Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα mb ειναι 3.5 vs 33 τα iso δε μου τα δειχνει στο raw

Εννοώ να συγκρίνετε το πρώτο με το δεύτερο jpeg

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σας. Μήπως έχει βάλει κανείς σας εφαρμογή για να δείχνει φωτογραφία από αυτόν που μας καλεί; εννοώ σε όλη την οθόνη κ όχι αυτό το μικρό στρογγυλό

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχει τύχει σε κάποιον άλλο, ενώ έχει το κινητό στην τσέπη να έχει ζεσταθεί, αρκετά μάλιστα, χωρίς λόγο; Και μάλιστα με κλειστές όλες τις εφαρμογές; Ήταν σαν να το χρησιμοποιούσα καθ' όλη την διάρκεια. Μου έχει συμβεί 2-3 φορές τους 3 μήνες που είμαι κάτοχος.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχει τύχει σε κάποιον άλλο, ενώ έχει το κινητό στην τσέπη να έχει ζεσταθεί, αρκετά μάλιστα, χωρίς λόγο; Και μάλιστα με κλειστές όλες τις εφαρμογές; Ήταν σαν να το χρησιμοποιούσα καθ' όλη την διάρκεια. Μου έχει συμβεί 2-3 φορές τους 3 μήνες που είμαι κάτοχος.

 

Κάτι κόλλησε στο παρασκήνιο

Κάποια εφαρμογή πιθανόν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βρω με κάποιο τρόπο ποια εφαρμογή μου προκάλεσε το θέμα;

 

Στα στατιστικά της μπαταρίας ίσως βρεις κάτι που δεν στέκει

Πχ μεγάλη κατανάλωση κάποιας εφαρμογής ενώ μπορεί να μην την χρησιμοποιήσεις και αρκετά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα ,ενταξει ,κοσμημα το κινητο , προερχομενος απο s7 edge που πιστευω πως δεν θα μου λειψει ,πρωτες εντυπωσεις θετικοτατες ,μου ηρθε με την 6.1 και μου εβγαλε αναβαθμιση nougat με το που το ανοιξα ,περισσοτερες εντυπωσεις αργοτερα :D
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα ,ενταξει ,κοσμημα το κινητο , προερχομενος απο s7 edge που πιστευω πως δεν θα μου λειψει ,πρωτες εντυπωσεις θετικοτατες ,μου ηρθε με την 6.1 και μου εβγαλε αναβαθμιση nougat με το που το ανοιξα ,περισσοτερες εντυπωσεις αργοτερα :D

 

καλορίζικο, και εγώ παρέλαβα σήμερα. Μου βγάζει το update, φτάνει στο 100% και μένει εκεί. Γνωρίζει κανείς γιατί το κάνει;

ευχαριστώ.

Ηλίας

OnePlus 6 8/128GB Mirror Black :)

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο, και εγώ παρέλαβα σήμερα. Μου βγάζει το update, φτάνει στο 100% και μένει εκεί. Γνωρίζει κανείς γιατί το κάνει;

ευχαριστώ.

 

Ευχαριστω φιλε, επισης :) ,τωρα την κατεβαζω εγω, θα σ ενημερωσω αν ολοκληρωθει η οχι η εγκατασταση

edit τελικα εκανε κανονικα αναβαθμιση το δικο μου και αστραπιαια θα ελεγα ,τωρα περιμενε να σου πει καποιος καποια λυση γιατι και εγω πρωτη μερα βλεπεις

 

edit2 Καλα ,λεγατε οτι το κινητο παει σφαιρα αλλα δεν ειπατε οτι οργωνει κιολας ,περα απο την πλακα πιο γρηγορο κινητο δεν επιασα στα χερια μου ,επισης ειναι και πολυ πρακτικο στην χρηση, αν δεν μου βγαλει παιδικες αρρωστιες βλεπω να ειναι το μοναδικο που θα κρατησω κανα δυο χρονια

Επισης τι πραμα ειναι αυτο με την φορτιση; απλα δεν υπαρχει

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο, και εγώ παρέλαβα σήμερα. Μου βγάζει το update, φτάνει στο 100% και μένει εκεί. Γνωρίζει κανείς γιατί το κάνει;

ευχαριστώ.

Λογικά δεν το κατέβασε ολόκληρο

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστω φιλε, επισης :) ,τωρα την κατεβαζω εγω, θα σ ενημερωσω αν ολοκληρωθει η οχι η εγκατασταση

edit τελικα εκανε κανονικα αναβαθμιση το δικο μου και αστραπιαια θα ελεγα ,τωρα περιμενε να σου πει καποιος καποια λυση γιατι και εγω πρωτη μερα βλεπεις

 

edit2 Καλα ,λεγατε οτι το κινητο παει σφαιρα αλλα δεν ειπατε οτι οργωνει κιολας ,περα απο την πλακα πιο γρηγορο κινητο δεν επιασα στα χερια μου ,επισης ειναι και πολυ πρακτικο στην χρηση, αν δεν μου βγαλει παιδικες αρρωστιες βλεπω να ειναι το μοναδικο που θα κρατησω κανα δυο χρονια

Επισης τι πραμα ειναι αυτο με την φορτιση; απλα δεν υπαρχει

Είναι τρομερή συσκευή, καλοδουλευτο σε όλους τους νέους κατόχους

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω κατεβάσει και δουλέψει πάνω από 6 εφαρμογές καταγραφής κλήσεων και αντιμετώπισα σε ολες το ίδιο πρόβλημα.μέτα από 2 το πολύ μέρες η εφαρμογή δεν ανοίγει από μόνη της με αποτέλεσμά να χάνω σημαντικές εγγραφές.υπάρχει μήπως κάποια λειτουργιά του τηλεφώνου πού αποκλείει τις εφαρμογές να δουλεύουν στο παρασκήνιο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Πώς σας φαίνεται η κατανάλωση? Νομίζω μία ώρα ακόμα θα ήταν καλύτερα.a624b8447f4cc01320aa3024a3509ed1.jpg7e0d15434f8d5ce92f6667f4563066dd.jpgbf2d4465af2f3bcf1cdf8e36b864a2d1.jpg

 

Στάλθηκε από OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Πώς σας φαίνεται η κατανάλωση? Νομίζω μία ώρα ακόμα θα ήταν καλύτερα.

 

Στάλθηκε από OnePlus 3T

 

Ο μεσος ορος μου ειναι 6:30 ωρες οθονη σε μιαμισυ μερα. Νομιζω οτι αν το χρησιμοποιουσες λιγο παραπανω θα ησουν κι εσυ στα δικα μου στατιστικα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το κατέβασα από το website, το έκανα copy στο κινητό και επέλεξα εγκατάσταση από local storage. Όλα καλά.

Ηλίας

OnePlus 6 8/128GB Mirror Black :)

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά χρήση με 2 κάρτες sim ,γιατί δεν ενεργοποιείς το dark theme θα σου βγάλει καλύτερη απόδοση

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

To dark theme μόλις το ενεργοποίησα. Για να δούμε..

Ο μεσος ορος μου ειναι 6:30 ωρες οθονη σε μιαμισυ μερα. Νομιζω οτι αν το χρησιμοποιουσες λιγο παραπανω θα ησουν κι εσυ στα δικα μου στατιστικα.

Είμαι στο 6% τώρα και είμαι 4 ώρες και 35 λεπτά SOT. 5 δε θα φτάσω αλλά καλύτερα μου φάνηκε. Για να δούμε.

 

Στάλθηκε από OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

To dark theme μόλις το ενεργοποίησα. Για να δούμε..

 

Είμαι στο 6% τώρα και είμαι 4 ώρες και 35 λεπτά SOT. 5 δε θα φτάσω αλλά καλύτερα μου φάνηκε. Για να δούμε.

 

Στάλθηκε από OnePlus 3T

 

Πρέπει να φτάσεις τις 6 ώρες για να πεις ότι είσαι καλά

Από εκεί και πέρα πρέπει να ψάξεις κάποια πράγματα που πιθανόν δεν χρειάζεσαι αλλά σου τρώνε μπαταρία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις της μπαταρίας δες αν έχει ενεργό το aggressive doze για την εφαρμογή και απενεργοποίησε το

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν είναι ενεργοποιημένο ....και θεωρώ απίθανο να φταίνε ολες οι εφαρμογές....

Καμία άλλη ιδέα?samsung note 3 δεν είχα κανένα τέτοιο πρόβλημα πάντως με τε acr pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω κατεβάσει και δουλέψει πάνω από 6 εφαρμογές καταγραφής κλήσεων και αντιμετώπισα σε ολες το ίδιο πρόβλημα.μέτα από 2 το πολύ μέρες η εφαρμογή δεν ανοίγει από μόνη της με αποτέλεσμά να χάνω σημαντικές εγγραφές.υπάρχει μήπως κάποια λειτουργιά του τηλεφώνου πού αποκλείει τις εφαρμογές να δουλεύουν στο παρασκήνιο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Μήπως επειδή απαγορεύεται στην Ευρωπαϊκή Ένωση;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...