Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άνετα. Αν και όπως είπα δεν είναι ολόκληρο, είναι απο ένα σημείο και έπειτα. Και επίσης είναι αρκετά συμπιεσμένο για να είναι μικρό το download

 

btw, τι παίζει με

τον Steve που όλοι τον μπερδεύουν με το Scott. Καλά στην αρχή, αλλά πλέον έχει μέρες που σκοτώθηκε ο Scott. Και η Anna Lucia δεν είχε γνωρίσει το Scott καθόλου για να τους μπερδέψει. Το παραέχουν τονίσει το θέμα με το μπερδεμα για να είναι συμπτωση...

'Aλλη φορά να προσέχεις τι διαβάζεις.Εγώ έγραψα για μικρά spots που είναι πολυ γρήγορα.(δεν πρέπει να είναι παραπάνω από 10sec το καθένα.Και δεν υπάρχει κανένας υποτιτλισμός.Αν εσύ έχεις δει κάτι άλλο sorry τότε γιατί δεν μιλάμε για το ίδιο trailer.

I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισης παιδια κατι παιζει και με την Λιμπυ.Στη σκηνη στα πλυντηρια με τον Χιουγκο,αυτος την ρωταει αν την εχει ξαναδει καπου.Εκεινη μετα απο λιγο του λεει "Δεν μπορω να φανταστω πως δεν το θυμασαι.Με ειδες στο αεροπλανο.Μπηκες τελευταιος και καταιδρωμενος,ενω μου πατησες και το ποδι"

Ε,αυτο δεν γινεται.Η Λιμπυ καθοταν στην ουρα του αεροπλανου και ο Χιουγκο μπροστα,αρα δεν μπορει να την ειδε εκει,ποσο μαλλον να της πατησε και το ποδι....

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

'Aλλη φορά να προσέχεις τι διαβάζεις.Εγώ έγραψα για μικρά spots που είναι πολυ γρήγορα.(δεν πρέπει να είναι παραπάνω από 10sec το καθένα.Και δεν υπάρχει κανένας υποτιτλισμός.Αν εσύ έχεις δει κάτι άλλο sorry τότε γιατί δεν μιλάμε για το ίδιο trailer.

 

offtopic : Τώρα τι να πω; ότι δεν πρόσεξα; Άκου εκεί! 3 άτομα πέσατε να με βγαλετε το γκρινιάρη και γρουσούζη της παρέας :lol: και αυτό που έγραψα απο την αρχή αναφερόταν στο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ trailer (γι'αυτό άλλωστε και το έκανα upload για αποφυγη παρεξηγήσεων - αν θες να δεις σε τι αναφέρομαι γιατί δε το κατεβάζεις ;). Ασε που εγώ μόνο αυτό έχω δει, γι'αυτό με επιφυλαξη μίλησα για "ένα trailer της ΝΕΤ" και όχι "το trailer της NET".

 

ontopic:

Ε,αυτο δεν γινεται.

Η Λιμπυ καθοταν στην ουρα του αεροπλανου και ο Χιουγκο μπροστα,αρα δεν μπορει να την ειδε εκει,ποσο μαλλον να της πατησε και το ποδι....

Είναι το 2ο σημείο που παραξένεψε και μένα στο επεισόδιο. Για κάποιο ανεξήγητο λόγο επίσης είχα την εντύπωση ότι η Λίμπυ ήταν αεροσυνοδός (χωρις να μπορω να προσδιορίσω απο που την αποκόμισα -μάλλον δεν παίζει κάτι τέτοιο ε;)

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Ηταν αεροσυνοδος. Αφου οταν οι αλλοι ψαχνανε το προδοτη αναμεσα τους και καταληξανε σε ενα που κανεις δε τον θυμοταν, η Λιμπι λεει πως δε τον θυμοταν ουτε αυτη, ενω συνιθως θυμαται τους επιβατες.

 

Παντως τη σκηνη που μπαινει ο Χαρλευ στο αεροπλανο μας την εχει δειξει, οποτε μπορουμε να δουμε αν τις πατησε το ποδι ή οχι

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εχει καινουριο επεισοδιο, αυριο το πρωι θα ειναι ετοιμο και για εμας :D

Οσο για το trailer της ΝΕΤ, εγω ειμαι αυτος που το ειχα αναφερει και επιμενω σ'αυτο που ειπα. Ειδα ενα τρειλερ για το lost σε dvd του αλιας, και πραγματικα φαινεται οτι οι ανθρωποι ξερουν να κανουν την δουλεια τους, σε εντυπωσιαζει, σε ενθουσιαζει και ειναι εντελως spoilerless!

Τεσπα, ακουσα οτι το σημερινο επεισοδιο ειναι ολα τα λεφτα, αντε να δουμε :up:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Oχι παιδια η λιμπυ δεν νομιζω να ηταν αεροσυνοδος.Αεροσυνοδος ηταν η Σιντυ(η οποια απηχθη απο τους "αλλους").Η Σιντυ ειναι αν θυμαστε η αεροσυνοδος που εδωσε το ποτο στον Τζακ στην αρχη.Η Λιμπυ αν θυμαμαι καλα οταν την ρωτησε η Ανα-Λουσια αν ειναι γιατρος,της ειπε οτι ειναι ψυχολογος.Οποτε στανταρ θα την δουμε σε μελλοντικο φλασμπακ του Χιουγκο.Ισως ηταν νοσοκομα του στο ψυχιατρειο....

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μπορεί να ξαναειπώθηκε ή να ακούγεται λίγο χαζό, αλλά πότε ξεκινάει η προβολή της σειράς από τη ΝΕΤ; Γιατί είμαι καινούργιος της σειράς και θα ήθελα πολύ να την παρακολουθήσω! Άκουσα ότι είναι πολύ @α@άτη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ (επιτέλους) θα κάνω "πρεμιέρα" της σειράς αύριο ή μεθαύριο σπίτι μου!!! :)

 

Περιμένω πως και πως να την δω!!!!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Eτσι,ετσι new blood coming!!

 

Περιμενουμε εντυπωσεις :)

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα το εξής περίεργο spoiler..

 

During Locke's next flashback episode -slated to air in March or April - we're going to discover that he has a surprising connection to Sawyer

 

 

Μπαρδόν? :confused:

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Οσοι διαβαζετε τα ξενα sites διδεται καποια εξηγηση για τους Others? Ποιοι ειναι, τι κανουν κλπ?

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Οι "αλλοι" ειναι κατα πασα πιθανοτητα εργαζομενοι της Νταρμα.Εγω αυτο πιστευω και ισως αποδειχθει και στο 2χ15 οπου θα μαθουμε τι εγινε κατα την απαγωγη της Κλαιρ.Τωρα για το σποιλερ με τον Λοκ και τον Σωγιερ πιο πανω δεν θα με εξεπλητε καθολου μα καθολου,αν τελικα ο μυστηριωδης τυπος Σωγιερ που τα ειχε μπλεξει με την μανα του "δικου μας" Σωγιερ ειναι ο πατερας του Λοκ...Γουσταρω μετα να δω την αντιδραση του Σωγιερ και τι θα κανει....

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Στο πρόγραμμα της ΝΕΤ έχετε δεί τι άσχετη εικόνα έχουν βάλει για την παρουσίαση της σειράς;;; πάρτε μια γεύση...

 

http://www.ert.gr/tv/tvDetailsFull.asp?id=102833&ch_id=9

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι να ΄ναι είναι η φωτογραφία!!! Από marketing μηδέν.. Άσε που δεν παίζει να τη δείξουν όλη τη season. Μέχρι τα μισά θα πάει..
Link to comment
Share on other sites

Μαμισε το επεισόδιο..

Τι μπορεί να σημαίνουν τα σύμβολα αυτά;

Πάντως όταν τελείωσε ο χρόνος άρχισε να ακούγεται ένας ήχος, σαν να παίρνει μπρος κατι σαν γεννήτρια (λέτε να έχει σχέση με ηλεκτρομαγνήτες; )

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://play.com/play247.asp?pa=promo&page=title&r=R2&title=860274

 

Vgike ena 3o release se Region 2 olo to packeto dvd tis season 1 opws stin Ameriki!

 

to 1o release einai to PART 1, to 2o to PART 2 kai twra vgenei to eniaio...

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που σκέφτηκα πριν λίγο, δεν ξέρω αν το σχολιάσαμε και παλαιότερα.. Κοιτάξτε αυτόν τον μουσάτο απο το βιντεάκι orientation του dharma initiative.

Δεν θα μπορούσε να είναι ο μουσάτος απο τους «Άλλους»;

http://img139.imageshack.us/img139/7230/untitled2sd.jpg

Και μάλιστα τώρα που το ξαναείδα το βιντεάκι, λέει πως αυτός στον οποίο απευθύνεται και και ο συνεργάτης του θα μείνουν στο νησί για 540 μέρες. Χμ;

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαμισε το επεισόδιο..

Τι μπορεί να σημαίνουν τα σύμβολα αυτά;

Πάντως όταν τελείωσε ο χρόνος άρχισε να ακούγεται ένας ήχος, σαν να παίρνει μπρος κατι σαν γεννήτρια (λέτε να έχει σχέση με ηλεκτρομαγνήτες; )

 

Σαν να βρήκα κάτι.. http://i39.photobucket.com/albums/e183/Alyson3783/hieroglyphs.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

H τυχη της φωτογραφιας των Aγνοουμενων αγνοειται :p
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

hostolis ναι αυτος στη φωτο απο το βιντεο,ο μουσατος,ακουγεται γενικα οτι ΙΣΩΣ ειναι ο μουσατος απο τους "αλλους".Ειναι ο ΝτεΓκρουτ,ο οποιος μαζι με την αλλη(αδερφη του νομιζω) ειχαν την ιδεα για την ιδρυση της Νταρμα.ΑΝ συνυπολογισεις οτι στο επομενο επεισοδιο(1 Μαρτιου) ,οπου εχουμε αναμνησεις της Κλαιρ,παιζει και αυτος στα φλασμπακ της τοτε ισως ειναι οντως.Θα δουμε....

Το επεισοδιο μαμησε οντως.Και το επομενο δειχνει ακομα πιο τελειο.Εχω κατεβασει τρεηλερ και ανυπομονω....!

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ένα αξιοπρεπές επεισόδιο! Ευτυχώς το "εχουν" ακόμα το χάρισμα οι συγγραφείς να κάνουν που και που κατι τέτοιο...

 

Εντωμεταξύ παρακαλώ, βάζετε spoiler tags όταν αναφέρεστε σε επόμενα επεισόδια και τι πρόκειται να δούμε σε αυτά.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...