Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι παιδιά έχω δυο διαφορετικές γραμμές

η μια cosmote και η άλλη vodafone

και για ίντερνετ όπως είπαν και πιο πάνω επιλεγείς από πια sim να έχεις ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα λοιπόν έβαλα τις δυο sim και μπορώ να πω ότι είμαι πολύ χαρούμενος

Ήξερα ότι είναι dual sim stand by που εάν δεν κάνω λάθος όταν μιλάω στην μια γραμμή και με καλούν στην άλλη δεν μπορώ να αλλάξω εκείνη την στιγμή την γραμμή

Έκανα δοκιμή και δουλεύουν και οι δυο μαζί

δλδ μιλούσα στην sim1 και με κάλεσαν στην sim2,έβαλα σε αναμονή την sim1 και μίλησα στην sim2,είχα δυνατότητα ακόμα και να ενωσω τις δυο γραμμές η απλά να έκλεινα την sim1

ΣΟΥΠΕΡ

Καλησπέρα, να σε ρωτήσω αυτό με την εναλλαγή πως το έκανες; Έκανες κάποια ρύθμιση γιατί σε μένα ενώ μιλάω στη σιμ1 και με καλέσουν στη σιμ2 τους λέει πως το έχω κλειστο

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έκανα κάποια ρύθμιση

απλά έβαλα τις δυο κάρτες όπου τις ονόμασα μέσα και μετά δουλεύει όπως ανέφερα

 

και έχω ask everytime εκεί που ρωτάει πια sim για κλήση και πια για μηνύματα

Edited by Kyriakox
Link to comment
Share on other sites

Oxygen os 4.0.1 μόνο για το 3T ,προς το παρόν.

 

 

https://goo.gl/Eok6HI

Ωραιος!

ΟΤΑ δεν εχει ερθει κατι προς το παρον!

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Oxygen os 4.0.1 μόνο για το 3T ,προς το παρόν.

 

 

https://goo.gl/Eok6HI

Και στο 3 ήρθε την.κατέβασα

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα χτες το κινητό και αυτό που μου κάνει εντυπώσει είναι η screen protector η οποία όποτε πάει στην άκρη το δάχτυλο είναι αρκετά άγριο να πω λες και θα κοπεις

Κανένας άλλος που το συνάντησε?

την βγάλατε αμέσως?

 

Την έχω και εγώ ακόμα,και είναι κ σε εμένα αγριο στις άκρες.Επειδή όμως δεν παιζει κάτι άλλο καλό,την έχω αφήσει μέχρι στιγμής.Απ το ολότελα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος στην 6.0.1 και στον μαμα launcher να φαίνεται αριθμός των μηνυμάτων ή κλήσεων στο αντίστοιχο εικονίδιο?'Οπως γίνεται για παράδειγμα σε nova launcher κτλ...

 

Δεν γνωρίζει κανεις;:(

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό με νευριάζει και έμενα που έρχεται μήνυμα αλλά δεν δείχνει στο εικονίδιο πάνω τον αριθμό

από την άλλη όμως δείχνει στο πάνω μέρος ειδοποίηση όποτε θα βολευτώ με αυτό εάν δεν βρω λύση

Link to comment
Share on other sites

Ως κάτοχος OP2 θέλω να ρωτήσω, αν στη Nougat συνεχίζει να έχει ένα volume control για τον ήχο κλήσης και τις ειδοποιήσεις, ή το έχει ξεχωρίσει ?

Ρωτάω γιατί αν διόρθωσε αυτή τη βλακεία στη Nougat, να περιμένω την αναβάθμιση σε Nougat και για το OP2 και να μην αρχίζω να ψάχνομαι με έξτρα προγράμματα

Edited by leros2004
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έχω το oneplus 3t το 64άρι. Στο storage λέει 4GB (δικά μου) used of 53,49GB.

Είναι ok αυτό? Δηλαδή από τα 64GB που λέει ότι έχει...τα 53,49GB είναι διαθέσιμα?

Link to comment
Share on other sites

Ως κάτοχος OP2 θέλω να ρωτήσω, αν στη Nougat συνεχίζει να έχει ένα volume control για τον ήχο κλήσης και τις ειδοποιήσεις, ή το έχει ξεχωρίσει ?

Ρωτάω γιατί αν διόρθωσε αυτή τη βλακεία στη Nougat, να περιμένω την αναβάθμιση σε Nougat και για το OP2 και να μην αρχίζω να ψάχνομαι με έξτρα προγράμματα

Τρία έχει φίλε μου. Ένα για ήχους/ειδοποιήσεις, ένα για media και ένα για ξυπνητήρι.

Link to comment
Share on other sites

Τρία έχει φίλε μου. Ένα για ήχους/ειδοποιήσεις, ένα για media και ένα για ξυπνητήρι.

 

Ευχαριστώ πολύ !! Οπότε δεν το άλλαξε ούτε στην 7.0, θα ψαξω μήπως κάποιο πρόγραμμα μπορεί να βοηθήσει

Link to comment
Share on other sites

Ποτε περιπου αναμενουμε το 1+4; Και σε ποια τιμη; Αξιζει να αγορασω το 3T αυτη τη στιγμη; Δεδομενου οτι θα το εχω το νωριτερο τελη Γεναρη.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίρνω τηλ και ενώ μιλάω πατάω κατά λάθος το κουμπί του Power και κλείνει η γραμμή, μπορώ να το αλλάξω αυτό κάπως?

Advanced > accessibility > power button ends call

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίρνω τηλ και ενώ μιλάω πατάω κατά λάθος το κουμπί του Power και κλείνει η γραμμή, μπορώ να το αλλάξω αυτό κάπως?

 

 

Screenshot_20170108_021718.png

Εδω είσαι

Link to comment
Share on other sites

Ποτε περιπου αναμενουμε το 1+4; Και σε ποια τιμη; Αξιζει να αγορασω το 3T αυτη τη στιγμη; Δεδομενου οτι θα το εχω το νωριτερο τελη Γεναρη.

 

Λογικα Ιουνιο με Ιουλιο θα βγει,τωρα απο τιμη αν το 3Τ κανει 439-479€ το επομενο θα φτασει τα 500+.

Και το πιστευω γιατι θα εχει τον 835,λογικα 8GB ram καλυτερη καμερα,και θελω να πιστευω οτι θα εχει και αδιαβροχοποιηση...

Το τελευταιο θα παιξει τον σημαντικοτερο λογο για μενα...

Φυσικα θα δουνε πως θα κινηθει και το S8 και αναλογα θα πραξουν....

Αποψη μου παντα....

Αν αξιζει τωρα η οχι το ΟΡ3Τ πιστευω ναι αξιζει αν εχεις την ανεση να περιμενεις 3+ βδομαδες δεδομενου οτι και να θες να το δωσεις για το επομενο κρατανε μεγαλη αξια σαν μεταχειρησμενα,και φευγουν αμεσως....

Link to comment
Share on other sites

Τ. κουμ. λειτ. τερμ. τ. κλ.

 

Ελληνικά σε Android, lol. Sorry, έπρεπε να πω κάτι, έλιωσα στα γέλια μόνος μου βραδιάτικα... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για το πέρασμα στην 4.0.1 από 4.0.0 μέσω twrp χρειάζεται να κάνουμε wipe ή όχι τελικά ?

 

edit

Ολα οκ , τελικά με wipe dalvik & cashe πριν και μετά το πέρασμα του ζιπ της ρομ και αυτό του root , δεν χάθηκε τίποτα :)

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...