Jump to content

Redmi Note 4 (Nikel)


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά υπάρχει κανένα tempered glass που να εφαρμόζει καλά? Είμαι 3 μήνες cabrio.....

 

το μόνο που εφαρμόζει σχετικά καλά,είναι της xiaomi που πιάνει όλο την οθόνη μπροστά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βγηκε με τον sd625!

Βλεπω τιμη και αναλογως προχωράω!!!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

θα μπορούσαν να του βάλουν και έναν λίγο πιο σπίρτο.

Δεν είναι κακό,αλλά δεν θα με πείσει να το αλλάξω σε σχέση με τον MTK.:p

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε με τον sd625!

Βλεπω τιμη και αναλογως προχωράω!!!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Δεν είναι κακός αλλά εκτός του energy efficiency δεν βλέπω κέρδος. Για να δούμε και τις μπαντες

 

 

το Χ με 653 που είναι ΟΕΟ;

Link to comment
Share on other sites

αν έχει και global έκδοση, το βλέπω να έρχεται και επίσημα εδώ με το ανάλογο καπέλο στην τιμή φυσικά.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα με έπεισε παντως

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Σε επεισε να πας από το 2 στο 4.

Λογικό,εδώ θα έπρεπε να είχε πείσει ήδη και ας έχει mtk το "απλό".

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παιδιά... Έχω ξεχάσει τον κωδικό κλειδώματος της οθόνης. Αυτή την στιγμή ανοίγει μόνο με το δακτυλικό αποτύπωμα.

Τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση;; Επίσης μου τον ζητάει και στην περίπτωση επαναφοράς. Φοβάμαι μην μου κλείσει και δεν μπορώ να το ανοίξω.

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παιδιά... Έχω ξεχάσει τον κωδικό κλειδώματος της οθόνης. Αυτή την στιγμή ανοίγει μόνο με το δακτυλικό αποτύπωμα.

Τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση;; Επίσης μου τον ζητάει και στην περίπτωση επαναφοράς. Φοβάμαι μην μου κλείσει και δεν μπορώ να το ανοίξω.

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

πάρε backup τα πάντα και κανε factory reset.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι και πάλι μου τον ζητάει στην επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων.

Σου ζητάει το google account για επαναφορά το οποίο φαντάζομαι το ξέρεις. Επίσης δες μήπως μπορείς να το κάνεις και τώρα , δε θυμάμαι. Πάτα το πιν λαθος πολλες φορες και δες τι επιλογές ανάκτησης σου βγάζει. Είτε google είτε mi account.

Link to comment
Share on other sites

Σου ζητάει το google account για επαναφορά το οποίο φαντάζομαι το ξέρεις. Επίσης δες μήπως μπορείς να το κάνεις και τώρα , δε θυμάμαι. Πάτα το πιν λαθος πολλες φορες και δες τι επιλογές ανάκτησης σου βγάζει. Είτε google είτε mi account.

 

Θα το δοκιμάσω και θα σου πω.. Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμάσω και θα σου πω.. Σε ευχαριστώ.

 

Τελικά για την επαναφορά ζητάει τον τετραψήφιο pin που ξεκλειδώνει η οθόνη... και δεν θυμάμαι...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά για την επαναφορά ζητάει τον τετραψήφιο pin που ξεκλειδώνει η οθόνη... και δεν θυμάμαι...

 

Άμα κάνεις ξανά εγκατάσταση της ram από την αρχή;;;;; (Λέω….. ) :!::!:

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις λογαριασμό miui και έχεις ανοιχτό το συγχρονισμό δεν χρειάζεσαι backup (όταν ξανά συνδεθείς στο λογαριασμό θα σεταριστεί το τηλέφωνο σύμφωνα με τον τελευταίο συγχρονισμό) αλλιώς κάνεις backup και ακολουθείς τις οδηγίες εδώ http://www.hardreset.info/devices/xiaomi/xiaomi-redmi-note-4-64gb/
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

rn4 που εξαφανίζετε η μπαταρία μέσα σε μερικές ώρες, στις καταναλώσεις βλέπω ότι το 70% το καταναλώνει η κεραία του κινητού τι μπορώ να κάνω? έχει αναφερθεί ξανά το πρόβλημα αυτό? κάποια βοήθεια παρακαλώ.
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα το βλεπω....

ισως εχεις υψηλη φωτεινοτητα, ισως καταναλωνει λογω δεδομενων...

προβλημα θα ειχες αν στην αναμονη σου ετρωγε μπαταρια χωρις λογο.. αλλα αποτι το βλεπω στην αναμονη τζαμι ειναι.. τπτ δε τρωει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να πέφτει η μπαταρία σου.

10 ώρες λέει ότι τρέχει,μια χαρά είναι.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

και όταν δεν το πειραζω ρίχνει μπαταρία με αργό ρυθμό αλλά για όποιον δήποτε λόγω το χρησιμοποιώ πχ viber ρίχνει μπαταρία πολύ γρήγορα ας πούμε συγκριτικά ότι κρατάει η μπαταρία το μισό από ότι το rn3, στο xda διάβασα από άλλο χρήστη που έχει παρόμοιο πρόβλημα ότι το κινητό δεν μπαίνει σε deep sleep mode και ακόμα δεν έχω καταλάβει τι γίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Για να μη μας τα λες με το τσιγκέλι,πάμε ένα,ένα.

Τι ρομ φοράς;Βάλε ένα σκριν από το about/πληροφορίες.

Έχεις 3g ή 4g κάρτα;Σε ποια εταιρία;

Έχεις πειράξει τίποτα στο κινητό;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

rom 8 global stable 8.5.0.0 η καρτα 3g το κινητο ειναι οπως ηρθε δεν πειραξα κατι ουτε εφαρμογες εχω πλην viber και SwiftKey Keyboard
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...