Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχεις/εχει καποιος το z? η καμερα τι λεει?
nokia3410 -> sony ericsson satio -> nokia n8 -> nokia 808 -> nokia 808 + lumia 1020 -> nokia 808 + lumia 1020 + samsung galaxy k zoom -> lumia 1020 + samsung galaxy k zoom + lg g4 -> lg g4 + umi super...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα

Θελουμε ενα κινητο εως 220 ευρω με μεγάλη οθονη και καλη καλη καμερα και με android

Θα πηγαίναμε για το Xiaomi Mi Max αλλα η καμερα του ειναι χαλια.

καποια αλλη επιλογη εστω και στις 5,7 - 6 ιντσες?

 

http://www.skroutz.gr/s/7541851/Motorola-Moto-X-Style-32GB.html

 

Αξίζει τα 10 euro παραπάνω πίστεψέ με.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις να ανεβεις 15 ευρω και να πεσεις στις 5.5 ιντσες https://www.skroutz.gr/s/10183106/Huawei-Honor-6X-3GB-32GB.html

 

Αν θες οπωσδηποτε τοσες ιντσες τοτε το Moto x style που λεει ο φιλος απο πανω ειναι μονοδρομος.

Link to comment
Share on other sites

εχει καλη καμερα το παραπανω μοτορολα ετσι? γιατι αν εχει καμια μετρια παω και για το mi max που λεει ο λογος!
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

moto z. Δε το εχω αλλα ειχα το 950 xl και τα windows οσο πανεμορφα και αν ειναι δεν παλευονται μετα απο καποιο διαστημα λογω εφαρμογων...
Link to comment
Share on other sites

Αν σ ενδιαφέρει κι η αγορά από κινα, δες το leeco le 2 max

 

Στάλθηκε από το Coolpad 8675-W00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Βρίσκομαι σε αναζήτηση συσκευής για έναν φίλο μου, αποκλειστικά από Cosmote λόγω επιδότησης.

 

Τα κύρια χαρακτηριστικά είναι να είναι γρήγορο, χωρίς εκνευριστικά κολλήματα, να έχει καλή κάμερα μπροστά και πίσω (κυρίως για φωτογραφίες, σπάνια για βίντεο), και να έχει καλή αυτονομία.

 

Η συσκευή που πρόκειται να αντικαταστήσει είναι το LG G2, οπότε θέλουμε να είναι τουλάχιστον ένα σκαλί πάνω η νέα συσκευή.

 

https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/page/E05/section/MobileDevices_Prs

 

Ευχαριστώ.

 

sent from nexus 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

 

Εργάζομαι σε ένα καφέ - εστιατόριο και θέλουμε να πάρουμε 3 κινητά για παραγγελιοληψία. Τα χαρακτηριστικά που θέλουμε είναι 2GB ram, 5,5 ίντσες οθόνη, πολύ καλή μπαταριά και να μην έχει θέματα με το wifi. Το μπάτζετ είναι γύρω στα 120-150 για κάθε συσκευή και αποκλειστικά από ελληνικό κατάστημα. Έχετε καμιά πρόταση?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χρειάζομαι μία συσκευή έως το (παρα) πολύ, 50 ευρώ με τα έξης χαρακτηριστικά: 1.δυνατο ηχείο (να ακούγεται δυνατά όταν με καλούν), 2. Δυνατό ηχείο (να ακούς καλά αυτον που σε καλεί), 3. Μεγάλα κουμπιά και 4.μεγαλη οθόνη (όσο γίνεται σε αυτά τα στάνταρ βέβαια) κ ευδιάκριτη, κοινώς ένα τηλέφωνο για άνθρωπο άσχετο με τεχνολογία κ σε μεγάλη ηλικία, μόνο για κλήσεις κ τίποτα άλλο.

Ευχαριστώ για τις όποιες απαντήσεις

 

Στάλθηκε από το CUBOT_NOTE_S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χρειάζομαι μία συσκευή έως το (παρα) πολύ, 50 ευρώ με τα έξης χαρακτηριστικά: 1.δυνατο ηχείο (να ακούγεται δυνατά όταν με καλούν), 2. Δυνατό ηχείο (να ακούς καλά αυτον που σε καλεί), 3. Μεγάλα κουμπιά και 4.μεγαλη οθόνη (όσο γίνεται σε αυτά τα στάνταρ βέβαια) κ ευδιάκριτη, κοινώς ένα τηλέφωνο για άνθρωπο άσχετο με τεχνολογία κ σε μεγάλη ηλικία, μόνο για κλήσεις κ τίποτα άλλο.

Ευχαριστώ για τις όποιες απαντήσεις

 

Στάλθηκε από το CUBOT_NOTE_S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Alcatel έχει τέτοιες συσκευές.

Και κάποια τηλέφωνα της MLS μπορείς να βρεις

Με απλή αναζήτηση στο skroutz

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

απο αυτα που εχει στο site εγω θα βαζα + 50 και θα πηγαινα σε αυτο

 

https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=HDV&sku=20330989&s=0

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στο Alcatel 20.08... Στα 39 ευρώ είναι και το κοιτάζω και εγώ για άνθρωπο με τις ίδιες ανάγκες που περιγράφεις... Νομίζω είναι καλή περίπτωση...
Link to comment
Share on other sites

παιδια κοιταω για καποιο μεταχειρησμενο εως 180 ευρω με καλη καμερα.

σκεφτομουνα για nexus 5x αλλα φοβαμαι την lg.2 lg g3 μου χαλασε η μητρικη.

το επομενο πουχω σκεφτει το p9 lite.εχετε καποια καλυτερη προταση;

adok13
Link to comment
Share on other sites

απο αυτα που εχει στο site εγω θα βαζα + 50 και θα πηγαινα σε αυτο

 

https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=HDV&sku=20330989&s=0

 

Συμφωνώ και εγώ. Εξαιρετικό τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάζοντάς τα κι εγώ ξεχώρισα το Α5 2017 (449€) και το P9 (549€).

 

το P9 είναι τόσο καλύτερο που αξίζει η διαφορά στην τιμή;

 

ναι ειναι, ειδικα στην καμερα που ειναι μεγαλη η διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, ευχαριστώ για την πρόταση παιδιά. Εναλλακτικά, σε περίπτωση που δεν ανέβει το budget, πάμε στο Α5 2017, ή υπάρχει κάτι καλύτερο;

 

sent from nexus 6

Link to comment
Share on other sites

παιδια κοιταω για καποιο μεταχειρησμενο εως 180 ευρω με καλη καμερα.

σκεφτομουνα για nexus 5x αλλα φοβαμαι την lg.2 lg g3 μου χαλασε η μητρικη.

το επομενο πουχω σκεφτει το p9 lite.εχετε καποια καλυτερη προταση;

 

Καλή επογη το p9 lite όπως είπες για αυτά τα χρήματα

Επίσης xiaomi mi 4 prime

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι overall σα συσκευή το P9 Lite... Προσωπικά θα σου πρότεινα την έκδοση με τα 3Gb ram για πιο future proof... Eναλλακτικά το Redmi 4 Pro που αναφέρθηκε είναι εξαιρετική συσκευή (το λέω από προσωπική εμπειρία), απλά δεν ξέρω αν σε καλύψει η κάμερά του... Το P9 Lite (3gb) το βρίσκεις καινούργιο στα ~230 από σκρουτζ, το Xiaomi 219 καινούργιο από Ελλάδα με εγγύηση, φθηνότερο απ' έξω... ;)
Link to comment
Share on other sites

σα συσκευη για το redmi 4 εχω διαβασε τα καλυτερα,αλλα απο καμερα γενικα τα xiaomi δεν τα πανε καλα.

αν ανεβω λιγο στα λεφτα υπαρχει καποιο samsung με καλη καμερα;γιατι με τις ονομασιες τις samsung εχω χασει το μπουσουλα.

adok13
Link to comment
Share on other sites

P9 lite με την 3άρα RAΜ, είναι ακριβώς αυτό που ψάχνεις, η Xiaomi δεν τα πάει και καλά με τις κάμερες τις στις VFM συσκευές της.
Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει το J7 καινούργιο στα λεφτά που ψάχνεις και το J5 φθηνότερο... Κατά καιρούς έχω δει καλά λόγια σε διάφορες συζητήσεις, αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία... Eπίσης έχω δει να προτείνεται με καλές κριτικές το Xperia M5...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...