Jump to content

Ηλεκτρονικό τσιγάρο και άτμισμα.


Baator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 469
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά στο link που αναφέρει ο φίλος πιο πάνω ναι μεν στα σχόλια κτλ λέει 40mg αλλά στο μπουκαλάκι αναγράφει 20mg. Το πιο πιθανό είναι λάθος στη περιγραφή του προϊόντος καθώς η εταιρία που υπόκειται στον TPD δεν θα μπορούσε να πουλήσει κάτι τέτοιο (ήθελε δεν ήθελε ο πωλητής). Όσο για την pink mule που αναφέρεται παραπάνω ενδεχομένως να είχε κάποια σε απόθεμα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Την pink mule από αλλού την πήρε.

Όσον αφορά την 40αρα μόνο ο φίλος που την αγόρασε μπορεί να πει με σιγουριά τι αναγράφει στο μπουκαλάκι.

 

Στάλθηκε από το m2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις μοντάκι με 1 μπαταρία απλά μη τη ταλαιπωρείς με 3-4 φορτίσεις την ίδια ημέρα γιατί όπως καταλαβαίνεις έχουν κάποιο όριο στους κύκλους φόρτισης κι από εκεί και μετά θέλουν αλλαγή.

 

Αν έχεις μοντάκι με δύο ή παραπάνω μπαταρίες, διάβασε αυτό εδώ.

 

 

 

Πολύ χρήσιμο ποστ μιας και το μοντ που πήρα είναι το Αλιεν με τις δυο μπαταρίες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Ποιος καλός κύριος ή κυρία :) θα μου εξηγήσει στο arctic fox firmware πως μπαίνω στο μενού για να ρυθμίσω ώρα κλπ τέτοια χαζά ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ποιος καλός κύριος ή κυρία :) θα μου εξηγήσει στο arctic fox firmware πως μπαίνω στο μενού για να ρυθμίσω ώρα κλπ τέτοια χαζά ?

Ποιο Mod έχεις? Κράτα πατημένο το Fire button και το +. Και μετά πας settings κτλ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μήπως ξέρει κάποιος από που μπορώ να αγοράσω βάση 1000 ml με 6αρα νικοτίνη από εξωτερικό; ή αν μπορώ να βρω σκέτη υγρή νικοτίνη Ελλάδα;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μήπως ξέρει κάποιος από που μπορώ να αγοράσω βάση 1000 ml με 6αρα νικοτίνη από εξωτερικό; ή αν μπορώ να βρω σκέτη υγρή νικοτίνη Ελλάδα;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νόμιμα από πουθενά. Με δική σου ευθύνη από εδώ μπορείς να πάρεις μια 50/75/100άρα και να την σπάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ..έχει Παραγγείλει κανείς από pink mule από το κατάστημα τις Ισπανίας;περνανε από τελωνείο τα μπουκάλια την 100 ml;

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τριτη μέρα μακριά από τον καρκίνο.

Είμαι 32 κάπνιζα από τα 17 μου και πίστευα ότι δεν παίζει να καταφέρω να το κόψω ούτε με το ΗΤ αλλά τελικά ξεκίνησα καλά χωρίς να το ζητάω ούτε με τον καφέ,ούτε μετά από το φαγητό η άλλες δραστηριότητες που τις είχα συνδιάζει με τσιγάρο. Το αλιεν με τον ναυτιλο2 και υγρό με 9 νικοτίνη με καλύπτει 100%.

Επίσης το πρώτο γέμισμα το έκανα προχθές και το δεύτερο σήμερα.

Το αλιεν μέτρησε 300 τζουρες περίπου μέχρι το δεύτερο γέμισμα.

Καλά για τις μπαταρίες δεν το σχολιάζω καν,βλέπω να μου κρατάνε πάνω από βδομάδα.

Επίσης ευχαριστώ όλα τα παιδιά για τις πληροφορίες και για την βοήθεια.

 

6495f993ea658d315ba029398aebe52a.jpg

Edited by parafron4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο boy μου! Keep vaping. Εγώ τώρα είμαι στους 6 μήνες. Κατέβασε και το smoke free. Βάζεις διάφορα σχετικό με τα τσιγάρα που καπνίζες κτλ και σου λέει χρήματα που εξοικονόμεις, τσιγάρα που δεν έχεις καπνίσει και γενικά είναι ένα καλό boost

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο boy μου! Keep vaping. Εγώ τώρα είμαι στους 6 μήνες. Κατέβασε και το smoke free. Βάζεις διάφορα σχετικό με τα τσιγάρα που καπνίζες κτλ και σου λέει χρήματα που εξοικονόμεις, τσιγάρα που δεν έχεις καπνίσει και γενικά είναι ένα καλό boost

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Αυτή την εφαρμογή την κατέβαζα πρωί όταν αποφάσιζα να το κόψω και μέχρι το βραδυ την είδα διαγράψει.

Τώρα κατέβασα το quit now μήπως και τα πάω καλύτερα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Φίλος ψάχνει εργοστασιακό πνευμονικό ατμοποιητη με έμφαση πιο πολύ στη γεύση και όχι στο ντουμάνι αλλά θέλει εύκολο γέμισμα και εννοείτε ούτε δείγμα διαρροής.

Έχετε να προτείνετε κανέναν;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Φίλος ψάχνει εργοστασιακό πνευμονικό ατμοποιητη με έμφαση πιο πολύ στη γεύση και όχι στο ντουμάνι αλλά θέλει εύκολο γέμισμα και εννοείτε ούτε δείγμα διαρροής.

Έχετε να προτείνετε κανέναν;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Aspire Nautilus 2

Είμαι σίγουρος θα τον ευχαριστηθεί τα μάλα.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Aspire Nautilus 2

 

Είμαι σίγουρος θα τον ευχαριστηθεί τα μάλα.

 

 

 

Το ναυτιλο τον έχω εγώ που είμαι νέος ατμιστης και δεν θεωρώ ότι έχει εύκολο γέμισμα από την άποψη ότι κάθε φορά που ξε βιδώνω την καμπάνα θα χρειαστώ σίγουρα χαρτομάντηλο για να σκουπίσω τα χέρια. Ναι είναι πολύ καλός δεν έχει διαρροές δεν καταναλώνει πολύ υγρό αλλά το θέμα γέμισμα με έχει ξενερώσει λίγο.

Επίσης δεν ξέρω αν θεωρείται πνευμονικος.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Aspire Nautilus 2

Είμαι σίγουρος θα τον ευχαριστηθεί τα μάλα.

Ο ναυτιλος ειναι τσιγαρισιος και μαλιστα φημισμενος για αυτο.

Για πνευμονικο επειδη δεν χρησιμοποιω δυστυχως δεν εχω να προτεινω καποιον...

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

στο γεμισμα νομιζω αν το κανεις με κλειστο αερα εισαι κομπλε

μετα το γεμισμα ξανα ανοιγεις

Link to comment
Share on other sites

Το ναυτιλο τον έχω εγώ που είμαι νέος ατμιστης και δεν θεωρώ ότι έχει εύκολο γέμισμα από την άποψη ότι κάθε φορά που ξε βιδώνω την καμπάνα θα χρειαστώ σίγουρα χαρτομάντηλο για να σκουπίσω τα χέρια. Ναι είναι πολύ καλός δεν έχει διαρροές δεν καταναλώνει πολύ υγρό αλλά το θέμα γέμισμα με έχει ξενερώσει λίγο.

Επίσης δεν ξέρω αν θεωρείται πνευμονικος.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Βασικά σε πνευμονικούς και ειδικά εργοστασιακούς τρομερή γεύση δε θα βρει

Ας κοιτάξει τον tfv4 micro της Smok που χει αντιστάσεις απο 0,1 εως 1.8 και χει πολυ ευκολο γεμισμα

Link to comment
Share on other sites

στο γεμισμα νομιζω αν το κανεις με κλειστο αερα εισαι κομπλε

 

μετα το γεμισμα ξανα ανοιγεις

 

 

Δεν έχω διαρροές από το airflow απλά για κάποιο λόγο που δεν μπορώ να καταλάβω όταν ξεβιδωνω την καμπάνα έχει υγρασία το τανκ από την εξωτερική πλευρά. Όταν είναι βιδωμένο δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα ούτε με σταγόνες ούτε καν με υγρασία.

 

 

 

Βασικά σε πνευμονικούς και ειδικά εργοστασιακούς τρομερή γεύση δε θα βρει

 

Ας κοιτάξει τον tfv4 micro της Smok που χει αντιστάσεις απο 0,1 εως 1.8 και χει πολυ ευκολο γεμισμα

 

 

Δεν έχει την υπομονή να ασχοληθεί με επισκευασιμους κ παίζει με αντιστασεις πάνω από 1Ω.

Έχουν μεγάλες διάφορες ο micro από τον mini;

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edited by parafron4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν έχει την υπομονή να ασχοληθεί με επισκευασιμους κ παίζει με αντιστασεις πάνω από 1Ω.

Έχουν μεγάλες διάφορες ο micro από τον mini;

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Δεν είχα τον μινι ποτέ μου, μόνο τον micro γι'αυτό και το πρότεινα.

Τυπικά που είδα απλά πέρνουν διαφορετικά coils.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα τον μινι ποτέ μου, μόνο τον micro γι'αυτό και το πρότεινα.

 

Τυπικά που είδα απλά πέρνουν διαφορετικά coils.

 

 

 

Διάβασα πολύ καλές κριτικές και στα + είναι ότι έχει και τανκ για 3.5 και 5 ml στην συσκευασία.

Το κακό είναι ότι θα πρέπει να κάνει υπομονή γιατί δεν υπάρχει σε ελληνικό κατάστημα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα πολύ καλές κριτικές και στα + είναι ότι έχει και τανκ για 3.5 και 5 ml στην συσκευασία.

Το κακό είναι ότι θα πρέπει να κάνει υπομονή γιατί δεν υπάρχει σε ελληνικό κατάστημα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Ελλάδα ναι δύσκολο να τον βρεις μιας και πλέον φέρνουνε μόνο καινούργια πράγματα κι αυτά με το σταγονόμετρο.

Βέβαια μπορείς να τον βρεις μεταχειρισμένο σε καμιά σελίδα αλλά προτιμότερο είναι απ'εξω σε καινούργιο.

 

Mετά μπορεί να δει τo κλασικό Toptank από kangertech

Δυστυχώς μετά από αυτά πήγα σε ρουφήχτρες οπότε δε μπορώ να προτείνω κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα πρόταση για πνευμονικό για γεύση είναι ο Cleito με τις 0.4 κεφαλές. Απλά θέλει μάξιμουμ 3ρα νικοτίνη, δε νομίζω να αντέξει παραπάνω.

 

Επίσης πρόσφατα έπαιξα λίγο με τον Smok Brit mini και είχε πολύ καλή απόδοση γεύσης, συγκριτικά πάντα με επισκευάσιμους. Από διαρροές μηδέν, είναι σχεδιασμένος με εισαγωγή αέρα στο επάνω μέρος, σαν τον Cubis/Nautilus X.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...