Jump to content

Samsung Gear S3 (Frontier, Classic)


me00016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σας!! Θεωρείται αξιόπιστα τα σκρουτζομαγαζα για αγορά s3 frontier. Εχω κάνει παραγγελία απο το phonegallery.gr Πρέπει να προσέξω κάτι π.χ imei ή s/n. Ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!! Θεωρείται αξιόπιστα τα σκρουτζομαγαζα για αγορά s3 frontier. Εχω κάνει παραγγελία απο το phonegallery.gr Πρέπει να προσέξω κάτι π.χ imei ή s/n. Ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει πιο αξιόπιστο μαγαζί.Πήρα κσι ρολόι και κινητό.Οι τύποι είναι επαγγελματίες.Και το μαγαζί στον Πειραιά ντρέπεσαι να πατήσεις.Κυριλέ και ωραίο.

 

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έχω το ρολόι περίπου 2 βδομάδες. Τώρα τις τελευταίες 2 με 3 μέρες έχω θέμα με τις ειδοποιήσεις. Μου έρχεται μήνυμα στο viber και ενώ απαντώ από το ρολόι και μου λέει message sent Στην πραγματικότητα όταν ανοίγω το viber στο τηλέφωνο δεν έχει σταλεί το μήνυμα. Παράλληλα με αυτό το πρόβλημα δεν καθαρίζουν τα badges στις εφαρμογές του τηλεφώνου (το αναφέρω μήπως και συνδέονται τα 2 φαινόμενα)

Έχει αντιμετωπίσει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πιο αξιόπιστο μαγαζί.Πήρα κσι ρολόι και κινητό.Οι τύποι είναι επαγγελματίες.Και το μαγαζί στον Πειραιά ντρέπεσαι να πατήσεις.Κυριλέ και ωραίο.

 

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με την λειτουργία του ύπνου? Έκανα ένα τεστ χτες το μεσημέρι άλλα τίποτα. Να σας πω ότι είχα ενεργοποιησει μέτρηση παλμών συνεχόμενη, είχα ανοίξει το SHEALTH και στο κινητό και στο ρόλοι.... εν τελεί ξάπλωσα για μια ώρα άλλα εκτός απο παλμούς δεν μέτρησε κάτι άλλο. στο κομμάτι του SHEALTH που γράφει για τον ύπνο δεν είχε τίποτα!!! εχει καποια αλλη ρυθμιση? πρεπει να κατεβασω καποια αλλη εφαρμογη?
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως όλα τα ρολόγια αυτού του είδους μετράνε μόνο τον βραδινό ύπνο.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως όλα τα ρολόγια αυτού του είδους μετράνε μόνο τον βραδινό ύπνο.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι μετράνε και καθ όλη τη διάρκεια της ημέρας.Ακομα και μια ώρα να κοιμηθείς,τη μετράνε.175886f64b0b8a83d70009525cbba187.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μην βαράτε!!! Όσο ζεις μαθαίνεις!

Δεν την έχω την συσκευή (ακόμα), γι' αυτό και έγραψα "συνήθως".

Μιας και με ενδιαφέρει όμως, υπάρχει κάποια επιλογή για να μετράει και τον μεσημεριανό ύπνο ή το κάνει έτσι κι αλλιώς;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Ναι, του φοράω stock wf. Στη μπαταρία αυτές τις μέρες που το έχω την μεγαλύτερη κατανάλωση την έχουν το καντράν και οι ρυθμίσεις. Όχι κάποιο εξωπραγματικό ποσοστό πάντως. Δεν νομίζω οτι δικαιολογείται από κει. Είναι όλα απενεργοποιημένα. Κάνω εκκαθάριση εφαρμογών. Δεν έχει γίνει εγκατάσταση καμίας πρόσθετης εφαρμογής. Αφού δεν έχετε πρόβλημα εσείς οι υπόλοιποι με την έκδοση λογισμικού τείνω προς τη μπαταρία.. θα δείξει! ευχαριστώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

4 μέρες. Κρίμα είναι

Καλησπέρα mogrel,

Τελικά τί έγινε με την περίπτωση του δικού σου ρολογιού, βρήκες λύση;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Σημαντικό το ότι βρέθηκε λύση, φαντάζομαι το είχες αγοράσει καινούργιο.

Σίγουρα υπάρχουν αστοχίες υλικών αλλά είναι περίεργο πάντως το γεγονός για καινούργιο προϊόν.

Από ποιό κατάστημα το είχες αγοράσει;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως αυτοματα την καταγραφη υπνου δεν την καταλαβαινω. δεν βλεπω καμια μετρηση η ρυθμιση. Μονο λεει οτι πετυχατε την ωρα Ξυπνηματος.....Και βγαζει ενα ρολοι με τον υποτιθεμενο υπνο.... και λεω υποτιθεμενο γιατι εχει μετρησει πριν και μετα τουλαχιστον ενα 20λεπτο
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ mogrel για την πληροφορία.

Με ενεργοποιημένο το do not disturb και το flight mode κάνει κανονικά καταγραφή ύπνου;

Επίσης θα ήθελα όποιος έχει την διάθεση να ανεβάσει εδώ μια φωτογραφία με το διάγραμμα πληροφοριών που σας βγάζει η εφαρμογή για την καταγραφή του ύπνου και των ημερήσιων παλμών.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα εμένα σχεδόν όλη την μπαταρία μου την τρώει οι επαφές ξέρει κανείς πως να το αποφύγω αυτο? Δεν μπορώ να τις απενεργοποιήσω η μάλλον δεν ξερω
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα εμένα σχεδόν όλη την μπαταρία μου την τρώει οι επαφές ξέρει κανείς πως να το αποφύγω αυτο? Δεν μπορώ να τις απενεργοποιήσω η μάλλον δεν ξερω
Αυτό δεν το έχω ξανακούσει.Οι επαφές γιατί να τρώνε μπαταρία?

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,μια ερωτηση ρε παιδια,εγω που δεν εχω samsung κινητο απο που κατεβαζω το app samsung Gear?οεο?αφου δεν το εχει στο play store.
Καλημέρα, είναι η εφαρμογή Galaxy wearable. Σε παρένθεση γράφει Samsung gear.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,μια ερωτηση ρε παιδια,εγω που δεν εχω samsung κινητο απο που κατεβαζω το app samsung Gear?οεο?αφου δεν το εχει στο play store.
Εδώ φίλε μου

 

http://www.apkmirror.com

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή έκανα επαναφορά στο ρολόι γιατί άλλαξα τηλέφωνο ξέχασα να σετάρω ύψος-βάρος-ηλικία και σε 2 δοκιμασίες (ποδήλατο και στατικό ποδήλατο) μέτρησε ότι να ναι σε θερμίδες. Πως μπορώ εκ των υστέρων να διορθώσω την λανθασμένη μέτρηση; Εβαλα τα σωστά στοιχεία αλλά οι θερμίδες δεν άλλαξαν.:(
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...