Jump to content

Redmi Note 4 (Nikel)


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιστευω οτι ειναι ομως διοτι το θεμα ειναι αποκλειστικα δικο της.οι αλλες δυο θεμα δεν εχουν.απλα ισως ηθελε ετσι να κανει την διαφορα με καλυτερο σημα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πιστευω οτι ειναι ομως διοτι το θεμα ειναι αποκλειστικα δικο της.οι αλλες δυο θεμα δεν εχουν.απλα ισως ηθελε ετσι να κανει την διαφορα με καλυτερο σημα...

 

Κοίτα να δεις.

Οι συσκευές που προορίζονται για την Ευρώπη έχουν την 800άρα πάντα.

Οπότε η Wind είναι καλυμμένη.

Δεν έχω Wind βέβαια.

1 κάρτα cosmote για data έχω και μια comote πάλι για ομιλία και πιάνω 4g όπου και αν έχω δοκιμάσει.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι ειναι ομως διοτι το θεμα ειναι αποκλειστικα δικο της.οι αλλες δυο θεμα δεν εχουν.απλα ισως ηθελε ετσι να κανει την διαφορα με καλυτερο σημα...

 

Εννοείται πως δεν είναι φάουλ της Wind και όλων των υπολοίπων εταιρειών της Ευρώπης.

Είναι να να παίρνεις ένα αυτοκίνητο από την Αγγλία (δεξιοτιμονο) και να λες πως είναι φάουλ η Ελλάδα που οδηγούν από δεξιά...... Τόσο απλό.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ειναι θεμα χρόνου και στο μέλλον και οι υπόλοιπες 2 εταιριες να χρησιμοποιουν την 800αρα μπαντα αφου εχουν επενδυσει σε αυτην (εχουν αγορασει δικαιωματα για αυτην την συχνοτητα για την επόμενη δεκαετία)

 

Maktheo

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Ειναι θεμα χρόνου και στο μέλλον και οι υπόλοιπες 2 εταιριες να χρησιμοποιουν την 800αρα μπαντα αφου εχουν επενδυσει σε αυτην (εχουν αγορασει δικαιωματα για αυτην την συχνοτητα για την επόμενη δεκαετία)

 

Maktheo

 

Σωστός. Ξέχασα να το αναφέρω

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σύντομα το θεωρώ δύσκολο,αν κρίνω από το πόσο χάλια είναι το σήμα της wind.

 

Η wind δεν είχε καν 4g και τώρα έχει καλύψει μεγάλο ποσοστό. Έχουν αλλάξει τα δεδομένα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλάζω την γνώμη μου για το σήμα της,ότι και να μου πεις.

Και να φανταστείς ότι έχω wind σταθερό.:lol:

Ξεφεύγουμε όμως...

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

αντε δεν ειναι της Wind το σφαλμα που επενδυει μονο στην 800αρα...η οποια μπορει να καλυψει κυριως κεντρικες αστικες περιοχες, κ οχι εκτος πολεως...

της xiaomi γτ να ειναι αφου απευθυνεται ΜΟΝΟ στις αγορες της ινδιας κ της απω ανατολης προς το παρον????

το φαουλ ειναι του καθενος γτ δε καθεται να ψαξει πληρως τα τεχνικα χαρακτηριστηκα του καθε κινητου που τον ενδιαφερει....

 

kimovil

gsmarena

 

καποιοι ισως τα ξερετε τα site, αλλοι γνωριστε τα... εδω θα βρειτε τα παντα...........

 

θα συμφωνησω με τον χρυσοστομο... ειχα wind, κ σηκωθηκα κ εφυγα γτ δεν αντεχα αλλο να μην εχω σημα ενω αλλοι με vodafone & cosmote πηγαιναν σφαιρα...

 

τελος με το :offtopic::offtopic:

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως δεν είναι φάουλ της Wind και όλων των υπολοίπων εταιρειών της Ευρώπης.

Είναι να να παίρνεις ένα αυτοκίνητο από την Αγγλία (δεξιοτιμονο) και να λες πως είναι φάουλ η Ελλάδα που οδηγούν από δεξιά...... Τόσο απλό.

 

Παρτό και αλλιώς όμως, είναι σαν να πήρες αυτοκίνητο από Αγγλία(δεξιοτίμονο) και να λες ότι είναι φάουλ της VW/TOYOTA/FIAT κλπ γιατί εδώ στην Ελλάδα οδηγούμε δεξια.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ Βαρύτιμε.

έτσι είναι,οφείλουμε εν έτη 2017 να είμαστε πλήρως ενήμεροι για το τι αγοράζουμε αλλά και από που.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παρτό και αλλιώς όμως, είναι σαν να πήρες αυτοκίνητο από Αγγλία(δεξιοτίμονο) και να λες ότι είναι φάουλ της VW/TOYOTA/FIAT κλπ γιατί εδώ στην Ελλάδα οδηγούμε δεξια.

 

Μα εγώ δεν είπα ότι φταίει η xiaomi. Φταίει αποκλειστικά αυτός που το αγόρασε αλλά δεν το έψαξα. Ούτε η Wind ούτε βέβαια η xiaomi που κυκλοφορεί τις συγκεκριμένες συσκευές σε συγκεκριμένες αγορές.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αντε δεν ειναι της Wind το σφαλμα που επενδυει μονο στην 800αρα...η οποια μπορει να καλυψει κυριως κεντρικες αστικες περιοχες, κ οχι εκτος πολεως...

της xiaomi γτ να ειναι αφου απευθυνεται ΜΟΝΟ στις αγορες της ινδιας κ της απω ανατολης προς το παρον????

το φαουλ ειναι του καθενος γτ δε καθεται να ψαξει πληρως τα τεχνικα χαρακτηριστηκα του καθε κινητου που τον ενδιαφερει....

 

kimovil

gsmarena

 

καποιοι ισως τα ξερετε τα site, αλλοι γνωριστε τα... εδω θα βρειτε τα παντα...........

 

θα συμφωνησω με τον χρυσοστομο... ειχα wind, κ σηκωθηκα κ εφυγα γτ δεν αντεχα αλλο να μην εχω σημα ενω αλλοι με vodafone & cosmote πηγαιναν σφαιρα...

 

τελος με το :offtopic::offtopic:

 

Κάνεις λάθος στο πρώτο. Δεν έχει μόνο 800αρες αλλά και 1800αρες και 2600αρες. Γι αυτό και μπορείς να έχεις 4g όταν είσαι στις συγκεκριμένες κεραίες.

Συμφωνώ απόλυτα στο ποιος έκανε το λάθος (αγοραστης).

Να επαναλάβω ότι δεν πρέπει να μιλάμε μόνο για την Wind μιας και οι 800αρες παίζουν σε όλοι την Ευρώπη (σύντομα και σε cosmote Vodafone).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να έχουμε διαξιφισμούς. Εγώ πιστεύω ότι το συγκεκριμένο τηλέφωνο είναι αρκετά υπερτιμημένο.!!! Μπορεί να έχει ένα σορό θετικά πάντα σχετικά με την τιμή του, αλλά το να μην έχει ένα κινητό νέο την 800ρα μπάντα την σημερινή εποχή στην Ελλάδα που αργά η γρήγορα θα το υιοθετήσουν και οι άλλες εταιρίες είναι μεγάλο μείων. :X

Ήθελα και εγώ να το αγόραζα αλλά ….έκανα πίσω όταν είδα ότι δεν έχει την 800ρα μπάντα. Άλλοι το αγνοούν και εις γνώση τους θα έχουν στο μέλλον 3G ταχύτητα μόνο.:cry:

Εγώ απλώς περιμένω μέχρι να έρθει και αν βγάλουν να έχει και την 800ρα….:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Την ελλειψη 800 αρας μπαντας την γνωριζα κατα την αγορα.απλα δεν περιμενα να ειναι τοσο μεγαλη η ελλειψη 4g.περισσοτερο θεμα παρατηρω στην επαρχια οπου το σημα πεφτει ακομα και σε Η ενω πριν ειχα 4g και σε εσωτερικους χωρους.σε κεντρικα σημεια προβλημα δεν υπαρχει.Σε κεντρικο ση ειο η ταχυτητα ηταν 20,30 πολυ ικανοποιητικη.
Link to comment
Share on other sites

Υπερτιμημένο δεν είναι σε καμία περίπτωση το κινητό.

Επίσης,οι περισσότεροι από ότι έχω δει,γνωρίζουν την έλλειψη της 800άρας.

Ας έχουμε στην Ελλάδα καλό 3G για αρχή και μετά μιλάμε και για 4G.

Εδώ Αθήνα είσαι και υπάρχουν γειτονιές που ακόμα και σήμερα το 3g δε το πιάνεις με σφαίρες.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να έχουμε διαξιφισμούς. Εγώ πιστεύω ότι το συγκεκριμένο τηλέφωνο είναι αρκετά υπερτιμημένο.!!! Μπορεί να έχει ένα σορό θετικά πάντα σχετικά με την τιμή του, αλλά το να μην έχει ένα κινητό νέο την 800ρα μπάντα την σημερινή εποχή στην Ελλάδα που αργά η γρήγορα θα το υιοθετήσουν και οι άλλες εταιρίες είναι μεγάλο μείων. :X

Ήθελα και εγώ να το αγόραζα αλλά ….έκανα πίσω όταν είδα ότι δεν έχει την 800ρα μπάντα. Άλλοι το αγνοούν και εις γνώση τους θα έχουν στο μέλλον 3G ταχύτητα μόνο.:cry:

Εγώ απλώς περιμένω μέχρι να έρθει και αν βγάλουν να έχει και την 800ρα….:shifty:

 

Είναι μια συσκευή που ΔΕΝ προορίζεται για την Ελλάδα (Ευρώπη γενικοτερα) οπότε δεν το λες υπερτιμημένο. Αν η εισαγωγή του ήταν επίσημη τότε θα συμφωνούσα με τον χαρακτηρισμό.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καποιος που εχει ιδεα? :p

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

http://en.miui.com/thread-474709-1-1.html

http://en.miui.com/thread-430746-1-1.html

http://en.miui.com/thread-407842-1-1.html

 

δοκιμαστε με δικη σας ευθυνη.......

Link to comment
Share on other sites

εδω δεν ειναι της μαμας xiaomi... παλι απεσυραν την τελευταια Global Stable...

και οι Developer εκδοσεις (Global και China) σε καποια κινητα χανουν τους αριθμους IMEI και σου βγαζει οτι κ καλα πρεπει να εισαγεις την καρτα σιμ....

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει κάποια στιγμή να τα λύσουν αυτά...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έκανα παραγγελία το συγκεκριμένο κινητό προχτές από την Ευρωπαϊκή αποθήκη του vickmall αλλά μέχρι και τώρα δεν έχει προχωρήσει καθόλου και ούτε tracking number έχουν στείλει, τώρα με τις γιορτές τους κάνουν κανονικά αποστολές από το eu warehouse?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...