το μήνυμα σε 40 δευτερόλεπτα. Τώρα το έχω και γράφει βίντεο 14 λεπτά και ακόμα γράφει .

 

Κάποιος κινέζος έχει χακάρει το κινητό και μου κάνει πλάκα. Δεν εξηγείται. Μάλλον θα ζητήσω πίσω τα λεφτά και θα τους το στείλω πακέτο.Δε θα ζητήσω αντικατάσταση συσκευής.

 

Εκτός αν κουβαλάω μαζί μου κάνα ψυγειο με παγοκύστες και το βάζω μέσα που και που για να κρυώνει :lol:

 

Μέχρι να γράψω το μήνυμα φτάσαμε αισίως στα 17 λεπτά βίντεο χωρίς να βγάλει μήνυμα.. Απλά δε το κρατάω στο χέρι και είναι χωρίς τη θήκη .

Edited by aplerix
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ποιά εκδοση έχει καλύτερη διαχείρηση μπαταρίας;
http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=46&type=1

5.2.7.0 το ξανά έγραψα παραπάνω

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετά το factory reset μου έβγαλε το μήνυμα σε 40 δευτερόλεπτα. Τώρα το έχω και γράφει βίντεο 14 λεπτά και ακόμα γράφει .

 

Κάποιος κινέζος έχει χακάρει το κινητό και μου κάνει πλάκα. Δεν εξηγείται. Μάλλον θα ζητήσω πίσω τα λεφτά και θα τους το στείλω πακέτο.Δε θα ζητήσω αντικατάσταση συσκευής.

 

Εκτός αν κουβαλάω μαζί μου κάνα ψυγειο με παγοκύστες και το βάζω μέσα που και που για να κρυώνει :lol:

 

Μέχρι να γράψω το μήνυμα φτάσαμε αισίως στα 17 λεπτά βίντεο χωρίς να βγάλει μήνυμα.. Απλά δε το κρατάω στο χέρι και είναι χωρίς τη θήκη .

http://forum.flymeos.com/forum-5-1.html

Μπες στα bugs και στείλε το, τράβα αν έχεις και screen shot με το σφάλμα

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Χτες γράφτηκα στο φορουμ και δήλωσα το bug , για κάποιο λόγο δεν εμφανίζεται . Ίσως κάτι πάτησα λάθος θα το ξαναδώ. Χτες είχα και τα νεύρα μου... :mad:

 

Κατά τα άλλα έχω δοκιμάσει διάφορα. Δείχνει να είναι πιο σταθερό με την εργοστασιακή ρομ και επίσης να δουλεύει η κάμερα για περισσότερη ώρα. Πχ κατάφερα και κατέγραψα βίντεο για 30 λεπτά , όπου και το έκλεισα μονος μου χωρίς να βγει το μήνυμα. :wacko: ΄Όμως δεν έχω απολύτως καμία εφαρμογή πέραν των εργοστασιακών. Ούτε καν playstore

 

Προηγουμένως έγραψα ότι έβγαλε το μήνυμα στα 40 δευτερόλεπτα , αλλα μόλις είχα κάνει factory reset και ενώ ταυτόχρονα φόρτιζα , άρα είχε ζεσταθεί. Γενικά δε μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να κλείνει αν ζεσταίνεται τόσο λίγο. Σίγουρα είναι bug της κάμερας και γενικά σε όλες τις rom . Απενεργοποιεί τη κάμερα χωρίς λόγο . Δε θα πάθει κάτι το κινητό στους 37-38 βαθμούς , γιατί κάπου τόσο έχει όταν βγάζει το μήνυμα περί υπερθέρμανσης.

 

 

Να δούμε τι θα μου πουν από το Lightinthebox. Λογικά θα μιλήσουν με Meizu

Link to comment
Share on other sites

Γενικά όταν το φορτίζω ποτέ δεν χρησιμοποιώ το κινητό, επίσης έχω βγάλει off την γρήγορη φόρτιση γιατί απλά την θεωρώ άχρηστη, οπότε το τηλέφωνο στην φόρτιση ζεστάνετε ελάχιστα.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

...Δε θα πάθει κάτι το κινητό στους 37-38 βαθμούς , γιατί κάπου τόσο έχει όταν βγάζει το μήνυμα περί υπερθέρμανσης.

...

Φυσικά και δεν παθαίνει κάτι σε αυτές τις θερμοκρασίες. Και χωρίς να κάνεις τίποτα το καλοκαίρι θα έχει πολλές φορές τέτοιες θερμοκρασίες.:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

... επίσης έχω βγάλει off την γρήγορη φόρτιση γιατί απλά την θεωρώ άχρηστη, οπότε το τηλέφωνο στην φόρτιση ζεστάνετε ελάχιστα.

....

Κι εγώ μόνο όταν για κάποιο λόγο βιάζομαι να το φορτίσω χρησιμοποιώ την γρήγορη φόρτιση:)

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

http://forum.flymeos.com/thread-43031-1-1.html

http://forum.flymeos.com/forum.php?mod=viewthread&tid=40851

εδώ βλέπω ότι και το Μ5 έχει το ίδιο πρόβλημα με την κάμερα, μάλλον για software πρόβλημα φαίνεται.

Edited by chios

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

http://forum.flymeos.com/thread-42222-1-1.html

Και εδώ γίνεται συζήτηση για την υπερθέρμανση του Pro 6 Plus

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

το έχω λιώσει να κατεβάζει τις εφαρμογές και ταυτόχρονα φορτίζω με τη θήκη , δίπλα έχω το πυροσβεστήρα για παν ενδεχόμενο και τα γυναικόπαιδα σε άλλο δωμάτιο.

 

Τελικά ενώ στο real view navigation του sygic κλεινει η κάμερα ( το έχω πλερώσει αυτό... χοντρά) στο racechrono δε κλείνει. Στους 39-40 βαθμούς δε τραβάει καν φωτογραφία , δε το συζητάμε για βίντεο. Κλείνει αμέσως η κάμερα. Στο racechrono τραβάει κανονικά βίντεο. Δε ξέρω αν θα εκραγεί βέβαια , του έβαλα βαρβάτη θήκη , λόγω δουλειάς και hardcore χρήσης.

 

Αυτά το ολίγα , το ξέρω σας έχω πρήξει , αλλά επειδή το τηλέφωνο δεν έχει απολύτως κανένα άλλο θέμα, θεωρώ πως αν το ζεστάνετε με κάποιο τρόπο κατά τη χρήση , όλοι το ίδιο θέμα θα έχετε. Απλά στους 35 βαθμούς και στους 36 προφανώς δουλεύει κανονικά το βίντεο. Οπότε η λύση είναι ψυγειάκι με παγοκύστες. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο θέμα που μόλις παρατήρησα:

Όταν πάω να αλλάξω την λειτουργία δικτύου σε 4G φαίνεται ότι δεν αλλάζει. Στην μπάρα όμως φαίνεται ότι είναι σε λειτουργία 4G.

Συμβαίνει σε κάποιον άλλον αυτό; 85b3d1232710d2fc2506fcedb335a1b3.jpg

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

sso το ίδιο και εδώ, αν .όμως τραβήξεις την κουρτίνα και το αλλάξεις από εκεί αλλάζει κανονικά.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα παρατηρήσει και εγώ αλλά δεν έδωσα σημασία γιατί δεν είχα θέμα με ταχύτητα δικτύου. Παρατήρησα κάποιες αποσυνδέσεις από το wlan αλλά και εκει δεν έδωσα σημασία.

 

Ερώτηση άσχετου. Η γρήγορη φόρτιση που ακριβώς απενεργοποιείται ; Δε το έχω ψάξει

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση άσχετου. Η γρήγορη φόρτιση που ακριβώς απενεργοποιείται ; Δε το έχω ψάξει

ρυθμίσεις - προσβασιμότητα

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση άσχετου. Η γρήγορη φόρτιση που ακριβώς απενεργοποιείται ; Δε το έχω ψάξει

mcharge

Απενεργοποίησε το.

...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο θέμα που μόλις παρατήρησα:

Όταν πάω να αλλάξω την λειτουργία δικτύου σε 4G φαίνεται ότι δεν αλλάζει. Στην μπάρα όμως φαίνεται ότι είναι σε λειτουργία 4G.

Συμβαίνει σε κάποιον άλλον αυτό; 85b3d1232710d2fc2506fcedb335a1b3.jpg

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ακριβώς το ίδιο παρατήρησα στο pro 6 της γυναίκας μόλις το αναβάθμισα στην τελευταία stable global πριν λίγες μέρες γιατί μόλις άνοιξε από την αναβάθμιση ήταν κολλημένο στο edge στην μπάρα.

 

Δεν τικαρεται το 4g αλλά το 3g , παρόλαυτα αυτά έγραφε LTE στην μπάρα επάνω.

 

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τράβηξε και ένα βίντεο ( και φωτογραφίες, screenshoots) που να δείχνει το πρόβλημα. Ίσως σου χρειαστεί αν φτάσεις σε dispute στο PayPal.

Το χειρότερο σενάριο είναι να σου πουν να το στείλεις πίσω για επισκευή. Σε τέτοια φάση είμαι εγώ με το banggood για ένα Le max2. Το έχω επιστρέψει από τον Μάρτιο και τώρα είμαι στη φάση που έχω κάνει κλιμάκωση σε claim στο PayPal.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μου είχε βγάλει πρόβλημα η οθόνη του le max 2, αγορά από banggood και τους είπα οτι θα το επισκευάσω Ελλάδα γιατί η διαδικασία επιστροφής είναι χρονοβόρα. Τελικά το δέχτηκαν και μου επέστρεψαν 50€ μετά που τους έδειξα απόδειξη από κατάστημα. Πληροφορία για μελλοντικές συναλλαγές με το banggood. :happy:

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

Μου είχε βγάλει πρόβλημα η οθόνη του le max 2, αγορά από banggood και τους είπα οτι θα το επισκευάσω Ελλάδα γιατί η διαδικασία επιστροφής είναι χρονοβόρα. Τελικά το δέχτηκαν και μου επέστρεψαν 50€ μετά που τους έδειξα απόδειξη από κατάστημα. Πληροφορία για μελλοντικές συναλλαγές με το banggood. :happy:
Ναι, μου το είχαν προτείνει και σε μένα, αλλά δυστυχώς το δικό μου είχε μπρικαρει και δεν μπορέσαμε να το επαναφέρουμε. Το είχα στείλει και στον CrisBal, χωρίς να μπορέσει και αυτός να το επαναφέρει.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Έκανα χθες ένα πείραμα με την κάμερα ξεκίνησα να τραβάω βίντεο έβαλα το κινητό με την θήκη κάτω από κουβέρτα, λοιπόν τράβαγε για 20 λεπτά ή θερμοκρασία πήγε 42 βαθμούς μου έβγαλε μήνυμα ότι έχει ανεβάσει θερμοκρασία πάτησα οκ αλλά η κάμερα συνέχισε να τραβάει δεν σταμάτησε, εννοείται μετά έβαλα το κινητό κάτω από το κλίμα για να στρώσει έκαιγε ολόκληρο.

Με ζεστό το κινητό δεν σε αφήνει να ενεργοποιήσεις το φλας.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο θέμα που μόλις παρατήρησα:

Όταν πάω να αλλάξω την λειτουργία δικτύου σε 4G φαίνεται ότι δεν αλλάζει. Στην μπάρα όμως φαίνεται ότι είναι σε λειτουργία 4G.

Συμβαίνει σε κάποιον άλλον αυτό;

Και σ' εμένα το ίδιο, αφού πέρασα την 6.3.0

...lost in translation...
Link to comment
Share on other sites

Με ποια εφαρμογή μετράς θερμοκρασία για να έχουμε συγκεκριμένο μέτρο σύγκρισης ; Μήπως διαφέρει η ένδειξη θερμοκρασίας ανάλογα την εφαρμογή και το κινητό εννοώ. Εμένα κλείνει σε χαμηλότερη θερμοκρασία πάντως. Το μήνυμα το βγάζει κάπου στους 38 . Δε το έχω σιγουρέψει. Η κάμερα κλείνει σε λιγότερα από 2-3 λεπτά μετά το μήνυμα.Στο real navigation view του sygic κλείνει αρκετά γρήγορα (περίπου 10 λεπτά , αλλά ταυτόχρονα φόρτιζα στο αυτοκινητο) και εκεί δε βγάζει καν μήνυμα. Στο racechrono (ΕΥΤΥΧΩΣ) δε κλείνει μέχρι τα 25 λεπτά που το έχω δοκιμάσει και με ενδιαφέρει. Το φλας δεν ανάβει κάτω από τους 39 βαθμούς. Συνεπώς επειδή πολύ συχνά το χρησιμοποιώ ως φακό για αρκετή ώρα ίσως έχω πρόβλημα. Οπως και για χρήση μεγενθυντικού φακού που επίσης χρησιμοποιώ συχνά στη δουλειά μου.

Το πότε θα κλείσει εξαρτάται και από τις παράλληλες εργασίες. πχ αν είναι ανοιχτές εφαρμογές στο background ή είσαι σε περιοχή χωρίς καλό δίκτυο και η αναζήτηση δικτύου βαράει υπερωρίες.

Είναι σίγουρο πως η διάρκεια που θα τραβήξει βίντεο εξαρτάται από τη χρήση του έχεις κάνει και που το είχες πριν ξεκινήσεις να τραβάς βίντεο.

Δηλαδή εμένα έτυχε και τις 2 φορές που το χρειάστηκα και έκλεισε να είμαι σε ένα χώρο εκδήλωσης με κόσμο. Κρατούσα το κινητό στο χέρι , άρα είχε ήδη τη θερμοκρασία από το χέρι μου και ταυτόχρονα χάζευα σερφάροντας .Πάτησα να γράφει σε 1080Ρ και μου έκλεισε στα 4-5 λεπτά. Το κινητό είναι και σε πολύ χοντρή θήκη που σίγουρα δε βοηθά στο να μειωθεί η θερμοκρασία του.

Μου έχει τύχει να τραβήξω και 20 λεπτά βίντεο χωρίς να βγάλει μήνυμα , αλλά πριν ήταν σε ένα τραπέζι κλειστό. Με φουλ σήμα κτλ

 

Μου ζήτησαν να το επιστρέψω και να μου στείλουν άλλο, αλλά νομίζω πως όλα έτσι είναι οπότε δεν έχει νόημα. Εκτός αν πάρω πίσω τα λεφτά και αγοράσω άλλο. Αλλά ποιο; Το να περιμένω 1-2 μήνες ( 30 μέρες λένε αυτοί ...τουλάχιστον) θα με εκνευρίσει περισσότερο. Θα προσπαθήσω να μιλήσω με MEIZU και μέχρι να μου στείλουν απάντηση δε θα πω στους Κινέζους τι θα κάνω. Θα το αφήσω ανοιχτό το θέμα. Εκείνοι βέβαια νομίζουν ότι εγώ το έχω δοκιμάσει απλά. Έτσι τους είπα. Το χρησιμοποιώ κανονικά όμως με θήκη και μια προστασία οθόνης της πλάκας που δε καλύπτει πλήρως την οθόνη.

 

Με λίγα λόγια . Αν το κινητό ήταν τέλειο σε όλα δε θα είχε 170ευρώ. Αλλά πολύ παραπάνω. Απλά σε εμένα έτυχε να μη κάνει για τη χρήση που θέλω εγώ να του κάνω. Φαντάζομαι όμως δεν είμαι υπερβολικός ούτε απαιτητικός.

 

Α ρε honor 6... αν δεν είχε πρόβλημα η μπαταρία σιγά μη το άλλαζα. Κινητάρα!

Edited by aplerix
Link to comment
Share on other sites

...

Με λίγα λόγια . Αν το κινητό ήταν τέλειο σε όλα δε θα είχε 170ευρώ. Αλλά πολύ παραπάνω..

Μην ξεχνάμε ότι το κινητό αυτό κυκλοφόρησε το 2016 και τότε δεν είχε 170€. Αλλά ακόμα και τώρα αν δεις στο Σκρουτζ το πουλάνε πάνω από 360€.

 

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Για κάποια κινητά όπως αυτό, το skroutz δεν έχει νόημα. Είναι ελάχιστα τα μαγαζιά που τα πουλάνε. Για ολα τα κινητά και γενικά τα ηλεκτρονικά αν το ψάξετε θα δείτε ότι υπάρχουν σκρουτζομάγαζα που τα πουλάμε πολύ ακριβότερα. Μέχρι και τη διπλάσια τιμή. Απλώς το meizu δεν έχει εμπορικό όνομα , οπότε δεν έχει ζήτηση , άρα λίγα μαγαζιά το πουλάνε ακριβά.

 

Το κινητό το βρήκα μέσω kimovil , εκεί είχε καλές κριτικές. Δε μπήκα σε αυτό το φόρουμ. Τέλος πάντων επειδή μίλησα με φίλους που έχουν ψαχτεί αρκετά με κινητά κτλ για το πρόβλημα , το θέμα με την υπερθέρμανση είναι κοινό στα πιο καινούρια κινητά που έχουν βαρβάτους επεξεργαστές κάμερες κτλ. Δηλαδή και ακριβά κινητά μπορεί να έχουν ίδιο πρόβλημα. Απλά το δικό μας είναι ακόμα πιο ευαίσθητο.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και δεν έχω τις γνώσεις πολλών ατόμων εδώ μέσα και έχω μια απορία.

Έχω meizu 16 μήνες σύνολο , και τους δυο τελευταίους το συγκεκριμένο.

Έχω δει άπειρες φορές εντός λεκανοπεδίου να μην έχω δεδομένα και φυσικα να καθυστερεί η σύνδεση η και να μην συνδέεται καθόλου.

Εδώ με εσάς έμαθα για την έλλειψη της 800αρας μπάντας δεν ήξερα και τα έβαζα με την cosmote συνεχώς.

Αναρωτιέμαι τελικά αυτό είναι το πρόβλημα η , ο ίδιος ο πάροχος;

Με παλαιότερες συσκευές δεν είχα τέτοια θέματα παρά μόνο σε Δισβατα σημεία επαρχιακά τουλάχιστον.

Και φυσικα μιλάω για συσκευές , Iphone , LG, Samsung .

 

Πχ χτες βράδυ Βαρυμπόμπη δεν συνδεόταν πουθενά....

Όσο αναφορά το άλλο θέμα με το 20λεπτο βίντεο θα το δοκιμάσω και εγώ σε πίστα σε πρώτη ευκαιρία αλλά νομίζω λίγο τραβηγμένο να θεωρήσουμε μια συσκευή κινητή προβληματική από μια τέτοια ενέργεια.

Άποψη μου με το συμπάθειο.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε ένας από εμάς όταν αγοράζει ένα smartphone το κάνει για διαφορετικούς λόγους. Για αυτό άλλωστε υπάρχουν χιλιάδες διαφορετικές συσκευές.

Για εμένα είναι πολύ σημαντικό ότι όταν φτάσει στους 37-38 βαθμούς πχ είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα με το βίντεο και τη κάμερα. Συνεπώς για εμένα είναι άχρηστη συσκευή. Θα δω πως θα πάει στη πράξη θα μιλήσω και με meizu . Μπορεί να το στείλω και πίσω. Πριν λίγο το δοκίμασα. Στους 39 βαθμούς κάμερα πάπαλα. Για έχουμε ένα μέτρο σύγκρισης το κινητό με αργή φόρτιση φτάνει στους 36 βαθμούς. Με χρήση αρκετή ώρα είναι σταθερά στους 36-37. Ε αν εκείνη τη στιγμή πας να τραβήξεις βίντεο .... βίντεο γιοκ. Δεν είναι bug μόνο της εφαρμογής της καμερας του κινητού , το κάνει και με άλλη εφαρμογή κάμερας. Απλά στην άλλη εφαρμογή κλείνει σχεδόν αμέσως μετά από ένα μήνυμα περί σφάλματος της κάμερας ( εννοεί τη θερμοκρασία προφανώς αλλά δε το συγκεκριμενοποιεί )

 

Σχετικά με τη συνδεσιμότητα δε νομίζω να οφείλεται στο κινητό. Με πιο παλιά 4G κινητά που εννοείται δεν είχαν την Β20 πχ δεν είχα πρόβλημα ποτέ και πουθενά και κάνω 40.000χλμ το χρόνο λόγω δουλειάς , άρα είμαι συνεχώς στο δρόμο . Τώρα αν έχουμε ένα ακόμα εξαιρετικό χαρακτηριστικό του meizu τι να πω. Προς το παρόν φαίνεται να είναι εντάξει. Δεν είχα θέμα. Πολλές φορές τα προβλήματα οφείλονται στην υπερφόρτωση του δικτύου της περιοχής. Γενικώς πολλοί παίζουν με τα ρημαδοκινητά την ίδια στιγμή.

Edited by aplerix
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Meizu Pro 6 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...