Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο Τζακ ειναι χαλαρα ο μεγαλυτερος Μ.Δ. στην ιστορια(θυμαστε φανταζομαι που ετρεχε πισω απο την γυναικα του ακομα κι οταν αυτη ηταν με τον αλλον...) αλλα τον αγαπω γιατι ειναι καλουλης μωρε...Σαν την καρδια ενος μαρουλιου...:lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ο Τζακ ειναι χαλαρα ο μεγαλυτερος Μ.Δ. στην ιστορια(θυμαστε φανταζομαι που ετρεχε πισω απο την γυναικα του ακομα κι οταν αυτη ηταν με τον αλλον...) αλλα τον αγαπω γιατι ειναι καλουλης μωρε...Σαν την καρδια ενος μαρουλιου...:lol:

Ή ΜΔ ή γουρούνι αδιάφορος... Δεν υπάρχει μέση λυση. Ποτέ δεν υπήρχε...

 

What's the differential diagnosis for women's lunacy? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ο Τζακ έχει το μυαλό ενός γιατρού και ο Σογιερ ενός απατεώνα.

5 κιλά να ταφήσω;

 

βαστα!και τι να το κανω αν συμπεριφερεται σαν 10χρονο;

 

Ο Τζακ ειναι χαλαρα ο μεγαλυτερος Μ.Δ. στην ιστορια(θυμαστε φανταζομαι που ετρεχε πισω απο την γυναικα του ακομα κι οταν αυτη ηταν με τον αλλον...) αλλα τον αγαπω γιατι ειναι καλουλης μωρε...Σαν την καρδια ενος μαρουλιου...:lol:

 

 

τελικα το ΜΔ εγινε μοδα!:p

αλλα ο Τζακ ειναι μαεστρος σε αυτο οπως και ναχει!:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ο Τζακ έχει το μυαλό ενός γιατρού και ο Σογιερ ενός απατεώνα.

5 κιλά να ταφήσω;

 

Σου το ειπα παραπανω...Συγκρινε τις οικογενειακες καταστασεις του ενος και του αλλου!! Αν ηταν ο Τζακ στη θεση του Σωγιερ δεν ξερεις τι θα ειχε καταφερει..ισως και πολλα περισσοτερα αλλα αυτα ειναι υποθεσεις!:)

 

 

edit:

Παρακαλω ενα καλο παιδι να μου στειλει πμ να μου κανει ενα εξπλανέισον στο ΜΔ...

Link to comment
Share on other sites

Σου το ειπα παραπανω...Συγκρινε τις οικογενειακες καταστασεις του ενος και του αλλου!! Αν ηταν ο Τζακ στη θεση του Σωγιερ δεν ξερεις τι θα ειχε καταφερει..ισως και πολλα περισσοτερα αλλα αυτα ειναι υποθεσεις!:)

 

 

edit:

Παρακαλω ενα καλο παιδι να μου στειλει πμ να μου κανει ενα εξπλανέισον στο ΜΔ...

Σωστά. Οπότε ας μη μιλάμε με υποθέσεις. Από τη μία έχουμε ένα γιατρό και από την άλλη έναν απατεώνα. Tough call :whistle:

 

ΜΔ = δούλος του αιδοίου. :p

Link to comment
Share on other sites

η απονη ζωη τον εκανε απατεωνα...η μοιρα του επαιξε ασχημο παιχνιδι...:( :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

η απονη ζωη τον εκανε απατεωνα...η μοιρα του επαιξε ασχημο παιχνιδι...:( :(

 

Για αλλη μια φορα θα συμφωνισω μαζι σου..:)

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να

πέθανε

και να μας μείνει κι άλλο αναπάντητο ερώτημα? Πώς τους βρήκε και γιατί εντέλει δεν ήρθε η Penelope να βρει τον Desmond?

Ο Σώγιερ την ερωτεύθηκε την Κέιτ! Kάλεσε τον Τζακ για πιγκ πογκ για να τον ψαρέψει

και στενοχωρήθηκε που του κατσε από αντίδραση!

 

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς άσχετο και random, αλλά μόλις χάζευα μερικά επεισόδια lost και παρατήρησα ότι στο 3χ13 μόλις ξεκινάει το flashback του Locke (γύρω στα 5 λεπτά), τον βλέπουμε να τρώει και να βλέπει τηλεόραση. Αν ακούσετε προσεκτικά, απ'την τηλεόραση ακούγονται κάτι γυναίκες να μιλάνε και αναφέρουν το όνομα Κόμπρα. Συγκεκριμένα λένε: "That means the Kobra... he's back!"

Αυτό σημαίνει ότι παρακολουθεί τη σειρά στην οποία υποτίθεται πως έπαιζε η Nikki και που την είδαμε να κάνει γύρισμα στο 3χ14.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τη συζήτηση χωρίς spoilers για το θάνατο του Τσάρλι :down:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τη συζήτηση χωρίς spoilers για το θάνατο του Τσάρλι :down:

Εγω στο αρχικο μου μηνυμα αν παρατηρησεις ειχα spoiler tags αλλα οταν το εκαναν quote τα εβγαλαν. Οποτε δεν θεωρησα οτι ειχε νοημα να συνεχισουμε με spoilers, ειδικα αφου μου την εχουν πει απειρες φορες για το οτι μαυριζω την σελιδα. Η' οπως μου ελεγαν κι εμενα "μην μπαινεις αμα δεν εχεις δει το επεισοδιο". :p

 

Τωρα αν εννοεις για το οτι θα πεθανει σε καποιο επομενο επεισοδιο, τιποτα δεν ειναι σιγουρο, οποτε δεν νομιζω οτι θεωρειται σποιλερ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιός το άρχισε, δε μίλησα αποκλειστικα για σένα. Η διαφορά με το "μην μπαινεις αμα δεν εχεις δει το επεισοδιο", είναι πως το επεισόδιο δεν έχει προβληθεί ακόμα :p Γι' αυτό και ήθελε spoilers η συζήτηση imho.

Τεσπά, είναι σχεδόν σίγουρο οτι πεθαίνει αφού όπως είπε κάποιος δεν έχει υπογράψει για την 4η σαιζόν.

Link to comment
Share on other sites

Εγω στο αρχικο μου μηνυμα αν παρατηρησεις ειχα spoiler tags αλλα οταν το εκαναν quote τα εβγαλαν. Οποτε δεν θεωρησα οτι ειχε νοημα να συνεχισουμε με spoilers, ειδικα αφου μου την εχουν πει απειρες φορες για το οτι μαυριζω την σελιδα. Η' οπως μου ελεγαν κι εμενα "μην μπαινεις αμα δεν εχεις δει το επεισοδιο". :p

 

Τωρα αν εννοεις για το οτι θα πεθανει σε καποιο επομενο επεισοδιο, τιποτα δεν ειναι σιγουρο, οποτε δεν νομιζω οτι θεωρειται σποιλερ.

 

Έχει δίκιο η sofi, το spoiler είχε αποκαλυφθεί πολύ πριν ξεκινήσουμε να κάνουμε ολόκληρη συζήτηση για το συγκεκριμένο θέμα, οπότε δεν υπήρχε νόημα να προσπαθήσουμε να το καλύψουμε μετά. (Το κακό είχε ήδη γίνει!)

Και από την άλλη είναι κι αυτό που λέει: Δεν είναι εντελώς σιγουρο ότι θα πεθάνει. Λίγο τα οράματα του Desmond, λίγο οι φήμες ότι ο Monaghan δεν υπόγραψε για 4η σεζόν, πιστεύεται ότι θα πεθάνει.

 

Όμως, έχεις κι εσύ δίκιο gkr41, δεν ήταν σωστό που αποκαλύφθηκε αυτό, όπως επίσης και το "μην μπαινεις αμα δεν εχεις δει το επεισοδιο", γιατί πολύ απλά όπως λες δεν έχει προβληθεί ακόμη το επεισόδιο!

 

Anyway, όπως κ να'χει, πλέον έχει μαθευτεί και δεν έχει νόημα να τσακωθούμε ή να ρίξουμε ευθύνες και προσωπικά ζητώ συγνώμη είτε έφταιξα στο να μαθευτεί είτε όχι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Να χαιρονται την 4η σεζον τους...:mad:

Lost χωρις Charlie δεν γινεται.:mad:

Σε λιγο θα στειλουν και τον Χερλι.:rolleyes: :(

Αυτο δινει την εντύπωση πως σίγουρα θα πεθάνει για κάποιον που δεν έχει διαβάσει τα spoilers. Τα προηγούμενα που είχαν αναφερθεί ήταν απλά εικασίες. Anyway, ας πεθάνει κι αυτός να τελειώνουμε. Ένας βαρετός λιγότερος.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δινει την εντύπωση πως σίγουρα θα πεθάνει για κάποιον που δεν έχει διαβάσει τα spoilers. Τα προηγούμενα που είχαν αναφερθεί ήταν απλά εικασίες. Anyway, ας πεθάνει κι αυτός να τελειώνουμε. Ένας βαρετός λιγότερος.

Αφου το λες αυτο ενω εχεις διαβασει τα προηγουμενα σημαινει οτι θες να με στεναχωρησεις, αλλα σε συγχωρω εγω.:( :this: :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα βαρετός μου φαίνεται ο Ντέσμοντ.

Άσχετο αλλά ο Μπερναρντ (ο λευκός σύζυγος της μαύρης) ζεί; Γιατί έδωσε την κασέτα.... Δεν είναι λίγο γελοίοι όλοι οι υπόλοιποι που περιπλανιούνται αλλά δεν συμμετέχουν στην δράση της σειράς;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

Απο το πρόσφατο επίσημο Lost Podcast:

 

 

-Jae Lee commited suicide. Sun's father didn't push him off the balcony. Apparently, some people thought Jae Lee was murdered.

-Damon and Carlton finished writing the season finale and are now filming the finale.

-There will be more about Charlie and Desmond's premonitions.

-Penny sent the parachutist. Damon and Carlton do not refer to her as (this name is a spoiler until it is told to us in an ep).

-(this name is a spoiler until it is told to us in an ep) will be explained further in D.O.C.

-The mystery of the wire, including where it goes to and what it does will be answered this season.

-Damon and Carlton made a point to mention that the father of Sun's baby could be Jin, Jae Lee, or a mystery person. They are probably joking, but if they weren't, my guess is Michael would most likely be the mystery person.

-More of Juliet's motives will be shown in D.O.C.

-Ben wasn't conceived in a test tube.

-Don't believe Ben when he says he was born on the island.

-Ben wasn't the father of Savinne's child.

-There were discussions whether Aaron said Claire or not in One of Us. I actually thought I heard it too, but Damon and Carlton confirmed that Aaron cannot talk.

-For the (insert insanely large number here) time, Christian Shepherd is DEAD!

-We not seen Jacob in a previous episode and won't until he is revealed.

-Ben has been in love. We will get a "sense" of it in 2 weeks.

-There will be a Rousseau flashback eventually. In it, it will talk about Montand and his arm.

 

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα βαρετός μου φαίνεται ο Ντέσμοντ.

Άσχετο αλλά ο Μπερναρντ (ο λευκός σύζυγος της μαύρης) ζεί; Γιατί έδωσε την κασέτα.... Δεν είναι λίγο γελοίοι όλοι οι υπόλοιποι που περιπλανιούνται αλλά δεν συμμετέχουν στην δράση της σειράς;

 

Νομίζω ότι για το συγκεκριμένο ζεύγος έχει ειπωθεί ότι αυτή τη στιγμή ασχολείται με άλλα πρότζεκτ, οπότε σε αυτή τη σεζόν δεν θα τους ξαναδούμε...Απ του χρόνου πάλι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα βαρετός μου φαίνεται ο Ντέσμοντ.

Άσχετο αλλά ο Μπερναρντ (ο λευκός σύζυγος της μαύρης) ζεί; Γιατί έδωσε την κασέτα.... Δεν είναι λίγο γελοίοι όλοι οι υπόλοιποι που περιπλανιούνται αλλά δεν συμμετέχουν στην δράση της σειράς;

 

Πολύ γελοίο όχι λίγο.

...
Link to comment
Share on other sites

Μερικές νέες πληροφορίες για το επεισόδιο 3x20 The Man Behind The Curtain:

 

 

Ο Ben παρουσιάζει απρόθυμα στον Locke τα μυστικά του νησιού και τον μυστηριώδη Jacob. Το μυστικό της Juliet γίνεται γνωστό σε όλους.

Source: WCHSTV

 

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

τα καλά sites-blogs πρέπει να τα αναφέρουμε και της GC είναι τρομερο...:)

 

Έτσι, έτσι... συμφωνώ και επαυξάνω (link :rolleyes: ).

 

Όσον αφορά το επεισόδιο 17, καλό μεν, αλλά το περίμενα λίγο πιο ενδιαφέρον. Όχι ότι δεν ήταν, αλλά η όλη δράση ήταν στα τελευταία λεπτά μόνο. Δεν ξέρω, αλλά όσο πλησιάζουμε στο τέλος του κύκλου θέλω πιο έντονες καταστάσεις και ελπίζω να δικαιωθούμε. :)

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Έτσι, έτσι... συμφωνώ και επαυξάνω (link :rolleyes: ).

:respect: μερσί :O

 

Οι πρώτες behind the scenes φωτογραφίες απο το επεισόδιο 3x21 Greatest Hits

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...