Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Blackberry


Spyweirdos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Ειδικά για τη χρήση που θες. Αν ήταν για opera mini είχες μια μικρή ελπίδα. Αλλά για να στέλνεις BBM + PIN πρέπει και ο άλλος να έχει BIS και ΠΑΝΩ από όλα εσύ.Το BIS ενεργοποιείται μόνο σε συμβόλαιο.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να σαι καλα φιλε αν και το περιμενα απλα τωρα σιγουρευτηκα,θα περιμενω να γινει κατι τετοιο και αν δεν γινει με τις τιμες που δινει η βοντα για συμβολαιο θα περιμενει ακομα πολλα χρονια.οπως και να εχει σε ευχαριστω και παλι
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς φίλε είναι μονόδρομος η συνδεση. θες και το ανάλογο thread http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=240924
Link to comment
Share on other sites

ναι το τσεκαρα το λινκ που εδωσες ,δεν πειραζει καλο ειναι το κινητο και οπως ειναι απλα για να μιλουσα με τον ξαδερφο μου αμερικη το ηθελα που εχει μπλακμπερυ και εχει ενεργοποιησει τα παντα,αλλα με τιμες αμερικης χαχαχα,παντως ελενξε το φορουμ που εδωσα αν δεν το ξερεις ηδη εχει πολλα χρησιμα πραγματακια.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Για επιλογη συσκευης ,συγκρισεις κλπ ,υπαρχει

η καταλληλη ενοτητα

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μία ερώτηση ... είναι εντελώς δωρεάν ή τρώει έστω και ελάχιστα ΚΒ από το πακέτο της σύνδεσης ; ευχαριστώ και συγγνώμη εκ των προτέρων αν έχει ειπωθεί ξανά η ερώτηση απλά δεν βρήκα πουθενά απάντηση...
Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα τρώνε όγκο από την υπηρεσία. Έστω και ελάχιστο.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου είναι 20DA2DAB

Storm user. :D

Πραγματικά πολλά χρόνια άκουγα για BB αλλά ποτέ δεν είχα κάνει την κίνηση να πάρω ένα. Τελικά λόγο δουλειάς πήρα το Storm και μπορώ να πω ότι δύσκολα θα γυρίσω στη Nokia.

Όπως διάβασα και σε κάποιο thred.. Once you go Black(Berry) you never go back!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι το εξής:

 

Εχω BES στο 8900. Μέχρι πριν λίγο καιρό χρησιμοποιούσα την εφαρμογή του gmail για να διαβάζω το προσωπικό μου email. Ο λόγος που το είχα έτσι ήταν οτι ήθελα εγώ χειροκίνητα να ελέγχω πότε έχω νέα emails και να μη χτυπάει κάθε τρεις και λίγο το κινητό όταν είμαι σε δουλειά.

 

Anyway, δοκιμάζω σήμερα να ενεργοποιήσω το email του gmail στο κινητό, όλα καλά - όλα ωραία. Ερχονται όμως όλα τα μηνύματα και κάθονται στον φάκελο του εταιρικού μου email. Ναι μεν τα μηνύματα απο gmail πηγαίνουν στο δίπλα εικονίδιο, αλλά εμφανίζονται και στη λίστα με τα εταιρικά emails (στον φάκελο "Messages" δηλαδή)

 

Εφαγα όλο το κινητό, αλλά δεν βρήκα κάποια ρύθμιση πάνω σε αυτό.

 

Τόσο δύσκολο ήταν να έχουν μια απλή επιλογή?? Τα εταιρικά emails στον δικό τους φάκελο και τα προσωπικά emails στον δικό τους φάκελο ΜΟΝΟ.

 

Είδα οτι κυκλοφορούν κάποιες 3rd party εφαρμογές που υποτίθεται κάνουν αυτό που θέλω, αλλά είναι δυνατόν να υπάρχει τέτοια παράλειψη απο τη RIM???

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Χμ... Sculper πρέπει στο Αρχικό σου post να βάλουμε τα PINs όλων έτσι ώστε ο καθένας να μην κάθεται και να ψάχνει σε κάθε σελίδα....

Αλλά κάποιος πρέπει να την κάνει την αρχή και να μαζέψει όλα τα PINs.

<Θ>έλω <Α>πόψε <Ν>α <Α>γκίξω <Τ>ην <Ο>υράνια <Σ>ιωπή .[br]

http://badge.facebook.com/badge/828557091.710.780284406.png

 

PIN: 251B37D8

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, χθες ενεργοποίησα το BIS της Wind σε BB Bold και έχω μια ερώτηση σχετικά με το Gmail. Όταν έφτιαξα τους λογαριασμούς e-mail πρόσθεσα και το λογαριασμό μου ...@gmail.com. Έπειτα εγκατέστησα και την εφαρμογή Gmail. Τώρα όταν έρχεται ένα mail στο Gmail το βλέπω και στο εικονίδιο της εφαρμογής αλλά και στο εικονίδιο των μυνημάτων. Ποιόν από τους δύο λογαρισμούς πρέπει (αν πρέπει) να σβήσω ή ποιά άλλη ρύθμιση πρέπει να κάνω ώστε να βλέπω τα mail μόνο στο εικονίδιο της εφαρμογής Gmail ?
Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Για να τα βλεπεις απο την εφαρμογη πρεπει να την εχεις συνεχεια ανοιχτη. Πραγμα που δεν συστηνω για λογους μπαταριας. Για να τα βλεπεις μονο εκει η μονη ιδεα που μου ηρθε ειναι να κανεις hide το εικονιδιο <username>@gmail.com που ειναι στο κεντρικο μενου και μετα να πας messages-options-general-sms and email inboxes και βαλε separated
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση στο πιο πρόσφατο OS μου είναι αδύνατο να αναπαράγω ΜΡ4 βίντεο:cry:

Δεν αναπαράγει ούτε το Babylon AD που ήταν εργοστασιακά στην μνήμη του κινητού αλλά ούτε τα βίντεο που τραβάω με την κάμερα του κινητού...

Link to comment
Share on other sites

Το έχω δοκιμάσει αυτό. Απλά ξεχωρίζει τα SMS με τα emails σε ξεχωριστό φάκελο.

 

Δεν είναι αυτό που θέλω.

 

Προς το παρόν γύρισα στο gmail app για έλεγχο του προσωπικού email μέχρι η RIM να δεήσει να φτιάξει τα αυτονόητα.

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Blackberry
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...