Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Panw apo 5 lepta den arghse!To lew giati eixa sththei sth net... Meta to allaxa giati den htan to 101!

Τώρα που βγήκε σε dvd η πρώτη σεζόν δεν νομίζω να καθήσουν και πάρα πολλοί να το δουν

Link to comment
Share on other sites

Το Lost περιλαμβανόταν στην συμφωνία που είχε κάνει η νετ με την ντίσνευ αλλιώς σιγά μην το αγόραζε.

 

Kαλύτερα να μην το αγόραζε! Χάρη στον εαυτό του θα έκανε το κανάλι, αλλά χάρη και στη σειρά! Είναι κρίμα να τη μεταχειρίζεται μ' αυτόν τον τρόπο!

 

Καλύτερα που την έδειξε έστω και με αυτό τον τρόπο γιατί τουλάχιστον εγώ δεν την ήξερα τη σειρά προηγουμένως:D

Link to comment
Share on other sites

Οχι οτι δεν το ξεραμε,αλλα οι κυριοι στη ΝΕΤ δεν χανουν ευκαιρια να αποδεικνυουν πως ειναι ειναι ΚΑΦΡΟΙ...

Η σειρα αναβληθηκε για σημερα και ,λενε, πως θα αρχισει απο αυριο...

 

Όντως χτες είχε επεισόδιο τελικά, δεν είχα ξαναδεί και κόλλησα! Μακάρι να συνεχίσει κάθε μέρα. Έχετε ακούσει αν πήραν και τη συνέχεια για το χειμώνα; Και τελικά ποιο ήταν το χθεσινό επεισόδιο;;

KCB
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Pantws nwmizw oti einai mia kali eukairia na ta ksanadoume ta episodia ka8ws olo kai kapoia leptomeria 8a mas exei ksefugei meta apo ton orgasmo provolis mesw dvd!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σήμερα πάλι δεν έχει επεισόδιο ε?

 

Ε;;;; :confused:

Ε βέβαια, μην καλομάθουμε κιόλας! Κάθε μέρα νεό επεισόδιο....... :mad:

Πάντως, αν θέλετε την ταπεινή μου γνώμη, καλύτερα να δείξουν λίγο ακόμα Mudial.... δεν το χόρτασε ο κόσμος 1 μήνα τώρα! Ε, τι, σαν εμάς τους χαζούς που στηνόμαστε στην TV σα ζώα από το Σεπτέμβρη για να δούμε LOST;:X

 

Καταγγελία στο ABC θέλουν! Να τους ζητήσουν αποζημίωση το κανάλι, οι ηθοποιοί και όλο το συνεργείο για συκοφαντική δυσφήμιση, απόσπαση κοινού με δόλο και μετά να τους κάνουμε κι εμείς για ψυχική οδύνη.

 

Ουφ! Συγχίστηκα πάλι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Paidia...osoi den ta eidate...min perimenetai apo tin NET...pante parte ta DVD...kukloforoun pantou...egw ta pira kai original....oxi pou tha afisw tin NET na me skaniazei...

 

ps: just for advice...osoi den exoun dei ta episodeia apo tin arxi...kalitera na min to doun katholou apo ti NET...tha xasoun...poli prama...kai einai krima gia mia toso kali seira...deite ta apo ta DVD...xwris na eistai sto eleos twn ilithiwn tis NEt...mas exei bgei h pisth...na poume:angry:

 

Τώρα που βγήκε σε dvd η πρώτη σεζόν δεν νομίζω να καθήσουν και πάρα πολλοί να το δουν

kai kala tha tous kanoun...tous p@p@res... alla einai toso blakes...pou tha pou e...afou den blepoun tin 1 season...ti na paroume kai tin 2i....kai tha minoume me tin oreksi...as elpisoume na min ginei etsi...

Καλύτερα που την έδειξε έστω και με αυτό τον τρόπο γιατί τουλάχιστον εγώ δεν την ήξερα τη σειρά προηγουμένως

kai den eisai o monos...pistepse me...einai paaaaraaaa....poloi autoi pou to emathan etsi...opws kai gw allwste....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tι,αληθεια δεν ειχε παλι σημερα?Γιατι τι εδειξε?

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R201 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

pantws oso afora to mudial min eimaste adikoi,einai i spoudaioteri se e8niko epipedo a8tlitiki diorganwsi kai ginete ka8e 4 xronia,opote itan logiko ta kratika kanalia na afierwsoun xrono kai xwro se live agwnes kai ekpompes,twra pou teleiwse pistevw na paroun ola to dromo tous tileoptika, kai fusika na min ''xa8oun'' ksana oi losties apo ta matakia mas :-)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει γιατί περιμένατε να ξανααρχίσει απο την αρχή τα επεισόδια η NET... (θα μπορούσαν ίσως να κάνουν ένα περιληπτικό επεισόδιο, αλλά... τι ζητάω και εγώ, για κάτι τέτοιο έχουν την τεχνογνωσία μονο US και UK... εμείς στο ελλάδα... δεν...). Ίσως μέσα στον Αύγουστο να το προβάλλουν και μια φορά ολόκληρο. έχω την εντύπωση ότι δεν έχει και πολλές συμπάθειες η σειρά στη ΝΕΤ και θέλουν να την ξεφορτωθούν....

 

Είναι και καπως άδικο για τη σειρά (και κυρίως τον 1ο κύκλο της που είναι και ο καλύτερος so far imho) να δείχνουν νέα επεισόδια σε καθημερινή βάση μέσα στο κατακαλόκαιρο σαν να είναι κάποια επανάληψη του "παρα πέντε" ή κάποια σαπουνόπερα.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει γιατί περιμένατε να ξανααρχίσει απο την αρχή τα επεισόδια η NET... (θα μπορούσαν ίσως να κάνουν ένα περιληπτικό επεισόδιο, αλλά... τι ζητάω και εγώ, για κάτι τέτοιο έχουν την τεχνογνωσία μονο US και UK... εμείς στο ελλάδα... δεν...). Ίσως μέσα στον Αύγουστο να το προβάλλουν και μια φορά ολόκληρο. έχω την εντύπωση ότι δεν έχει και πολλές συμπάθειες η σειρά στη ΝΕΤ και θέλουν να την ξεφορτωθούν....

 

Είναι και καπως άδικο για τη σειρά (και κυρίως τον 1ο κύκλο της που είναι και ο καλύτερος so far imho) να δείχνουν νέα επεισόδια σε καθημερινή βάση μέσα στο κατακαλόκαιρο σαν να είναι κάποια επανάληψη του "παρα πέντε" ή κάποια σαπουνόπερα.

 

Den xerw gia allous alla egw hthela na to valei apo to 101 gia na katsw na to grapsw.!

Link to comment
Share on other sites

Guys προχθες 12 Ιουλιου εδειξε τελικα επεισοδιο?

Στο site λεει πως εδειξε κανονικα...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

ΧΑ!!!

Σημερα ειναι προγραμματισμενο το 1χ17!!!!

Χθες λεει πως επεξε το 1χ16...

Ρεμαλια....

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

ΧΑ!!!

Σημερα ειναι προγραμματισμενο το 1χ17!!!!

Χθες λεει πως επεξε το 1χ16...

Ρεμαλια....

 

 

Κουτό κουτό παιδί! Σήμερα θα δείξει το 17 γιατί χθες έδειξε το 16 και προχθές (ναι ναι προχθές) έδειξε το 15.

Ας ελπίσουμε ότι απλά δεν ενημέρωσαν το site και όχι ότι σκοπεύουν να πηδήξουν 2-3 επεισόδια για να ξεμπερδεύουν επιτέλους με αυτή την παλιοσειρά που έκαναν το λάθος και πήγαν και αγόρασαν...

 

Προσέξατε ότι οι περιλήψεις των επεισοδίων είναι καταγράμμα οι περιλήψεις του TV.com;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απορία... θα παίζουν και το ΣαββατοΚύριακο?

ή μηπως θα κάνουν skip 2 επεισόδια και τη Δευτέρα θα ξεκινούν με +2 :lol:

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρουσα ιδέα!! Θα πάρω τηλέφωνο να τους το πω :lol:

Πάντως... στο site της ΝΕΤ λέει ακόμα "Κάθε Πέμπτη στις 11" :wacko:

 

Επίσης, τρομερό ενδιαφέρον έχει το link "trailers". Δείτε τα! Το ένα καλύτερο από το άλλο! Η σκηνοθεσία, η μουσική, η επιλογή των σκηνών... παραγματικά σε αφήνει άφωνο!

 

 

EDIT (Μετά την προβολή): Ε ντροπή! Έδειξαν το σωστό επεισόδιο;;;;; Και με μόλις 8 λεπτά καθυστέρηση; Θα παραπονεθώ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα τρεηλερς ηταν πλακιτσα η μιλουσες σοβαρα?

Σε μενα καθε τρεηλερ ειναι το ιδιο...! :)

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα τρεηλερς ηταν πλακιτσα η μιλουσες σοβαρα?

Σε μενα καθε τρεηλερ ειναι το ιδιο...! :)

 

Περίμενες ποτέ ότι ΕΓΩ θα πω καλά λόγια για τη ΝΕΤ;;;;;; :lol: :p

Και όταν λες "το ίδιο"; Η ίδια μαύρη οθόνη; Γιατί εμένα αυτό μου δείχνει.... Βέβαια, καλύτερα μία μαύρη οθόνη παρά Season 2 spoilers..... :tease:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περίμενες ποτέ ότι ΕΓΩ θα πω καλά λόγια για τη ΝΕΤ;;;;;; :lol: :p

Και όταν λες "το ίδιο"; Η ίδια μαύρη οθόνη; Γιατί εμένα αυτό μου δείχνει.... Βέβαια, καλύτερα μία μαύρη οθόνη παρά Season 2 spoilers..... :tease:

 

Δείχνει βιντεάκια των 10 δευτερολέπτων, Κάποια είναι (σχεδον?) εντελώς ίδια, και αρκετα (τα περισσότερα) έχουν σκηνές απο την αρχή της 2ης season.

Ακούγεται και μία μονταρισμένη φωνή πάντα "Lost, οι αγνοούμενοι" όπως λέμε "Σκώληξ, ο γήινος". ...

(για κάποιο λόγο δεν παίζει στο Mozilla, μόνο σε ΙΕ)

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν τα πρώτα spoiler σιγά να εμφανίζονται και έχω τα πρώτα για εσάς αποκλειστικά!

 

 

Juliet, a woman in her mid-30s, will be added to the cast as a regular. Juliet is a natural leader and a smart and independant woman. One of her flashbacks (?) will involve her mother Amelia. During said falshback, the ladies will discuss burnt brownies and Juliet's love life. It seems that Juliet may be an Other. Jack is held alone in a room and Juliet looks at him, seperated from him with a glass window. Jack tries to break the chains that are holding him. Juliet tries to convince a pissed off Jack to trust her.

 

 

Επίσης μόλις μου ήρθε το πρώτο μέρος των Season 2 dvds :D με ένα πολύ ωραίο extra dvdaki...ο Santa περιμένει όποιον γνωρίζει την διαδικασία ;)

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εδειξαν ΞΑΝΑ λαθος επεισοδιο?

Σημερα επαιξε το 18,το οποιο λογικα επαιξε χθες...

Ας παρει καποιος να τους πει να παιξουν το σωστο σημερα γιατι ειναι ελλεινοι...

Εκτος κι αν πουν οτι "Εμεις ετσι τα αγορασαμε,δεν ξερουμε πως τα ειδατε εσεις.Το 18 με το 19 ειναι το ιδιο...."

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Όχι babe, χθες έπαιξε το 17. Δεν είπαμε ότι άλλα λέει στο site και άλλα δείχνουν; Τη μέρα που δεν είχε επεισόδιο δεν σκοτιστήκανε να ενημερώσουν το site και να το πάνε μία μέρα πίσω στην αρίθμηση των επεισοδίων. :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εδειξαν ΞΑΝΑ λαθος επεισοδιο?

Σημερα επαιξε το 18,το οποιο λογικα επαιξε χθες...

Ας παρει καποιος να τους πει να παιξουν το σωστο σημερα γιατι ειναι ελλεινοι...

Εκτος κι αν πουν οτι "Εμεις ετσι τα αγορασαμε,δεν ξερουμε πως τα ειδατε εσεις.Το 18 με το 19 ειναι το ιδιο...."

 

G@mise ta!!! Oloi xampari tous exoune parei!!! karaLOOOL!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...