Jump to content

Τα πάντα για το Vodafone live! & Vodafone 360


Gka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στη διαφημιση του live στην τηλεοραση αναφερει ενα παιχνιδι pro fantasy fotball ή καπως ετσι,οπου κανεις τον ποδοσφαιροmanager αν δεν κανω λαθος.Μπηκα τωρα στο live kai δεεεν το βρηκα.Ξερει κανεις τιποτα??? :(
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 ( 6 Μάρ. 2004 , 14:34)

 

Στη διαφημιση του live στην τηλεοραση αναφερει ενα παιχνιδι pro fantasy fotball ή καπως ετσι,οπου κανεις τον ποδοσφαιροmanager αν δεν κανω λαθος.Μπηκα τωρα στο live kai δεεεν το βρηκα.Ξερει κανεις τιποτα??? :(

 

αν δεν κάνω λάθος δεν είναι από τα java που κατεβάζεις αλλά παίζεται Online... όποτε κοίταξε το αν είναι σε καμία άλλη ενότητα! :o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx ( 7 Μάρ. 2004 , 00:16)

 

αν δεν κάνω λάθος δεν είναι από τα java που κατεβάζεις αλλά παίζεται Online... όποτε κοίταξε το αν είναι σε καμία άλλη ενότητα! :o

 

Ωχ!Λες?Και ειχα χαρει..Τι να παιζω online?Θα θελω μια καρτα την ωρα..

Link to comment
Share on other sites

και νομίζω δεν είναι μόνο η ογκοχρέωση, πληρώνεις και κάποιο πόσο για συμμετόχη (0.20Ε/βδομάδα) αν δεν κάνω λάθος!
Link to comment
Share on other sites

τεσπα..Εχει παιξει κανεις το παιχνιδι αυτο να μας πει εντυπωσεις?(το pro fantasy football εννοω).Α,και η χρεωση ειναι 3€!!
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

To 7600 den einai sumvato me live!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ρε παιδια.εχω ενα 6600 αγορασμενο απο την cosmote.αν βαλω μια cu μπορω να ενεργοποιησω το vodafon live! ?αν το ενεργοποιησω μετα μπορω να βαλω την καρτα της cosmote?
http://www.tapi.gr/thomas/styles/hestia/imageset/site_logo.gifForum για προγνωστικά του στοιχήματος!Προτάσεις με μεγάλη επιτυχία...
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (PtG@nokia7650or3200: Nokia3200/1.0 () Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από trilos021

ρε παιδια.εχω ενα 6600 αγορασμενο απο την cosmote.αν βαλω μια cu μπορω να ενεργοποιησω το vodafon live! ?αν το ενεργοποιησω μετα μπορω να βαλω την καρτα της cosmote?

 

Fysika, mporeis na vazeis karta opoioudhpote diktyou opote theleis! Otan tha exeis to cu tha mporeis na mpaineis sto live kai otan exeis thn cosmote sto view kanonikotata :-)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Petros the Great (27 Μάρ. 2004 , 19:14)

 

Wirelessly posted (PtG@nokia7650or3200: Nokia3200/1.0 () Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Fysika, mporeis na vazeis karta opoioudhpote diktyou opote theleis! Otan tha exeis to cu tha mporeis na mpaineis sto live kai otan exeis thn cosmote sto view kanonikotata :-)

 

H voda έχει τρομοκρατήσει τον κόσμο με αυτό το live & τις customized συσκευές της... :p
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξέρει κάποιος γιατί το 6610 δεν είναι συμβτό με το VodafoneLive!, ενώ π.χ. τα 6220 και 3200 ειναι;;;; Όλα αυτα τα κινητά δεν έχουν κάποια σημαντική διαφορά. Ή μήπως κάνω λάθος;;;

 

Αντιθετα σε ένα διαφημηστικό της Cosmote είδα ότι το 6610 είναι συμβατό με το View. Είναι αλήθεια αυτό;;;

Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά!!!

Έστειλα ένα MMS σε ένα email που έχω και

είδα πως ο αποστολέας είναι ο

694xxxxxxx@mms.vodafone.gr.

Δοκίμασα να κάνω reply αλλά χωρίς επιτυχία.

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα;

Ευχαριστώ προκαταβολικά! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Reignman (13 Απρ. 2004 , 00:00)

 

Παιδιά Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά!!!

Έστειλα ένα MMS σε ένα email που έχω και

είδα πως ο αποστολέας είναι ο

694xxxxxxx@mms.vodafone.gr.

Δοκίμασα να κάνω reply αλλά χωρίς επιτυχία.

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα;

Ευχαριστώ προκαταβολικά! :)

 

 

δεν γινεται reply σε αυτο το email.

το στελνεις ομως σε αυτο 694xxxxxxx@mml.vodafone.gr που ειναι το photo album του και το βλεπει μεσα απο την αρχικη σελιδα στα μυνηματα

εχει link που λεει photo album!

ελπιζω να βοηθησα! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος robin (13 Απρ. 2004 , 01:06)

 

δεν γινεται reply σε αυτο το email.

το στελνεις ομως σε αυτο 694xxxxxxx@mml.vodafone.gr που ειναι το photo album του και το βλεπει μεσα απο την αρχικη σελιδα στα μυνηματα

εχει link που λεει photo album!

ελπιζω να βοηθησα! :)

 

 

Ησουν κατατοπιστικότατος!

Δυστυχώς όμως ισχύει αυτό που δεν ήθελα...

Να serfάρω από το κινητό μου για να δω κάτι

που θα μου στείλουν.. :(

Link to comment
Share on other sites

den xreiazete na serfareis apo to kinito sou..

pigaine stin selida tis vodafone, epelekse mms photo album, kane log in kai eisai etoimos...

mporeis na deis ta mms sou, na steileis mms me xrewsi tou arithmou sou kai alla polla.. exei apothikeutiko xwro giro sta 5mb an den me apata i mnimi mou...

Ps i apostoli mms sto photo album einai molis 10 cents...

Link to comment
Share on other sites

Στα VodafoneLive! κινητά "ανάβει" συνεχώς το σήμα G του gprs και το φακελάκι των MMS;;;

 

Γιατί αυτό το παρατήρησα σε ένα καινούργιο Nokia 3200 VFLive! από τη στιγμή που το ανοίξαμε... :wacko:

Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xrhstos (15 Απρ. 2004 , 17:10)

 

Στα VodafoneLive! κινητά "ανάβει" συνεχώς το σήμα G του gprs και το φακελάκι των MMS;;;

 

Γιατί αυτό το παρατήρησα σε ένα καινούργιο Nokia 3200 VFLive! από τη στιγμή που το ανοίξαμε... :wacko:

 

Στο t610 δεν είχα παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Ίσως κάποιος άλλος κάτοχος 3200 vf live μπορεί να μας διαφωτίσει...
Link to comment
Share on other sites

το στελνεις ομως σε αυτο 694xxxxxxx@mml.vodafone.gr που ειναι το photo album του και το βλεπει μεσα απο την αρχικη σελιδα στα μυνηματα

Oταν στελνω μαιλ μπορω να επισυναψω πανω απο μια εικονα??

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 (15 Απρ. 2004 , 21:26)

 

Oταν στελνω μαιλ μπορω να επισυναψω πανω απο μια εικονα??

 

Δεν στέλνεις mail στο photo album, αλλά mms. Αν το κινητό σου υποστηρίζει mms πολλαπλών σελίδων νομίζω ότι μπορείς, αρκεί το mms να μην ξεπερνά τα 100kb (θεωρητικά). :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Gka (15 Απρ. 2004 , 23:06)

 

Δεν στέλνεις mail στο photo album, αλλά mms. Αν το κινητό σου υποστηρίζει mms πολλαπλών σελίδων νομίζω ότι μπορείς, αρκεί το mms να μην ξεπερνά τα 100kb (θεωρητικά). :)

 

Αααα...MMS στελνω! :) Καταλαβα.Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...