Jump to content

Lost (ABC)


Jacktheripperd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο Βασίλης μιλάει για το spoiler που έδωσα εγώ όταν ανέφερα το νέο μέλος του cast, Elizabeth Mitchell επειδή

θα είναι το νέο αμόρε του Jack

 

Mη του ορμάτε του παιδιού :)

Eγώ σας αφήνω μέχρι τις 16 πάω να διακοπεύσω και το fan club θα ενημερωθεί μετά την επιστροφή μου...ε ρε spoiler που θα έχουν βγει τότε...

 

Μη ξεχνάτε τα γυρίσματα ξεκινούν 7/08.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω σημερα τελειωσα την 2 σεζον.ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗ.Περιμενω σε αναμενα καρβουνα τον Οκτωμβη(?) για 3η σεζον.
Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα τελειωσα την 2 σεζον.ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗ.Περιμενω σε αναμενα καρβουνα τον Οκτωμβη(?) για 3η σεζον.

 

Και γω την 'τελείωσα' χθές.... πολύ καλή θα έλεγα... αν και ήξερα πως θα τελειώσει έτσι απότομα, αφήνοντας χώρο και για τη επόμενη!

Με τέτοια εμπορικότητα, την βλέπω να συνεχίζεται για πολύ ακόμα...

κάπου στην 69 (:p ) σεζόν , ακόμα θα λέμε εντυπώσεις και θα περιμένουμε την επόμενη!

Θα πιάσω ν'αρχίσω καμιά άλλη που έχω κατεβάσει απο web (Prison break,Rescue me, Invasion, Rome ktl.) για να ξεκολήσω λίγο.... γιατί με βλέπω και μένα στο τέλος LOST!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε που μπορώ να βρώ τους υπότιτλους της δεύτερης σεζόν;

Στα greeksubs,dvdstuff,insomnia δεν υπάρχουν όλα τα επεισόδια.

...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε που μπορώ να βρώ τους υπότιτλους της δεύτερης σεζόν;

Στα greeksubs,dvdstuff,insomnia δεν υπάρχουν όλα τα επεισόδια.

 

Θα τους βρεις στο http://www.greektvsubs.gr

Link to comment
Share on other sites

Και γω την 'τελείωσα' χθές.... πολύ καλή θα έλεγα... αν και ήξερα πως θα τελειώσει έτσι απότομα, αφήνοντας χώρο και για τη επόμενη!

Με τέτοια εμπορικότητα, την βλέπω να συνεχίζεται για πολύ ακόμα...

κάπου στην 69 (:p ) σεζόν , ακόμα θα λέμε εντυπώσεις και θα περιμένουμε την επόμενη!

Θα πιάσω ν'αρχίσω καμιά άλλη που έχω κατεβάσει απο web (Prison break,Rescue me, Invasion, Rome ktl.) για να ξεκολήσω λίγο.... γιατί με βλέπω και μένα στο τέλος LOST!:happy:

ξεκινα το Prison break που ειναι κορυφη

Link to comment
Share on other sites

Και γω την 'τελείωσα' χθές.... πολύ καλή θα έλεγα... αν και ήξερα πως θα τελειώσει έτσι απότομα, αφήνοντας χώρο και για τη επόμενη!

Με τέτοια εμπορικότητα, την βλέπω να συνεχίζεται για πολύ ακόμα...

κάπου στην 69 (:p ) σεζόν , ακόμα θα λέμε εντυπώσεις και θα περιμένουμε την επόμενη!

Θα πιάσω ν'αρχίσω καμιά άλλη που έχω κατεβάσει απο web (Prison break,Rescue me, Invasion, Rome ktl.) για να ξεκολήσω λίγο.... γιατί με βλέπω και μένα στο τέλος LOST!:happy:

 

Έχεις το Prison Break και το 'χεις και κάθεται;;;:X :blink: Είσαι σοβαρός; :p

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Σα δε ντρέπεστε!

Μιλάτε για άλλη σειρά στο thread του LOST... :lol:

Ιεροσυλία ε?:lol:

Link to comment
Share on other sites

σημερα τελειωσα το πρωτο dvd και εχω φαει απιστευτο κολλημα!

και να σκεφτειτε οτι δεν ηθελα να τα δω γιατι νομιζα οτι θα βαριομουν απιστευτα!

"στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα"... ελεγε ο παππους μου!:)

Link to comment
Share on other sites

Και δεν είσαι ο μόνος!!! Εγώ θυμάμαι (τότε που ακόμα ήμουν μικρή και χαζή) είχα δει το πρώτο επεισόδιο και μετά αρνούμουν κατηγορηματικά να δω άλλο....

Και δες τώρα πού έφτασα! :lol:

 

(Όταν με το καλό τελειώσεις όλη τη Season 1, μην ξεχάσεις να στείλεις κανά pm να σου πω τι θα κάνεις για τη 2....;) Αν δεν ξέρεις ήδη δηλαδή...)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για σας και απο μενα . για πες μας και μας anarhaki πως θα δουμε την Season 2 ?

Διακρίνω μια ειρωνία στο λόγο σου και δεν ξέρω πώς να την εκλάβω :p :lol: :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και δεν είσαι ο μόνος!!! Εγώ θυμάμαι (τότε που ακόμα ήμουν μικρή και χαζή) είχα δει το πρώτο επεισόδιο και μετά αρνούμουν κατηγορηματικά να δω άλλο....

Και δες τώρα πού έφτασα! :lol:

 

(Όταν με το καλό τελειώσεις όλη τη Season 1, μην ξεχάσεις να στείλεις κανά pm να σου πω τι θα κάνεις για τη 2....;) Αν δεν ξέρεις ήδη δηλαδή...)

 

τι εννοεις?

ασε γιατι τσαντιστηκα σημερα, πηγα να αντιγραψω τα dvd του πρωτου κυκλου και δε τα καταφερα!:mad: :mad: :mad:

δε ξερω γιατι...

γιατι?

:blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχουν προστασία :p

Τι; Έτσι θα τα άφηναν; Έρμαια του κάθε Lostόβιου; :lol: :lol:

 

 

 

 

pm is your friend....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ta DVD exoun prostasia me Sony ARccOS. Gia na na ta antigrapseis prepei na anavathmiseis to programma antigrafis sou.

 

 

Οχι ρε παιδιά, τι λέτε! Δεν είχαν προστασία... εκτός και αν ενοείτε τα Lost σε region(περιοχή) 1 ! Τα κανονικά,που κυκλοφόρησαν Ελλάδα δεν είναι της Sony, της Buenna Vista μου φαίνεται!

Ίσως τα είχαν γρατζουνίσει τα δισκάκια, τέτοια έργα που τα βλέπουν όλοι... δεν κρατάνε και πολύ τα DVD!

*πάντως, αν όντως σου έτυχε με την προστασία που λέει και ο φίλος, κοίτα προς τα εδώ.....;)

http://www.slysoft.com/en/anydvd.html

(χωρίς να κάνω διαφήμιση φυσικά, απλά είναι απο τα καλύτερα.... υπαρχουν και άλλα)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω τι έχουν πάντως δεν αντιγράφονται.Έγώ έχω αγοράσει την ελληνική κασετίνα και πήγα να τα αντιγράψω για έναν φίλο και τζίφος...δεν αντιγράφονται:mad: (προσπάθησα να τα αντιγράψω με το shrink3.2)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω τι έχουν πάντως δεν αντιγράφονται.Έγώ έχω αγοράσει την ελληνική κασετίνα και πήγα να τα αντιγράψω για έναν φίλο και τζίφος...δεν αντιγράφονται:mad: (προσπάθησα να τα αντιγράψω με το shrink3.2)

 

με το dvd shrink ειχα και εγω προβλημα οταν αντεγραψα τα dvd του 2ου κυκλου της πρωτης περιοδου.

 

απο οτι εμαθα μετα ηταν ενα αντικλεπτικο που ειχαν βαλει μονο στο δευτερο κυκλο... με ενα αλλο προγραμμα (το DVDfab decrypter μου φαινεται) το αντεγραψα μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Ta DVD exoun prostasia me Sony ARccOS. Gia na na ta antigrapseis prepei na anavathmiseis to programma antigrafis sou.

 

τα καταφερα!!!

σε ευχαριστω!

τα dvdclubs εχουν την δευτερη περιοδο?:!:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγει ακόμα ο δεύτερος κύκλος. Για την ακρίβεια έχει βγει το πρώτο μέρος, φυσικά στο εξωτερικό. Αν θυμάμαι καλά, όλο το "πακέτο" θα βγει κατά τον Σεπτέμβρη, το πότε θα το φέρουν στην Ελλάδα είναι άγνωστο... Πάντως οι ελληνικοί υπότιτλοι για το DVD έχουν ήδη βγει στο wWw.GreekTVsubS.gR
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το 1ο μέρος του 2ου κύκλου όπως κυκλοφορεί έξω το είδα στη βιτρίνα του μαγαζιού που είναι δίπλα από το metropolis στην ομόνοια (όχι στο pmw, στο άλλο δίπλα!)...
Link to comment
Share on other sites

Το 1ο μέρος του 2ου κύκλου όπως κυκλοφορεί έξω το είδα στη βιτρίνα του μαγαζιού που είναι δίπλα από το metropolis στην ομόνοια (όχι στο pmw, στο άλλο δίπλα!)...

Και πόσο κοστίζει;...πάντως σε κανατρίμηνο θα βγει όλος ο δεύτερος κύκλος και με ελληνικούς υπότιτλους...οπότε λέω να κάνω λίγη υπομονή:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...