Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α δεν είχε τιμή στη βιτρίνα αλλά το συγκεκριμένο μαγαζί είναι φαρμάκι οπότε καλά κάνεις και κάνεις υπομονή

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μόλις έλαβα mail ότι το Complete Season 2 Box Set ετοιμάστηκε :)

Θα κυκλοφορήσει στις 16/10/2006 και η τιμή είναι 77€ :blink:

Μιλάμε ΠΑΝΤΑ για το αγγλικό έτσι; Το ελληνικό είναι ακόμα μυστήριο...

 

Τι προτείνετε; Να το παραγγείλω; Ή θα πέσει σιγά σιγά η τιμή;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να περιμένεις...κάποια στιγμή θα πέσει η τιμή.Άσε κιόλας που μέχρι τότε μπορεί να έχει βγει και η ελληνική έκδοση(και αφού κυκλοφορεί και στην ελλάδα σαν boxset,σίγουρα θα έχει προσιτή τιμή...υποθέτω:worry: )
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ

Τη Season 1 την αγόρασα από Αγγλία με 51 ευρώ και 7 DVD (δηλαδή και extras). Η Ελληνική κυκλοφόρησε μόνο 5 DVD και έκανε 46 ευρώ...

Δεν ξέρω, θα το σκεφτώ :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ

Τη Season 1 την αγόρασα από Αγγλία με 51 ευρώ και 7 DVD (δηλαδή και extras). Η Ελληνική κυκλοφόρησε μόνο 5 DVD και έκανε 46 ευρώ...

Δεν ξέρω, θα το σκεφτώ :lol:

Η αλήθεια είναι πως η Ελληνική ήταν απαίσια απ'όλες τις απόψεις...Λάθη στους υπότιτλους,καθόλου extras,ούτε ένα τυπικό βιβλιαράκι που θα γράφει πέντε αηδίες έτσι για τα μάτια του κόσμου...Το θέμα είναι πόσο καλά Αγγλικά ξέρεις:worry: Έγω για παράδειγμα δεν μπορώ εάν δεν έχει υπότιτλους μια σειρά:( (όχι οτι δεν ξέρω Αγγλικά αλλά αλλιώς είναι η δική σου γλώσσα)

...αλλά και πάλι πιστεύω πως εάν περιμένεις λίγο καιρό θα πέσει η τιμή και στην Αγγλική έκδοση:worry:

Link to comment
Share on other sites

Egw to pira apo Metropoli kai ekane 42 :p Pantws egw den tha to agoraza 72 euro! Tha perimena to elliniko

 

 

Έγω για παράδειγμα δεν μπορώ εάν δεν έχει υπότιτλους μια σειρά (όχι οτι δεν ξέρω Αγγλικά αλλά αλλιώς είναι η δική σου γλώσσα)

 

ontws etsi einai....kai gw pou kserw arketa kala agglika...merikes fores me kourazei... kai tin ksanagirnaw mprosta gia na to katalabw...:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

symfwneite me ton thanato tou BOone??????????????:cry: :cry: :cry:

http://adam.flirtatious.org/albums/Appearances/2004/TMobileParty/thumb_01.jpg

California, here we come!

Right back where we started from. Phantom Planets - "California"

!!Adam eternally!!

Link to comment
Share on other sites

symfwneite me ton thanato tou BOone??????????????:cry: :cry: :cry:

Δεν συμφωνώ απόλυτα...αλλά εάν έπρεπε οποσδηποτε κάποιος να πεθάνει...τότε καλά κάνανε και σκοτώσανε το Boone:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Η αδερφη του επρεπε να μεινει!

 

Νομιζω και αυτην και την Λατίνα της 2ης σεζον, τις "σκοτώσαν" γιατι ήταν ανυποφορες ηθοποιοι. Καναν την ζωη του σκηνοθετη κολαση, δεν συμβιβαζοντουσαν και :shoot: :kill: :knife:

Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

Η αδελφή του Boone έχει πεθάνει;:( :mad: Παιδιά ξέρω πως πολλοί εδώ μέσα,ίσως οι περισσότεροι να έχετε δει τον δεύτερο κύκλο αλλά κάποιοι που περιμένουν την Ελληνική έκδοδη δεν τον έχουν δει(εγώ ας πουμε για παράδειγμα)Δεν θα έπρεπε να μην τα λέμε φαναιρά αυτά τα πράγματα;:mad: :(
Link to comment
Share on other sites

Η αδελφή του Boone έχει πεθάνει;:( :mad: Παιδιά ξέρω πως πολλοί εδώ μέσα,ίσως οι περισσότεροι να έχετε δει τον δεύτερο κύκλο αλλά κάποιοι που περιμένουν την Ελληνική έκδοδη δεν τον έχουν δει(εγώ ας πουμε για παράδειγμα)Δεν θα έπρεπε να μην τα λέμε φαναιρά αυτά τα πράγματα;:mad: :(

NAI EXEI ΠEΘΑΝΕΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥΝ

OXI. Δεν θα πρεπε. :mad:

1.000.000 φορές το έχουμε πει ότι αυτό το thread είναι για όσους παρακολουθούν τη σειρά συμβαδιζοντας χρονικά με τις προβολές στην Αμερική.

Για τους άλλους που παρακολοθούν από τη ΝΕΤ υπάρχει άλλο thread.

Βυζιά βγάλαμε να το λέμε.

Link to comment
Share on other sites

LOOOOL....

Εγραψες Bayern7...

Περα απο την πλακα,οντως αυτο το thread ειναι για οσους το βλεπουν ταυτοχρονα με την Αμερικη,οποτε αυτα δεν θεωρουνται spoilers...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ok ρε παιδιά, μην βατάτε:chair: …συγγνώμη αλλά εγώ δεν συμβάδιζα ούτε με εσάς, που παρακολουθείτε την Αμερικάνικη προβολή της σειράς ούτε με τους άλλουςπου βλέπουν ακόμα τον πρώτο κύκλο στη ΝΕΤ. Απλά παρακολούθησα τον πρώτο κύκλο σε DVD. Ίσως μάλλον πρέπει να ανοίξουμε και τρίτο Thread για αυτούς που είδαν την σειρά στα DVD player τους, τι να πω;;
Link to comment
Share on other sites

Βασικα εχεις δικιο.Το σωστο θα ηταν να υπαρχουν πολλαπλα threads οπως Lost - Season 1, Lost - Season 2 κλπ....Με το να υπαρχει ενα μονο,αναγκαζομαστε να γραφουμε πραγματα μεσα σε spoilers ενω κανονικα δεν θα επρεπε απλα και μονο επειδη ερχονται νεοι φαν στη σειρα και για να μαθουν γι'αυτη,ποσταρουν στο ενα και μοναδικο thread που υπαρχει.Θα προτεινα αυτο το Thread να σπασει σε 2(το 1ο απο την αρχη μεχρι μετα το τελος της 1η και το 2ο απο το 1ο επεισοδιο της 2ης).Ετσι τον Οκτωβρη θα δημιουργησουμε 3ο τοπικ Lost - Season 3..

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω και αυτην και την Λατίνα της 2ης σεζον, τις "σκοτώσαν" γιατι ήταν ανυποφορες ηθοποιοι. Καναν την ζωη του σκηνοθετη κολαση, δεν συμβιβαζοντουσαν και :shoot: :kill: :knife:

 

Με τον τρόπο που μίλαγε η Λατίνα απορώ που ο Εκο (τι τυπάρα! Αυτός και ο Σαϊντ οι αγαπημένοι μου) δεν την είχε φυτέψει με το ρόπαλο από την αρχή!

 

Γενικό σχόλιο πάντως για τη σειρά.... η εξέλιξη είναι στην πραγματικότητα τόοοοσο αργή που άνετα έβγαινε σε μια χρονιά. Τουλάχιστον συνήθως το περιπλέκουν αρκετά καλά με το παρελθόν των χαρακτήρων ώστε να μη βαριέσαι. Αλλά αν πάει πέρα από 3η σεζόν θα είναι πλέον εντελώς λάστιχο!

KCB
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε συ,σκεψου οτι εχουν περασει μοναχα 60 μερες και δες τι εχει συμβει.

Εξαλλου καθε επεισοδιο,μιλαει για 1-2 συνηθως μερες στο νησι.Υπαρχουν και μερες που δεν συμβαινει και κατι τραγικο,αλλιως θα ειχαν παθει τα πανδεινα (οχι πως δεν τα εχουν παθει) αν καθε λιγο και λιγακι παθαιναν λη μαθαιναν κατι.Τουλαχιστον σε αυτον τον τομεα εγω το βρισκω ρεαλιστικο,σε αντιθεση με αλλους(επικοινωνια μεταξυ τους)...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Αλλά αν πάει πέρα από 3η σεζόν θα είναι πλέον εντελώς λάστιχο!

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Αλλά αν πάει πέρα από 3η σεζόν θα είναι πλέον εντελώς λάστιχο!

 

Το εχουμε ξανα πει,παει για 4 σαιζον...

Ιδου μια συνεντευξη:

 

Lindelof talked about the show having what he saw as a logical endpoint, and balancing that with the network likely wanting the show to go on for several years, saying, "We have four, maybe five awesome seasons planned out, and after that we'd have to start tap dancing, which is something we don't want to do," and pondered telling the network, "Fine, you can do more episodes of Lost, but we won't have anything to do with that." Ultimately, Lindelof observed, "The reality of ending it on our own terms is unrealistic, so we have to work around that."

 

Y.Γ. Sorry για το παραπανω,ο browser μου εκαψε φλαντζα...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...