Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

to season finale pote bgainei ameriki aurio???? giati katebasa to 13 episodio kai mou katebhke tsonta:lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to season finale pote bgainei ameriki aurio???? giati katebasa to 13 episodio kai mou katebhke tsonta:lol:

Ε δε σε χάλασε κιόλας :lol:

Θα μπορούσε να έχει τίποτα χειρότερο μέσα :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι... κι αύριο θα το έχουμε κι εμείς !!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ναι... κι αύριο θα το έχουμε κι εμείς !!!

 

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωχχχ... δε θέλω... θα μας αφήσουν με καμιά πατάτα ή με το π...λί στο χέρι και ποιός περιμένει το χειμώνα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα είδα όνειρο ότι έβλεπα το τελευταίο επεισόδιο! :lol::wacko::rolleyes::O

 

Πάει έχω χαζέψει...

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό με πρήξανε και μένα κάποιοι φίλοι ότι έχει βγει το 13ο επεισόδιο και μου ζητούσαν υπότιτλους. Και στην ερώτηση: "μα πως είναι δυνατόν ρε παιδιά να το έχετε κατεβάσει αφού δεν έχει προβληθεί ακόμα" η απάντηση ηταν: "μπορεί να έγινε διαρροή από το κανάλι"!!! Αλλά μάλλον δεν είχαν ανοίξει το αρχείο. Θα πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω τι περιείχε...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάτε.. ότι έχουμε να δούμε την "μετακίνηση του νησιού" .... τώρα με το π...ί στο χέρι θα μείνουμε, με το στόμα ανοιχτό... ή θα βαράμε το κεφάλι μας στον τοίχο...

πάντως ότι κάτι θα κάνουμε είναι σίγουρο...!! χαχαχαχα

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό με πρήξανε και μένα κάποιοι φίλοι ότι έχει βγει το 13ο επεισόδιο και μου ζητούσαν υπότιτλους. Και στην ερώτηση: "μα πως είναι δυνατόν ρε παιδιά να το έχετε κατεβάσει αφού δεν έχει προβληθεί ακόμα" η απάντηση ηταν: "μπορεί να έγινε διαρροή από το κανάλι"!!! Αλλά μάλλον δεν είχαν ανοίξει το αρχείο. Θα πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω τι περιείχε...

 

2-3 περιπτώσεις πάντως καταλήξαν σε format. Well, αμα δεν ακούνε...

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για το lost αλλα αυτοι που κατεβασαν την τσοντα, σιγουρα το πουλι στο χερι το ειχαν... :lol:
Link to comment
Share on other sites

χαχα:lol:...ελπιζω το φιναλε να αξιζει και να μην μεινουμε να συζηταμε για τη τσοντα :lol: :p
Link to comment
Share on other sites

χαχα:lol:...ελπιζω το φιναλε να αξιζει και να μην μεινουμε να συζηταμε για τη τσοντα :lol: :p

 

Λες να έχει περισσότερο ενδιαφέρον;!

Link to comment
Share on other sites

Λες να έχει περισσότερο ενδιαφέρον;!

 

Όχι ρε σεις.. Αφού το αποτέλεσμα το ξέρουμε εκ των προτέρων στην τσόντα.. :X :ninja:

 

Ενώ στο Lost... :shifty: :lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για το lost αλλα αυτοι που κατεβασαν την τσοντα, σιγουρα το πουλι στο χερι το ειχαν... :lol:

ahahahahahaahahahahahahahahaahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όπως και νά'χει πάντως θα μας αφήσει με το πουλί στο χέρι...

 

Εεεε, άναυδους ήθελα να πω!

Chown the world!!! :cool:

 

iMessage: epaminos@me.com

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή με το greektvsubs γιατί έχει φάτσα-κάρτα spoilers στα πρώτα ποστς του αντίστοιχου thread.

 

Με τρώει κι εμένα ο κώλoς μου ώρες-ώρες... Ευτυχώς που έκανα γρήγορα scroll και το μόνο που είδα ήταν πως

πεθαίνει ο Faraday

. phew

Link to comment
Share on other sites

Υπότιτλοι πότε θα βούν?Ούτε στο arian τους βλέπω ούτε στο greektvsubs :(

 

Λογικά να το πάρεις, θ' αργήσουν σήμερα. Δεν προορίζονται για ένα 40λεπτο επεισόδιο, αλλά για ένα 80λεπτο..

Link to comment
Share on other sites

καααλή φάση το φινάλε!

ε, μας πέταξε εκει και κατι ψίχουλα από απαντήσεις...

πολλά από αυτά που έγιναν τα ψιλοξέραμε βέβαια...

δεχομαι συγχαρητήρια γι αυτό:

 

για μια εξελιξη πάω στοιχημα πάντως : (:!:μεγάλο σποιλερ προειδοποιώ!)

κάποιος στο νησί θα σκοτώσει τον παλιοκομμαντο (Κιμι) και αυτή η ηλεκτρονική συσκευή που φοράει στο μπράτσο του, όταν "πιασει" οτι οι παλμοί του σταμάτησαν, θα πυροδοτήσει τα εκκρηκτικά στο πλοιο και....ΜΠΑΜ!!! Μεχρι τότε η Σαν θα χει φύγει σίγουρα απ το πλοίο, ο Τζιν όχι, ο Ντεσμοντ ελπίζω γιατι τον συμπαθώ και ο Μαικλ δε με νοιάζει αλλά μάλλον όχι, γιατί νομίζω ήταν να παίζει στο Λοστ μόνο γι αυτή τη σεζον

 

:D:D

 

Τι κρατάμε:

1.

ο Λοκ εγινε ο καινουριος αρχηγός των "άλλων"

 

(μ'αρεσε πολύ αυτό-έτσι όπως προετοιμαζόταν τόσο καιρό και έτσι όπως παρουσιάστηκε)

 

2.

Το νησί έγινε άφαντο, με κάτι αλχημείες που έκανε ο Μπεν βάζοντας κάτι κάδους και κατι κλουβιά σε μια ντουλάπα

(έχω και κάτι κουταλοπήρουνα, να τα βάλουμε κι αυτά μήπως βοηθήσουν??:lol:--έελεος!)

και μετά μέσα απο την ντουλάπα βγήκε στη...Νάρνια :p(εμ...σορυ αλλα έτσι όπως έβαλε και το μπουφανάκι όταν έμπαινε στη "ντουλαπα" και αποχαιρέταγε το Λοκ, αυτό νόμιζα ότι θα γίνει)...όπου τέλος πάντων είχε και κάτι ιερογλυφικά που φαντάζομαι θα πρέπει να μας απασχολήσουν

(οι ιδιότητες του νησιου ειναι γνωστες απο αρχαιοτάτων χρόνων κλπ...ρε μήπως είναι η χαμένη Ατλαντίδα? το Λιακόπουλο! το Λιακόπουλο!) γενικώς το συγκεκριμένο θα το χαρακτήριζα tooooo much

 

3.

Ο πεθαμένος του Τζακ ήταν ο Λοκ!!! (we didn't see THAT comin') ο οποιος απ ότι φαίνεται τους παρακάλαγε έναν έναν να γυρίσουν

 

 

4.

Οτι "το νησί δε σ αφήνει να φύγεις" επιβεβαιώθηκε κ απο την αντιπαθητική αγγλίδα, η οποία απ ότι φαίνεται το ψαχνε επειδή γεννήθηκε εκει (??) σαν τον Ααρων δλδ...

 

 

5.

...για τον οποίο Ααρων έχουμε αντικρουόμενες πληροφορίες: ο μεν Τσαρλυ εμφανίζεται και λέει να μην τον μεγαλώσει ο Τζακ, η δε Κλαιρ (για την οποια οι πιθανότητες να ναι πεθαμενη αυξάνονται) λέει να μην τον ξαναπανε στο νησι

χμ...ok!

 

6. Σε προσωπικό επίπεδο:

το τριγωνο Τζακ-Κειτ-Σωγιερ καλά κρατεί - είδαμε και πότε ζήτησε ο Σωγιερ κατι απο την Κειτ, αλλα δεν είδαμε τι

. Επισης έχω να πω ότι, αντίθετα με οτι ειπε ο Τζακ σ εκεινο το επεισόδιο που είναι με την Κειτ...back home, ο Σωγερ δεν

"επελεξε" να μεινει στο νησί, πιο πολύ σα να "θυσιάστηκε" για τους άλλους μου φάνηκε...τους οποίους παρεμπιπτόντως πρέπει να θεωρεί πεθαμένους (αφού είδε τον καπνό στο πλοίο

Επισης ιδέα μου είναι ή σα να έχουμε νέο "τρίγωνο" μεταξυ

Ντανιελ-Αντιπαθητικής Αγγλιδας-Τζουλιετ

?? Α! είχαμε κι ένα happy end μην το ξεχνάμε (

Ντεσμοντ-Πεννυ

)

 

7. Στα δύο "στρατόπεδα" Μπεν βερσους Γουιντμορ θα έχουμε ενδιαφέρουσα μάχη αν σκεφτούμε ότι

Ο Σαγιντ παει με το Μπεν η Σαν με το Γουιντμορ, η οποία απ ότι κατάλαβα θεωρεί το Τζακ (??) το δευτερο υπεύθυνο για το θανατο του Τζιν?

 

 

Αυτά.... Άντε και του χρόνου!:p;)

 

[σορυ για τη μαυρίλα, θα τη βγάλω όταν καταλάβω οτι το δατε όλοι]

Link to comment
Share on other sites

Βγήκαν subs στο greektvsubs. ΟΡΜΑΤΕ βάρβαροι

(κι αμα καταφέρετε να ανοίξετε τη σελίδα σφυράτε μου)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...