Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε φοιτητικό καρτοσυμβολαιο μέσα στην εφαρμογή:

Καλοκαιρινή προσφορά GIGA MAX για να απολαμβάνεις τώρα 10GB αντί για 3GB κάθε μήνα, για τους 3 πρώτους μήνες!

Επιπλέον, έχεις δώρο 1500 SMS προς COSMOTE & 50 SMS προς εθνικά δίκτυα.

 

Ενεργοποιείς τo πακέτο μία φορά και ανανεώνεται αυτόματα κάθε μήνα με χρέωση 9,90€ στο λογαριασμό.

Μπορείς να το απενεργοποιήσεις όποτε θες, με βάση τις ανάγκες σου.

Edited by alexm26
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται, μία ερώτηση για όποιον ξέρει.

Έχω φοιτητικό What's Up από το '10 αν δεν κάνω λάθος όμως η SIM δεν υποστηρίζει 4G. Τόσο καιρό δεν είχα πρόβλημα αλλά λόγω του ότι θα πάρω καινούριο κινητό και για να μην ξανακόψω την ήδη κομμένη, λέω να πάω να βγάλω μια καινούρια nano SIM με τον ίδιο αριθμό.

Και ερώτηση είναι:

Η καινούρια nano SIM θα έχει το φοιτητικό πακέτο ή αυτό είναι "δεμένο" σε συγκεκριμένη SIM;

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή SIM δεν επηρεάζει το πακέτο. Θα είσαι πάλι στο φοιτητικό.
Link to comment
Share on other sites

Εκτός και σου ζητήσουν το πάσο σου, εσύ δεν έχεις που ο υπάλληλος θα σε βγάλει απ το φοιτητικό Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Πώς μπορώ να καταλάβω από το app πόσα MB έχω για την Ευρωπαϊκή Ένωση από το σύνολο μου?

 

Στάλθηκε από το SM-N9500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να το δείς. Κάλεσε στην εξυπηρέτηση πελατών.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θελω να κανω μετατροπη ενος f2go σε whats up φοιτητικό. Μπορει να γίνει με φορητοτητα και να διατηρηθεί ο αριθμος?
Link to comment
Share on other sites

Στο πακέτο με τα απεριόριστα video κλπ με 15€ λέει άκουσε και τους αγαπημένους σου ραδιοφωνικούς σταθμούς. Το vRadio το πιάνει; ακούμε τσάμπα;
Link to comment
Share on other sites

Στο πακέτο με τα απεριόριστα video κλπ με 15€ λέει άκουσε και τους αγαπημένους σου ραδιοφωνικούς σταθμούς. Το vRadio το πιάνει; ακούμε τσάμπα;

 

Νομίζω πως ναι.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Oχι δεν γίνεται για το vradio. Το πακέτο εχει 3 συγκεκριμένους σταθμους, pepper radio,join και offradio. Όπως δεν ισχύει και για τα fb videos
Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.youtube.music

 

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτή την εφαρμογή αν την διαβάζει σαν YouTube?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κάτοχος Q card και θέλω να πάω σε WhatsApp,

Γνωρίζω ότι δεν το κάνουν λόγω οτι δεν υπάρχουν κάρτες ( δικαιολογίες ) υπάρχει κάποιος τρόπος για να γίνει το έχει κάνει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πριν απο 3 μήνες το έκανα σε γερμανό.

Απο f2g σε whatsup.

Κάτοχος Q card και θέλω να πάω σε WhatsApp,

Γνωρίζω ότι δεν το κάνουν λόγω οτι δεν υπάρχουν κάρτες ( δικαιολογίες ) υπάρχει κάποιος τρόπος για να γίνει το έχει κάνει κανείς;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος Q card και θέλω να πάω σε WhatsApp,

 

Γνωρίζω ότι δεν το κάνουν λόγω οτι δεν υπάρχουν κάρτες ( δικαιολογίες ) υπάρχει κάποιος τρόπος για να γίνει το έχει κάνει κανείς;

Άν πάς σε κατάστημα & σου πουν ότι δεν έχουν sim λόγω έλλειψης & άλλες τέτοιες βλακείες, πάς σπίτι μπαίνεις cosmote.gr πάς εκεί που λέει επικοινωνία & τούς γράφεις mail & αφήνεις τηλέφωνο επικοινωνίας. Θα σε καλέσουν & θα σου στείλουν sim με κούριερ στην πόρτα σου.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Ίδια αναμονή έχει κ εκεί. Είχε περάσει μήνας που περίμενα την κάρτα. Καλύτερα βρες Γερμανό ή Cosmote με διαθέσιμη κάρτα να γίνει επιτόπου

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Σύντομη ερώτηση... Αυτό το πακέτο είναι αντίστοιχο του φοιτητικού της voda? Δλδ 600mb + 600' προς what's up για πάντα χωρίς να λήγει η κάρτα (το νούμερο) αν δεν κάνεις ανανέωση;
Link to comment
Share on other sites

Όσο παραμένει φοιτητικό και όχι για πάντα, και χωρίς το τελευταίο (χρειάζεται ανανέωση όπως όλα τα καρτοκινητά ανά 2 μήνες).

 

Sent from my moto g(6) play

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

 

έχω 3 νούμερα συμβολαίου στην Wind που λήγουν στις 28 Σεπτεμβρίου..... σε ένα μήνα δλδ και θέλω να τα γυρίσω σε φοιτητικό πακέτο whats'up.

Αρχικά που κοίταξα σε 2 καταστήματα Γερμανός και Cosmote μου είπαν ότι υπάρχει έλλειψη καρτών SIM......τι γίνεται σε αυτή τη περίπτωση;

 

Επίσης απ'όσα διαβάζω δεν γίνεται να έχεις παραπάνω από ένα φοιτητικό νούμερο, θα πρέπει να μεταβιβαστούν σε τρίτα πρόσωπα και να γίνουν

Whats'up student πάλι;

 

και τέλος......υπάρχουν χρεώσεις για την φορητότητα;;;; http://www.foritotita.gr/ :blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...