Jump to content

iPhone 7 Plus


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι σε αριστη κατατασταση με εγγυηση κανονικα απο μαγαζι αλησιδα οχι απο skroutz anyway ευχαριστω για τις απαντησεις
Link to comment
Share on other sites

Ειναι σε αριστη κατατασταση με εγγυηση κανονικα απο μαγαζι αλησιδα οχι απο skroutz anyway ευχαριστω για τις απαντησεις

 

Ένα 7 Plus 128 πιστεύω αξίζει τα 570€ τίμια

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

570 με 600 ελέω του plus και επειδή είναι 128αρη. Παραπάνω δύσκολα καθώς αγοράζεις μετά καινούργιο

 

Ναι τοσο περιπου,εξαρταται κατασταση που το εχεις . Πιο πανω δυσκολα

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εσείς σε τη μορφή τραβάτε τις φωτογραφίες σας? JPEG ή το καινουριο της Apple HEIF, αν θυμάμαι καλά.

Στο google photos που κρατάω backup τις βλέπει κανονικά. Απλά στο pc θέλει κάποιο πρόγραμμα μάλλον.

Αξίζει λέτε αυτό το νέο φορμα? Δεν το έχω ψάξει κ πολύ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω κάποιους να μου πει κάτι πολύ συγκεκριμένο ! Έχω δει στο storage ότι έχει καταλάβει στο κομμάτι της αναβάθμισης 1.58 Gb για το iOS 11 ! Θέλω να δω ποια έκδοση είναι κατεβασμένη ξέρει κάποιος πως μπορώ αν το δω ;;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εσύ κάνεις πλάκα έτσι?

 

Για ελάτε λίγο στην πραγματικότητα της έννοιας μεταχειρισμένο και μετά μιλήστε.

Link to comment
Share on other sites

Για ελάτε λίγο στην πραγματικότητα της έννοιας μεταχειρισμένο και μετά μιλήστε.

 

Αυτα τα νουμερα που λες ,400 κλπ ,δεν υπαρχουν .

 

Ενα καλο 7 πλας 128 κατω απο 600 δεν πεφτει

Και αυτο δεν επιδεχεται κριτικη ή αμφισβητηση

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Για ελάτε λίγο στην πραγματικότητα της έννοιας μεταχειρισμένο και μετά μιλήστε.

 

Αγόρασε ένα 7 Plus 128gb στα 780€ και σε 3 μήνες σωστό σε εμένα 400€

Πολύ θα χαρώ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση της Apple σχετικά με το θέμα της μπαταρίας, εν ολίγοις α) ρίχνει το κόστος εκτός εγγύησης από τα 79$ στα 29$ για iPhone 6 και έπειτα (να δούμε Ελλάδα τί θα ισχύει) και β) αρχές του 18 θα βγει update που θα δίνει περισσότερες πληροφορίες για την κατάσταση της μπαταρίας

https://www.apple.com/iphone-battery-and-performance/

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασε ένα 7 Plus 128gb στα 780€ και σε 3 μήνες σωστό σε εμένα 400€

Πολύ θα χαρώ

 

Φίλε ας μην το αγόραζες για να το πουλήσεις. Τώρα άμα θα βρεις εσυ κάποιο θύμα να το πουλήσεις μπορεί και να βρεις στην Ελλάδα είμαστε. Δεν μετράει ποτέ το πήρες αλλά ποιο μοντέλο είναι σε σχέση με αυτά που υπάρχουν τώρα στην αγορά. Δηλαδή άμα αγοράσω ένα 6αρι 400€ θα το πουλήσω 300 σε τρεις μήνες; Μπορώ να μιλάω για ώρες ελπίζω να κατάλαβες έστω και λίγα.

Edited by thanoslam
Link to comment
Share on other sites

Φίλε ας μην το αγόραζες για να το πουλήσεις. Τώρα άμα θα βρεις εσυ κάποιο θύμα να το πουλήσεις μπορεί και να βρεις στην Ελλάδα είμαστε. Δεν μετράει ποτέ το πήρες αλλά ποιο μοντέλο είναι σε σχέση με αυτά που υπάρχουν τώρα στην αγορά. Δηλαδή άμα αγοράσω ένα 6αρι 400€ θα το πουλήσω 300 σε τρεις μήνες; Μπορώ να μιλάω για ώρες ελπίζω να κατάλαβες έστω και λίγα.

 

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

Δεν διαφωνώ με το σκεπτικό σου (δηλ. Παίζει ρόλο πιο μοντέλο είναι τώρα σε σχέση με τα νεότερα) , αλλά δεν ισχύει στην περίπτωση των iphone..

Το iphone 7plus είναι κορυφαια συσκευή ακόμη και τώρα.. Με μικρές διαφορές απο το 8άρι..

Τιμή 400 ευρώ ( για αψεγάδιαστη συσκευή ..) δεν γίνεται να υπάρξει..

Αν υπάρξει θα είναι ευκαιρία ( εξαίρεση) , όχι ο κανόνας ..

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Φίλε ας μην το αγόραζες για να το πουλήσεις. Τώρα άμα θα βρεις εσυ κάποιο θύμα να το πουλήσεις μπορεί και να βρεις στην Ελλάδα είμαστε. Δεν μετράει ποτέ το πήρες αλλά ποιο μοντέλο είναι σε σχέση με αυτά που υπάρχουν τώρα στην αγορά. Δηλαδή άμα αγοράσω ένα 6αρι 400€ θα το πουλήσω 300 σε τρεις μήνες; Μπορώ να μιλάω για ώρες ελπίζω να κατάλαβες έστω και λίγα.

 

Εντάξει στο ξανά λέω

Αγόρασε το εσυ καινούργιο και το παίρνω εγώ μετά στα λεφτά που λες μα δούμε ποιος θα είναι το θύμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει στο ξανά λέω

Αγόρασε το εσυ καινούργιο και το παίρνω εγώ μετά στα λεφτά που λες μα δούμε ποιος θα είναι το θύμα

 

Πάλι δεν κατάλαβες. Πάλι στο ξαναλέω. Γι αυτό εγώ τα πουλάω μετά από τρία χρόνια. Τώρα έχω το Χ. Άμα θέλεις στο πουλάω μετά από τρία χρόνια 300€ Άμα σου αρέσουν οι στημένες λεμονόκουπες πες μου εσυ μετά ποιος είναι το θύμα.

Edited by thanoslam
Link to comment
Share on other sites

Πάλι δεν κατάλαβες. Πάλι στο ξαναλέω. Γι αυτό εγώ τα πουλάω μετά από τρία χρόνια. Τώρα έχω το Χ. Άμα θέλεις στο πουλάω μετά από τρία χρόνια 300€ Άμα σου αρέσουν οι στημένες λεμονόκουπες πες μου εσυ μετά ποιος είναι το θύμα.

 

Δηλαδή θεωρείς το x στημένη λεμονόκουπα σε 3 χρόνια οι το 7 Plus στημένη λεμονόκουπα σήμερα? Μια χαρά αξιόμαχο (και βάλε) είναι το 7 plus σήμερα και μια χαρά αξιόμαχο θα είναι το x σε 2-3 χρόνια.

Τώρα για την συζήτηση περί θυμάτων, ελεύθερη αγορά έχουνε, ο καθένας παίρνει ότι θέλει, όσο θέλει αλλά στα μάτια μου θύμα είναι κάποιος που θα δώσει πχ 1400€ για το x......

Γνώμη μου

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάλι δεν κατάλαβες. Πάλι στο ξαναλέω. Γι αυτό εγώ τα πουλάω μετά από τρία χρόνια. Τώρα έχω το Χ. Άμα θέλεις στο πουλάω μετά από τρία χρόνια 300€ Άμα σου αρέσουν οι στημένες λεμονόκουπες πες μου εσυ μετά ποιος είναι το θύμα.

 

Μην το κάνουμε προσωπική διαμάχη

Αυτό που λες με αυτό που είχες πει πιο πριν δεν έχει καμία σχέση

 

Το 7 Plus είναι ενός χρόνου. Κάποιος το πήρε 750€

Μπορεί σήμερα να το δώσει γύρω στα 550€

Όσο πιο καινούργιο είναι τόσο πιο πολύ μπορεί να το δώσει

Αν το είχες εσυ από πέρυσι τον Νοέμβριο θα το πουλούσε 400€;

 

Είπες στον από πάνω ότι μια καλή τιμή είναι αυτή

Κοινότητα είμαστε λίγο πολύ όλοι γνωρίζουν

Κανε και μια βόλτα στις αγγελίες εδώ όπως και στο insomnia και θα δεις ότι πωλούνται γύρω γύρω από τα 550€

 

Αν το θεωρείς πολύ τότε βάζεις ακόμα 150 και παίρνεις καινούργιο είναι απλά τα πράγματα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχω μεινει ευχαριστημενος απο μπαταρια σε σχεση με android για αυτο το δινω για οπιον ενδιαφερει στα 550 iphone 7 plus 128 mat black
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να κατεβασετε ανετα το Real Racing>?

 

εμενα δεν μου κατεβαζει τα aditional files

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να κατεβασετε ανετα το Real Racing>?

 

εμενα δεν μου κατεβαζει τα aditional files

 

Πόσα MBps πιάνει η σύνδεση σου; Εμένα μπιάνει 4-5(δράμα:() και δεν κατέβαιναν. Όταν ανέβηκα Θεσσαλονίκη στο πατρικό μου που πιάνουν 10 Mbps κατέβηκαν μια χαρά..

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα Bluetooth ακουστικά για να ακούω μουσική και να μιλάω σε κλήσεις αλλά βλέπω ότι όταν τα έχω συνδεδεμένα στο τηλ, οι ήχοι ειδοποιήσεων από μηνύματα κτλ έρχονται μόνο στα ακουστικά και δεν ακούγονται από το iPhone. Ξέρει κανείς αν αλλάζει αυτό ;
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα Bluetooth ακουστικά για να ακούω μουσική και να μιλάω σε κλήσεις αλλά βλέπω ότι όταν τα έχω συνδεδεμένα στο τηλ, οι ήχοι ειδοποιήσεων από μηνύματα κτλ έρχονται μόνο στα ακουστικά και δεν ακούγονται από το iPhone. Ξέρει κανείς αν αλλάζει αυτό ;

 

Αλλάζει

Ποια έκδοση iOS έχεις;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έχω την 11.2.1

 

Σερνεις από κάτω προς τα επάνω για να ανοίξει το control center

Πιέζεις μετά με δύναμη επάνω στο εικονίδιο δεξιά για την μουσική

Και μετά έχει πάλι εκεί επάνω δεξιά μια συντόμευση με ένα μικρό βελάκι.

Πατάς εκεί και σου λέει που να πηγαίνουν οι ήχοι

Αν επιλέξεις iPhone τότε οι ειδοποιήσεις θα ακούγονται στην συσκευή

 

Το κακό είναι ότι αυτό πρέπει να το κανείς κάθε φορά που συνδέεις τα ακουστικά

Γι αυτό τα Apple AirPods έχουν αισθητήρα που όταν τα έχεις συνδεμένα αλλά δεν τα έχεις στα αυτιά αυτόματα στέλνουν τις ειδοποιήσεις στο τηλέφωνο.

Δυστυχώς όμως σε άλλες μάρκες ακουστικών δεν συμβαίνει αυτό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7 Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...