Jump to content

LeEco Cool1


nio83
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο BANGOOD ΕUI 5.8.018s stable.

 

Πειτε μου και κατι ακομη. Ota updates εχει με τη rom αυτη το κινητο;

Ευχαριστω και καλες γιορτες σε ολους!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλη χρονια.μια βοηθεια.στο leeco cool 1 c103 μολις περασα twrp 3.1 μετα απο επανεκκίνηση μενει στο twrp κ δεν μπαινει στο recovery menu.ουτε ανοιγει κ μετα απο λιγο κλεινει.οποιος ξερει κατι , ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα

 

μου επεσε κατω και εσπασε η οθονη το εξωτερικο γυαλι η οθονη και η αφη δουλευουν κανονικα ξερει κανεις αν αξιζει επισκευή και ποσο θελει να επισκευαστη ?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έφυγε 6 Δεκεμβρίου από κίνα, 11 έφτασε Ολλανδία στις 12 έφυγε και από εκεί και από τότε αγνοείται η τύχη του.

Τελικά το παρέλαβα σήμερα χωρίς να πληρώσω τελωνείο με priority banggood.

Μέσα δεν είχε θήκη αλλά τζαμακι. Τώρα το φορτίζω γιατί ήρθε με 26% και με το στήσιμο του έπεσε στο 9%.

Για την γυναίκα είναι και της άρεσε πολύ το χρυσό.

Για θήκη εσείς τι κάνατε; Στείλτε μερικές προτάσεις please.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Πάλι με 98e από bangood με priority για όσους δεν πρόλαβαν, μπείτε kimovil να δείτε το κουπόνι. Παρέλαβα το κντ προ 3ων ημερών και τα σπάει από ποιότητα κατασκευής, ταχύτητα και οθόνη, όπως και ποιότητα κλήσεων.
Link to comment
Share on other sites

Πάλι με 98e από bangood με priority για όσους δεν πρόλαβαν, μπείτε kimovil να δείτε το κουπόνι. Παρέλαβα το κντ προ 3ων ημερών και τα σπάει από ποιότητα κατασκευής, ταχύτητα και οθόνη, όπως και ποιότητα κλήσεων.

 

4 γιγα ραμ 32 ρομ με ελαχιστη διαφορα τιμης απο το 3/32 =5-6 ευρω δλδ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,όσα παιδιά παρέλαβαν ο φορτιστής ήταν ευρωπαϊκού τυπου ή ήθελε ανταπτορα;Ρωτάω γιατί δύο συσκευές που μου ήρθαν είχαν ευρωπαϊκού τύπου φορτιστή και το παράξενο είναι ότι μου έστειλαν και ανταπτορα για χρήση στην Ευρώπη!!!

 

Στάλθηκε από το T6pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,όσα παιδιά παρέλαβαν ο φορτιστής ήταν ευρωπαϊκού τυπου ή ήθελε ανταπτορα;Ρωτάω γιατί δύο συσκευές που μου ήρθαν είχαν ευρωπαϊκού τύπου φορτιστή και το παράξενο είναι ότι μου έστειλαν και ανταπτορα για χρήση στην Ευρώπη!!!

 

Στάλθηκε από το T6pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν διεκδικεις αποκλειστικοτητα σε αυτο! :p

Ετσι κανουν σε ολους. Τωρα μη ρωτας το γιατι.....

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο universal θα βρεις αν πάρεις σβάρνα τα μαγαζιά. Της μάνας του χλωμό.

Ο Ali έχει στάνταρ (φτηνά), αν έχεις υπομονή καμιά 20αριά 25αριά μέρες... στην καλύτερη.

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο universal θα βρεις αν πάρεις σβάρνα τα μαγαζιά. Της μάνας του χλωμό.

Ο Ali έχει στάνταρ (φτηνά), αν έχεις υπομονή καμιά 20αριά 25αριά μέρες... στην καλύτερη.

thanx, αλλα τα γιουνιβερσαλ οχι.

Ειχε ενα καταστημα στον Αγ Αντωνιο κοντα στο μετρο, αλλα ξαφνικα τα σταματησε.

 

Ταιριαζουν παντως και αυτα του LETV x500 & LETV 2

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο universal θα βρεις αν πάρεις σβάρνα τα μαγαζιά. Της μάνας του χλωμό.

Ο Ali έχει στάνταρ (φτηνά), αν έχεις υπομονή καμιά 20αριά 25αριά μέρες... στην καλύτερη.

 

Τι μου θύμισες τώρα κάποτε με το ομνια δεν έβρισκα και πήρα από αυτό που τυλιγουν τα παιδιά τα βιβλία και έκοβα να βάλω. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τυχαίνει να έχω αυτό το κινητό στα χέρια μου εδώ και λίγες μέρες και είπα να ασχοληθώ λίγο.

Όποιος θέλει να το δοκιμάσει..

twrp_cool1_3.2.1-0_tools_su_blue.img

Link to comment
Share on other sites

nikos διορθώθηκε κανένα bug απ' αυτά που είχε η jui ή έχει ακόμα;
Κανένα απολύτως bug. Μόνο μειονέκτημα ότι δεν έχει ενσωματωμένο app lock με fingerprint. Έχω βάλει και Google camera με hdr+. Μεγάλη διαφορά σε χαμηλό ειδικά φωτισμό. Αλλά αν τη βάλεις δε δουλεύει σωστά η μαμισια εφαρμογή της κάμερας. Κ πλήρως ελληνική η ρομ. Περνάς μέσω coolpad assistant την επίσημη jui κι μετά φλασάρεις την jui vr10 του cuoco92. Δε θυμάμαι για recovery. Υπάρχει οδηγός

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους .

Θα κάνω μετάβαση σε android από windows phone και είμαι ανάμεσα σε 2 nubia ( m2 & z17 lite ) και xiaomi Redmi note 4 . Είδα και αυτό και με ενδιαφέρει λόγω χαμηλής τιμής , χαμηλού sar , και καλής κάμερας όπως λέγεται .

Το τηλέφωνο το χρησιμοποιώ κυρίως για social media , email , internet και με ενδιαφέρει να έχει καλή φωτογραφία ( τώρα έχω lumia 640 xl ) .

Δεν θέλω να μπλέκω ( είμαι άσχετος κιόλας ) με φλασαρίσματα rom , root , κλπ , θέλω να δουλεύει απροβλημάτιστα , κανονικά updates κλπ .

Επίσης με τα ελληνικά τι γίνεται ?

Αν γνωρίζετε η κάμερα είναι καλύτερη από το lumia 640 xl , οι νυχτερινές φωτο ?

Συγνώμη για το μακροσκελές .........

Ευχαριστώ προκαταβολικά και καλό υπόλοιπο Σαββατοκύριακου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...