Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οταν πεθανει ο δικος σας αγαπημενος χαρακτηρας, τοτε θα κοροιδευω εγω...:mad: http://www.smileyarena.com/emoticons/Packs/Miranda_Yelow/evil.png:tease::tease:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οταν πεθανει ο δικος σας αγαπημενος χαρακτηρας, τοτε θα κοροιδευω εγω...:mad: http://www.smileyarena.com/emoticons/Packs/Miranda_Yelow/evil.png:tease::tease:

 

Έλα βρε, σε πειράζουμε... :O Μην το πέρνεις προσωπικά! Απλώς λέμε πως ό,τι κι αν κάνουμε, μάλλον είναι αναπόφευκτη η αποχώρηση του...

Πάντως εγώ σε βοήθησα. :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Οταν πεθανει ο δικος σας αγαπημενος χαρακτηρας, τοτε θα κοροιδευω εγω...:mad: http://www.smileyarena.com/emoticons/Packs/Miranda_Yelow/evil.png:tease::tease:

 

Είπες τίποτα για τον Σαγίντ? Σε :shoot: :kill: :whip:

...
Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε, σε πειράζουμε... :O Μην το πέρνεις προσωπικά! Απλώς λέμε πως ό,τι κι αν κάνουμε, μάλλον είναι αναπόφευκτη η αποχώρηση του...

Πάντως εγώ σε βοήθησα. :ninja:

 

tin peirazoume ??? poios tin peirazei ? ? ?

re DIE leme :lol:

Link to comment
Share on other sites

tin peirazoume ??? poios tin peirazei ? ? ?

re DIE leme :lol:

 

:lol: :lol: Τόσο πολύ τον αντιπαθείτε ρε παιδιά τον Tσάρλι; Εμένα πάντως δε μου κάνει ούτε ζεστό ούτε κρύο ο χαρακτήρας του. Οπότε είτε πεθάνει είτε ζήσει δε θα μου κάνει καμία διαφορά.

 

Βρε μπας κ δεν αντιπαθείτε τον Τσάρλι αλλά τον Dominic Monaghan που τα'χει με την Lilly?

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Βρε μπας κ δεν αντιπαθείτε τον Τσάρλι αλλά τον Dominic Monaghan που τα'χει με την Lilly?

Μαλλον αυτο ειναι...Εχει γουστο η κοπελα, λεμε...Ξερει με ποιον τα εχει.

Και σιγα την Lilly επιτελους. Klair και Juliet για μενα ειναι σαφως ανωτερες.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οταν πεθανει ο δικος σας αγαπημενος χαρακτηρας, τοτε θα κοροιδευω εγω...:mad: http://www.smileyarena.com/emoticons/Packs/Miranda_Yelow/evil.png:tease::tease:

 

πιο πιθανο ειναι να βουλιαξει το νησι,παρα να πεθαινει ο John Locke!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Και σιγα την Lilly επιτελους. Klair και Juliet για μενα ειναι σαφως ανωτερες.;)

 

Kαι οι τρεις είναι πανέμορφες... :love: :love: :love: Αλλά τελευταίως το προβάδισμα στις προτιμήσεις μου έχει πάρει η Juliet! :love: Ίσως είναι και ο χαρακτήρας της που με ιντριγκάρει, δεν ξέρω! (Αλλά η σειρά προτιμήσεως αλλάζει κάθε τόσο!)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Και καλα κανει κι εχει την προτιμηση σου(εστω προσωρινα). Εχει κατι το αριστοκρατικο κι ομορφο συναμα. Ας κανουν κανα αστειο να την "στειλουν" κι αυτην...:cry:

http://www.lostpedia.com/images/thumb/6/66/Elizabeth_Mitchell.jpg/200px-Elizabeth_Mitchell.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και καλα κανει κι εχει την προτιμηση σου(εστω προσωρινα). Εχει κατι το αριστοκρατικο κι ομορφο συναμα. Ας κανουν κανα αστειο να την "στειλουν" κι αυτην...:cry:

http://www.lostpedia.com/images/thumb/6/66/Elizabeth_Mitchell.jpg/200px-Elizabeth_Mitchell.jpg

 

Προσωρινά μπορεί να έχει την προτίμηση μου στην 1η θέση, αλλά γενικότερα έχει την προτίμηση μου στις ωραιότερες ηθοποιούς που υπάρχουν κι αυτό είναι σταθερό! :p Οπότε όπως κ να το κάνουμε Juliet Rocks!

 

Όσο για το αν θα τη στείλουν, πολύ φοβάμαι πως είναι αρκετά πιθανόν. Αλλά εφόσον τελειώσει η 3η σεζόν και παραμείνει ζωντανή, τότε υπάρχει ελπίδα να μείνει ως το τέλος της σειράς! (Hopefully!) Only time can tell...

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Και καλα κανει κι εχει την προτιμηση σου(εστω προσωρινα). Εχει κατι το αριστοκρατικο κι ομορφο συναμα. Ας κανουν κανα αστειο να την "στειλουν" κι αυτην...:cry:

http://www.lostpedia.com/images/thumb/6/66/Elizabeth_Mitchell.jpg/200px-Elizabeth_Mitchell.jpg

 

Με τη Σταη στα νιατα της μοιαζει εδω:wacko: :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσε και η Αννα-Λουσια!!! Τρομερο στυλακι..δεν ειναι για ερωτες και τετοια,αλλα για πιο κινκυ καταστασεις! Αγοροκοριτσο και τετοια....

Μετα η Τζουλιετ που τη θεωρω γυναικαρα και μετα η Κεητ μια συμπαθητικη κοπελα!! Αλλα και η Κλαιρ μελαχρινη μετρουσε πολυ..οχι οτι ξανθια ηταν ασχημη...

 

Παμε ρε Σωγιερ τρελε...δυο σου εμειναν ακομα!!!!!χεχεχεχε..

Link to comment
Share on other sites

ο Σωγιερ παντως εχει καιρο να φαει ξυλο!

 

Εγω θα γουσταρα να εριχνε ενα χερι ξυλο στο λακαμα το Τζακ γιατι την εχει δει πολυ αρχηγος και τετοια...ολο αποφασεις παιρνει και ολες ειναι γτπ..:ninja:

Link to comment
Share on other sites

E ξυλο ειπαμε να του ριξει οχι να τον σκοτωσει... Τοσο ξυλο εχει πεσει και δεν εχει πεθανει κανεις τους...

Ο Τζακ εγινε γιατρος γιατι ειχε τον πλουσιο μπαμπακα να του πληρωσει τις σπουδες κλπ κλπ... για θυμησου και την ιστορια του Σωγιερ.. Και σκεψου οτι με το μυαλο και την τεχνικη του καταφερε να βγαλει παρα πολλα...και αφησε και για το παιδι του χρηματα ωστε να ζησει αξιοπρεπως καποια χρονια και να μην περασει οτι και αυτος!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι ο Σωγιερ!

ο Jack θελει πολυ παραπανω απο ξυλο!το παιδι ειναι γτπ!

θα παρει και τον μπουλο απο την τζουλιετ και θα ερθει στα ισα του!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι ο Σωγιερ!

ο Jack θελει πολυ παραπανω απο ξυλο!το παιδι ειναι γτπ!

θα παρει και τον μπουλο απο την τζουλιετ και θα ερθει στα ισα του!

 

Οου γεα!!! Συμφωνω μαζι σου... αυτο το στυλακι του οτι λεω θα γινεται μου τι δινει!! Συν το οτι τις περισσοτερες φορες λεει και μπαρουφες..

Link to comment
Share on other sites

Ο Τζακ θα την καταφερει την Τζουλιετ και μετα να δω τι θα λετε...:happy:

 

Εμενα η Κειτ μου την δινει, το εχω ξαναπει. Εχει στυλακι, μαμαω και δερνω, δεν κοιταει που ειναι 45 κιλα εκει χαμου, θελει και να ειναι σε ολα μεσα. Επιπλεον εχει και αυτη την σχεδον μονιμη μιζερια στην φατσα. Απο την πρωτη σεζον περιμενω να την φανε οι καρχαριες ή ο μαυρος καπνος.:( :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειδικα εκει που πηρε την Τζουλιετ μαζι,και την ειπε στον Σαγιντ καπως επρεπε να του τραβηξει ο αλλος!αλλα τωρα που θα τους κανει την μαλκια η Τζουλιετ θα πρεπει να του κανουν ντου Σωγιερ,Σαγιντ,Λοκ και guest τον Χερλι για τι αποτελειωμα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Ο Τζακ θα την καταφερει την Τζουλιετ και μετα να δω τι θα λετε...:happy:

 

Εμενα η Κειτ μου την δινει, το εχω ξαναπει. Εχει στυλακι, μαμαω και δερνω, δεν κοιταει που ειναι 45 κιλα εκει χαμου, θελει και να ειναι σε ολα μεσα. Επιπλεον εχει και αυτη την σχεδον μονιμη μιζερια στην φατσα. Απο την πρωτη σεζον περιμενω να την φανε οι καρχαριες ή ο μαυρος καπνος.:( :mad:

 

 

αυτηνης της χρειαζεται ενας να την παρει απο το μαλλι και να της πει τα καλαντα αναποδα!

αλλα δεν υπαρχει κανενας επαρκης εκει,εκτος αν παρει καμμια στροφη ο Σωγιερ!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

αυτηνης της χρειαζεται ενας να την παρει απο το μαλλι και να της πει τα καλαντα αναποδα!

αλλα δεν υπαρχει κανενας επαρκης εκει,εκτος αν παρει καμμια στροφη ο Σωγιερ!

Γι' αυτο και η αγαπημενη μου σκηνη μεχρι τωρα ειναι εκει που την ξαπλωνει κατω η Τζουλιετ οταν πηγε να της δωσει το φαι της(πηγε να της στησει κι ενεδρα το παρλιακο...:lol: )

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

E ξυλο ειπαμε να του ριξει οχι να τον σκοτωσει... Τοσο ξυλο εχει πεσει και δεν εχει πεθανει κανεις τους...

Ο Τζακ εγινε γιατρος γιατι ειχε τον πλουσιο μπαμπακα να του πληρωσει τις σπουδες κλπ κλπ... για θυμησου και την ιστορια του Σωγιερ.. Και σκεψου οτι με το μυαλο και την τεχνικη του καταφερε να βγαλει παρα πολλα...και αφησε και για το παιδι του χρηματα ωστε να ζησει αξιοπρεπως καποια χρονια και να μην περασει οτι και αυτος!

Ναι ο Τζακ έχει το μυαλό ενός γιατρού και ο Σογιερ ενός απατεώνα.

5 κιλά να ταφήσω;

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι ο Σωγιερ!

ο Jack θελει πολυ παραπανω απο ξυλο!το παιδι ειναι γτπ!

θα παρει και τον μπουλο απο την τζουλιετ και θα ερθει στα ισα του!

 

Απορία: Και που ξέρουμε ότι ο Τζακ δε τα ξέρει όλα; Εγώ πιστεύω ότι η Τζούλιετ του τα είπε κ τα ξέρει. Και θα τη φέρουν στο Μπεν μετά μαζί. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...