Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ με 11,5 έχω το καρτοσυμβόλαιο που δίνει 3gb, 500 προς όλους, 1500 κοσμοτε και 100 sms και 1 ευρώ υπόλοιπο.

 

Εγώ λέω να αρχίσετε να ψάχνετε προσφορά για το φοιτητικό καρτοσυμβόλαιο. Ειδικότερα οι φετινοί 1ετεις το παίρνουν στα 13.5

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με 11,5 έχω το καρτοσυμβόλαιο που δίνει 3gb, 500 προς όλους, 1500 κοσμοτε και 100 sms και 1 ευρώ υπόλοιπο.

 

Εγώ λέω να αρχίσετε να ψάχνετε προσφορά για το φοιτητικό καρτοσυμβόλαιο. Ειδικότερα οι φετινοί 1ετεις το παίρνουν στα 13.5

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Εσύ πως το πήρες με 11.5 ρε φίλε?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εσύ πως το πήρες με 11.5 ρε φίλε?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Επίσης με 8€ έχεις 1200 λεπτά και μηνύματα προς όλους και 1gb ίντερνετ. Άρα σύνολο 1+1.2+500+600=3.3gb. Νομίζω το φοιτητικό whats up παραμένει φθηνότερο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το χουμε ξαναπεί king, τα φοιτητικά παίρνουν κανονικά το τώρα data με ανανέωση από 10€

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έβαλα 10αρες σε φοιτητικο πριν κάνα μήνα δεν έδωσε τα 500mb. Δεν ξέρω τι γίνεται ίσως να το έχουν αφήσει επιλεκτικά για την ώρα.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Κρυφή προσφορά σε τοπικό κατάστημα

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Θες να μας πεις κατάστημα? Αν και νομίζω κάτι για Πάτρα έχει ακουστεί

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θες να μας πεις κατάστημα? Αν και νομίζω κάτι για Πάτρα έχει ακουστεί

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχει τελειώσει. Περιορισμένος αριθμός και έχει περάσει ήδη σχεδόν 1 χρόνος. Το έκανα εγώ για 2

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με 11,5 έχω το καρτοσυμβόλαιο που δίνει 3gb, 500 προς όλους, 1500 κοσμοτε και 100 sms και 1 ευρώ υπόλοιπο.

 

Εγώ λέω να αρχίσετε να ψάχνετε προσφορά για το φοιτητικό καρτοσυμβόλαιο. Ειδικότερα οι φετινοί 1ετεις το παίρνουν στα 13.5

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Το φοιτητικο καρτοκινητο παραμένει πολύ ανώτερο και πιο οικονομικό με μεγαλύτερες παροχές καθώς επίσης και αν φας και τα 1200 τα ξανά βάζεις χωρίς περιορισμό. Επίσης το κακό με το καρτοσυμβολαιο είναι ότι στα 4 χρόνια θα στο κόψουν όταν πας να κάνεις ανανέωση του συμβολαίου καθώς θα δουν ότι τα έχεις ήδη 4 χρόνια και θα την ψιλιαστουν εν αντίθεση με το καρτοκινητο που έως τώρα δεν έχει ακουστεί από κάποιον ότι του το έκοψαν.....ΑΥΤΑ! :)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν βεβαίωση σπουδών μπορώ να πάρω και μετά την εγγραφή στη σχολή (ιδιωτικό ιεκ) ή πρέπει να ξεκινήσουν πρώτα τα μαθήματα?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν βεβαίωση σπουδών μπορώ να πάρω και μετά την εγγραφή στη σχολή (ιδιωτικό ιεκ) ή πρέπει να ξεκινήσουν πρώτα τα μαθήματα?
Από την ώρα που δεν πέρασες σε κάποιο πανεπιστήμιο, πρέπει να πάρεις την βεβαίωση εγγραφής.

 

Όλα αυτά αν μπορείς να πάρεις τα προνόμια από ιδιωτικό ιεκ

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 106 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το φοιτητικο καρτοκινητο παραμένει πολύ ανώτερο και πιο οικονομικό με μεγαλύτερες παροχές καθώς επίσης και αν φας και τα 1200 τα ξανά βάζεις χωρίς περιορισμό. Επίσης το κακό με το καρτοσυμβολαιο είναι ότι στα 4 χρόνια θα στο κόψουν όταν πας να κάνεις ανανέωση του συμβολαίου καθώς θα δουν ότι τα έχεις ήδη 4 χρόνια και θα την ψιλιαστουν εν αντίθεση με το καρτοκινητο που έως τώρα δεν έχει ακουστεί από κάποιον ότι του το έκοψαν.....ΑΥΤΑ! :)
Ναι αλλά δεν έχω όρεξη να παίζω με πάρε μοίρασε και λοιπά πακέτα. Άσε που γενικά τα καρτοσυμβόλαια έχουν καλύτερες προσφορές και πακέτα κατά την γνώμη μου

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι νταξει έχω τελειώσει πριν χρόνια πανεπιστήμιο απλώς αλλάζω αντικείμενο και γράφτηκα σε ιδιωτικό ιεκ. Στην εγγραφή δεν μου τη δώσανε τη βεβαίωση γι αυτό ρώτησα κι εδώ μήπως μου λένε χαζομάρες ή όντως πρέπει να αρχίσουν τα μαθήματα τον Οκτώβριο και να την πάρω τότε
Link to comment
Share on other sites

Γειά και χαρά σε όλους.

 

Με έπιασαν (μάλλον) Κώτσο και μου πούλησαν καρτοσυμβόλαιο με 16€ το μήνα. Σε πόσο καιρό μπορώ να το κάνω, και αν, whatsup φοιτητικό;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

σε ποιο καρτοσυμβολαιο σε πηγαν?με το καρτοσυμβολαιο μπορεις να εχεις 1000 λεπτα σε κουβα τσαμπα κ να σου βαζουν κ αλλα οταν τελειωσουν
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν στα φοιτητικά με ανανέωση από 10 € παίρνεις το τώρα data (500mb/15μερες) και κωδικό reload it για 1.2gb /30μέρες. Αυτό που κόψανε είναι τα 500mb δωρο για 30 μέρες με online ανανέωση

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έκανα σήμερα ανανέωση 10€ με PayPal και πήρα 500mb για ένα μήνα.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Γειά και χαρά σε όλους.

 

Με έπιασαν (μάλλον) Κώτσο και μου πούλησαν καρτοσυμβόλαιο με 16€ το μήνα. Σε πόσο καιρό μπορώ να το κάνω, και αν, whatsup φοιτητικό;

 

Ευχαριστώ

Τόσο είναι κανονικά το φοιτητικό, αν αυτό πήρες.

 

Μπορείς να σπάσεις το συμβόλαιο, με ότι σου κοστίσει, και να το κάνεις what's up :)

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επίσης το κακό με το καρτοσυμβολαιο είναι ότι στα 4 χρόνια θα στο κόψουν όταν πας να κάνεις ανανέωση του συμβολαίου καθώς θα δουν ότι τα έχεις ήδη 4 χρόνια και θα την ψιλιαστουν εν αντίθεση με το καρτοκινητο που έως τώρα δεν έχει ακουστεί από κάποιον ότι του το έκοψαν...

Δεν ισχυει, η δεν ισχυει παντα εστω. Πολλοι γνωστοι μου το εχουν πανω απο 4 χρονια ενω δεν ισχυει καν το πασο τους πλεον. Και εγω εκλεισα 4 χρονια και εκανα χθες ανανεωση κανονικα :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυει, η δεν ισχυει παντα εστω. Πολλοι γνωστοι μου το εχουν πανω απο 4 χρονια ενω δεν ισχυει καν το πασο τους πλεον. Και εγω εκλεισα 4 χρονια και εκανα χθες ανανεωση κανονικα :)

 

Ε στην επόμενη ανανέωση που θα έχουν περάσει τα 4 χρόνια δεν νομίζω να σε αφήσουν!! :(

Link to comment
Share on other sites

Τόσο είναι κανονικά το φοιτητικό, αν αυτό πήρες.

 

Μπορείς να σπάσεις το συμβόλαιο, με ότι σου κοστίσει, και να το κάνεις what's up :)

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Ναι αυτό με τα 1000 λεπτά προς what's up, 500 προς όλους και 3gb.

Πότε μπορώ να το κάνω what's up;

 

Στάλθηκε από το X5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό με τα 1000 λεπτά προς what's up, 500 προς όλους και 3gb.

Πότε μπορώ να το κάνω what's up;

 

Στάλθηκε από το X5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λογικά είναι για 2 χρόνια.

 

Αν δεν θες να περιμένεις, θα πας σε κάποιο κατάστημα, θα δεις πόσο θα σου στοιχήσει να σπάσεις συμβόλαιο και θα γίνει αυτόματα μιας και πλέον το καρτοσυμβόλαιο είναι what's up. Αν όχι, με ΑΛΠΑΚ στο 1314 με την πρώτη αλλαγή δωρεάν, οι επόμενες 3 ευρώ.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είδα μέσα στην εφαρμογή στα φοιτητικά πακέτα, αναφέρει ότι τα MB μπορούν να χρησιμοποιηθούν κατά την περιαγωγή. Αυτές τις μέρες πρέπει να το άλλαξαν αυτό, αφού επίσημα έλεγαν ότι τα φοιτητικά πακέτα δεν καταναλώνονται στην περιαγωγή. Καλή εξέλιξη νομίζω, μακάρι να γίνει κάτι αντίστοιχο και με τα λεπτά προς όλους.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη αν αναφέρθηκε ξανά. Βλέπω ότι το φοιτητικό πακέτο 1000 λεπτά προς όλους + 400ΜΒ χρεώνεται 6 euro ενώ μέχρι πρότινως ήταν 4 euro. Άλλαξε η τιμή;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη αν αναφέρθηκε ξανά. Βλέπω ότι το φοιτητικό πακέτο 1000 λεπτά προς όλους + 400ΜΒ χρεώνεται 6 euro ενώ μέχρι πρότινως ήταν 4 euro. Άλλαξε η τιμή;

 

Ναι,από 1/9/17.

Η Vodafone επίσης το έκανε από 7/9.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη αν αναφέρθηκε ξανά. Βλέπω ότι το φοιτητικό πακέτο 1000 λεπτά προς όλους + 400ΜΒ χρεώνεται 6 euro ενώ μέχρι πρότινως ήταν 4 euro. Άλλαξε η τιμή;

 

Ναι άλλαξε.

 

Με τα ΜΒ να ισχύουν κ σε περιαγωγή:

 

https://preview.ibb.co/ga4EjF/Screenshot_2017_09_12_21_58_23.png

 

Μπορείς να κάνεις #pare_dwse τα ΜΒ και λεπτά προς όλους από το φοιτητικό πακέτο με 6€ πια:

 

https://preview.ibb.co/nbjarv/Screenshot_2017_09_13_00_05_45.png..

https://preview.ibb.co/g9iDda/Screenshot_2017_09_13_00_05_53.png..

https://preview.ibb.co/gfLyBv/Screenshot_2017_09_13_00_06_02.png

Edited by XP130TD
τεράστιες εικόνες
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...