Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν γίνεται αλλά θα ήταν κορυφαία δυνατότητα αν το Bluetooth ήταν στα 100 μέτρα εμβέλειας. Πρακτικά δεν νομίζω ότι θα ήταν δύσκολο να υπάρχει κάτι τέτοιο βέβαια.
Link to comment
Share on other sites

nai more... afou to BT v2.0 iposxete 1/3 meiosi stin katanalosi... opote de tha argisoun na valoun kai class 1 gia 100 metra se kana modelo...

mias kai tha ensomatothoun to wifi-BT se ena chip sintoma... giati na min exoun kai ta dio 100m emveleia?...

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι καποιοι ακομα δεν ηρθε το βγαλανε σαν ενα κ700 με αλλη εμφανιση.Υπαρχουν διαφορες και πολυ σημαντικοτερες απο αυτες που υπηρχαν στο τ630 σε σχεση με το κ700 που βγηκε μετα.
Link to comment
Share on other sites

εγω σαν k-700 παντως δεν το βλεπω περα απο καποια στοιχεια της εμφανισης του,σε ολα τα αλλα διαφερει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

PROSOXI OSOI EXETE KANNI PARAGELIA APO TO ACORN NA XERETE OTI TA TILEFONA THA INE EDO TIN TETARTI 1/6/ KAI INE VODAFON LIFE ...PROS APOFIGI PAREXIGISEON,,,
SAN TIN KOYTRA TIPOTA STON KOSMO...... :wink:
Link to comment
Share on other sites

εγω σαν k-700 παντως δεν το βλεπω περα απο καποια στοιχεια της εμφανισης του,σε ολα τα αλλα διαφερει.

 

Ειναι ενα εξελιγμενο Κ700.

Εχει μεγαλυτερη μνημη, ραδιοφωνο με RDS και 2MP camera.

Μια χαρα ειναι ! ;)

Link to comment
Share on other sites

PROSOXI OSOI EXETE KANNI PARAGELIA APO TO ACORN NA XERETE OTI TA TILEFONA THA INE EDO TIN TETARTI 1/6/ KAI INE VODAFON LIFE ...PROS APOFIGI PAREXIGISEON,,,

Μόλις το έμαθα και εγώ τώρα. Πήρα τηλέφωνο. :(

Εαν πάντως ειναι free οι mp3 ήχοι, δεν βλέπω κάτι που να με ενοχλεί ιδιαιτέρως στο V.LIVE. Εαν υπάρχει κάτι φοβερά ενοχλητικό, ας το γράψουν αυτοί που γνωρίζουν, πρίν το αγοράσουμε και ειναι αργά.

Link to comment
Share on other sites

Paidia, sygnwmi pou den exw anevasei kialles photo alla eimai se diakopes makria apo pc gia 3 meres kai den eixa tin eukairia na anevasw! Aurio girnaw kai tha anevasw pics apo diakopes!

 

To K750 mou kanei treli douleia, poli kali bataria me polu xrisi mp3 kai camera. Telika sto silent vgazei fotografies xwris ixo!!!!

Perisotera aurio!

 

By the way, edw stin agglia ginetai tis kakomoiras sta katastimata, exoun eksantlithei sxedon pantou ta k750!

'Greed, for lack of a better word... is good!'
Link to comment
Share on other sites

......Μηπως τελικα ομως η πολυ καλη τιμη(οπως δειχνουν τα πραγματα)κανει το κινητο σουπα ? .......... δεν θα ηταν καλυτερα να διναμε 50 euro παραπανω και να μη βλεπαμε το κινητο μας σε καθε τσεπη ασχετου η σε καθε τραπεζι καφετεριας που πηγαινουμε ?

Δεν νομίζω να γίνει σούπα , έτσι όπως τουλάχιστον το θέτεις .

 

Κατ'αρχήν βάλε αυτούς που δεν θα το πάρουν γιατί δεν γουστάρουν να

δώσουν 350-400€ για ένα κινητό , όσο καλό και αν είναι .

 

Βάλε και ένα 50% που είναι οι γυναίκες !

Αυτές δεν θα το πάρουν γιατί ευτυχώς για εμάς θα προτιμήσουν ένα οποιοδήποτε Nokia με εύκολο μενού !!! :rotfl: :fool:

 

Άρα ....δεν το βλέπω να γίνει σούπα το κινητάκι ! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

το παραγγειλα απο expansys τελικα αφου εμαθα οτι το κινητο απο το acorn θα εχει vf live μενου,τα ξερω τα vf live και δε θα ξαναπεσω στην παγιδα,δευτερα με τριτη θα το εχω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε ταξιδιωτη, 465 ευρω δεν ειναι λιγο πολλα?

Εχουν ακουστει πολλα για αρκετα χαμηλοτερες τιμες... :)

Εσυ το παρειγγειλες επειδη βιαζεσαι η επειδη πιστευεις οτι αυτη θα ειναι η τιμη του οταν βγει σε καταστηματα οπως ο Γερμανος η το Πλαισιο?

Link to comment
Share on other sites

Εάν έκανες τη σύνδεσή σου σε vodafone shop θα είναι live :(

Εάν την έκανες αλλού (π.χ. σε Γερμανό) θα είναι non live !!!

 

εγώ έκανα τη σύνδεση (vodafone) σε One Way. Μπορώ να πάρω από εκεί την επιδότηση/συσκευή αντί να πάω σε vodafone shop και αποκτήσω κινητό με VF Live;

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

το παραγγειλα απο expansys τελικα αφου εμαθα οτι το κινητο απο το acorn θα εχει vf live μενου,τα ξερω τα vf live και δε θα ξαναπεσω στην παγιδα,δευτερα με τριτη θα το εχω.

 

 

ΞΑΝΑ ΠΡΟΣΟΧΗ !!!

 

το k750i απο το expansys ΔΕΝ εχει ελληνικο μενου !

 

(αλλα και παλι ειναι προτιμοτερο απο VF Live)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα

 

Μια ερωτηση να κανω θελω...

 

Επειδη με εχει ψησει και μενα το κινητακι αυτο και επειδη ΔΕΝ θα το ηθελα να το παρω Voda live ξερετε αν παω στο γερμανο και το παραγγειλω ΑΛΛΑ κρατωντας το ιδιο νουμερο απο την καρτα που εχω τωρα (CU) θα μπορω εφοσον το παρω με συμβολαιο να επωφεληθω απο επιδοτηση?

 

Σιγουρα γινεται στο voda shop στο οποιο και εχω ρωτησει ...αλλα τι παιζει με το Γερμανο ??(vodafone συνδεση θα κανω)

 

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Αφου μπορεις να βγαλεις το vodafone live μενου που ειναι το προβλημα ρε παιδια;Ισα ισα που θα ειναι και ποιο φτηνο ;) Εκτος αν εχει και αλλες διαφορες το vodafone απο το κανονικο :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αφου μπορεις να βγαλεις το vodafone live μενου που ειναι το προβλημα ρε παιδια;Ισα ισα που θα ειναι και ποιο φτηνο ;) Εκτος αν εχει και αλλες διαφορες το vodafone απο το κανονικο :worry:

 

Ναι.. αν είσαι διατεθειμένος να βγάλεις το Vodafone Live και να χάσεις την εγγύηση σε ολοκαίνουργιο κινητό :O

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

το παραγγειλα απο expansys τελικα αφου εμαθα οτι το κινητο απο το acorn θα εχει vf live μενου,τα ξερω τα vf live και δε θα ξαναπεσω στην παγιδα,δευτερα με τριτη θα το εχω.

H διαφορά ειναι 115€.!!! Δεν μου είπατε ακόμα ποια τα μειονεκτήματα του Vodafone Live. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου είπατε ακόμα ποια τα μειονεκτήματα του Vodafone Live. :worry:

 

Τα μειονεκτηματα του vodafone live, απ' οτι ξερω ειναι μονο οτι εχει ενα κουμπι δεσμευμενο για τη χρηση των υπυρεσιων vodafone live και οτι δε μπορεις να βαζεις mp3 ως ηχο κλησης. :)

Δε γνωριζω αν εχει και αλλα μειονεκτηματα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι.. αν είσαι διατεθειμένος να βγάλεις το Vodafone Live και να χάσεις την εγγύηση σε ολοκαίνουργιο κινητό :O

 

Οι πιθανοτητες να σου παθει κατι νεο κινητο ειναι ελαχιστες.

Οποτε για μενα αξιζει τον κοπο! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...