Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Moto x style...???

 

Απεχθανομαι τον σχέδιασμο τους αν και είναι αξιόπιστα κινητά και πολύ σφαιρατα δεν είναι στο επίπεδο των προανέφερθεντων.. Άμα θες απαραίτητα android πάρε το Xiaomi MI 5 από eu global που το έχει 250€ με δωρεάν μεταφορικά απλά με την κινεζική ρομ που θα πρέπει να την αλλάξεις (σου δίνει και δύο χρόνια εγγύηση)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε μου η απάντηση στο δίλημμά σου είναι σχετικά εύκολη με βάση αυτό που αναφέρεις... Aπό τη μία το 950xl είναι εξαιρετική συσκευή, ειδικά στα λεφτά του πλέον αλλά ξεχνάς πειράγματα και custom roms... Από την άλλη το Mi5 είναι επίσης εξαιρετικό στα λεφτά του και είναι και Xiaomi, το οποίο σημαίνει ότι το πειράζεις και παίζεις μαζί του όσο θέλεις... Από τη στιγμή που λες ότι ασχολείσαι και γουστάρεις ρουτ και custom roms, ξεκάθαρα Mi5 από εμένα...

Καλή πρωτοχρονιά παιδιά και χρόνια πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites

τελικα πηρα το a3 στα 189 ειναι ευκαιρια νομιζω ας κλειδωθει

το j3 Θα το επαιρνα αλλα δεν εχει αυτοματη φωτεινοτητα !! ευτυχως που το ειδα ελεος δηλαδη...

θα παρει και Nougat (a3) και φοραει τον exynos τουλαχιστον αυτα που ειναι ελληνικη αντιπροσωπεια

Edited by mixlis
Link to comment
Share on other sites

καλή χρονιά!

 

υπάρχει κάποια πρόταση σε android με μεγάλη διάρκεια μπαταρίας σε μικρό μέγεθος? (οχι 5+ ίντσες)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και καλη χρονια ειμαι κατοχος lumia και ψαχνω ενα vfm android κινητο απο ελλαδα ομως οχι απο εξωτερικο ευχαριστω εκ των προτερων :)
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα.δες και το Alcatel pop up.στα 129 ευρω.το εχω εδω και δυο μηνες και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.ολα οσα σου προτειναν εινα καλα.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Καλό φαίνεται το Έχει και ο ξα μου.Για τα λεφτα του ειναι ενδιαφέρον.Αλλα καλυτερα να μας πεις τι ακριβώς ψάχνεις,τι προτεραιότητες δίνεις σε μια συσκευή.Καλο φαίνεται σε αυτα τα χρήματα και το j5 2016.
Link to comment
Share on other sites

Καλο φαινεται,αλλα δεν το λες και φθηνο.τουλαχιστον για μενα.εκτος αν κανω λαθος.με.μια γρηγορη ματια το ειδα στα 300€.αν το εχεις βρει πολυ ποιο φθηνα αλλαζει το πραγμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το ειδα στο skroutz ξεκιναει απο τα 178.αν σου αρεσει χτυπα το.παντως με ιδια χαρακτηριστικα αν σε ενδιαφερει το κοστος θα βρεις και πολυ φθηνοτερα.καλη χρηση σε οτι και αν παρεις.

Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

μαγκες τελικα λογω των ημερων επεσαν οι τιμες αλλαξαν τα δεδομενα.

βρισκω στο geekbuy

το mi5 32γβ στα 215

και to

mi 5s στα 285

ποιο απο τα 2 λετε

 

να το τολμησω;; απο το σαιτ ευτο εχω παρει και το μι μπαντ και ειμαι ικανοποιημενος γριγορα ηρθε κομπλε το μπαντ ολα καλα.

εγγύηση θα εχω που λεει στο σαιτ η οχι;

Edited by tasos017
Link to comment
Share on other sites

μαγκες τελικα λογω των ημερων επεσαν οι τιμες αλλαξαν τα δεδομενα.

βρισκω στο geekbuy

το mi5 32γβ στα 215

και to

mi 5s στα 285

ποιο απο τα 2 λετε

 

να το τολμησω;; απο το σαιτ ευτο εχω παρει και το μι μπαντ και ειμαι ικανοποιημενος γριγορα ηρθε κομπλε το μπαντ ολα καλα.

εγγύηση θα εχω που λεει στο σαιτ η οχι;

Γιατι οχι απο bangood στα $210?

Oσο για την εγγύηση αφού παίρνουμε την απόφαση να αγοράσουμε από ανατολάς παιρνουμε και τα ρίσκα

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και κατι αλλο

3γβ ραμ και 64 αποθηκευτικο η 4γβ ραμ και 32 αποθηκευτικο;;

εγω στο νεξους 4(κινηταρα μου) εχω τα 16 και εχω μαθει να κανω ενα κουμαντο πχ δεν κραταω ΟΛΑ τα βιντεο και τις φωτο που τραβαω και απο παιχνιδια ενταξει ποσα να κατεβασω και ταυτοχρονα να τα παιζω ολα;; δλδ εμενα τα 32γμ με φαινονταθι αρκετα εκτος και αν τα καινουργια παιχνιδα θελουν τρελα μεγεθη μνημης...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ξερω το κινητο.σαν αναλυση σε νουμερο φαινεται δυνατο.σαν φωτο δεν ξερω τι ταβαει αλλα οιστεθω οτι θα ειναι πολυ καλες.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

καλή χρονιά!

 

υπάρχει κάποια πρόταση σε android με μεγάλη διάρκεια μπαταρίας σε μικρό μέγεθος? (οχι 5+ ίντσες)

 

Για αγορά κινητού μιλάς;

Xiaomi Redmi Note 7
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, μιας και θελει οθονη μικρότερη των 5 ιντσων

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

ναι, για αγορά κινητού// με ενδιαφέρει ουσιαστικά να τρέχει 1-2 εφαρμογές που δεν υπάρχουν για iOs και αν είναι δυνατόν να είναι 2καρτο. Το βασικότερο απ'όλα: να κρατά πολύ η μπαταρία του και να είναι σε compact μέγεθος.

Link to comment
Share on other sites

Και ενώ είχα καταλήξει σε x style κυρίως λόγω της οθόνης και των ηχείων, έρχονται να προστεθούν και τα άλλα δύο με την ζυγαριά να γέρνει προς το mi5

 

Τι γνωρίζουμε για αυτή την συσκευή σε ότι αφορά οθόνη/καμερα/ήχο σε σύγκριση με τα άλλα δύο;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...