Jump to content

LeEco Cool1


nio83
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα..

 

Σκεφτομε να παραγγειλω το συγκεκριμενο τηλέφωνο.. απο Banngood 100€ περίπου

Πειτε μου εντυπωσεις .. ειστε ευχαριστημενοι? εχει κάποιο θέμα?

Η να δωσω 25€ παραπάνω και να παρω το Leeco Le 3 Pro Elite x722

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

112 ευρώ έχει στο Banggood. Εκτός αν έχεις κάποιο κουπόνι και πρέπει να το πεις και μας.

100 έχει στο Lightinthebox το 4giga κι ολας.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Όταν το έγραψε ο φίλος τόσο έκανε,το είχε προσφορά και πήρα ενα,τώρα είμαι στην αναμονή για παραλαβή

 

Στάλθηκε από το T6pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει, δες τι θα έχει πρώτα, αν έχει τίποτα grossoshop rom μπορεί να μην χρειαστεί.

 

για μένα το πιο vfm τηλέφωνο που υπάρχει...και με καλή κάμερα.

αν είχε και την Βήτα 20 για όσους την χρειάζονται θα ήταν άλογο!

Edited by vision72
Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει, δες τι θα έχει πρώτα, αν έχει τίποτα grossoshop rom μπορεί να μην χρειαστεί.

 

για μένα το πιο vfm τηλέφωνο που υπάρχει...και με καλή κάμερα.

αν είχε και την Βήτα 20 για όσους την χρειάζονται θα ήταν άλογο!

:lol::lol::lol::lol:

Το παρήγγειλα για την γυναίκα μου από banggood με το κουπόνι 12BGCOOL1, 97 ευρώ όλα μέσα.

Ίδωμεν.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Κάνοντας ένα συγκριτικό στο άνοιγμα βαριών σελίδων σε σχέση με το x722 που τα είχα δίπλα δίπλα και που έχει τον 820, δεν είδα απολύτως καμία διαφορά...

το x722 τρέχει τη rom του Chris και το cool1 είναι με Official 18s

ακόμα κι αν υπάρχει υπέρ κάποιου είναι τέτοια που δεν είναι αντιληπτή από το ανθρώπινο μάτι.

 

Έχουν και την ίδια μπαταρία, SOT στο cool1 βγάζω 6 ώρες (2 μέρες γεμάτες), το χ722 βγάζει παραπάνω χωρίς όμως προγράμματα κλειδωμένα να τρέχουν συνέχεια - είναι καθαρό εν ολίγοις, στο cool1 τρέχουν 4-5 εφαρμογές πάντα στο background, το mail ειδικά βαράει μπιέλες με πολλούς λογαριασμούς, το έχω βάλει να κάνει push κάθε λεπτό...

 

Συνεπώς να ξέρετε πως το hardware είναι πολύ μπροστά.

άντε σε κανά βαρύ παιχνιδάκι να δεις μισό δευτερολεπτάκι γρηγορότερο κι αν.

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

Το παρήγγειλα για την γυναίκα μου από banggood με το κουπόνι 12BGCOOL1, 97 ευρώ όλα μέσα.

Ίδωμεν.

 

Με ποια rom θα στο στειλει το banggood φιλε μου;

Link to comment
Share on other sites

Είναι για πιο παλιά τηλέφωνα το double tap, έχει αντικατασταθεί με το δακτυλικό αποτύπωμα πίσω. Συνεπώς, δαχτυλάκι, είναι και πιο ασφαλές...
Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Είναι για πιο παλιά τηλέφωνα το double tap, έχει αντικατασταθεί με το δακτυλικό αποτύπωμα πίσω. Συνεπώς, δαχτυλάκι, είναι και πιο ασφαλές...

δεν νομιζω ότι είναι για παλια τηλ γιατι εχω δει πολλα καινουρια που το εχουν εμενα με ξενερωσε αυτό γιατι το σκανερ δεν είναι αρκετα πρακτικο

Link to comment
Share on other sites

Όπως το πάρει κανείς. Οι συνήθειες δεν αλλάζουν εύκολα.

Το double tap δεν προσφέρει καμία ασφάλεια καθώς βλέπουν όλοι γύρω σου, τι κωδικό δίνεις (ή τι μοτίβο - αν έχεις βάλει), συνεπώς είναι παλιά τεχνολογία. Τώρα γιατί το έχεις δει και σε καινούργια, για να σε κρατήσει η εταιρία "ευχαριστημένο" και απροστάτευτο.

 

Το ασφαλέστερο είναι το δακτυλικό αποτύπωμα (η google θα σε δει οτι και να έχεις) γιατί και το τηλέφωνο ανοίγει με τη μία και δεν υπάρχει κωδικός (ή μοτίβο) να δει κανείς.

 

Και τα 2 προϋποθέτουν πως έχεις βάλει κωδικούς (μοτίβο) στο τηλέφωνο, γιατί αν δεν έχεις...έχει access και η κουτσή μαρία.

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Όπως το πάρει κανείς. Οι συνήθειες δεν αλλάζουν εύκολα.

Το double tap δεν προσφέρει καμία ασφάλεια καθώς βλέπουν όλοι γύρω σου, τι κωδικό δίνεις (ή τι μοτίβο - αν έχεις βάλει), συνεπώς είναι παλιά τεχνολογία. Τώρα γιατί το έχεις δει και σε καινούργια, για να σε κρατήσει η εταιρία "ευχαριστημένο" και απροστάτευτο.

 

Το ασφαλέστερο είναι το δακτυλικό αποτύπωμα (η google θα σε δει οτι και να έχεις) γιατί και το τηλέφωνο ανοίγει με τη μία και δεν υπάρχει κωδικός (ή μοτίβο) να δει κανείς.

 

Και τα 2 προϋποθέτουν πως έχεις βάλει κωδικούς (μοτίβο) στο τηλέφωνο, γιατί αν δεν έχεις...έχει access και η κουτσή μαρία.

φιλε μου εχω το τηλεφ πανω στο γραφειο θελω να δω κατι πρεπει να το σηκωνω να βαζω το δακτυλο για εμενα είναι τρομερα αβολο

 

σε ευχαριστω πολύ παντως

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχω το τηλεφ πανω στο γραφειο θελω να δω κατι πρεπει να το σηκωνω να βαζω το δακτυλο για εμενα είναι τρομερα αβολο

 

σε ευχαριστω πολύ παντως

 

εγω που ειχα με νταμπλ ταπ και τωρα με δακτυλικο αποτυπωμα παντως το βρισκω πιο λειτουργικο το δευτερο,αν θες το πρωτο δες αναλογα κινητα,νομιζω πως ολα τα τελευταια εχουν το δευτερο.

Link to comment
Share on other sites

Με ποια rom θα στο στειλει το banggood φιλε μου;

 

Δεν ρώτησα, δεν το έψαξα.

Όταν έρθει ελπίζω από εβδομάδα θα σου πω.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Πόσο κάνει πλέον περίπου να έρθει με priority από banggood? Θέλω να παραγγείλω ένα τη Δευτέρα για φίλο

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κάνει πλέον περίπου να έρθει με priority από banggood? Θέλω να παραγγείλω ένα τη Δευτέρα για φίλο

 

Sent from my C106 using Tapatalk

 

εμενα εκανε 20 μερες,καπου λιγοτερο η λιγο περισσοτερο θα κανει,τωρα με τις γιορτες μαλλον το δευτερο

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω φιλε Βαγγελη. Ανεβα Εδεσσα για κανενα σκι.

 

Σκι? εγω? μαλλον εχετε καιρο να γελασετε...... :p

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

πέρασα χθες την miui9 απο το παρακάτω σαιτ, ολα τα βασικά φαίνεται να δουλεύουν, εχει ενδιαφέρον...

 

https://forum.xda-developers.com/android/development/miuipro-miui-9-coolpad-cool1-t3682013/post73997507#post73997507

 

δουλεύουν και ολα τα θέματα του jpower για οσους ξέρουν

Edited by weirdo1977
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχω το cool1 το οποιο ειναι αψογο αλλα δεν εχει ελληνικα!!ξερει καποιος πως το σεταρουμε για ελληνικα??ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

Πόσο κάνει πλέον περίπου να έρθει με priority από banggood? Θέλω να παραγγείλω ένα τη Δευτέρα για φίλο

 

Sent from my C106 using Tapatalk

 

Εμένα έφυγε 6 Δεκεμβρίου από κίνα, 11 έφτασε Ολλανδία στις 12 έφυγε και από εκεί και από τότε αγνοείται η τύχη του.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...