Jump to content

LG V20


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Ας δίνει παραπάνω βάρος πάρα να έχει αυτή την αίσθηση

Έλεος ποια με τον fanboysmo 1000 καλά είπα ένα κακό είπα πεσατε ναβμε φάτε

Για να καταλάβω ότι βγάζει εταιρεία που γουστάρετε είναι τέλειο οποίος πει έστω ένα κακό είναι λάθος...

 

Λογική ίδια με ομάδες ποδοσφαίρου...

 

Δεν υπάρχει λόγος για εντάσεις. Ο καθένας παραθέτει τη γνώμη του και μέχρι εκεί. Όλοι οι μέχρι τώρα κάτοχοι, είστε καιρό στο φόρουμ και έμπειροι στις high end συσκευές. Μην το χαλάτε αυτό μιας και πολύς κόσμος που ενδιαφέρεται για τη συσκευή θα λάβει υπ'όψιν του τις απόψεις σας, δεδομένου κιόλας του ρίσκου για μια συσκευή που αφενός δεν έχει εγγύηση, αφετέρου φέρει το brand της LG που (δυστυχώς) έχει φοβίσει αρκετό κόσμο από την εμπειρία του με παλαιότερες συσκευές. Συνεχίζουμε στα του V20, λοιπόν. Όλες οι απόψεις και ξεχωριστές εμπειρίες του καθενός είναι ευπρόσδεκτες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Συνοπτικα Ειναι η πληρέστερη συσκευη της αγορας...δεν τις λειπει τιποτα και δεν εχει να ζηλέψει τιποτα ισα ισα που εχει μαζεμενα ολα οσα σαν εξτρα προσφερουν οι υπολοιπες εταιρεις

.....αλλα...αλλα (ετοιμαστείτε να με κραξετε).....ΝΟΤΕ 7 δεν ειναι...

 

Φυσικα και note 7 δεν είναι, σε καμια περιπτωση. Το νοτε θα ηταν η καλυτερη συσκευή της αγορας. Δυστυχως η Samsung δε μας εκανε τη χαρη...

Link to comment
Share on other sites

Δειγματα μπαταρίας 2η φόρτιση

Capture_2016_11_17_00_29_26.png20mb image hosting"]Capture_2016_11_17_00_29_26.png20mb image hosting[/url]

 

Capture_2016_11_17_00_29_45.pngimage hosting over 5mb"]Capture_2016_11_17_00_29_45.pngimage hosting over 5mb[/url]

 

Capture_2016_11_17_00_29_55.pngpic host"]Capture_2016_11_17_00_29_55.pngpic host[/url]

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Δειγματα φωτογραφιας....ολα σε αυτόματο

LGV20 SIMPLE LIGHT

LIGHT1_V20.jpgimage sharing"]LIGHT1_V20.jpgimage sharing[/url]

S7EDGE SIMPLE LIGHT

LIGHT1_S7_EDGE.jpgscreenshot software"]LIGHT1_S7_EDGE.jpgscreenshot software[/url]

LGV20 SIMLPE LIGHT 2

LIGHT2_V20.jpgimage hosting free"]LIGHT2_V20.jpgimage hosting free[/url]

S7EDGE SIMPLE LIGHT 2

LIGHT2_S7_EDGE.jpgscreen capture windows"]LIGHT2_S7_EDGE.jpgscreen capture windows[/url]

LGV20 SIMPLE LIGHT 3

LIGHT3_V20.jpgimg host"]LIGHT3_V20.jpgimg host[/url]

S7EDGE SIMPLE LIGHT 3

LIGHT3_S7_EDGE.jpgupload"]LIGHT3_S7_EDGE.jpgupload[/url]

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

LGV20 VERY LOW LIGHT 1

DARK1_V20.jpgphoto uploading"]DARK1_V20.jpgphoto uploading[/url]

S7EDGE VERY LOW LIGHT 1

DARK1_S7_EDGE.jpgupload a gif"]DARK1_S7_EDGE.jpgupload a gif[/url]

LGV20 VERY LOW LIGHT 2

DARK2_V20.jpgupload images free"]DARK2_V20.jpgupload images free[/url]

S7EDGE VERY LOW LIGHT 2

DARK2_S7_EDGE.jpgpost images"]DARK2_S7_EDGE.jpgpost images[/url]

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και μερικές από ακόμα απο το. LGV20 σε χαμηλό φωτισμό σημερα στις 21.00

V20_DARK5.jpgimage url"]V20_DARK5.jpgimage url[/url]

V20_DARK4.jpgupload pic"]V20_DARK4.jpg upload pic[/url]

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

LG V20 LOW PHYSICAL LIGHT

LOW_LIGHT_LGV20.jpgscreen shot windows 7"]LOW_LIGHT_LGV20.jpgscreen shot windows 7[/url]

S7EDGE LOW PHYSICAL LIGHT

DARK_S7_EDGE.jpgfree image host"]DARK_S7_EDGE.jpgfree image host[/url]

MATE 8 LOW PHYSICAL LIGHT

DARK_MATE_8.jpgupload"]DARK_MATE_8.jpgupload[/url]

 

Στις 3 τελευταιες για να ειμαι αντικειμενικος θα πρεπει να πω οτι οι φωτο του s7 & Mate 8 ειναι απο το καλοκαιρι με φουλ ηλιο και φως ενω του V20 απο χθες που δεν ηταν και η πιο ηλιολουστη μερα οποτε θα υστερη λιγο...

Η πραγματικη κατασταση ειναι περιπου αυτη που διχνει το mate 8 και χειροτερα οποτε καταλαβαινετε ποσο καλη δουλεια κανουν το s7 & V20 στις πολυ σκοτεινες ληψεις...

Αντε και καλα Χριστουγεννα!!!!

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

καλα το sar ειναι 2?????

στο h990ds?

θα τρελαθουμε

Που το διάβασες αυτό?? Πιστεύω δεν ισχύει με την καμία

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161118/6122cdda57043d78ad190d4717e2ad15.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161118/b2f2470e3401b398780eac493e52af95.jpg

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χθες με πληροφορισαν οτι καπου στο κουτι αναγράφεται η τιμη 2.0 sar....εγω να πω την αλήθεια δεν το κοιταξα ακομα αλλα για να το λενε ετσι θα ειναι....αν και οπου και αν κοιταξα για το 990ds βρήκα τις τιμες που εβαλες και εσυ....χλωμό μου φαίνεται το 2.0
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Χθες με πληροφορισαν οτι καπου στο κουτι αναγράφεται η τιμη 2.0 sar....εγω να πω την αλήθεια δεν το κοιταξα ακομα αλλα για να το λενε ετσι θα ειναι....αν και οπου και αν κοιταξα για το 990ds βρήκα τις τιμες που εβαλες και εσυ....χλωμό μου φαίνεται το 2.0

 

Είμαι σίγουρος οτι δεν έχει 2.0 sar... Ούτε η APLLE ούτε η Huawei δεν έχουν τόσο που παραδοσιακά είναι ψηλά στον sar

 

απο phone arena:

 

FCC measured SAR

 

Head

0.36 W/kg

Body

0.86 W/kg

Product Specific Use

0.86 W/kg

Simultaneous Transmission

1.39 W/kg

 

http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-V20/phones/10202

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οκ...ολα καλα...στο επίσημο σάιτ της LG TAIWAN στο pdf με τα spects γραφει

Αυστραλία

Capture_2016_11_18_13_55_19.pngfree upload"]Capture_2016_11_18_13_55_19.pngfree upload[/url]

Αραβικά Εμιράτα

Capture_2016_11_18_13_49_33.pngimage hosting without account"]Capture_2016_11_18_13_49_33.pngimage hosting without account[/url]

ΤΑΙΒΑΝ

Capture_2016_11_18_13_48_24.pngwindows 7 print screen"]Capture_2016_11_18_13_48_24.pngwindows 7 print screen[/url]

 

Εδω και το λινκ οποίος θέλει κατεβάζει

http://www.lg.com/tw/support/support-mobile/lg-LGH990DS

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το παρελαβα και γω...οκ..δεν με τρελανε!ααχχχ αυτη η Samsung...με κατεστρεψε..ολα φαινονται υποδεεστερα!!ερωτηση,αυτο που χαλαει ειναι που δεν εχει ερωτηση για την σιμ οταν θελεις να καλεσεις εναν αριθμο.οπως στη samsung,το ερωτηση παντα και διαλεγεις ποια σιμ.δεν θελω να αλλαζω καθε φορα την επιλογη της σιμ..μου τη σπαει λεμε...χαχαχα.υπαρχει καποιος dialer που να αναλαμβανει το ρολο αυτο?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρετε sar 2.0

 

 

Ναι φιλε μου το ιδιο κουτι εχω και εγω μιας και ειμαι κάτοχος της συσκευης...αν κοιταξεις την 3η φωτο στα κινεζικα που εβαλα και γραφω Ταιβαν θα δεις να λεει ακριβως το ιδιο πραγμα που λεει και επάνω στο κουτι....αλλα δεν ειναι ξεκάθαρο....2 και 0,26....κατι δεν παει καλα....στην ιδια σελιδα εχει τις μεταφρασεις για τους Αυστραλιανους κατοχους οπως και για τους Άραβες...εκει σε αντιθεση με τα ταιβανεζικα ειναι ξεκάθαρα τα πραγματα μιας και μιλαει για 0,87 περιπου σωμα και κεφαλι...τωρα ή εχουν καποιο διαφορετικό τροπο μετρησης η παιζει π@@στια....θα δω και μεσα στα εντυπα της συσκευης μήπως αναφέρει κατι...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το παρελαβα και γω...οκ..δεν με τρελανε!ααχχχ αυτη η Samsung...με κατεστρεψε..ολα φαινονται υποδεεστερα!!ερωτηση,αυτο που χαλαει ειναι που δεν εχει ερωτηση για την σιμ οταν θελεις να καλεσεις εναν αριθμο.οπως στη samsung,το ερωτηση παντα και διαλεγεις ποια σιμ.δεν θελω να αλλαζω καθε φορα την επιλογη της σιμ..μου τη σπαει λεμε...χαχαχα.υπαρχει καποιος dialer που να αναλαμβανει το ρολο αυτο?

 

Το note 7 ηταν 2 κλασεις μπροστα από οτιδήποτε... Το μεγαλο μειον του v20 είναι πως πρόκειται για αχαρη συσκευή, σχεδιαστικα κινεται στη μετριοτητα... Κλασικη lg...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι 3 μερες με την συσκευη και μου αρεσει ολο και περισσότερο...βέβαια αυτο εχει να κανει και με το τι βολεύει τον καθε ενα....ας πουμε εγω θεωρώ οτι το παλιο association sim contacts που εχει μετονομαστεί σε λειτουργία εξοικονόμησης ειναι ολα τα λεφτα και αυτο που χρειαζομαι...η 2η οθονη πολυ χρηστική αν συνηθίσεις να την λειτουργείς...σημερα εβγαλα καταπληκτικές φωτογραφίες και με την χρηση της wide καμερας...

Περιμενουμε και 1 update που εχει αργισει μα παρει η Ταιβανεζικη εκδοση (η εκδοση Hong Kong την εχει παρει πριν 5 μερες) το οποιο απογειώνει το τηλέφωνο σε ταχύτητα και σταθερότητα και λύνει πολλα bugs....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα σημερα απο κοντα, ωραιο δειχνει εστω στα γρηγορα... η δευτερη οθονη που λετε, ποια ειναι;

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Τοτε τι ειδες αδερφε...η 2η οθονη ειναι αυτο που το χαρακτηρίζει...ειναι πανω απο την κανονικη μια μακρόστενει 2.1 ιντσων οθονη που κανεις και βλεπεις διαφορα απο εκει χωρις να απασχολης την κυρια οθονη...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε και 1 update που εχει αργισει μα παρει η Ταιβανεζικη εκδοση (η εκδοση Hong Kong την εχει παρει πριν 5 μερες) το οποιο απογειώνει το τηλέφωνο σε ταχύτητα και σταθερότητα και λύνει πολλα bugs....

 

Αρα εχει πολλα bugs ;;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Αρα εχει πολλα bugs ;;;;;

 

Εγω για την ωρα δεν εχω βρει ουτε ενα...την πρωτη μερα μετα απο επανεκκίνηση δεν μου κραταγε την αυτόματη φωτεινότητα...απο τοτε δεν μου το εχει ξανακάνει.Δεν εχω εντοπίσει κάτι αλλο.Τωρα για πια bags αναφέρονται δεν ξερω.Και μιλαμε.οτι 3 μερες το εχω λιωσει...

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Η αυτόματη περιστροφή δουλεύει απρόσκοπτα στο V20 ? Γιατί στο δικό μου V10 κάποιες φορές κολλάει και δεν αντιλαμβάνεται την κλίση.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Η αυτόματη περιστροφή δουλεύει απρόσκοπτα στο V20 ? Γιατί στο δικό μου V10 κάποιες φορές κολλάει και δεν αντιλαμβάνεται την κλίση.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

 

Ναι φιλε μου δεν εχω παρατηρήσει το παραμικρό...και μάλιστα το τσέκαρα παρα πολλες φορες γιατι μου το εκανε και εμενα καποιες φορες στο V10

 

Εντωμεταξύ κατι που δεν εχει αναφερθεί ειναι οτι στην dual sim έκδοση οταν εχεις π.χ. την πρωτη σιμ για δεδομένα η δευτερη δεν ειναι μονο gsm αλλα και 3g...αυτο δεν το εχω δει σε καμια συσκευη ως τωρα...συνήθως η σιμ που δεν ειναι επιλεγμενη για δεδομενα πέφτει απευθείας σε σκετο gsm

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

 

Εντωμεταξύ κατι που δεν εχει αναφερθεί ειναι οτι στην dual sim έκδοση οταν εχεις π.χ. την πρωτη σιμ για δεδομένα η δευτερη δεν ειναι μονο gsm αλλα και 3g...αυτο δεν το εχω δει σε καμια συσκευη ως τωρα...συνήθως η σιμ που δεν ειναι επιλεγμενη για δεδομενα πέφτει απευθείας σε σκετο gsm

 

Εφόσον το τηλέφωνο δεν είναι dual active, όταν μιλάς από τη SIM 2 πχ η SIM 1 για τα δεδομένα είναι ανενεργή. Οπότε τότε η 2 σηκώνει τη γραμμή σε 3G για καλύτερη επικοινωνία (πχ HD Voice).

Εννοώ δηλαδή ότι αν το τηλέφωνο είναι στην αναμονή, είτε η sim για τις κλήσεις είναι 2G είτε 3G δεν παίζει κάποιον ρόλο. Αφού έτσι κι αλλιώς όταν μιλάς, μιλάς με 3G.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον το τηλέφωνο δεν είναι dual active, όταν μιλάς από τη SIM 2 πχ η SIM 1 για τα δεδομένα είναι ανενεργή. Οπότε τότε η 2 σηκώνει τη γραμμή σε 3G για καλύτερη επικοινωνία (πχ HD Voice).

Εννοώ δηλαδή ότι αν το τηλέφωνο είναι στην αναμονή, είτε η sim για τις κλήσεις είναι 2G είτε 3G δεν παίζει κάποιον ρόλο. Αφού έτσι κι αλλιώς όταν μιλάς, μιλάς με 3G.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

 

Ναι απλα αυτο δεν συνέβαινε ουτε στο s7 edge duos ουτε στα Note 7 duos ουτε στο V10 duos ουτε στο G4 duos ουτε στο Mate 8 dual active...ειναι η πρωτη φορα που το βλεπω και ειναι ενα plus που σου δινει σε οτι αφορα την ποιότητα κλήσεις...

Απο οτι διαβασα αυτος ηταν και ο λογος που η Huawei αποφάσισε να μην βγαλει το Mate 9 dual active αλλα μονο dual standby..για να εχει αυτη την δυνατότητά μιας και υπαρχουν χωρες που δεν καλύπτονται πλεον με σκετο gsm αλλα απο 3g και πανω...τουλάχιστον ετσι διαβασα...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι απλα αυτο δεν συνέβαινε ουτε στο s7 edge duos ουτε στα Note 7 duos ουτε στο V10 duos ουτε στο G4 duos ουτε στο Mate 8 dual active...ειναι η πρωτη φορα που το βλεπω και ειναι ενα plus που σου δινει σε οτι αφορα την ποιότητα κλήσεις...

Απο οτι διαβασα αυτος ηταν και ο λογος που η Huawei αποφάσισε να μην βγαλει το Mate 9 dual active αλλα μονο dual standby..για να εχει αυτη την δυνατότητά μιας και υπαρχουν χωρες που δεν καλύπτονται πλεον με σκετο gsm αλλα απο 3g και πανω...τουλάχιστον ετσι διαβασα...

 

Δεν είναι καθόλου Plus. Στο εξηγώ και δεν το καταλαβαίνεις. Δεν υπάρχει διαφορά στην ποιότητα κλήσεις γιατί όλα τα τηλέφωνα "μιλάνε" μέσω 3G πλέον. Το τί κάνει το τηλέφωνο όταν είναι αδρανές, μας είναι αδιάφορο. Είτε είναι σε GSM είτε σε 3G είτε σε 4G (πχ στα μονόκαρτα) δε μας ενδιαφέρει. Διότι όλα μα όλα τα τηλέφωνα είτε μιλάνε με 3G.

Το χουμε τώρα?

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...