Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελευταία ενημέρωση προ 1 ώρας από TIM Kηφισίας - Μαρούσι.

Κυκλοφορεί από 15-6 και κατευθείαν μπαίνει και στην λίστα των επιδοτούμενων συσκευών!!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σου ειπαν Τιμη η καποια αλλη πληροφορια?

 

 

όχι τιμή δεν ήξερε να μου πει, δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα, υπομονή 9 μερούλες!!!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

όχι τιμή δεν ήξερε να μου πει, δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα, υπομονή 9 μερούλες!!!

ακριβως λιγο υπομονη ακομα γιατι σε ολο το θεμα του k-750 βλεπω παντου να γραφουμε μονο για το live κι εχει καταντησει βαρετο,οποιος το βιαζεται ας το παρει live κι ας το αλλαξει μετα να παρει το ΞΕΚΛΕΙΔΩΤΟ.

το καλυτερο ομως ειναι να περιμενουμε το κινητακι αξιζει ας το παρουμε λοιπον ξεκλειδωτο να του κανουμε και να του βαλουμε εμεις οτι μας γουσταρει :cool:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

1.Σε e-shop με ελληνικά δεν υπάρχει πουθενά.

2.Ξέρουμε ότι πρώτα θα έρθει από τη voda, η οποία όμως δεν έχει ακόμη ιδέα για το πότε.

Άρα: Στην καλύτερη περίπτωση να έρθει μέσα-τέλη της άλλης εβδομάδας το vd-live.Άιντε και να κυκλοφορήσει κανά δύο εβδομάδες το vd.

Συμπέρασμα:Καλό Ιούλιο, για το κανονικό(δυστυχώς έτσι είναι δεν βγαίνουν οι ημερομηνίες, διαφορετικά).

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχει να πέσει beta testing από τους πρώτους που θα το πάρουν....μην βιάζεστε αφήστε το λίγο στην αγορά για να μην έχουμε επιπλοκές και νέα θέματα του τύπου "δεν μου δουλεύει αυτό, μου κλείνει ξαφνικά κτλ"

 

Απλή συμβουλή.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Παντως διαβαζοντας τα Ιταλικα φορουμ η εκδοση R1A με την οποια κυκλοφορει εδω το τηλεφωνο εχει αρκετα προβληματακια.Κανει αρκετες επανεκκινησεις το bluetooth δε λειτουργει με handsfree της ....sonyericsson και γενικα ειναι η πρωτη φορα που απο χρηστες που ηδη το εχουν δεν εχω καταλαβει αν τελικα αξιζει να το παρω.Οι μισοι ειναι κατενθουσιασμενοι και οι αλλοι μισοι το πουλησαν την πρωτη μερα.Παραδειγμα συζητησης: "Εχει δει κανεις το τηλεφωνο στη Ναπολη?Σε οποιο καταστημα εχω παρει εχει τελειωσει"-"Σου πουλαω το δικο μου"
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παντως διαβαζοντας τα Ιταλικα φορουμ η εκδοση R1A με την οποια κυκλοφορει εδω το τηλεφωνο εχει αρκετα προβληματακια.Κανει αρκετες επανεκκινησεις το bluetooth δε λειτουργει με handsfree της ....sonyericsson και γενικα ειναι η πρωτη φορα που απο χρηστες που ηδη το εχουν δεν εχω καταλαβει αν τελικα αξιζει να το παρω.Οι μισοι ειναι κατενθουσιασμενοι και οι αλλοι μισοι το πουλησαν την πρωτη μερα.Παραδειγμα συζητησης: "Εχει δει κανεις το τηλεφωνο στη Ναπολη?Σε οποιο καταστημα εχω παρει εχει τελειωσει"-"Σου πουλαω το δικο μου"
Γενικά το "ομιχλώδες τοπίο" που έχει δημιουργηθεί γύρω του μου μυρίζει τελικώς "μεγάλη πατάτα" :mad:

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το "ομιχλώδες τοπίο" που έχει δημιουργηθεί γύρω του μου μυρίζει τελικώς "μεγάλη πατάτα" :mad:

 

Αμεσως εσυ μη χασεις! :D Περιμενετε ρε παιδια να κυκλοφορισει και μετα το θαβεται! Ετσι κι αλλιως πιο κινητο με το που βγαινει δεν εχει bugs? Τα NOKIA ??????? :X Ελα Αλεκο ! Ποια ?? ΑΧΑΧΑΧΑ ! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

bergyr τωρα που προβλεψες εσυ οτι ειναι πατατα..ενας θεος ξερει..εκτος αν εισαι μεντιουμ :p
Μακριά από μένα τα σχετικά με την Πυθία, απλώς μια εκτίμηση, αίσθηση, αν θες έκανα γιατί δεν μου αρέσουν αυτά τα με "κάθε επιφύλαξη" της Sony.Έτσι κι αλλιώς το κινητό το περιμένω πώς και πώς. :)Σιγά μην είμαι και η Βιργινία Λεούση!!! :D

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα το παρω αλλα νομιζω οτι δεν θα εχει προβληματα απλα γιατι δεν συμφερει να τα επιστρεφουν...ιδιως τωρα με τα 2 χρονια εγγυηση που δινει η αντιπροσωπεια αξιζει...
Link to comment
Share on other sites

e e erxete (den exo ti na pw k lew oti nanai) molis pame tis 100 selides eimai sigouros oti tha vgei bazo k stoixhma opios thelei etsi gia na perasi h ora stis 100 selides klinei to forum :P ala den exei na floodarete h na rotate oti nanai xoris pousties :P
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Telika 8a pernei MS DUO i MS DUO PRO ??

 

Και τα δύο :D .

Λοιπόν, η μνήμη MS μέχρι τα 128ΜΒ λέγεται απλά duo (μικρού μεγέθους).

Η μνήμες MS duo χωρητικότητας πάνω από 128ΜΒ (δηλ. 256, 512 κτλ) λέγονται duo pro. Αφού το κινητό υποστηρίζει MS ως τα 2 giga, θα παίρνει και duo pro.:)

Link to comment
Share on other sites

μια απορια εχω:

την επιδοτηση της voda, μπορω να την χρησιμοποιήσω για να το πάρω

στη κανονικη εκδοση κ οχι στην vl?

Link to comment
Share on other sites

estila e-mail sto plaisio sxetika gia to kinito gia to pote tha erthei k gia tin timi tou tous eipa opote mathoune tpt kamia pliroforia na me enimerosoune etsi kialios apo kei tha to paro....gia na doume ti tha akousoume paly..theouli mouuu :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμηστε παιδια.Οντως μεχρι τωρα φαινεται να υπαρχουν αρκετα προβληματακια,τα οποια ομως ειναι θεμα λογισμικου.Με μια αναβαθμιση λυνονται.
Link to comment
Share on other sites

μια απορια εχω:

την επιδοτηση της voda, μπορω να την χρησιμοποιήσω για να το πάρω

στη κανονικη εκδοση κ οχι στην vl?

 

Δεν νομιζω να μπορεις. η Vodafone προωθει τα δικα της προιοντα! Σε μερικες συσκευες δεν φερνει ουτε τα unbranded! (Βλεπε K750i !) ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, αναφορικά με τις τιμές.

Βρήκα εδώ, λίγο μετά τη μέση της λίστας τα εξής: Το branded από την ePlus k750i κοστίζει 329,90 ευρώ και το original 333,90. Δηλαδή μόνο 4 ευρώ διαφορά!

Αντίστοιχα, φαντάζομαι, από τη στιγμή που εδώ το branded απο την Vodafon κοστίζει γύρω στα 350 ευρώ, λογικά, το original θα έχει 10 με 20 ευρώ περισσότερα.

Θα παρατηρήσατε, πιστεύω, ότι εμείς, ως πιο πλούσια από τη Γερμανία χώρα, το κινητό θα μπορούμε να το αγοράσουμε 20 με 40 ευρώ περισσότερα...

Μπράβο!

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, αναφορικά με τις τιμές.

Βρήκα εδώ, λίγο μετά τη μέση της λίστας τα εξής: Το branded από την ePlus k750i κοστίζει 329,90 ευρώ και το original 333,90. Δηλαδή μόνο 4 ευρώ διαφορά!

Αντίστοιχα, φαντάζομαι, από τη στιγμή που εδώ το branded απο την Vodafon κοστίζει γύρω στα 350 ευρώ, λογικά, το original θα έχει 10 με 20 ευρώ περισσότερα.

Θα παρατηρήσατε, πιστεύω, ότι εμείς, ως πιο πλούσια από τη Γερμανία χώρα, το κινητό θα μπορούμε να το αγοράσουμε 20 με 40 ευρώ περισσότερα...

Μπράβο!

 

;)

Mήπως μπορείς να βρεις τιμή για το D750i της T-Mobile;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...