Jump to content

Νοσταλγία: Τα παλιά κινητά της Ericsson


alkis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις keysmith και alkis.

Το κινητό το έχω εδώ και ένα μήνα περίπου. Ο πωλητής μου έχει δώσει γραπτή εγγύηση 12 μήνες (και κάλα). Δεν είναι και πολύ συνενοήσιμος πάντως και όταν του πρωτοανέφερα για την μπαταρία δεν παραδέχτηκε τίποτα. Το θέμα είναι οτι το κινητό κάνει τα ίδια και με την καινούργια μπαταρία, παρόλο που έχει κλείσει 7-8 κύκλους φορτίσεων. Το σπαστικό και ανεξήγητο για μένα είναι οτι η μπαταρία αποφορτίζεται εντελώς ξαφνικά, ακαριαία!

Σκέφτομαι να κάνω συγκριτική δοκιμή με την καινούργια σε Τ28. Πόσο πρεπει να κρατήσει έκει λέτε?

| Η ζωή είναι ωραία! |
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις keysmith και alkis.

Το κινητό το έχω εδώ και ένα μήνα περίπου. Ο πωλητής μου έχει δώσει γραπτή εγγύηση 12 μήνες (και κάλα). Δεν είναι και πολύ συνενοήσιμος πάντως και όταν του πρωτοανέφερα για την μπαταρία δεν παραδέχτηκε τίποτα. Το θέμα είναι οτι το κινητό κάνει τα ίδια και με την καινούργια μπαταρία, παρόλο που έχει κλείσει 7-8 κύκλους φορτίσεων. Το σπαστικό και ανεξήγητο για μένα είναι οτι η μπαταρία αποφορτίζεται εντελώς ξαφνικά, ακαριαία!

Σκέφτομαι να κάνω συγκριτική δοκιμή με την καινούργια σε Τ28. Πόσο πρεπει να κρατήσει έκει λέτε?

δες μερικες σελιδες πισω εχω κανει πολλες δοκιμες..

 

για να σε διεκολυνω εως 6 Μαρτιου 2006 ειχα Τ28s..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξαναριξα μια ματια σε ολο το θεμα..

 

και συνελεξα τα παρακατω στατιστικα για το Τ39m:

 

χρωματα:

 

μπλε σκουρο : 4

γαλαζιο: 2

μπεζ: 1

 

flip counter: 10, 17, 6350, 17000, 26000, 37000, 48703

 

αν θελετε οσοι δεν εχετε αναφερει χρωμα και flip counter,

εως τωρα εδω.. συνεχιστε την ενημερωση..

 

edit: μπηκαν οι αλλαγες..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

flip counter: 10, 17, 6350, 17000, 26000, 37000, 48636

 

αυτο το 48636 θα ηθελα να σε ενημερώσω οτι εχει γινει

48703(το ανοιγω καθε σαββατοκυριακο για να δουλευει κ λιγο)

 

το χρωμα ειναι μπλε σκουρο:superman:

gimme gimme shelter

:ninja:

and i've been putting out the fire with gasoooliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiine

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη ένα μπλε σκούρο από μένα. Αλλά για ανοίγματα δεν έχω ιδέα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδια. Είμαι και εγώ ένας φανατικός Ericssonακιας, που έχοντας αποθημένο την απόκτηση ενός Τ39 από τότε που κυκλοφόρησε, αγόρασε πριν λίγες μέρες ένα refurbised από Αυστρία, μέσω eBay. Το πρόβλημα είναι οτι ενώ του έβαλα ολοκαίνουργια αυθεντικη Ericsson μπαταρία, που αγόρασα επιπλέον (BUS-11), παρουσιάζει προβλήματα στην αυτονομία. Ενώ μετά απο πλήρη φόρτιση δείχνει εως και 210 ώρες αναμονής, μετά από περίπου 50 ώρες και χωρίς καθόλου χρήση η μπαταρία αδειάζει ξαφνικά και το κινητό κλείνει!!! Είναι στο δίκτυο της vodafone. Η έκδοση του firmware είναι RΑ4008.

Τι πιστέυετε οτι μπορει να φταίει? Έχω δοκιμάσει και άλλη μπαταρία που θεωρούσα χειροτερη και έκανε τα ίδια!

Υπάρχει πιστεύετε κάποια λύση?

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Mporeis se parakalo na moy doseis ta fota sou giati k ego thelo na paro t39 apo to e-bay.Pos k den phres apo thn amerikh?apo oti blepo exei para polla alla den xero ti na episteyto?plase help me

Link to comment
Share on other sites

οποτε μεχρι τωρα εχουμε για το Τ39m:

 

χρωματα: μπλε σκουρο : 5 γαλαζιο: 5 και μπεζ: 1

 

flip counter: 10, 17, 6350, 7500, 12000, 17000, 26000, 37000, 48703

 

συνεχιστε.. οποτε θελετε.. :)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Nikossp τα πράγματα είναι απλά με το ebay. Μη νομίζεις οτι έχω και εγώ μεγάλη εμπειρία. Η πρώτη μου αγορά ήταν. 'Εψαξα για Τ39 και βρήκα 2 πωλητές, έναν απο Αυστρία και έναν από Αμερική. Προτίμησα τον πρώτο για ευκολία και οικονομία στα μεταφορικά. Επιπλέον έδινε και 12 μήνες εγγύηση. Όπως βλέπεις βέβαια το κινητό έβγαλε κάποια προβληματάκια. Ίσως όμως ήμουν άτυχος εγώ.

Πλήρωσα με PayPal με τη χρήση χρεωστικής κάρτας (Electron VISA) που μπορείς να βγάλεις εύκολα σε πολλές τράπεζες ανοίγοντας απλώς λογαριασμό.Καταθέτεις το ποσό που χρειάζεται να στείλεις, "χτυπάς" το τηλεφωνάκι στο ebay, πληρώνεις μέσω PayPal και είσαι ΟΚ. Σε 3-4 μέρες 8α το έχεις.

To link για το μαγαζάκι είναι εδώ

| Η ζωή είναι ωραία! |
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω εχει χρησιμοποιησει κανεις καρτα 2σε1

απο οποιαδηποτε ετιρεια σε Τ39m?.. THNX

αν ναι δουλευει κανονικα;..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω εχει χρησιμοποιησει κανεις καρτα 2σε1

απο οποιαδηποτε ετιρεια σε Τ39m?.. THNX

αν ναι δουλευει κανονικα;..

Δουλεύει κανονικότατα και μάλιστα αρκετά γρήγορα γίνετε η αλλαγή απο την μία γραμμή στην άλλη. Μιλάω για βόνταφον 2gether sim κάρτα.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλα νεα..

 

οι μπαταριες μας (T28/T39..)

 

υπαρχουν καινουργιες σε πολυ καλες τιμες:

Ericsson BUS-11 Ultra Slim Battery €15.95 (+εξοδα αποστολης..)

http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=ER520M_BUS-11

Ericsson Slim Battery €11.95 (+εξοδα αποστολης..)

http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=ER520M_BSL-11

Η μεγαλύτερη σε χωρητικότητα απο αυτές μπαταρία (BHC-10)πόσο κοστίζει και που μπορώ να την βρώ σε καλή τιμή?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή τον τελευταίο καιρό μου έκανε διάφορα ''κόλπα'' (έχανε σχεδόν πάντα το δίκτυο)το icecap t39m μου ,βρήκα ενα άλλο μεταχειρισμένο το οποίο φαίνεται να είναι σε καλή λειτουργική κατάσταση,αν και εξωτερικά φαινόταν αρκετά ταλαιπωρημένο .

Έκανα λοιπόν το χειρουργείο πήρα την ''μηχανή'' του την ''έπλυνα'' την καθάρισα και του ''φόρεσα'' τα δικά μου πολύ καλά πλαστικά!Βέβαια στο δικό μου είχα βάλει την τελευταία αναβάθμιση R4A008 ενω αυτό φορούσε την R2K ,μετά το έβαλα για φόρτιση στην ''στυλάτη'' CDT-10βάση του!!!

Δεν ξέρω γιατί αλλά αυτό το γαλαζιομώβ φινετσάτο κινητό πολύ το''πάω''.

Μου αρέσει που εχει το την αυτόματη επιλογή στο bt δηλαδή να ενεργοποιείται το bt μόνο όταν χρειάζεται και οχι να μένει συνέχεια ανοιχτό!

Δεν ξέρω γιατί δεν μπόρεσα/ε να συνδεθεί με το bt car kit nokia CK-7W που εχω στο αμάξι μου? Βρίσκομαι σε δίλημα τώρα να αγοράσω μια μεγάλη μπαταρία και να του κάνω μια αναβάθμιση ή να το κρατήσω για συλλεκτικό κομμάτι, μαζί με τα 8110,7110,8210 στο συρτάρι?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει κανονικότατα και μάλιστα αρκετά γρήγορα γίνετε η αλλαγή απο την μία γραμμή στην άλλη. Μιλάω για βόνταφον 2gether sim κάρτα.

χρησιμοποιει το μενου της συσκευης,

η το μενου της καρτας;.. ΤΗΝΧ

 

Η μεγαλύτερη σε χωρητικότητα απο αυτές μπαταρία (BHC-10)πόσο κοστίζει και που μπορώ να την βρώ σε καλή τιμή?

στο expansys δεν υπαρχει δυστυχως..

ειδα μερικες σε πολυκααστηματα ασχετα (παλαιοτερα) , αλλα ειχαν περιπου 60 ευρω.. :(

φθηνες η οχι δεν ξερω αν βρεις σε καποιον κωτσοβολο.. :)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

το βλεπω και..

τι να πω..

 

το Τ39 εχει αυτονομια 11 ωρες ομιλια ή 300 ωρες..

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=pp1_1_1&zone=pp&lm=pp1&pid=9757

και το W800i εχει 9 ωρες ομιλια ή 400 ωρες..

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp1_loader&php=php1_10245&zone=pp&lm=pp1&pid=10245

βεβαια πολυ καλο αλλα οχι τοσο..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R601 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Pros Lefkaditis: Ean exeis pistotiki karta dokimase sto Ebay. Ego agorasa apo ekei thn dikh mou BHC-10 kainouria stin syskevasia ths me peripou 12 euro. Tha meineis afwnos me thn aytonomia tou T39!

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT610/R601 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Pros Lefkaditis: Ean exeis pistotiki karta dokimase sto Ebay. Ego agorasa apo ekei thn dikh mou BHC-10 kainouria stin syskevasia ths me peripou 12 euro. Tha meineis afwnos me thn aytonomia tou T39!

Να δοκιμάσω και στο ebay μιάς και εχω πιστωτική κάρτα, θα ήθελα όμως να μου αναφέρεις την διαδικασία. Μιλάμε για καινούργια μπαταρία?

Το πρόβλημα είναι αλλού και το δεύτερο μαλαισιανό μεταχειρισμένο t39 παρουσιάζει το ίδιο πρόβλημα,δηλαδή χάνει το δίκτυο, οπότε θα προσπαθήσω να βρώ κάποιο άλλο!Καλά μόνο μαλαισιανά t39 υπάρχουν?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ενα t39 κινέζικο αλλά δεν μου άρεσε.
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Να δοκιμάσω και στο ebay μιάς και εχω πιστωτική κάρτα, θα ήθελα όμως να μου αναφέρεις την διαδικασία. Μιλάμε για καινούργια μπαταρία?

Το πρόβλημα είναι αλλού και το δεύτερο μαλαισιανό μεταχειρισμένο t39 παρουσιάζει το ίδιο πρόβλημα,δηλαδή χάνει το δίκτυο, οπότε θα προσπαθήσω να βρώ κάποιο άλλο!Καλά μόνο μαλαισιανά t39 υπάρχουν?

T39m geht immer aus

http://www.telefon-treff.de/showthread.php?threadid=222058

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Palm και ERICSSON connection

η επικοινωνια μεταξυ των 2 πολυ καλη..

 

σε greeklish μεταφερεται ολος ο καταλογος απο πανω και εως 5 τηλ.

η 4 τηλ. και το e-mail αρκει να μην υπαρχουν πχ 2 σπιτιου..

 

ομοιως κια το calendar βεβαια η χωρητικοτητα του Τ39 περιορισμενη..

 

βασικα ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει καταφερει να συνδεθει

μεσω του ERICSSON στο διαδικτυο..

 

εμενα μου βγαζει error authentication

 

εστω με ppc η φορητο συνδεθηκε κανεις;.. ΤΗΝΧ

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

βασικα ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει καταφερει να συνδεθει

μεσω του ERICSSON στο διαδικτυο..

 

εμενα μου βγαζει error authentication

 

εστω με ppc η φορητο συνδεθηκε κανεις;.. ΤΗΝΧ

Προφανώς εννοείς να χρησιμοποιήσεις το modem του Τ39 για να μπεις στο διαδίκτυο από τον υπολογιστή.

Τα είχα καταφέρει τότε αλλά δεν θυμάμαι τα βήματα πλέον.

Ρίξε μια ματιά εδώ:

 

Configure Windows XP to use T39 as a modem

===================================

This step will configure Windows XP to use your T39 as a modem via IR, Cable connection or Bluetooth. I have only configured mine for Bluetooth and IR, and have connected successfully via both methods to Rogers GPRS service in Canada. The options should be identical for any GPRS carrier, however. (I know - famous last words

 

* Start > Settings > Control Panel > Phone and Modem options

* In the "Phone and Modem Options" dialog, select the "Modems" tab

* Click on the "Add" button. (This next part runs very slowly on my PIII, 700MHz laptop – don’t know why)

* In the Add Hardware Wizard dialog, under Install New Modem, click "Don't detect my modem; I will select it from a list." Click Next.

* In the next window that appears, under "Manufacturer" you should now see "Ericsson". Click on this. Under ,"Models" select the Ericsson T39 you wish to install. You should see it appear there 3 times (Bluetooth, Cable, and IR versions). You'll have to pick one now and come back to do the other one later. Select one and click "Next"

* Under the "On which ports do you wish to install it" I selected COM5 for IR, COM12 for Bluetooth. Yours may be different. Can't help you there, sorry.

* You will get a Windows XP warning telling you that the software you are installing has not passed Windows logo testing to verify its compatibility. Based upon your comfort level with this, you will have to determine whether or not to "Continue Anyway" or "STOP installation". I chose the former, and have yet to regret the decision.

* Click on "Finish"

* Repeat above steps to install the Bluetooth or Cable versions of the T39 modem.

Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να βρουμε καποιον κενο ηχο

για να μην ακουγονται απο καποιο νουμερο;.. ΤΗΝΧ

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι αλλού και το δεύτερο μαλαισιανό μεταχειρισμένο t39 παρουσιάζει το ίδιο πρόβλημα,δηλαδή χάνει το δίκτυο, οπότε θα προσπαθήσω να βρώ κάποιο άλλο!Καλά μόνο μαλαισιανά t39 υπάρχουν?

δες και εδω: I've fixed my T39m! http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=74369

 

δεν ξερω απο εδω

http://www.retrofone.com/product_info.php?products_id=78&osCsid=63e0e5a174b4060d9e5efdfc2ba4eb6e

αν θελει κανειςΤ39;..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Τ28 και θέλω να το ξαναχρησιμοποιήσω.Το ανοίγω, και έχει αυτονομία για πολή ώρα.όταν πάω να δοκιμάσω να πάρω τηλεφωνο, μετα από λίγο κλείνει... και το μικρόφωνο δεν λειτουργει. μόνο με χανττσ φρι:cry:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νοσταλγία: Τα παλιά κινητά της Ericsson
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...