Jump to content

Πότε θα στολίσετε;;


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχε πετάξει κατα λάθος ο πατέρας μου το δέντρο..πέρσι την έβγαλα με ενα μικρο και έναν άγγελο που άναβε στο παράθυρο..Σήμερα ήρθε το νεο δέντρο και το στόλισα,αναψα και τα φωτάκια και έβαλα καφέ..άλλη φάση .καλές γιορτές να έχουμε

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161214/2400f502ab50c279f7557c0385638a29.jpg

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 127
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@fanatikos

Ζωντας καποιες καταστασεις, αποφασιζεις να τα βλεπεις λιγο ρεαλιστικα τα πράγματα.

Δυστυχως τα λαμπακια και ολα αυτα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δε με αγγίζουν.

Προτιμω να βλεπω χαρουμενους ανθρωπους γιατι ειναι και οχι να προσπαθουν να δειξουν.

Σιγουρα αλλαζει κάπως η διαθεση με τσ στολιδια, ομως για λιγες μέρες και μετα ξανα πίσω στα ιδια γκρίζα - μουντα.

Οσο για τα παιδια που ειπες, ισχυει. Δεν έχω στο κοντινό συγγενικο/φιλικο περιβαλλον παιδια, οποτε μεχρι να ερθουν αυτα, ας μην υποκριθω. Οταν με το καλο ορισουν, το πάμε αλλιώς ;)

 

Σημερα διαπιστωσα ότι ο δημος που κατοικω έβαλε χριστουγεννιατικα τραγουδια. Αλλες χρονιες θυμάμαι τα έβαζε προπαραμονη Χριστουγέννων. Φετος απο νωρις....

 

Ωραίος dimgeo! Μικρό λιτό διακριτικο!!!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχε πετάξει κατα λάθος ο πατέρας μου το δέντρο..πέρσι την έβγαλα με ενα μικρο και έναν άγγελο που άναβε στο παράθυρο..Σήμερα ήρθε το νεο δέντρο και το στόλισα,αναψα και τα φωτάκια και έβαλα καφέ..άλλη φάση .καλές γιορτές να έχουμε

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161214/2400f502ab50c279f7557c0385638a29.jpg

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πολύ ωραίο!!Καλορίζικο!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

@fanatikos

Ζωντας καποιες καταστασεις, αποφασιζεις να τα βλεπεις λιγο ρεαλιστικα τα πράγματα.

Δυστυχως τα λαμπακια και ολα αυτα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δε με αγγίζουν.

Προτιμω να βλεπω χαρουμενους ανθρωπους γιατι ειναι και οχι να προσπαθουν να δειξουν.

Σιγουρα αλλαζει κάπως η διαθεση με τσ στολιδια, ομως για λιγες μέρες και μετα ξανα πίσω στα ιδια γκρίζα - μουντα.

Οσο για τα παιδια που ειπες, ισχυει. Δεν έχω στο κοντινό συγγενικο/φιλικο περιβαλλον παιδια, οποτε μεχρι να ερθουν αυτα, ας μην υποκριθω. Οταν με το καλο ορισουν, το πάμε αλλιώς ;)

 

Σημερα διαπιστωσα ότι ο δημος που κατοικω έβαλε χριστουγεννιατικα τραγουδια. Αλλες χρονιες θυμάμαι τα έβαζε προπαραμονη Χριστουγέννων. Φετος απο νωρις....

 

Ωραίος dimgeo! Μικρό λιτό διακριτικο!!!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

@Mol φίλε μου, όλοι ρεαλιστικά τα βλέπουμε, σε διαβεβαιω. Αν μπορουμε ας κανουμε και αλλιως.

Χρειάζεται ομως και αυτό το σύντομο διάλειμμα, ακόμη και αν δεν υπάρχουν παιδιά χρειάζεται για να πάρουμε καμιά ανάσα.

Αν υπαρχουν και παιδιά ..... Εμένα προσωπικά μου αρέσει να "ταξιδεύω" μαζί τους.

 

Ομως όπως πολυ σωστά είπες, είναι επιλογές που κάνουμε.

 

 

Sent from my HUAWEI P9, using Tapatalk.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Καλησπέρα!!Τελειώνει ο Νοέμβρης και λέω να συζητήσουμε εδώ για το Χριστουγεννιάτικο στολισμό.Πότε θα στολίσετε,αν στολισετε;Εξωτερικά θα κάνετε κάτι;Θα περάσετε τις γιορτές εδώ ή κάπου αλλού;

Λοιπόν , επαναφέρω το θέμα!Περιμένω απόψεις ξανά, και κυρίως αυτών που πέρσυ ήταν αρνητικοί!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171119/c6dd6aa5b8ce18de82ace3067ec77c5f.jpg

Εδώ και τρεις μέρες!!!

Τι να κάνεις :)

Αν έχεις μικρά παιδιά η χαρά τους είναι απερίγραπτη!!

Αν ήταν για μένα....... λίγες μέρες πριν τα Χριστούγεννα, και αν.....

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Δε θα στολισω

Γιορτες στη δουλειά με κοβω....

 

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Το ιδιο μοτιβο ξανα :D

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παραδοσιακα 5-10 του μηνα και ξεστολισμα στο πρωτο ρεπο μετα του Αη Γιαννη...:lol: φετος λογω ειδικων συνθηκων θα στολισουμε 5-6 μερες πριν τα Χριστουγεννα.:up:

Τα πρωτα Χριστουγεννα με παιδι στο σπιτι...:D:up::up::up::up::up:

Link to comment
Share on other sites

Εγω συνηθως στολιζα το Σ/Κ μετα την Black friday,αλλα επειδη φετος ειμαι φανταρος και ημουν μεσα εμπλοκη το προηγουμενο Σ/Κ,στολισα σημερα που εχω αδεια.
Link to comment
Share on other sites

Στολίσαμε και εμείς εχθές!

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171119/c6dd6aa5b8ce18de82ace3067ec77c5f.jpg

Εδώ και τρεις μέρες!!!

Τι να κάνεις :)

Αν έχεις μικρά παιδιά η χαρά τους είναι απερίγραπτη!!

Αν ήταν για μένα....... λίγες μέρες πριν τα Χριστούγεννα, και αν.....

Ούτε 1 μπάλα;Ωραία κορυφή!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

''Αυτή είναι η αλήθεια για όσους στολίζουν νωρίς για τα Χριστούγεννα''

 

http://www.sigmalive.com/news/perierga/538196/afti-einai-i-alitheia-gia-osous-stolizoun-noris-gia-ta-xristougenna

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου αρεσει να στολιζω σχετικα νωρις,καπου τελη Νοεμβρη,αλλα φετος επειδη εχω μετακομιση στα τελη του μηνα ,μαλλον το βλεπω για αρχες Δεκεμβρη,λιγο πριν απ' του Αγ.Νικολαου. Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίγω άλλο θέμα.. Λαμπάκια σαν βροχή, κουρτίνα ασύμμετρη το λένε; είτε να παίζουν είτε σταθερά αλλά σε λευκό χρώμα θέλω, που θα βρούμε ρε παιδια; δώστε καμιά ιδέα... Θέλω γύρω στα 7 μέτρα
Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίγω άλλο θέμα.. Λαμπάκια σαν βροχή, κουρτίνα ασύμμετρη το λένε; είτε να παίζουν είτε σταθερά αλλά σε λευκό χρώμα θέλω, που θα βρούμε ρε παιδια; δώστε καμιά ιδέα... Θέλω γύρω στα 7 μέτρα

 

Προσωπικά αποφεύγω τα jumbo.

Επειδή νομίζω ότι είσαι κοντά, μπορείς να πας από το myseason στη Λεωφόρο Πεντέλης (απέναντι από το mymarket/jumbo είναι περίπου)

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά αποφεύγω τα jumbo.

Επειδή νομίζω ότι είσαι κοντά, μπορείς να πας από το myseason στη Λεωφόρο Πεντέλης (απέναντι από το mymarket/jumbo είναι περίπου)

 

Θα το κοιτάξω, ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίγω άλλο θέμα.. Λαμπάκια σαν βροχή, κουρτίνα ασύμμετρη το λένε; είτε να παίζουν είτε σταθερά αλλά σε λευκό χρώμα θέλω, που θα βρούμε ρε παιδια; δώστε καμιά ιδέα... Θέλω γύρω στα 7 μέτρα

https://www.efishop.gr/Xristoygenniatika-eidi/Lampakia-fotismoy

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...