Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson W800 Walkman Phone


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ το αγόρασα 430 € από το Γερμανό πριν 1 εβδομάδα, απλή συσκευή. Παιδιά μην μεμψιμοιρούμε, τα αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω! Αν συγκρίνουμε ΝΟΚΙΑ, ΝΕC και SE, θα καταλάβει εύκολα ο οποιοσδήποτε ότι πρώτα πάει η NEC μετά η ΝΟΚΙΑ και πολύ πιο κάτω είναι η SE στο θέμα τιμής σε σχέση με τις λειτουργίες ενός τηλεφώνου.

Όσο για τα καταστήματα του ΟΤΕ το ξέρουν και οι πέτρες ότι είναι πανάκριβα όλα τα είδη. Γνώμη μου είναι να το πάρετε ή από τον Γερμανό ή από κάποιο κατάστημα ΤΙΜ ή Vodafone.

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 988
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ το αγόρασα 430 € από το Γερμανό πριν 1 εβδομάδα, απλή συσκευή. Παιδιά μην μεμψιμοιρούμε, τα αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω! Αν συγκρίνουμε ΝΟΚΙΑ, ΝΕC και SE, θα καταλάβει εύκολα ο οποιοσδήποτε ότι πρώτα πάει η NEC μετά η ΝΟΚΙΑ και πολύ πιο κάτω είναι η SE στο θέμα τιμής σε σχέση με τις λειτουργίες ενός τηλεφώνου.

Όσο για τα καταστήματα του ΟΤΕ το ξέρουν και οι πέτρες ότι είναι πανάκριβα όλα τα είδη. Γνώμη μου είναι να το πάρετε ή από τον Γερμανό ή από κάποιο κατάστημα ΤΙΜ ή Vodafone.

sti tim pou piga,rwtisa kai mou eipan 472 euro. :mad: tote epatha.lew asto.gia na dw kai sto oteshop kai vlepw ta idia.mallon mono o germanos exei mia fisiologiki timi.

Link to comment
Share on other sites

xairetw kai egw mw th seira mou ws enas neos user tou site!edw kai 8-9 meres exw sthn katoxh mou to s-e w800i!8a elega korufaio kinhto apo osa exw xrhsimopihsei.den exei kai kati pou na mhn se euxaristei ektos apo kati leptomereies ti opoies den exoun allaksei, opws gia paradeigma h elleipsh ellinikou telikou sigma " ς " otan grafeis mhnima h' apo8hkeueis ari8mo kai 8eleis na xrhsimopoihseis to " ς " gia thn kataxwrhsh tou onomatos tou xrhsth.den kserw an kaneis exei proseksei se fwtografies travigmenes se xamhlo fws na uparxoun "grammes" sthn fwtografia sthn o8onh tou kinhtou.einai fusiologiko na sumvainei auto?se kanoniko fws den fainetia kati analogo.sthn ektupwsh gnvrizei kaneis an 8a uparxoun autes oi grammes?sorry gia to megalo post mou.
Link to comment
Share on other sites

xairetw kai egw mw th seira mou ws enas neos user tou site!edw kai 8-9 meres exw sthn katoxh mou to s-e w800i!8a elega korufaio kinhto apo osa exw xrhsimopihsei.den exei kai kati pou na mhn se euxaristei ektos apo kati leptomereies ti opoies den exoun allaksei, opws gia paradeigma h elleipsh ellinikou telikou sigma " ς " otan grafeis mhnima h' apo8hkeueis ari8mo kai 8eleis na xrhsimopoihseis to " ς " gia thn kataxwrhsh tou onomatos tou xrhsth.den kserw an kaneis exei proseksei se fwtografies travigmenes se xamhlo fws na uparxoun "grammes" sthn fwtografia sthn o8onh tou kinhtou.einai fusiologiko na sumvainei auto?se kanoniko fws den fainetia kati analogo.sthn ektupwsh gnvrizei kaneis an 8a uparxoun autes oi grammes?sorry gia to megalo post mou.

καλως ηρθες :) οι γραμμες που ειδες ειναι noise της μηχανης θα πρεπει να ησουν σχεδον σε απολυτο σκοταδι για να στο κανει αυτο :confused:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

xairetw kai egw mw th seira mou ws enas neos user tou site!edw kai 8-9 meres exw sthn katoxh mou to s-e w800i!8a elega korufaio kinhto apo osa exw xrhsimopihsei.den exei kai kati pou na mhn se euxaristei ektos apo kati leptomereies ti opoies den exoun allaksei, opws gia paradeigma h elleipsh ellinikou telikou sigma " ς " otan grafeis mhnima h' apo8hkeueis ari8mo kai 8eleis na xrhsimopoihseis to " ς " gia thn kataxwrhsh tou onomatos tou xrhsth.den kserw an kaneis exei proseksei se fwtografies travigmenes se xamhlo fws na uparxoun "grammes" sthn fwtografia sthn o8onh tou kinhtou.einai fusiologiko na sumvainei auto?se kanoniko fws den fainetia kati analogo.sthn ektupwsh gnvrizei kaneis an 8a uparxoun autes oi grammes?sorry gia to megalo post mou.

 

Ναι, στην εκτύπωση θα τις βλέπεις :(

Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο να γράψει κάποιος με ποιον τρόπο μπορούμε να δούμε την έκδοση λογισμικού ? Υπάρχει κάποιος συνδιασμός στα πλήκτρα, αλλά ποιος είναι ? ;) ;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο να γράψει κάποιος με ποιον τρόπο μπορούμε να δούμε την έκδοση λογισμικού ? Υπάρχει κάποιος συνδιασμός στα πλήκτρα, αλλά ποιος είναι ? ;) ;)

αν θυμαμαι καλα :confused: <*>>*> :worry:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι να το πάρετε ή από τον Γερμανό ή από κάποιο κατάστημα ΤΙΜ ή Vodafone.

Έλα όμως που έχω επιδότηση και πρέπει να το πάρω από τον οτε....Εκεί δυσκολεύουν τα πράγματα...

http://img.userbarz.com/46/9081.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα από e-shop.gr 423€ και το παραλαμβάνω τη Δευτέρα. Πιστεύω είναι λογική τιμή σε σχέση με το K750 αφού περιλαμβάνει 512ΜΒ κάρτα μνήμης.
Link to comment
Share on other sites

:) Το ακριβώς αντίθετο είναι: >*<<*<*

το δηλωσα οτι δεν θυμομουν καλα :D υπομονη 2 μερες εμειναν :cool: καλοριζικο :)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Έλα όμως που έχω επιδότηση και πρέπει να το πάρω από τον οτε....Εκεί δυσκολεύουν τα πράγματα...

Όταν έχεις σύνδεση COSMOTE, από οπουδήποτε και αν το έχεις αγοράσει να πας στο κατάστημα COSMOTE (οδός Ζέρβα Ν. 10, Γιάννενα) και από ότι ξέρω θα πρέπει να σου κάνουν έκπτωση και θα έχεις και την επιδότηση.

(Τηλεφώνησε πρώτα στο 8011197000 και ζήτησε τιμές και ανάφερε ότι έχεις επιδότηση και ρώτησε πρώτα βέβαια αν είναι διαθέσιμο)

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση προς ολους τους κατοχους του W800

ειναι αληθεια οτι δεν γινονται minimized οι τρεχουσες εφαρμογες και τα παιχνιδια,οπως στο Κ750 ?

το θεωρω πολυ συμαντικο αυτο

thnx anyway

Πατώντας παρατεταμένα το πλήκτρο "Back key" στα παιχνίδια και τις εφαρμογές

σου δίνονται οι επιλογές "Exit" και "Minimized" .Αν επιλέξεις "minimized" ,κατόπιν

πατώντας πάλι παρατεταμένα το πλήκτρο επιστροφής σου δίνεται η δυνατότητα

να τερματίσεις ή όχι την εφαρμογή ή το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Τα πληκτρα επιλογων[δεξι αριστερο] δεν μπορεις να τα ρυθμισεις εσυ?Δεν μπορω να βρω πως μονο το joystik βρηκα πως :O
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν υπαρχει το τελικο ...ς.... οταν γραφεις μυνηματα ; γιατι σαν γραμμα σε καποιες λεξεις που σου βγαζει το Τ9 το ειδα,υπαρχει τροπος να το βγαζει και οταν γραφω μυνημα; και πως βλεπω την εκδοση λογισμικου,ποια κουμπια παταω;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν υπαρχει το τελικο ...ς.... οταν γραφεις μυνηματα ; γιατι σαν γραμμα σε καποιες λεξεις που σου βγαζει το Τ9 το ειδα,υπαρχει τροπος να το βγαζει και οταν γραφω μυνημα; και πως βλεπω την εκδοση λογισμικου,ποια κουμπια παταω;

SE και τελικό σίγμα είναι στα μαχαίρια από χρόνια. Εχουν τσακωθεί και δεν λένε να τα βρουν με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Άλλος ένας ευτυχής κάτοχος !!! :D :w00t: :cool:

Δεν έχω άλλα λόγια για να εκφράσω την χαρά μου... :D

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Τα πληκτρα επιλογων[δεξι αριστερο] δεν μπορεις να τα ρυθμισεις εσυ?Δεν μπορω να βρω πως μονο το joystik βρηκα πως :O

Όχι,τουλάχιστον εγώ δεν βρήκα πουθενά κάτι τέτοιο.Αν κάποιος έχει βρει πως να προγραμματίζει τα επάνω δύο (δεξιό-αριστερό) πλήκτρα ,ας το μας το πει.

Link to comment
Share on other sites

Όχι,τουλάχιστον εγώ δεν βρήκα πουθενά κάτι τέτοιο.Αν κάποιος έχει βρει πως να προγραμματίζει τα επάνω δύο (δεξιό-αριστερό) πλήκτρα ,ας το μας το πει.

Δεν γίνεται.

Και πως θα μπορούσε να γίνει δηλαδή, αφού αυτά αντιστοιχούν στις επιλογές της οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

θα ρωτήσω κάτι και περιμένω απαντήσεις απο τους 1ους που το έχουν αγοράσει

 

το χρώμα το συνηθίσατε; ή ακόμα κάπως σας ξενίζει το άσπρο-πορτοκαλί;

 

η συσκευή λερώνει εύκολα; είχα διαβάσει σε φόρουμ το εξωτερικού ότι μετά απο μια εβδομάδα χρήσης αρχίζει να μαυρίζει

Link to comment
Share on other sites

θα ρωτήσω κάτι και περιμένω απαντήσεις απο τους 1ους που το έχουν αγοράσει

 

το χρώμα το συνηθίσατε; ή ακόμα κάπως σας ξενίζει το άσπρο-πορτοκαλί;

 

η συσκευή λερώνει εύκολα; είχα διαβάσει σε φόρουμ το εξωτερικού ότι μετά απο μια εβδομάδα χρήσης αρχίζει να μαυρίζει

 

 

Εγώ πάντως τo χρώμα τo έχω συνηθίσει μια χαρά...και όσο για μαυρίλες και τέτοια...δεν υπάρχει ούτε ίχνος στο κινητό μου!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα και με την χρήση που θα του κάνεις. Εμένα δεν μάυρισε καθόλου αν και ομολογώ ότι η χρήση που του έκανα ήταν εξαντλητικά υπερβολική για αυτή την εβδομάδα που το έχω.

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

To pira kai ego shmera to kinhtaki!!!

 

Parathrhseis¨

Yperoxo,tromero kinhtaki, me ekane na nioso pali san paidaki!

 

Poly foteinh othoni re gamoto, den ginetai na ayjhuei kapos to contrast? Den ftaiei h foteinothta toso oso to contrast!

 

H camera.....mmmmm, kalh gia kinhto, fysika den sygkrinetai me mia psifiakh, prepei na thn dokimaso perisotero gia na po. Pados einai xrhsimo na kouvalas mia cameroula 2 mp padou mazi.

 

Oi typoi kanane tromerh douleia me to eksoteriko hxeio!!! Trelathika otan proseksa oti otan akoumpaei pano se mia leia epifaneia (px to trapezi) o hxos akougetai pio dynata!!!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ ότι βρωμίζει ανάλογα την χρήση, αλλά δεν λέει απο άσπρο σε 1 μήνα πχ να γίνει μαύρο γκρί

 

άντε να πέσει και η τιμή λιγάκι, να το αγοράσω και εγώ

 

βασικά με έχετε πείσει που κανείς δεν αντιμετώπισε ως τώρα πρόβλημα(εκτός απο τους ελληνικούς τίτλους στα mp3, αλλα δεν ακούω ελληνικά οπότε οκ)

 

το Bluetooth φτάνει στα 10 ή στα 100 μέτρα

μπορεί να γράψει ήχο απο το ράδιο;

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...