Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σορι αλλά εφόσον είναι στο trailer δεν νομίζω πως θεωρείται και τόσο spoiler :O :cry: :sorry:

 

Καταλαβαίνω τι λες... Μάλλον δηλαδή εγώ είμαι ανάποδος που δε βλέπω πια τα trailers - previews - teasers, για να μη χαλαστώ :ninja: ... Χμμ

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλα εχω παθει τρελα με το σηριαλ...αναμενω τα νεα επεισοδια!
Link to comment
Share on other sites

Α, να το πω γιατί θα σκάσω: Μήπως επαληθεύομαι που σας έλεγα ότι η Sun έμεινε έγκυος από τον "δάσκαλο αγγλικών";;;;

 

Κάτσε βρε τα παιδιά μπορεί απλά να κοιμόντουσαν μαζί κ επειδή έκανε ζέστη... Το επεισόδιο ήταν αρκετά καλό όντως αλλά πολύ αργή εξέλιξη... Σκέφτομαι μήπως τελειώσει η σειρά στις 108 μέρες;Κ καλά να έρθουν βολικά κ αυτοί οι αριθμοί οπότε να μην τραβήξει πολύ κ σε σεζόν...

Εν τω μεταξύ περίεργη μου φάνηκε η αντίδραση του Ben στην Collen όταν της είπε ότι τη θέλει αυτή τη βάρκα. Εκτός του ότι προφανώς δεν ήξεραν ότι υπήρχε μήπως κ η δήλωση του Ben ότι είναι όλη του τη ζωή στο νησί σημαίνει ότι όλοι δεν ξέρουν τι παίζει;

Κ που να μείνουμε στα κρύα του λουτρού μετά το πέρας όλων των σεζόν...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

molis to eida...alla den trelathika kiolas... gia to telos exw na pw...pws

o Jack den prokeitai na tous prodwsei...den einai san ton Michael pou koitazei mono tin parti tou...

 

oso gia ta flashbacks...

to milo katw apo tin milia tha pesei

;)

 

edit: balte kana spoiler...den lipaste ta alla paidia pou den to eidan???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Behind the scenes φωτογραφίες απο το επεισόδιο 3x07 Not In Portland - Kate centric

Προσοχή περιέχουν spoilers

 

1 2 3 4

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Το νούμερο στη πόρτα, ή το νούμερο μπροστά απ'την πόρτα;; :p :lol:

 

τι έχουν τα νούμερα;;

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Behind the scenes φωτογραφίες απο το επεισόδιο 3x07 Not In Portland - Kate centric

Προσοχή περιέχουν spoilers

 

1 2 3 4

 

το οτι ηταν παντρεμενη το ξερουμε νομιζω

που ειναι το spoiler?

εμενα αδιαφορες μου φανηκαν :p

:X
Link to comment
Share on other sites

Τελικά σήμερα μονό ή διπλό επεισόδιο;

 

Κάθε Παρασκευή διπλά επεισόδια...πάνε τα μονά.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Για το 3x02 The Glass Ballerina ένα πραγματάκι δεν καταλαβαίνω γιατί ...

 

προς το τέλος του επεισοδίου γιατί ο Ben όταν ανέφερε την ημερομηνία που έπεσε το σκάφος ανέφερε ΚΑΙ την χρονολογία? Κανονικά και εμείς δεν λέμε 20 Σεπτεμβρίου αντί όλη την χρονολογία? Κάτι θέλουν να κρύψουν ή πάλι σκέφτομαι πολύ?

 

Επίσης

για ψάξτε το όνομα του Ben Linus στο google :p

HansoAdoptions.org

 

θα μας λωλάνουν αυτοί...

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

το δα

εγω το βρηκα πολυ ενδιαφερον το σκηνικο οτι η Σαν ηταν κερατου μεγαλη και οτι ο Κινεζος τα ξερει ολα και κανει τη παπια

αν και το Κινεζο τον συμπαθω εγω ετσι και αλλιως

:X
Link to comment
Share on other sites

Καλό και το 2ο επισοδειο αλλα οχι σαν το 1ο...

Αντε να δουμε την συνέχεια που νομίζω θα εχει πολύ ενδιαφερον....

Link to comment
Share on other sites

upotitloi gia to 2x25 kai to 3x00 exoun bgei?? agglikoi/ellinikoi...?

 

kati allo gia S2...pws kai steilan ton Ben stous Losties? afou itan basiko stelexos opws blepoume...san leader...riskaran para pola...mporei na ton skotwnan telika...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

upotitloi gia to 2x25 kai to 3x00 exoun bgei?? agglikoi/ellinikoi...?

 

kati allo gia S2...pws kai steilan ton Ben stous Losties? afou itan basiko stelexos opws blepoume...san leader...riskaran para pola...mporei na ton skotwnan telika...

 

2x25 δεν υπάρχει..... :O http://www.tv.com/lost/show/24313/episode_listings.html?season=2&tag=nav_bar;2

Κάποιο Special ep έχεις βρει και το ονόμασαν έτσι.

Για το 3Χ00 έχουν βγει. http://www.greektvsubs.gr/local_links.php?action=jump&id=2884&catid=345

Αλλά χρειάζεται πρώτα εγγραφή

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάθε Παρασκευή διπλά επεισόδια...πάνε τα μονά.

 

Cool! :food: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Μια παρατηρηση: Ο κινεζος καραφλη γοητεια δεν νομιζω οτι το εκανε με τη Sun...Τελευταια στιγμη νομιζω οτι η Sun του ειπε :Δε μπορω.

 

Νομιζω οτι μετανιωσε δηλαδη με την προοπτικη να κερατωσει τον Jin.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Μια παρατηρηση: Ο κινεζος καραφλη γοητεια δεν νομιζω οτι το εκανε με τη Sun...Τελευταια στιγμη νομιζω οτι η Sun του ειπε :Δε μπορω.

 

Νομιζω οτι μετανιωσε δηλαδη με την προοπτικη να κερατωσει τον Jin.

Eγώ πάλι δεν νομίζω αυτό γιατί αν θυμάμαι καλά-δεν έχω τώρα το επεισόδιο για να το επιβεβαιώσω-του είπε κάτι τέτοιο:"i can't do this any more"

 

Link to comment
Share on other sites

"Δε μπορώ" λέει. Αλλά θα μπορούσε να εννοεί "δε μπορώ άλλο". :lol:

Εδώ που τα λέμε όμως... βλέπεις 2 ανθρώπους γυμνούς στο κρεβάτι, τίθεται ζήτημα αν έχουν κάνει κάτι; :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
"Δε μπορώ" λέει. Αλλά θα μπορούσε να εννοεί "δε μπορώ άλλο". :lol:

Εδώ που τα λέμε όμως... βλέπεις 2 ανθρώπους γυμνούς στο κρεβάτι, τίθεται ζήτημα αν έχουν κάνει κάτι; :p

Εννοείται ότι δεν τίθεται θέμα.Εκτός κι αν ντρεπόντουσαν να γδυθούν face to face,ξάπλωσαν αφού γδύθηκαν ο ένας πλάτη με τον άλλο και μόλις πήγε να γίνει κάτι η Sun μετάνιωσε. :lol:

Πέρα από την πλάκα,δεν παίζει κάτι τέτοιο ;)

 

Εdit:;Από περιέργεια,το έψαξα λίγο,το "anymore" αναφέρεται,αλλά δείτε πού:"I don't want to share you anymore. Your English is excellent now, you can go to America.";)

Link to comment
Share on other sites

"Δε μπορώ" λέει. Αλλά θα μπορούσε να εννοεί "δε μπορώ άλλο". :lol:

Εδώ που τα λέμε όμως... βλέπεις 2 ανθρώπους γυμνούς στο κρεβάτι, τίθεται ζήτημα αν έχουν κάνει κάτι; :p

 

 

Μπορει να ηταν ετοιμη αλλα ειμαι σιγουρος οτι το μετανιωσε.Για σκεφτειτε πλακα πλακα οτι εκει που ειδαμε οτι εμεινε εγκυος απο τις ιδιοτητες του νησιου (θελω να δω αυτο πως θα το εξηγησουν... :worry: ) να μας εδειχνε και καλα οτι το παιδι ητανε του Τελυ..... Μεγαλη ξενερα θα ητανε...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...