Jump to content

Νοσταλγία: Τα παλιά κινητά της Ericsson


alkis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.. :)

 

Για να το κατάφερες, θα γίνεται:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

καλα

δεν μπορω

να το πιστιψω

σε 4 εδειξα το Τ610

ολοι νομιζουν

οτι ειναι τωρινσ μοντελο

και αρεσε σε ολους..

(οι 2 θελαν να το εγορασουν..)

μονα αρνητικα,

δεν παιζει καν 3gp

και η οθονη στον ηλιο..

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος

να σβησουμε

καταχωρηση

απο την sim;;;

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος

να σβησουμε

καταχωρηση

απο την sim;;;

 

Ναι αμέ!

Πρώτα όμως επέλεξε ως default κατάλογο την κάρτα sim,ώστε να εμφανιστούν οι καταχωρήσεις που έχες εκεί:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

και η οθονη στον ηλιο..

 

Αυτό ήταν το μεγαλύτερο μειονέκτημα του T610. Σε φωτισμό δωματίου η οθόνη ήταν τέλεια (για την εποχή του), στον ήλιο δεν έβλεπες τίποτα απολύτως. :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν το μεγαλύτερο μειονέκτημα του T610. Σε φωτισμό δωματίου η οθόνη ήταν τέλεια (για την εποχή του), στον ήλιο δεν έβλεπες τίποτα απολύτως. :)

 

me prolaves to idio egrafa:blink: :lol: :p

:)
Link to comment
Share on other sites

Όσοι είχαν το Τ610 το ίδιο απωθημένο θα έχουν. :lol:

 

egw eixa kai to t610 kai to t630 . an kai nomizw to t630 einai poli kalitero genika

:D :O

:)
Link to comment
Share on other sites

Στο Τ630 νομίζω ότι είχε λυθεί το πρόβλημα. Καλά θυμάμαι;

 

Μπα...

Δεν ήταν κάποιο πρόβλημα βασικά.

Απλά η οθόνη δεν ήταν tft αλλά cstn που δεν έχουν καλή συμπεριφορά κάτω από τον ήλιο, λόγω μειωμένης φωτεινότητας.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Έχω την εντύπωση όμως, ότι τα πράγματα ήταν κάπως καλύτερα με το Τ630. Νομίζω ότι αυτό ανέφεραν οι κάτοχοί του, στο φόρουμ. Αλλά μάλλον λάθος θυμάμαι. Προσωπικά δεν έτυχε ποτέ να πιάσω στα χέρια μου το Τ630.
Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Έχω την εντύπωση όμως, ότι τα πράγματα ήταν κάπως καλύτερα με το Τ630. Νομίζω ότι αυτό ανέφεραν οι κάτοχοί του, στο φόρουμ. Αλλά μάλλον λάθος θυμάμαι. Προσωπικά δεν έτυχε ποτέ να πιάσω στα χέρια μου το Τ630.

 

Όχι φίλε μου,δεν θυμάσαι λάθος!Στο Τ610 ήταν δράμα η κατάσταση στον ήλιο,στο Ζ600-το οποίο είχε οθόνη TFD-τα πράγματα ήταν λίγο καλύτερα και στο T630 η διαφορά ήταν αισθητή,μπορούσες ανετότατα να διαβάσεις την οθόνη υπό το φώς του ήλιου.Τα είχα-και τα έχω ακόμα-και τα 3 οπότε σου μιλάω εκ πείρας.;)

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου,δεν θυμάσαι λάθος!Στο Τ610 ήταν δράμα η κατάσταση στον ήλιο,στο Ζ600-το οποίο είχε οθόνη TFD-τα πράγματα ήταν λίγο καλύτερα και στο T630 η διαφορά ήταν αισθητή,μπορούσες ανετότατα να διαβάσεις την οθόνη υπό το φώς του ήλιου.Τα είχα-και τα έχω ακόμα-και τα 3 οπότε σου μιλάω εκ πείρας.;)

 

akrivws opws ta leei o spukom einai geofil. i allagi tis othonis se tft to allakse olokliro. proswpika pisteyw oti einai to pio aprovlimatisto montelo meta to t39. 5 xronia to exw kai to joystick den exei kourastei katholou.....:wacko: :D

:)
Link to comment
Share on other sites

akrivws opws ta leei o spukom einai geofil. i allagi tis othonis se tft to allakse olokliro. proswpika pisteyw oti einai to pio aprovlimatisto montelo meta to t39. 5 xronia to exw kai to joystick den exei kourastei katholou.....:wacko: :D

 

Το t630 είχε tft οθόνη??

 

edit: Ναι, έχετε δίκιο, tft είχε.:D

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

στη συλλογη μου προσεθηκε ενα t66,t65.συντομα θα ανεβασω καινουρια φωτο.ζητω η ερικσον......
:)
Link to comment
Share on other sites

καλα

δεν μπορω

να το πιστιψω

σε 4 εδειξα το Τ610

ολοι νομιζουν

οτι ειναι τωρινσ μοντελο

και αρεσε σε ολους..

(οι 2 θελαν να το εγορασουν..)

μονα αρνητικα,

δεν παιζει καν 3gp

και η οθονη στον ηλιο..

 

Λοιπόν,εγώ όταν άλλαξα απο Τ630 σε Κ750,κανείς δεν κατάλαβε οτι άλλαξα τηλέφωνο!

Ακόμα και όταν τα έχω και τα δύο δίπλα δίπλα,νομίζουν όλοι οτι έχω δυο ίδια τηλέφωνα.

Αν και υστερεί σε πολλά πράγματα σε σχέση με τα σημερινά,

παραμένει το πιο απροβλημάτιστο τηλέφωνο που είχα ποτέ. :love:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,εγώ όταν άλλαξα απο Τ630 σε Κ750,κανείς δεν κατάλαβε οτι άλλαξα τηλέφωνο!

Ακόμα και όταν τα έχω και τα δύο δίπλα δίπλα,νομίζουν όλοι οτι έχω δυο ίδια τηλέφωνα.

Αν και υστερεί σε πολλά πράγματα σε σχέση με τα σημερινά,

παραμένει το πιο απροβλημάτιστο τηλέφωνο που είχα ποτέ. :love:

 

πραγματικα ειδικα το joystick αυτοθ και του τ68 τα καλυτερα που ειχαν βγει λες και ηταν απο σιδερο:lol: :lol: :D :) :O

:)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

έχω μια ερώτηση........μάλλον γράφω σε λάθος topic αλλά είμαι καινούργια εδώ μέσα και έχω ψιλοχαθεί.

 

έχω ένα Ζ600 και μου έσπασε το καπάκι που κρατάει στη θέση της τη μπαταρία. δεν μπορώ να βρω πουθενά κάποιο άλλο να το αντικαταστήσω. επειδή είναι παλιό μοντέλο δεν υπάρχει πουθενά. ούτε καν η αντιπροσωπεία δεν το βρίσκει.

 

έχετε καμιά ιδέα ή να ψάξω για άλλο κινητό;

Link to comment
Share on other sites

έχω μια ερώτηση........μάλλον γράφω σε λάθος topic αλλά είμαι καινούργια εδώ μέσα και έχω ψιλοχαθεί.

 

έχω ένα Ζ600 και μου έσπασε το καπάκι που κρατάει στη θέση της τη μπαταρία. δεν μπορώ να βρω πουθενά κάποιο άλλο να το αντικαταστήσω. επειδή είναι παλιό μοντέλο δεν υπάρχει πουθενά. ούτε καν η αντιπροσωπεία δεν το βρίσκει.

 

έχετε καμιά ιδέα ή να ψάξω για άλλο κινητό;

Καλησπερα.ναι οντως το κινητο ειναι αρκετα παλιο.θα σου προτεινα να πας σε καταστηματα

germanos,vodafone

αυτοι κρατανε ανταλλατικα και ισως τους εχει μεινει κατι σε stock.μαλιστα το κινητο σου αλλαζει και προσοψη,και ισως βρεις κατι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το "εννιάβολτο". To site είναι αυτό εδώ http://www.9volto.gr/menu/ αλλά μάλλον θα πρέπει να πάς η ίδια εκεί. Τα καταστήματα τους είναι στο Πειραιά, στη οδό Πύλης 59 και στη οδό 25ης Μαρτίου 55.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει που μπορώ να βρω μπαταρία για ericsson T66? Δεν υπάρχει πουθενα.

Και ουτε θα βρεις..:( το ιδιο κινητο εχω κι εγω..και τωρα το εχω στην καβαντζα γιατι εμεινε απο καυσιμα :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νοσταλγία: Τα παλιά κινητά της Ericsson
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...