Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

spoilers people!!! μερικοί από εμάς δεν πήγαμε ακόμα σπίτι να το δούμε..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά, θέλω να εκφράσω μία άποψη που εξέφρασε η αδερφή μου και που με έχει προβληματίσει πολύ...

Λέει, λοιπόν, ότι η σκηνή Jack-Kate με το θρυλικό "We have to go back" δεν κολλάει στα υπόλοιπα σκηνικά που είδαμε σε αυτόν τον κύκλο, σε σχέση με το πώς επέστρεψαν τελικά...

Ο Jack, πχ, είναι εντελώς καλά σε όλες τις σκηνές, δεν δείχνει να έχει παρελθόν με το αλκοόλ...Δεν έχει δείξει καμία σκηνή στη season 5 που να εξηγεί το πώς έφτασε στα όρια αυτοκτονίας...

Προσπαθώ κι εγώ να ενώσω αυτή τη σκηνή με τα όσα είδαμε πρόσφατα σε αυτό τον κύκλο και τα έχω μπλέξει, ξεχνάω κάτι που αποδεικνύει ότι αυτό που λέω είναι μία χαζομάρα; :O

Κάποιος να με επαναφέρει, γιατί το μυαλό μου παίζει παιχνίδια και έχω αρχίσει να πιστεύω ότι αυτή η σκηνή είναι ένα εναλλακτικό μέλλον :X

Είχαμε δει την αρχή της "κατρακύλας" του Jack σε ένα επεισόδιο της 4η σεζόν, όταν αρχίζει να βλέπει τον πατέρα του, να δέχεται διάφορα "μηνύματα" από το νησί, να πίνει και εντέλει να τσακώνεται με την Kate που δεν τον θέλει κοντά στον Aaron...

 

Όλη αυτή η κατάσταση επιδεινώνεται με την επίσκεψη του Locke (την είδαμε φέτος) που του λέει ότι έγιναν άσχημα πράγματα στο νησί, και ότι πρέπει να επιστρέψουν. Αρχίζει να νιώθει τύψεις, πίνει, παίρνει φάρμακα και του γίνεται έμμονη ιδέα η επιστροφή (πετάει με το αεροπλάνο απλά επειδή μπορεί να τύχει να πέσει ξανά στο νησί).

 

Στα όρια της αυτοκτονίας φτάνει όταν μαθαίνει για τον θάνατο του Locke.

 

Υποτίθεται ότι, με το που τον πείθει ο Μπεν (μετά τη σκηνή με το φέρετρο) ότι πρέπει να επιστρέψουν, ο Jack βλέπει κάποιο λόγο για να συνεχίσει να ζει, άλλωστε πάντα τον βλέπαμε να βοηθάει τους άλλους και να διορθώνει τις προβληματικές καταστάσεις. Άρα, αν και όντως πολύ απότομο, είναι λογικό να κόψει το ποτό, τα χάπια, (να ξυρίσει και το μούσι), και να προσπαθήσει να γίνει ο παλιός Jack.

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Είχαμε δει την αρχή της "κατρακύλας" του Jack σε ένα επεισόδιο της 4η σεζόν, όταν αρχίζει να βλέπει τον πατέρα του, να δέχεται διάφορα "μηνύματα" από το νησί, να πίνει και εντέλει να τσακώνεται με την Kate που δεν τον θέλει κοντά στον Aaron...

 

Όλη αυτή η κατάσταση επιδεινώνεται με την επίσκεψη του Locke (την είδαμε φέτος) που του λέει ότι έγιναν άσχημα πράγματα στο νησί, και ότι πρέπει να επιστρέψουν. Αρχίζει να νιώθει τύψεις, πίνει, παίρνει φάρμακα και του γίνεται έμμονη ιδέα η επιστροφή (πετάει με το αεροπλάνο απλά επειδή μπορεί να τύχει να πέσει ξανά στο νησί).

 

Στα όρια της αυτοκτονίας φτάνει όταν μαθαίνει για τον θάνατο του Locke.

 

Υποτίθεται ότι, με το που τον πείθει ο Μπεν (μετά τη σκηνή με το φέρετρο) ότι πρέπει να επιστρέψουν, ο Jack βλέπει κάποιο λόγο για να συνεχίσει να ζει, άλλωστε πάντα τον βλέπαμε να βοηθάει τους άλλους και να διορθώνει τις προβληματικές καταστάσεις. Άρα, αν και όντως πολύ απότομο, είναι λογικό να κόψει το ποτό, τα χάπια, (να ξυρίσει και το μούσι), και να προσπαθήσει να γίνει ο παλιός Jack.

Χμ, αυτό είναι ένα καλό ξεκαθάρισμα, μου φαίνεται θα πρέπει να ξαναδώ season 4 γιατί έχω ξεχάσει αρκετά σημαντικά πράγματα...

Σ'ευχαριστώ πολύ για τις διευκρινίσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Χμ, οι σεναριογράφοι κάνουν ότι μπορουν για να (δείχνουν ότι) μπερδεύουν το θέμα με το timetravel και τις αλλαγές.

 

Αν όντως είναι νεκρός ο Μπεν τότε πάει περίπατο οριστικά η θεωρια που υποστήριζα...

 

:ninja: πάντως ούτε κ η δικιά μου εκδοχή ενισχύεται ιδιαίτερα αφού υπάρχουν στοιχεία όπως ο αεροδιάδρομος που είναι σα να φτιαχτηκε ειδικα για να προσγειωθεί η ajira και οι περιφημες λιστες με τους επιβαίνοντες της 316 που περιείχαν προσωπικά στοιχεία κ θα εξηγούνταν τέλεια από την ύπαρξη των Λοστις στο παρελθόν της Νταρμα. Απ την άλλη πρέπει να σκεφτο'υμε κ το σκηνικό που αντίκρυσαν ο Λυπίδης με τη Σαν: εαν δεν ήταν η όλη φάση μια μεγάλη παραισθηση την οποια δημιουργησε ο καπνος/Κριστιαν, τοτε είναι σημαδι οτι το μελλον του νησιου έχει αλλάξει: οι "αλλοι" δεν έζησαν ποτέ στα σπιτάκια της Νταρμα (αφού τα σπιτακια εμοιαζαν εγκαταλελειμμένα απο εκεινη την εποχή και τα λογκος της Νταρμα ειχαν μεινει ακόμα στιςπόρτες, πράγμα που δεν υπήρχε βεβαια όταν ζουσαν εκει ο Μπεν κ οι "αλλοι").

 

ευτυχως ειμαστε σε ενα πολυ καλο δρομο πια και συντομα θα μας λυθουν αυτες οι αποριες...

Link to comment
Share on other sites

παίρνω πίσω αυτό που είπα για το 'απίστευτο επεισόδιο'. Αν το σκεφτούμε ψύχραιμα νομίζω ότι κανείς δεν περιμένει ότι θα πεθάνει ο Ben, έτσι? Τσάμπα μπήκαν στον κόπο λοιπόν να τον σκοτώσουν. Τέσπα, κάπως filler ήταν το επεισόδιο.

 

Εγώ θα μείνω σε αυτό που είπε ο Τζέιμς για τον Φάραντευ, ότι 'έχει κάποιες ενδιαφέρουσες θεωρίες για το τί μπορεί ή όχι να αλλάξει'. Απ'ότι φαίνεται το μέλλον άλλαξε αν και πιστεύω ότι εν τέλει θα 'διορθωθεί' πάλι. [Εκτός αν αυτό που είχαμε δει στις πρώτες σεζόν ήταν το 'προσωρινό' μέλλον μέχρι να γίνει όλο αυτό και να διορθωθεί πάλι]

Link to comment
Share on other sites

Ο θανατος του Μπεν σ'αυτο το επεισοδιο πιθανον εξηγει αυτο που λεει η just_a_comment πιο πανω, οτι τα σπιτακια μοιαζουν εγκαταλελειμμενα απο την εποχη της Νταρμα, σαν να μην εζησαν ποτε εκει οι αλλοι, αφου ο πρωτεργατης της αλλαγης Μπεν δεν υφισταται πια....;) Μαλλον το μελλον αλλαξε... Αλλα και παλι γιατι να εξαφανιστουν απο προσωπου γης οι της Νταρμα????? πφφφφφφ

 

Πολυ καλο επεισοδιο, αν και δεν μπορω να πω οτι μου ειχε λειψει ιδιαιτερα η character-centerd δομη των επεισοδιων..... Ωστοσο διαβαζωντας τον τιτλο του επεισοδιου πριν το δω νομιζα οτι θα γινει καποια συναντηση ενος χαρακτηρα με τον παρελθοντικο του εαυτο και θα ακουστει η φραση He is our you...:p

 

Και μια απορια.... Θυμιστε μου που τον χασαμε τον Φαραντει? Μου διαφευγει τελειως ο λογος που δεν τον βλεπουμε τωρα με τους αλλους...

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Και μια απορια.... Θυμιστε μου που τον χασαμε τον Φαραντει? Μου διαφευγει τελειως ο λογος που δεν τον βλεπουμε τωρα με τους αλλους...

Κάπου καταχωνιάστηκε ή πήγε σε κάποια φάση μέσα στα 3 χρόνια που πέρασαν οι Lafleur και η παρέα του με την Dharma και για τα οποία έχουμε "κενό" οι θεατές.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

και ναι, όπως περιμενάμε, σύμφωνα με spoiler

ο Ben θα επιζήσει του πυροβολισμού, θα μας τον δείξουν σε ιατρικό κρεβάτι. Πραγματικά τελείως ανούσια κίνηση αυτή των παραγωγών. Νταξ, στην 5η σεζόν τέτοια cliffhanger κόλπα δν πιάνουν πια στους οπαδούς των Lost. Filler καταστάσεις

Link to comment
Share on other sites

επειδη πολυ το παιδευουμε εδω εξηγει με καθε λεπτομερεια το γινεται με το νησι....και γενικα στην σειρα

 

δειτε και τα 3 βιντεακια...

 

http://www.youtube.com/watch?v=7lP5WHBB2ec

 

 

και τερμα οι θεωριες

Link to comment
Share on other sites

και ναι, όπως περιμενάμε, σύμφωνα με spoiler

ο Ben θα επιζήσει του πυροβολισμού, θα μας τον δείξουν σε ιατρικό κρεβάτι. Πραγματικά τελείως ανούσια κίνηση αυτή των παραγωγών. Νταξ, στην 5η σεζόν τέτοια cliffhanger κόλπα δν πιάνουν πια στους οπαδούς των Lost. Filler καταστάσεις

Αχά. Άραγε ποιός καλός

γιατρός θα τον (ξανα)σώσει;

Θα είναι η δεύτερη

για τον Τζακ

, αλλά η πρώτη

για τον Μπεν

:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μην τα βλέπετε όλα σαν προσπάθεια των παραγωγών για cliffhanger. Προφανώς και δεν έχουμε τόση αγωνία για την τύχη του Μπεν, όπως δεν είχαμε για την ταυτότητα της νεότερης Ρουσσώ.

 

Πέρα από την έκπληξη βέβαια μόλις έπεσε ο πυροβολισμός του Sayid, το γεγονός αυτό είναι καθοριστικό για τον Μπεν. Ο άνθρωπος που εμπιστευόταν ότι θα τον βοηθήσει να φτάσει στους hostiles, αποδεικνύεται προδότης. Νομίζω ότι μάθαμε τον υπεύθυνο για την καχυποψία, χειραγώγηση και προδοσία που διακρίνει τον ενήλικα Μπεν...

 

@hostolis: ενδιαφέρον! Το μόνο κακό είναι ότι δεν ξέρουμε αν ο Jack έχει δηλώσει ότι είναι γιατρός.

Link to comment
Share on other sites

επειδη πολυ το παιδευουμε εδω εξηγει με καθε λεπτομερεια το γινεται με το νησι....και γενικα στην σειρα

 

δειτε και τα 3 βιντεακια...

 

http://www.youtube.com/watch?v=7lP5WHBB2ec

 

 

και τερμα οι θεωριες

 

πολυ καλα τα video..σωστα μου φαινονται οσα αναφερει...

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

επειδη πολυ το παιδευουμε εδω εξηγει με καθε λεπτομερεια το γινεται με το νησι....και γενικα στην σειρα

 

Έχουμε ξαναπεί για την time loop theory. Είναι πατάτα όπως αποδείχτηκε από την 5η σεζόν. Επειδή παρακολουθώ το φόρουμ του σχεδόν κανείς πια πλέον δεν πιστεύει τη θεωρία του

 

Αχά. Άραγε ποιός καλός

γιατρός θα τον (ξανα)σώσει;

Θα είναι η δεύτερη

για τον Τζακ

, αλλά η πρώτη

για τον Μπεν

:p

 

Actually,

σύμφωνα με spoilers ο Jack θα προτιμήσει να τον αφήσει να πεθάνει, ενώ η Kate είναι αυτή που θα κάνει τα πάντα να τον σώσει

 

 

Kαι όσον αφορά το cliffhanger εννοούσα ότι το όλο θέμα με το shooting του Ben θα τραβήξει περίπου 3-4 επεισόδια. Ήδη από το επόμενο επεισόδιο θα δούμε ότι ο Ben

θα ζήσει τλκ

και φυσικά το ξέραμε όλοι αυτό. Και πιστεύω ότι σπατάλησαν τα 3-4 από τα 7 εναπομείναντα επεισόδια για να μας δείξουν κάτι το οποίο το περιμέναμε και ξέραμε το αποτέλεσμα. bad move...θα μπορούσαν να είχαν κάνει άλλλα πράγματα..τέσπα, προσωπική άποψη

 

Α, επίσης, τώρα αν δούμε τον Ben στο νησί-2007 δεν θα πρέπει να μας δείξουν ότι πλέον θυμάται που ο Sayid τον πυροβόλησε? Θα πρέπει...

Link to comment
Share on other sites

Α, επίσης, τώρα αν δούμε τον Ben στο νησί-2007 δεν θα πρέπει να μας δείξουν ότι πλέον θυμάται που ο Sayid τον πυροβόλησε? Θα πρέπει...

 

Ναι, γιατί ο Ben είναι τόσο ανοιχτό βιβλίο που μόλις το θυμηθεί θα το αποκαλύψει αμέσως... Αυτός παίζει και να το ξέρει ήδη.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ξαναπεί για την time loop theory. Είναι πατάτα όπως αποδείχτηκε από την 5η σεζόν. Επειδή παρακολουθώ το φόρουμ του σχεδόν κανείς πια πλέον δεν πιστεύει τη θεωρία του

 

 

.

 

 

σε ποια σημεια στην 5η σεζον φαινεται οτι ειναι πατατα??

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γιατί ο Ben είναι τόσο ανοιχτό βιβλίο που μόλις το θυμηθεί θα το αποκαλύψει αμέσως... Αυτός παίζει και να το ξέρει ήδη.

 

:lol::lol::lol:

 

Κορυφαιο!!!

Παντως ξενερα αν τα επομενα 3-4 επεισοδια ασχολουνται με τα γιατροσοφια του Μπεν και αχ μη μας πεθανει το παιδι.....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

σε ποια σημεια στην 5η σεζον φαινεται οτι ειναι πατατα??

 

Συγκεκριμένα εγώ ασχολήθηκα με τον Richard. Η θεωρία λέει χοντρικά ότι οι Richard/Ben του μέλλοντος ταξίδεψαν στο παρελθόν και έβαλαν το νησί σε μια χρονική λούπα και μπλα μπλα. Έλα όμως που ο Richard ήταν 30τόσο χρονών το 1960κάτι και όχι το 2007κάτι που λέει η θεωρία. Συν το ότι ο Richard του 1960 δεν ξέρει τίποτα περί time travel άρα δεν ήταν ο Richard του μέλλοντος

Μάλιστα την είχα κάνει την ερώτηση αυτή στο φόρουμ του τύπου και συμφώνησαν μαζί μου όλοι. Ο τύπος μάλιστα έκανε revised την θεωρία του για τη σεζόν 5 (όπου μάλιστα λέει ότι το νησί στο τέλος θα καταστραφεί από το jughead) αλλά το θέμα με τον Richard το άφησε όπως ήταν, που είναι λάθος. Μπορεί η ιδέα της λούπας να είναι σωστή αλλά έχει πολλά λάθη όπως αυτό που ανέφερα με τον Richard

Link to comment
Share on other sites

 

.....Συν το ότι ο Richard του 1960 δεν ξέρει τίποτα περί time travel άρα δεν ήταν ο Richard του μέλλοντος

 

 

o richard ξερει απλα δεν θυμαται...αυτοι που θυμουνται ειναι αυτοι που μεταφερονται στον χρονο και οχι αυτοι που ζουνε στην εποχη τους...ο Λοκ μεταφερθηκε στην εποχη του richard(εκει που τον συνατησε στον καταυλισμο) , ο Λοκ τον ηξερε ο richard ομως οχι, o Τζιν μεταφερθηκε στην εποχη της νεαρης ρουσω, Ο Τζιν ηξερε ποια ειναι , η Ρουσω ομως οχι και παει λεγοντας

 

 

επισης σε καποιο time travel ο richard ειπε στον Λοκ ''την επομενη φορα που θα με συναντησεις δεν θα σε θυμαμαι''που σημαινει οτι ο richard ηξερε και με το παραπανω περι time travel

Link to comment
Share on other sites

ναι, ήξερε το 2004. Το 1960κάτι που του είπε ο Λοκ ότι είναι από το μέλλον τον κοίταζε σαν χαζός [Το ίδιο και με τον Σόγιερ το 1974]
Link to comment
Share on other sites

ναι, ήξερε το 2004. Το 1960κάτι που του είπε ο Λοκ ότι είναι από το μέλλον τον κοίταζε σαν χαζός [Το ίδιο και με τον Σόγιερ το 1974]

 

το οτι ο richard δεν εκανε 5-6 κωλοτουμπες οταν ο Λοκ του ειπε οτι ηρθε απο το μελλον δεν σημαινει οτι δεν τον πιστεψε ο richard σαν χαρακτηρας δεν ειναι καθολου εκδηλωτικος ουτε ενθουσιαζεται ουτε πανικοβαλεται ουτε ουτε ουτε...επισης αν ο richard δεν πιστευε τον Σογιερ θα εσπαζε την ανακωχη ή θα ζητουσε να μιλησει με τον ξανθομπουκλα(αρχηγο της νταρμα) βγαζοντας τον Σογιερ τρελο

Link to comment
Share on other sites

Του είπε 'συγνώμη που δεν σε πιστεύω Τζον Λοκ, έχουμε μια ενδελεχή διαδικασία επιλογής του αρχηγού μας που ξεκινα από μικρή ηλικία'. Ήταν ξεκάθαρο το ότι δεν ήξερε τί παιζόταν με τον Λοκ. Αν ήξερε για το time travel τότε θα καταλάβαινε αμέσως ότι ο Λοκ ήταν από το μέλλον και δεν θα λεγε 'I don't want to contradict myself' όταν ο Λοκ του είπε 'Εσύ είπες ότι είμαι ο αρχηγός σου'. Θα έπιανε αμέσως το hint ο Richard, η εκδηλωτικότητα δεν έχει σχέση

Στο συμβάν με το Σόγιερ: Δν υπήρχε λόγος ούτως ή άλλως να σπαστεί η ανακωχή αφού typically ο Σόγιερ δεν ήταν μέλος της Ντάρμα με την οποία έχουν την ανακωχή οι hostiles. Απλά θα σκότωνε τον Σόγιερ ας πούμε. Αλλά,εν τέλει, κατάφερε να πείσει τον Richard ότι είναι 'ξεχωριστός' επειδή του είπε για το Jughead, κάτι που σίγουρα δν θα μπορούσε να ξέρει ο οποιοσδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ μια άλλη απορία έχω τώρα.. που μου ήρθε διαβάζοντας όλα αυτά που λέτε.. κ σύμφωνα με το last episode.. ίσως και να μην στέκει σαν απορία αλλά θα την εκθέσω..

Ξέρουμε τα τελευταία 2 επεισόδια ότι ο μικρός είναι στη φάση που θέλει να φύγει και να καταταχθεί με τους hostiles. Σωστά; Γι'αυτό κι επισκέπτεται τον Sayid.. γιατί θεωρεί ότι είναι hostile κι ότι θα τον πάρει μαζί του και θα τον κάνει "δικό τους" και καλά μετά από τόση υπομονή που έκανε (όπως λέει) .. Έχοντας σαν δεδομένο όλο αυτό .. τον βοηθάει και να δραπετεύσει... και όπως φαίνεται κατευθύνονται μέσα στο δάσος προς την μεριά των hostiles (τουλάχιστον έτσι το κατάλαβα εγώ) .. Πυροβολώντας τον όμως ο Sayid είναι σαν να τον προδίδει .. σωστά; Με τη λογική αυτή κ με την συνέχεια που λέει ότι ο μικρός θα ζήσει (κακό σκυλί ψόφο δεν έχει άλλωστε) μήπως λέω εγώ μήπως .. τα μυαλά του μικρού αλλάξουν;; δηλαδή μήπως δεν θέλει να πάει με τους hostiles τελικά; μήπως το πάρει τελείως "πατριωτικά" το θέμα και θέλει όσο τίποτα άλλο να ξεπαστρέψει τους hostiles;

και μήπως τελικά .. τότε ( και καλά στο σήμερα) που πάει και ξαναβρίσκει το Sayid (στο εργοτάξιο) και γυρίζει και του λέει "είσαι δολοφόνος, αυτή είναι η φύση σου,κτλ" μήπως το λέει λόγω του σκηνικού που είδαμε στο last episode?

Αυτές ήταν οι σκέψεις μου.. τελείως αυθόρμητες και χωρίς προηγούμενη κριτική ανάλυση, οπότε μπορεί κ να μην στέκουν καθόλου .. xxaxaxaxa :D

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

το οτι βλεπουμε το μελλοντικο μπεν αναισθητο σε ενα κρεβατι με τον λοκ απο πανω του μηπως εχει να κανει σχεση με το οτι πηροβοληθηκε(ο μικρος μπεν ειναι μεταξυ ζωης και θανατου-παραλληλο συμπαν) και μπενει σε κομα και ο μελλοντικος του ευατος.......ετσι οταν ξυπνισει ο μελλοντικος μπεν θα εχει πια αναμνησεις με την "καινουργια " του ζωη μιας και ο πυροβολισμος θα σημαδεψει αρκετα την ζωη του!και για να το προχωρησω ακομα περισσοτερο μηπως οταν ξυπνησει ο μελλοντοκος μπεν μεταμορφωθει σε εχθρος των "αλλων" (μιας και ενας απο τους "αλλους" τον προδιδει) και ο λοκ θα προπαθησει να τον αποτρεψει? πιο πιο πιθανο να λεω πιπες.......αλλα κουβεντα να γινεται.......!
Link to comment
Share on other sites

το οτι βλεπουμε το μελλοντικο μπεν αναισθητο σε ενα κρεβατι με τον λοκ απο πανω του μηπως εχει να κανει σχεση με το οτι πηροβοληθηκε(ο μικρος μπεν ειναι μεταξυ ζωης και θανατου-παραλληλο συμπαν) και μπενει σε κομα και ο μελλοντικος του ευατος.......ετσι οταν ξυπνισει ο μελλοντικος μπεν θα εχει πια αναμνησεις με την "καινουργια " του ζωη μιας και ο πυροβολισμος θα σημαδεψει αρκετα την ζωη του!και για να το προχωρησω ακομα περισσοτερο μηπως οταν ξυπνησει ο μελλοντοκος μπεν μεταμορφωθει σε εχθρος των "αλλων" (μιας και ενας απο τους "αλλους" τον προδιδει) και ο λοκ θα προπαθησει να τον αποτρεψει? πιο πιο πιθανο να λεω πιπες.......αλλα κουβεντα να γινεται.......!

 

Ο Μπεν εχει χτυπηθει απο την Σαν και για αυτο ειναι στο κρεββατι ,μαλλον.Δεν μας εχουν δειξει ομως γιατι ειναι δαρμενος οταν μπαινει στο αεροπλανο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...