Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα.https://www.germanos.gr/category/smartphones-winter-sales/cat2210008/?paged=1&q_facetTrail=49283%253A79-218%257CLAST%253A62154%253A%25CE%258C%25CF%2587%25CE%25B9&sort=price&order=descending&sortType=numprop νομιζω πως οποιοδήποτε από τα εξι πρωτα είναι πολύ καλη επιλογή.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα. Δεδομένου οτι το θες δίκαρτο, λίγο προσοχή στον αποθηκευτικό χώρο που προσφέρει. Προτείνω είτε το redmi 4x που έχει 32gb rom είτε το moto g5 που μπορεί να είναι 16αρη αλλά από όσο ξέρω έχει χωριστή θύρα sd

 

https://www.germanos.gr/product/xiaomi-redmi-4x-dual-32gb/20364597/

https://www.germanos.gr/product/moto-g-5/20355064/

 

Το 4x είναι λιγο πιο μαζεμένο (μικρότερο) με μεγαλύτερη μπαταρία ενώ το moto g5 ίσως έχει λίγο καλύτερη κάμερα.

 

Δες βέβαια μήπως μπορείς την επιδότηση να την πάρεις έκπτωση στο πάγιο και να εξετάσεις αγορά από σκρούτζ.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ένας φίλος ψάχνει κινητό αυστηρά μέχρι 4.5". Ποιο θα του προτείνατε σαν καλύτερο και πιο δημοφιλές;

One ring to rule them all, one ring to find them,

One ring to bring them all, and in the darkness bind them!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και τα X compact και XZ1 compact της Sony, αλλά το iPhone se παίζει χωρίς αντίπαλο λόγω τιμής και ποιότητας.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Ψάχνουμε τον διάδοχο του κινητού που αναφέρω στον τίτλο

κάθε ερώτηση.

 

1) Το χρηματικό ποσό που διαθέτουμε.

Καλά θα ήταν έως 200€ αλλά.αν αξίζει υπερβαίνουμε λίγο το όριο

2) Το μέγεθος οθόνης που προτιμούμε.

Αδιάφορο

3) Το θέλουμε απο Ελλάδα ή και απο Κίνα/Ευρώπη; Με 2ετη εγγύηση αντιπροσωπείας ή μας αρκεί και η εγγύηση του καταστήματος;

Αδιάφορο

4) Χρειαζόμαστε 800αρα μπάντα ώστε να χουμε σε περισσότερα μέρη 4g; (επαρχία χωρις 800αρα έχεις σοβαρό θέμα)

Αδιάφορο

5) Το θέλουμε dual? Χρειαζόμαστε ραδιόφωνο, ir ή nfc?

Αδιάφορο

6) Χρειαζόμαστε ελληνικό μενου; Αν ναι, πειράζει αν χρειαστεί φλασαρισμα;

Καλά θα ήταν να είναι έτοιμο γιατί δεν το έχω τόσο με τα φλασαρισματα

7) Μας ενδιαφέρει ο καλός ήχος ή/και η καλή οθόνη; Αν ναι θέλουμε amoled (και) stereo ή μας αρκεί lcd (και) mono.

Μας ενδιαφέρουν και τα δύο άλλα δεν καιγόμαστε

8) Βάλτε σε σειρά προτεραιότητας τα εξής: ταχύτητα, βαρύ gaming, κάμερα, αυτονομία.

Ταχύτητα, αυτονομία,κάμερα,βαρύ gaming

9) Ποια είναι η τωρινή σας συσκευή.

Xiaomi redmi note 4 global edition

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην Ομάδα!Τον άλλο μήνα θα βρεθώ Γερμανία για διακοπές τι αξίζει να αγοράσω από τάμπλετ ή λαπτοπ;και σε ποια καταστήματα να κοιτάξω;
Link to comment
Share on other sites

1) Το χρηματικό ποσό που διαθέτουμε. - μέχρι 300€

2) Το μέγεθος οθόνης που προτιμούμε. - πάνω απο 5" σιγουρα

3) Το θέλουμε απο Ελλάδα ή και απο Κίνα/Ευρώπη; Με 2ετη εγγύηση αντιπροσωπείας ή μας αρκεί και η εγγύηση του καταστήματος; - Ελλαδα θα ηταν καλυτερα και 2ετη. Συνηθως κοιταω Κωτσοβολο γιατι θα παιξει δανειοδότηση (για διαφορους οικονομικους λογους) οποτε το ντουκου σε σκρουτζομαγαζο ειναι δυσκολο αυτη την περιοδο

4) Χρειαζόμαστε 800αρα μπάντα ώστε να χουμε σε περισσότερα μέρη 4g; (επαρχία χωρις 800αρα έχεις σοβαρό θέμα) - Ναι

5) Το θέλουμε dual? Χρειαζόμαστε ραδιόφωνο, ir ή nfc? - Αδιάφορα ολα

6) Χρειαζόμαστε ελληνικό μενου; Αν ναι, πειράζει αν χρειαστεί φλασαρισμα; - Ψιλοαδιαφορο ειτε ελληνικο ειτε αγγλικο δεν πειραζει

7) Μας ενδιαφέρει ο καλός ήχος ή/και η καλή οθόνη; Αν ναι θέλουμε amoled (και) stereo ή μας αρκεί lcd (και) mono. - Ο ηχος οχι και τοσο αλλα η οθονη να ειναι καλη ναι!

8) Βάλτε σε σειρά προτεραιότητας τα εξής: ταχύτητα, βαρύ gaming, κάμερα, αυτονομία. | Αυτονομια - ταχυτητα - gaming - καμερα

9) Ποια είναι η τωρινή σας συσκευή.

 

Προέρχομαι απο Galaxy Note 4 (με snapdragon)... Το κινητο το ειχα 3 χρονια κλεισμενα σχεδον αλλα αρχιζει να πεθαινει σιγα σιγα η μητρικη με αποτελεσμα να ψάχνω για νεο αλλα παω σε χαμηλοτερη τιμη. Εβαλα απαντήσεις ενδεικτικα πάνω παρολα αυτα επειδη προέρχομαι απο το νοτε που ηταν τερας δυσκολευομαι λιγο να αποφασισω! Επισης η σειρα προτεραιοτητας ειναι σχετικη γιατι ολα τα χρησιμοποιω και το gaming και την καμερα το ιδιο.

Αυτα που έχω δει και με ενδιαφερουν στο περιπου ειναι το Galaxy J7 2017 , Xiaomi Mi A1 και Xiaomi Mi Max 2!

Απο την μια γουσταρω την οθονη του J7 αλλα τα αλλα δυο δειχνουν να εχουν καλυτερο επεξεργαστη και μεγαλυτερη χωρητικοτητα και ραμ. Επίσης εχω συνηθίσει στο samsung και φοβάμαι μια αλλαγη προς xiaomi οποτε και αυτο με κραταει πίσω! Ενας γνωστος επιμενει στο οτι το Mi A1 είναι καλυτερο και λογο καθαρου android και καλυτερου επεξεργαστη.

Σχετικα καλες κριτικες εχω διαβασει και για τα τρια τις τελευταιες μερες! Εσεις ποιο θα διαλεγατε και για ποιον λογο αν πηγαινατε σε καποιο απο αυτα μετα το νοτε 4?

 

Υ.Γ: Συγγνωμη για το μεγαλο μηνυμα η αναποφασιστηκοτητα βλεπετε δεν βοηθάει! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους,θα ηθελα την βοήθεια σας να καταλήξω κάπου γιατί τα μοντέλα είναι πολλά...λοιπον

1) Το χρηματικό ποσό που διαθέτουμε.400-450€ Μαξ

2) Το μέγεθος οθόνης που προτιμούμε.Απο 5 και πάνω

3) Το θέλουμε απο Ελλάδα ή και απο Κίνα/Ευρώπη; Με 2ετη εγγύηση αντιπροσωπείας ή μας αρκεί και η εγγύηση του καταστήματος; Βρίσκομαι Γερμανία μπορώ να κάνω αγορά και μέσω eBay

4) Χρειαζόμαστε 800αρα μπάντα ώστε να χουμε σε περισσότερα μέρη 4g; (επαρχία χωρις 800αρα έχεις σοβαρό θέμα) καλοπροαίρετη η 800 αν υπάρχει

5) Το θέλουμε dual? Χρειαζόμαστε ραδιόφωνο, ir ή nfc? Δεν μας ενδιαφέρει το dual και δεν καιγόμαστε για τα άλλα αλλά αν έχει γιατί όχι

6) Χρειαζόμαστε ελληνικό μενου; Αν ναι, πειράζει αν χρειαστεί φλασαρισμα; Ελληνικό ή αγγλικό μενού

Φλασαρισματα δεν τα κατέχω και δεν έχω υπολογιστή

7) Μας ενδιαφέρει ο καλός ήχος ή/και η καλή οθόνη; Αν ναι θέλουμε amoled (και) stereo ή μας αρκεί lcd (και) mono.

Καλά θα είναι σε αυτά τα χρήματα να έχουμε πολύ.καλο ήχο και οθόνη

8) Βάλτε σε σειρά προτεραιότητας τα εξής: ταχύτητα, βαρύ gaming, κάμερα, αυτονομία.

Ταχύτητα,αυτονομία,κάμερα,βαρύ γκειμινγ

9) Ποια είναι η τωρινή σας συσκευή

Xiaomi redmi note 4 global edition

 

Έχω δει κάποια κινητά άλλα δεν ξέρω που να καταλήξω

Από Xiaomi Note 3

Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi max 2

Mate 10

Galaxy S7

S8 αν υπάρχει προσφορά ή ελαφρώς μεταχειρισμένο

Μετάβαση σε iPhone 6splus δεν νομίζω να αξίζει τοσο

Εσείς τι λέτε;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Edited by Sotospapadimitri
Link to comment
Share on other sites

1) Το χρηματικό ποσό που διαθέτουμε. - μέχρι 300€

2) Το μέγεθος οθόνης που προτιμούμε. - πάνω απο 5" σιγουρα

3) Το θέλουμε απο Ελλάδα ή και απο Κίνα/Ευρώπη; Με 2ετη εγγύηση αντιπροσωπείας ή μας αρκεί και η εγγύηση του καταστήματος; - Ελλαδα θα ηταν καλυτερα και 2ετη. Συνηθως κοιταω Κωτσοβολο γιατι θα παιξει δανειοδότηση (για διαφορους οικονομικους λογους) οποτε το ντουκου σε σκρουτζομαγαζο ειναι δυσκολο αυτη την περιοδο

4) Χρειαζόμαστε 800αρα μπάντα ώστε να χουμε σε περισσότερα μέρη 4g; (επαρχία χωρις 800αρα έχεις σοβαρό θέμα) - Ναι

5) Το θέλουμε dual? Χρειαζόμαστε ραδιόφωνο, ir ή nfc? - Αδιάφορα ολα

6) Χρειαζόμαστε ελληνικό μενου; Αν ναι, πειράζει αν χρειαστεί φλασαρισμα; - Ψιλοαδιαφορο ειτε ελληνικο ειτε αγγλικο δεν πειραζει

7) Μας ενδιαφέρει ο καλός ήχος ή/και η καλή οθόνη; Αν ναι θέλουμε amoled (και) stereo ή μας αρκεί lcd (και) mono. - Ο ηχος οχι και τοσο αλλα η οθονη να ειναι καλη ναι!

8) Βάλτε σε σειρά προτεραιότητας τα εξής: ταχύτητα, βαρύ gaming, κάμερα, αυτονομία. | Αυτονομια - ταχυτητα - gaming - καμερα

9) Ποια είναι η τωρινή σας συσκευή.

 

Προέρχομαι απο Galaxy Note 4 (με snapdragon)... Το κινητο το ειχα 3 χρονια κλεισμενα σχεδον αλλα αρχιζει να πεθαινει σιγα σιγα η μητρικη με αποτελεσμα να ψάχνω για νεο αλλα παω σε χαμηλοτερη τιμη. Εβαλα απαντήσεις ενδεικτικα πάνω παρολα αυτα επειδη προέρχομαι απο το νοτε που ηταν τερας δυσκολευομαι λιγο να αποφασισω! Επισης η σειρα προτεραιοτητας ειναι σχετικη γιατι ολα τα χρησιμοποιω και το gaming και την καμερα το ιδιο.

Αυτα που έχω δει και με ενδιαφερουν στο περιπου ειναι το Galaxy J7 2017 , Xiaomi Mi A1 και Xiaomi Mi Max 2!

Απο την μια γουσταρω την οθονη του J7 αλλα τα αλλα δυο δειχνουν να εχουν καλυτερο επεξεργαστη και μεγαλυτερη χωρητικοτητα και ραμ. Επίσης εχω συνηθίσει στο samsung και φοβάμαι μια αλλαγη προς xiaomi οποτε και αυτο με κραταει πίσω! Ενας γνωστος επιμενει στο οτι το Mi A1 είναι καλυτερο και λογο καθαρου android και καλυτερου επεξεργαστη.

Σχετικα καλες κριτικες εχω διαβασει και για τα τρια τις τελευταιες μερες! Εσεις ποιο θα διαλεγατε και για ποιον λογο αν πηγαινατε σε καποιο απο αυτα μετα το νοτε 4?

 

Υ.Γ: Συγγνωμη για το μεγαλο μηνυμα η αναποφασιστηκοτητα βλεπετε δεν βοηθάει! :lol:

 

Το J7 2017 καταρχας εχει 16GB χωρο αποθηκευσης.Αυτο ειναι μειον για μενα καθως και οτι μονο σε καμερα κερδιζει.

Σε αυτονομια/ταχυτητα και γενικα πιο

ολοκληρωμενο ειναι το Mi Max 2 με 6,44 ιντσες οθονη 16:9 1920x1080.

Εχει Snapdragon 625 και μπαταρια 5.300mAh.Η καμερα βελτιωνεται αν το πειραξεις.Ειδικα σε νυχτερινες και βιντεο οπου τα xiaomi δεν τα πανε καλα.

Το mi A1 δουλευει καλυτερα η καμερα και εκτος αυτου εχει stock android με αναβαθμισεις αλλα εχει μικροτερη μπαταρια.

Οσο για το Miui και την μεταβαση απο το touchwiz της samsung.

Η μανα μου ειχε s3 neo και της πηρα περυσι το xiaomi redmi note 4x,που φερνει επισημα ο κωτσοβολος και οι μεγαλοι μεσω infoquest,κανονικα ειναι το note 4 global edition(snpadragon).

Δεν την δυσκολεψε η μεταβαση,την ιδια μεταβαση εκανε φιλος που το προηγουμενο του κινητο ηταν samsung.Εχει πολλα χρησιμα εργαλεια μεσα αλλα πιο καλογραμμενο απο το samsung.Επισης το οι ειδοποιησεις στην miui διαφερουν αλλα θελει απο την αρχη σωστο στησιμο.

Π.χ. στο viber πρεπει να το εχεις ανοιχτο,ενω στο fb messenger ερχονται αμεσως.Αλλα δεν πεταγονται ως pop up πανω στην οθονη σου,πρεπει να κανεις slide down απο την μπαρα ειδοποιησεων.

Εχει πολλες ρυθμισεις,ορεξη να εχεις να ασχολεισαι.

Να σημειωσω οτι το mi max δεν εχει την 800αρα για το 4G ενω τα αλλα 2 την εχουν.

Το να λειπει η 800αρα/B20 θα σε επηρεασει,το μονο σιγουρο ειδικα στην επαρχια.Αν και με cosmote δεν θα εχεις θεμα,στα περισσοτερα μερη πανελλαδικα ακομα και σε νησια 4G σημα θα εχεις.Απλα σε εσωτερικους χωρους θα εχεις H+ ή Edge ενω το galaxy note 4 θα ειχε 4G.Αν και απο αναφορες στο φορουμ και επειδη εχουν γραφτει πολλα για το στησιμο του δικτυου της κλπ θεμα εχει η Wind.Οπου αναβαθμισε τωρα εχει κυριως 4G B20.Τωρα προσθετει και αλλο 4G απο αλλες συχνοτητες κλεινοντας τρυπες και για να ανεβασει ταχυτητες.Ακομα και μεσα στην θεσσαλονικη που ειμαι,το 4G το εχανε.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα οποιο και να παρεις απο τα παραπάνω αναβάθμιση δεν θα κάνεις..Λόγω ομως του χαμηλότερου budget εγω θα σου ελεγα το j7 2017,πολυ ωραια συσκευή!!
Link to comment
Share on other sites

Από αυτά που λες νομίζω το mate 10 είναι το πιο πλήρες και ειδικά αφού θες αυτονομία. Μάλιστα έχει και πολύ καλή κάμερα. Έχω το mate 10 pro και αν και θέλει ακόμη κάποια bug να λυθούν, έχω πάθει πλάκα με κάμερα, αυτονομία και ταχύτητα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν σε φοβίζει το μέγεθος των 6.44 ιντσων πας σίγουρα για mi max 2. Πολύ ποιοτική συσκευή με καλα χρώματα (για lcd), εξαιρετικό στερεοφωνικό ήχο καλή ποιότητα κατασκευής και τεράστια αυτονομία.

 

Μόνο στη κάμερα χάνει αλλά βλέπω ότι δεν σε ενδιαφέρει κιολας. Αλλά και πάλι, αν ρουταρεις, συνεργάζεται εξαιρετικα με τη κάμερα του pixel και φτάνει επίπεδα ναυαρχίδας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

ύστερα από 2.5 χρόνια με το motorola moto g, ήρθε η ώρα να αλλάξω κινητό. To budget είναι μέχρι 200 ευρώ εκτός και αν υπάρχει καμία εξαιρετική περίπτωση οπότε 10-20 ευρώ ακόμα ίσως τα δώσω. Σημαντικό είναι να έχει καλό gps. Σκεφτόμουν το moto g5s plus που υπάρχει στα 175 ευρώ. Τι λέτε; Με ξενέρωσε όμως λίγο το ότι δεν έχει notification led. Το έχω συνηθίσει και πιστεύω είναι πολύ χρήσιμο.

 

1) Το χρηματικό ποσό που διαθέτουμε.

200

2) Το μέγεθος οθόνης που προτιμούμε.

Δε θέλω να είναι κανένα τέρας. Από ότι είδα οι 5'' είναι πλέον ο κανόνας.

3) Το θέλουμε απο Ελλάδα ή και απο Κίνα/Ευρώπη; Με 2ετη εγγύηση αντιπροσωπείας ή μας αρκεί και η εγγύηση του καταστήματος;

Ελλάδα

4) Χρειαζόμαστε 800αρα μπάντα ώστε να χουμε σε περισσότερα μέρη 4g; (επαρχία χωρις 800αρα έχεις σοβαρό θέμα)

Δευτερεύων

5) Το θέλουμε dual? Χρειαζόμαστε ραδιόφωνο, ir ή nfc?

Δεν με ενδιαφέρει

6) Χρειαζόμαστε ελληνικό μενου; Αν ναι, πειράζει αν χρειαστεί φλασαρισμα;

Δεν με ενδιαφέρει

7) Μας ενδιαφέρει ο καλός ήχος ή/και η καλή οθόνη; Αν ναι θέλουμε amoled (και) stereo ή μας αρκεί lcd (και) mono.

Καλή οθόνη

8) Βάλτε σε σειρά προτεραιότητας τα εξής: ταχύτητα, βαρύ gaming, κάμερα, αυτονομία.

Ταχύτητα - αυτονομία - κάμερα

9) Ποια είναι η τωρινή σας συσκευή.

Motorola moto g

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Honor 7x. Το έχω όπως; και το Redmi note 4. Καλύτερο στα πάντα εκτός ίσως της αυτονομίας όπου είναι ισάξιο. Και τιμή 180 ευρώ από κινα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κάθε άποψη είναι καλοδεχούμενη.

1) Το χρηματικό ποσό που διαθέτουμε.

300€ Μαξ

2) Το μέγεθος οθόνης που προτιμούμε.

Ιδανικά 5.5

3) Το θέλουμε απο Ελλάδα ή και απο Κίνα/Ευρώπη; Με 2ετη εγγύηση αντιπροσωπείας ή μας αρκεί και η εγγύηση του καταστήματος;

Δεν υπάρχει θέμα, άπο όπου είναι καλύτερα

4) Χρειαζόμαστε 800αρα μπάντα ώστε να χουμε σε περισσότερα μέρη 4g; (επαρχία χωρις 800αρα έχεις σοβαρό θέμα)

Ναι

5) Το θέλουμε dual? Χρειαζόμαστε ραδιόφωνο, ir ή nfc?

Dual απαραίτητο

6) Χρειαζόμαστε ελληνικό μενου; Αν ναι, πειράζει αν χρειαστεί φλασαρισμα; Ελληνικό ή αγγλικό μενού.

Όχι

7) Μας ενδιαφέρει ο καλός ήχος ή/και η καλή οθόνη; Αν ναι θέλουμε amoled (και) stereo ή μας αρκεί lcd (και) mono.

Ναι, γιατί όχι :)

8) Βάλτε σε σειρά προτεραιότητας τα εξής: ταχύτητα, βαρύ gaming, κάμερα, αυτονομία.

Ταχύτητα,αυτονομία,κάμερα,βαρύ gaming

9) Ποια είναι η τωρινή σας συσκευή

Microsoft Lumia 640XL

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Για laptop θα βρεις QWERTY ή είναι τα περισσότερα QWERZ; (dell xps θα έπαιρνα αλλά εξαρτάται από τις ανάγκες του καθενός)
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν σε φοβίζει το μέγεθος των 6.44 ιντσων πας σίγουρα για mi max 2. Πολύ ποιοτική συσκευή με καλα χρώματα (για lcd), εξαιρετικό στερεοφωνικό ήχο καλή ποιότητα κατασκευής και τεράστια αυτονομία.

 

Μόνο στη κάμερα χάνει αλλά βλέπω ότι δεν σε ενδιαφέρει κιολας. Αλλά και πάλι, αν ρουταρεις, συνεργάζεται εξαιρετικα με τη κάμερα του pixel και φτάνει επίπεδα ναυαρχίδας.

 

Kαι εγώ για Mi Max καρφί θα έλεγα με βάση όσα ζητάει, αλλά απ' όσο ξέρω δεν έχει την 800άρα.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Μαρεσει και το S7 αλλά έχει δύο χρονακια στην πλάτη του

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δύο χρονακια δεν θα κρατήσει ακόμα όμως άνετα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει και στις επιλογές ένα Note 4 αγρατσουνιστο από κοντινό άτομο στα 200€ αλλά αυτό νομίζω παραεχει χρονακια πάνω του ε;

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ για Mi Max καρφί θα έλεγα με βάση όσα ζητάει, αλλά απ' όσο ξέρω δεν έχει την 800άρα.... ;)

 

Έχεις δίκιο. Δεν το χα προσέξει ότι θέλει 800αρα. :O

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να στην χαλάσω αλλά δικαρτο με SD και μπαταρία αποσπώμενη με ελάχιστο 4gb ram και καλή αυτονομία στα 150 ευρώ, και όχι μάρκα με έκαψες δεν υπάρχει.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...