Jump to content

[OnePlus 3] Αναβαθμίσεις - Τροποποιήσεις - ROM - Tweaks


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ότι είναι ρουτ.Αν θες να μην φαίνεται κάνε φλας απο twrp το supersu http://forum.xda-developers.com/apps/supersu/stable-2016-09-01supersu-v2-78-release-t3452703
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα το κάνω για να βλέπω και πιά πρόγραμμα θέλουν root

 

Ενα μονο θέμα έχω πέρασα το google πληκτρολόγιο και δεν μου δείχνει το μικρόφωνο για να υπαγορεύει φωνητικά

Link to comment
Share on other sites

Τυχαία αλλά την βρήκα την φωνητική πληκτρολόγηση

 

Πέρασα και το super user αλλά δεν μου έβγαλε το εικονίδιο του δεν ξέρω το γιατί

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα φίλε ευχαριστώ πολύ έχω ενθουσιαστεί με τη ρομ έχει πάρα πολλές ρυθμίσεις δεν έχει καμία σχέση με την stock rom έχεις παρατηρήσει στην τσέπη άμα δουλεύει το δακτυλικό αποτύπωμα υπάρχει κάπου η επιλογή ή να μη δουλεύει στην τσέπη
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία resurrection είναι απίθανη παιδιά σε όλα της.Η αυτόματη φωτεινότητα δουλεύει καλύτερα απο οτιδήποτε,wakelocks ελάχιστα,απειρη παραμετροποίηση και μπαίνει και η μαμά κάμερα κανονικα.
Link to comment
Share on other sites

Τρομερή αλλά μάλλον έχει ένα bug όταν έρχονται ειδοποιήσεις δεν μου ανοίγει την οθόνη και ας το έχω επιλέξει

Εμένα άψογα..

Έχεις τσεκαρει αυτό; https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160923/b6a8bb06c665ef5bc29de8937340f28a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία resurrection είναι απίθανη παιδιά σε όλα της.Η αυτόματη φωτεινότητα δουλεύει καλύτερα απο οτιδήποτε,wakelocks ελάχιστα,απειρη παραμετροποίηση και μπαίνει και η μαμά κάμερα κανονικα.

Ποια από τις δύο έβαλες;

Link to comment
Share on other sites

δεν έχουν μεγάλες διαφορές αφού είναι και η oxygen ότι πιο κοντά σε στοκ Android. απλά την προτιμώ για κάποια εξτρα που δεν έχει η στοκ.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχει παρατηρήσει κάποιος πόσο ωραία φαίνονται τα χρώματα στο τέρμα χαμηλό στη φωτεινότητα ? Δε ξέρω μου αφήνει μία πολύ ωραία αίσθηση !
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχει παρατηρήσει κάποιος πόσο ωραία φαίνονται τα χρώματα στο τέρμα χαμηλό στη φωτεινότητα ? Δε ξέρω μου αφήνει μία πολύ ωραία αίσθηση !

 

Και εγώ επίσης το έχω παρατηρήσει με εχθ εντυπωσιάσει και ή νυχτερινή λειτουργία

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, μπορει καποιος να με ωοηθησει λεπτομερως για την ROM?

[ROM] RESURRECTION REMIX M [5.7.4][bJRR][OxygenCam] 20.09.16.

Δεν γνωριζω πως να την βαλω κ τι πρεπει ακριβως να κατεβασω απο καμερα κ rom κ τα υπολοιπα, αν μπορει καποιος να αφιερωσει λιγο χρονο θα του ειμαι υποχρεως!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, μπορει καποιος να με ωοηθησει λεπτομερως για την ROM?

[ROM] RESURRECTION REMIX M [5.7.4][bJRR][OxygenCam] 20.09.16.

Δεν γνωριζω πως να την βαλω κ τι πρεπει ακριβως να κατεβασω απο καμερα κ rom κ τα υπολοιπα, αν μπορει καποιος να αφιερωσει λιγο χρονο θα του ειμαι υποχρεως!

 

Είσαι root καταρχάς ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο την σελίδα 36 και μετα ο φίλος jony τα αναφέρει πιστεύω αναλυτικά δεν νομίζω ότι χρειάζεται κατι άλλο και οπου εχεις πρόβλημα ρώτα
Link to comment
Share on other sites

Ναι είμαι root, κατέβασα την Rom, twrp ποιο πρέπει να κατεβάσω κ για την κάμερα έχει τόσα πράγματα να κατεβάσεις, ποιο είναι το σωστό;
Link to comment
Share on other sites

το αρχείο base πρώτα και μετά το πιο πρόσφατο framework bbjr

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3] Αναβαθμίσεις - Τροποποιήσεις - ROM - Tweaks

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...