Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson K750i


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ολα τα κινητα της SE που αγοραζονται απο 1/6/05 εχουν 2 χρονια εγγυηση

 

To λέω γιατί απο το κατάστημα (Voda) που αγόρασα την συσκευή, οι όροι της SE λένε για ένα χρόνο, και μου δώσανε ένα 2ο χαρτι που αναφέρει την επέκταση για άλλον ένα χρόνο για vodafonized συσκευές (δλδ. το χαρτί δεν ήταν απο την SE άλλα απο το Voda κατάστημα και αναφερόταν συγκεκριμένα σε vodafonized συσκευές) :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στο 9volto σιγουρα θα μπορεσουν να μου το αλλαξουν το μενου του,το θεμα ειναι οτι σκεφτομαι να μην το κανω,το κινητακι παει μια χαρα και δεν εχω παροβλημα.

αυτο που μου αρεσει ειναι η μπαταρια του που κραταει περισσοτερο απο του k-700,επισης το ηχειο του ειναι καλυτερο απο του k-700.

peripou poses meres krataei h mpataria me kanonikh xrhsh??

Link to comment
Share on other sites

peripou poses meres krataei h mpataria me kanonikh xrhsh??

 

Εμένα, η πρώτη φόρτιση μου κράτησε κάτι λιγότερο απο 3 μέρες με αρκετή χρήση(φοτο,gprs-mms, radio,games κτλ...)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα, η πρώτη φόρτιση μου κράτησε κάτι λιγότερο απο 3 μέρες με αρκετή χρήση(φοτο,gprs-mms, radio,games κτλ...)

ok kai to akoustiko pou lene oti den akougete kala alh8euei??akougete pio kala apo k700 h pio xalia???

Link to comment
Share on other sites

To λέω γιατί απο το κατάστημα (Voda) που αγόρασα την συσκευή, οι όροι της SE λένε για ένα χρόνο, και μου δώσανε ένα 2ο χαρτι που αναφέρει την επέκταση για άλλον ένα χρόνο για vodafonized συσκευές (δλδ. το χαρτί δεν ήταν απο την SE άλλα απο το Voda κατάστημα και αναφερόταν συγκεκριμένα σε vodafonized συσκευές) :O

καλο θα ηταν να παρεις τηλεφωνο στη se και να ρωτησεις τι γινετε με τις συσκευες που εχουν vlive,δεν ειναι και αυτες se,δεν καταλαβα γιατι να μην εχουν και αυτες 2 χρονια απο τη se!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

καλο θα ηταν να παρεις τηλεφωνο στη se και να ρωτησεις τι γινετε με τις συσκευες που εχουν vlive,δεν ειναι και αυτες se,δεν καταλαβα γιατι να μην εχουν και αυτες 2 χρονια απο τη se!

 

Το χαρτί είναι μεν της Voda, αλλά αναφέρει οτι η εγγύηση της SE παρατείνεται κατά έναν χρόνο! ;)

Link to comment
Share on other sites

To joystic πως ειναι ??

Εχει καθολου κολληματα οπως του Κ700ι ??

Το Κ750ι εχει το πλαστικο που ειχε και το Κ700ι ?? κατω απο την συσκευη εκει που ειναι οι υποδοχες για τα ακουστικα και τον φορτιστη ??

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

To joystic πως ειναι ??

Εχει καθολου κολληματα οπως του Κ700ι ??

Το Κ750ι εχει το πλαστικο που ειχε και το Κ700ι ?? κατω απο την συσκευη εκει που ειναι οι υποδοχες για τα ακουστικα και τον φορτιστη ??

 

1.αρκετα καλό!

2.δεν έχω παρατηρήσει κάποιο (εκτώς απο αυτο που απαντούσε μονό του τις κλήσεις, οπώς ανέφερα νωρίτερα, και δεν μου έχει ξανακάνει απο τότε)

3.οχι, δεν το έχει!

 

Sta kinhta ths sonyericsson dhladh 8a exei 2 xronia h 1 xrono egguhsh????

 

Έχω την εντύπωση ότι έκανα λάθος :O Ισχύει για όλα τα κινητά της SE!! ...Sorry... :sorry:

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να πει αν η ενταση του ακουστικου (οχι του ηχείου) ειναι ικανοποιητική;

Η αναπαραγωγη Mp3 σε σχεση με το κ700; ειναι αισθητα καλύτερη ή οχι;

Link to comment
Share on other sites

σορυ που επιμένω για το ακουστικό αλλα στα ξένα φορουμ το συζητανε πολυ, και νομίζω ειναι παρα πολύ σημαντικό. Ενα κινητό ειναι πανω απο όλα τηλεφωνο...
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να πει αν η ενταση του ακουστικου (οχι του ηχείου) ειναι ικανοποιητική;

Η αναπαραγωγη Mp3 σε σχεση με το κ700; ειναι αισθητα καλύτερη ή οχι;

 

H ένταση του ακουστικού ειναι καλή αν δέν έχεις καποιο πρόβλημα ακοής ή δεν είσαι σε ιδιαίτερα θορυβωδες περιβάλλον. Η αναπαραγωγή mp3 είναι πολύ καλή, όπως είναι και στο Κ700

Link to comment
Share on other sites

To joystic πως ειναι ??

Εχει καθολου κολληματα οπως του Κ700ι ??

Το Κ750ι εχει το πλαστικο που ειχε και το Κ700ι ?? κατω απο την συσκευη εκει που ειναι οι υποδοχες για τα ακουστικα και τον φορτιστη ??

 

καθολου κολληματα το joystic. Ναι εχει πλαστικο. Ναι τις υποδοχες για την φορτιση, τη συνδεση USB και του Hands-Free τις εχει κατω!

By the way το Radio με το RDA γ@μ@ει και δερνει ! ;)

Link to comment
Share on other sites

καθολου κολληματα το joystic. Ναι εχει πλαστικο. Ναι τις υποδοχες για την φορτιση, τη συνδεση USB και του Hands-Free τις εχει κατω!

By the way το Radio με το RDA γ@μ@ει και δερνει ! ;)

Kapoios elege poio panw pws den einai tipota to shmantiko.

Ti na enoouse arage h mallon ti na perimene kai to fanhke ligo? :wacko:

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Πού μπορώ να βρώ αυτό το DRM που ξεκλειδώνει την συσκευή για να μπορώ να βάλω mp3 σαν ringtones σε VF Live?

 

Αμα ψαξεις και λιγο θα το βρεις. :wacko:

Παιδια, υπαρχει και το search !

 

Αντε, παρτο απο εδω ! http://home.tiscali.ch/tutorials/drm_packager_1_21.zip

Link to comment
Share on other sites

Best Mobile Imaging Device: Sony Ericsson K750i !!!!!

 

Cameraphones have the potential to become the entry-level digital cameras of the future, but so far their image quality has been disappointing at best. With the latest models introduced in Europe stepping into the 2MP class, this is changing rapidly. The Sony Ericsson K750i is a prime example of such a new generation. It combines an MP3-player with a 4.8mm f/2.8 autofocus 4X digital zoom lens, red-eye reduction function, image editing and a photo album. It delivers good minilab quality pictures up to 10x15cm print size. Using the optional Memory Stick Duo up to 2GB it can store approximately 6000 photos in its photo album. Pictures can be shared also by Bluetooth, infrared or USB.

Link to comment
Share on other sites

Μία ΜS Duo 1GB πόσο κοστίζει περίπου...;

Η Duo Pro κάνει για το Κ750;

 

Οι μνήμες από 256ΜΒ και πάνω λέγονται duo pro. Οι αντίστοιχου μήκους/μεγέθους με χωρητικότητα κάτω των 256ΜΒ λέγονται απλά duo. Το Κ750 υποστηρίζει και τους δύο τύπους.

Duo 1 GB δεν υπάρχει, υπάρχει duo pro. Ουσιαστικά είναι το ίδιο πράγμα, απλά ανάλογα με την χωρητικότητα αλλάζει η ονομασία. Duo pro 1GB μπορείς να βρεις σε κάποια e-shop με τιμές περίπου 120 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

1.αρκετα καλό!

2.δεν έχω παρατηρήσει κάποιο (εκτώς απο αυτο που απαντούσε μονό του τις κλήσεις, οπώς ανέφερα νωρίτερα, και δεν μου έχει ξανακάνει απο τότε)

3.οχι, δεν το έχει!

 

 

 

Έχω την εντύπωση ότι έκανα λάθος :O Ισχύει για όλα τα κινητά της SE!! ...Sorry... :sorry:

ante wraia pali kala pou to kane kai h sonyericsson!!!

Link to comment
Share on other sites

στο 9volto σιγουρα θα μπορεσουν να μου το αλλαξουν το μενου του,το θεμα ειναι οτι σκεφτομαι να μην το κανω,το κινητακι παει μια χαρα και δεν εχω παροβλημα.

αυτο που μου αρεσει ειναι η μπαταρια του που κραταει περισσοτερο απο του k-700,επισης το ηχειο του ειναι καλυτερο απο του k-700.

Φίλε ταξιδιώτη άστο το κινητό όπως είναι, μια χαρά τα πάει και άρχές Ιουλίου όταν με το καλό κυκλοφορήσει, παίρνουμε και το κανονικό. :)

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...