Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα, καλο μηνα- τι πρεπει να κανω για να μην μου βγαζει το μηνυμα οταν ξεκλειδωνω το τηλ -Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΠΕΤΥΧΕ?- ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ τελικά το πλήρωσα 650 ευρώ το θηριάκι μου, γιατί μέσα σε ένα μήνα αποφάσισα να του κάνω ένα μπανάκι στη λεκάνη της τουαλέτας (το μονοδικό αρνητικό της μεγάλης οθόνης, δε χωράει σωστά στις τσέπες). Αποτέλεσμα 200 ευρώ επισκευή στο official service με αλλαγή του "PCB semi-finished product portfolio EA021 (EU) 64G PBC". Μπορεί να μου πει κάποιος τι ακριβώς είναι αυτό? Κατά τα άλλα η εμπειρία μου μαζί του (αν εξαιρέσεις τη δική μου βλακεία) είναι απολύτως ικανοποιητική και νιώθω πως βρήκα συσκευή για 2-3 χρόνια.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά το πλήρωσα 650 ευρώ το θηριάκι μου, γιατί μέσα σε ένα μήνα αποφάσισα να του κάνω ένα μπανάκι στη λεκάνη της τουαλέτας (το μονοδικό αρνητικό της μεγάλης οθόνης, δε χωράει σωστά στις τσέπες). Αποτέλεσμα 200 ευρώ επισκευή στο official service με αλλαγή του "PCB semi-finished product portfolio EA021 (EU) 64G PBC". Μπορεί να μου πει κάποιος τι ακριβώς είναι αυτό? Κατά τα άλλα η εμπειρία μου μαζί του (αν εξαιρέσεις τη δική μου βλακεία) είναι απολύτως ικανοποιητική και νιώθω πως βρήκα συσκευή για 2-3 χρόνια.

 

Μην σκας έγινε η ζημιά Κάιντα πλήρωσες τώρα δεν υπάρχει λόγος να το ψάχνεις.

Καμία μητρική σου άλλαξαν ή κάποιο υποσύστημα.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

https://techingreek.com/ta-panta-gia-to-oneplus-5-schediasmos-charaktiristika-timi-imerominia-parousiasis/

Αν είναι όπως τα λέει θεωρώ ότι θα κάνει την καλύτερη κίνηση διότι θα κάνει πολύ ουσιαστικές αλλαγές!Θεωρώ πολύ ανούσιες τις αναλύσεις 2k ιδίως αν δεν χρησιμοποιεί κάποιος vr ! Επίσης εάν βελτιώσει την κάμερα και το κάνει αδιάβροχο και του βάλει επέκταση μνήμης τότε πάλι vfm θα είναι αν μείνει η τιμη μέχρι τα 500 ευρώ!Ειδωμεν!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

https://techingreek.com/ta-panta-gia-to-oneplus-5-schediasmos-charaktiristika-timi-imerominia-parousiasis/

Αν είναι όπως τα λέει θεωρώ ότι θα κάνει την καλύτερη κίνηση διότι θα κάνει πολύ ουσιαστικές αλλαγές!Θεωρώ πολύ ανούσιες τις αναλύσεις 2k ιδίως αν δεν χρησιμοποιεί κάποιος vr ! Επίσης εάν βελτιώσει την κάμερα και το κάνει αδιάβροχο και του βάλει επέκταση μνήμης τότε πάλι vfm θα είναι αν μείνει η τιμη μέχρι τα 500 ευρώ!Ειδωμεν!

Αρχίζουμε να χάνουμε την έννοια του vfm :)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καποιος απο Πατρα με το κινητο να το δω και να το συγκρίνω με το δικο μου πριν το στείλω για rma? Απλως την αποκριση της οθωνης θελω να δω. Κερναω και καφεδακι ρε παιδια... :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχίζουμε να χάνουμε την έννοια του vfm :)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εκ των πραγμάτων δεν μπορεί να παραμείνει στα 400+ ευρώ!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερώρηση. Κατα μέσο ορο πόσο ΣΟΤ βγαζετε;

 

Προσωπικά 4-4,30 ώρες σε 4G και πάνω από 6 με WiFi.

Τεράστιο μέρος της μπαταρίας με 4G το καταναλώνει το σύστημα και ο Chrome σε εμένα.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Παίδες υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε να μην μου κλείνει το fb Messenger;

Πολλές φορές ανοίγω το κινητό για να μιλήσω και έχει κλείσει το γνωστό κυκλάκι συνομιλιών, ενώ ήμουν σίγουρος ότι το είχα αφήσει.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε να μην μου κλείνει το fb Messenger;

Πολλές φορές ανοίγω το κινητό για να μιλήσω και έχει κλείσει το γνωστό κυκλάκι συνομιλιών, ενώ ήμουν σίγουρος ότι το είχα αφήσει.

Στο battery optimisation είναι ενεργό το messenger ; Δοκίμασε να το κάνεις not optimized.

Link to comment
Share on other sites

Στο battery optimisation είναι ενεργό το messenger ; Δοκίμασε να το κάνεις not optimized.

 

Για πες μου λίγο που ακριβώς εννοείς σε παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Με wifi και πολύ λίγο 4g.. Αυτόματη φωτεινότητα gps σε battery saving χωρίς messenger τρεις λογαριασμούς να συγχρονίζουν.. off να στέλνει δεδομένα χρήσης στην one plus off το σκαναρισμα για wifi δίκτυα όπως και το Bluetooth... αυτάbb8bfea1b6c68de8c3a7f082c9289967.jpge769f888f31530d958411a04b5783a88.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ουαου εξωπραγματικο σοτ.. Εγώ τώρα έχω 4;16 και έχω 26%. Δεν ξέρω αν είναι πολύ ικανοποιητικό πάντως δεν έχω πρόβλημα με το μα βγάλω μέρα... Έχεις παρά πολύ πάντως ζηλεύω
Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε για 2η φορά κάτι που νομίζω το έχει κάνει και σε άλλους. Έκλεισε το κινητό μόνο του εκεί στο 20%. To έβαλα στον φορτιστή και δεν έδειξε να κάνει κάτι. Ενώ ήταν στο φορτιστή προσπάθησα να το ανοιξω και με τον απλό τρόπο και με το Volume down + power Και δεν έκανε κάτι. Έπρεπε να το κάνω 5-6 φορές και αφού το έβγαλα από τον φορτιστή για να ανοίξει. Γιατί το κάνει αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε για 2η φορά κάτι που νομίζω το έχει κάνει και σε άλλους. Έκλεισε το κινητό μόνο του εκεί στο 20%. To έβαλα στον φορτιστή και δεν έδειξε να κάνει κάτι. Ενώ ήταν στο φορτιστή προσπάθησα να το ανοιξω και με τον απλό τρόπο και με το Volume down + power Και δεν έκανε κάτι. Έπρεπε να το κάνω 5-6 φορές και αφού το έβγαλα από τον φορτιστή για να ανοίξει. Γιατί το κάνει αυτό;

 

Νομίζω έχει αναφερθεί ξανά ότι έτυχε σε κάποιους

Προφανής αιτία δεν υπάρχει όμως.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Στην θέση που βάζουμε τις sim, ποια θέση αναγνωρίζει σαν πρώτη και ποια δεύτερη;

 

ONEPLUS A3003

 

Τα γράφει επάνω στο sim tray. Δες και την φωτογραφία παρακάτω.

oneplus-3-dual-sim-slots.jpg?itok=ITF0EOwZ

 

SIM 1 = η μέσα θέση

SIM 2 = η έξω θέση

Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε για 2η φορά κάτι που νομίζω το έχει κάνει και σε άλλους. Έκλεισε το κινητό μόνο του εκεί στο 20%. To έβαλα στον φορτιστή και δεν έδειξε να κάνει κάτι. Ενώ ήταν στο φορτιστή προσπάθησα να το ανοιξω και με τον απλό τρόπο και με το Volume down + power Και δεν έκανε κάτι. Έπρεπε να το κάνω 5-6 φορές και αφού το έβγαλα από τον φορτιστή για να ανοίξει. Γιατί το κάνει αυτό;

Μήπως έχεις τον yubrowser? Εμένα φενεται να ήταν αυτό το πρόβλημα, από την στιγμή που τον απεγκατεστησα , δεν έχει ξανατυχει

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα beta 6 και έχω θέμα με διπλοτυπες επαφές έχει κάποιος άποψη;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. εγώ έχω ενα θέμα με το app που δείχνει τον καιρό μόλις το πατάω να ανοίξει κλείνει αμέσως μόνο του. μπορώ να κάνω κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχει αναφερθεί ξανά ότι έτυχε σε κάποιους

Προφανής αιτία δεν υπάρχει όμως.

 

Και σε μενα με το Yubrowser το εκανε , 2 φορες ! Εβγαλα την συγκεκριμενη εφαρμογη , εκανα factoty reset και εκανα κι ενα calibration της μπαταριας ..( το αφησα να ξεφορτισει μονο του μεχρι να σβησει , και το φορτισα χωρις να το ανοιξω ... x3 , 3 φορες , 3 κυκλους ) .Το τελευταιο το εκανα υστερα απο ticket που εστειλα στην Oneplus .

Μεχρι στιγμης , ολα καλα !

Oneplus 3T
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...