Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γράφει πάνω στο κουτί τις λειτουργίες που έχει κάθε συσκευή.

Δεν φταίει το μαγαζί αν ο πελάτης βαριέται να διαβάσει.

 

Συμφωνώ ... Ο καθένας όταν βγαίνει και αγοράζει κάτι πρέπει να το κάνει εν γνώσει του, όχι γουρούνι στο σακί ...

Κάποιοι που τα τιμάνε τα λεφτά τους φυσικά, άλλοι απλά γεννήθηκαν με αυτά ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλα σε ολους. Προσφατα ο αδερφος μ αγορασε 1 psp 1000...απογοητευτικα αρκετα με την συσκευη. Δεν ειχα ξαναπιασει psp και περιμενα περισσοτερα. Αρχικα απο οτι ειδα το κουτι δν ειχε καλωδιο συνδεσης με Η/Υ. Μετα δν κανει save γιατι χρειαζεται memory stick . Τελος ειχα την εντυπωση οτι εχει wifi για συνδεση στο διαδυκτιο αλλα στα settings δν εχει network

Μπορω να κανω κατι για τα παραπανω η κατι για να βελτιωσω γενικα την συσκευη ????

Το πρωτο psp το 1000 το ειχα κανει εισαγωφη απο Ιαπωνια και ειχε 32 mbyte pro duo,θηκη,ακουστικα και ειχε wifi.

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο psp το 1000 το ειχα κανει εισαγωφη απο Ιαπωνια και ειχε 32 mbyte pro duo,θηκη,ακουστικα και ειχε wifi.

 

Δεν πωλείται πλέον το 1000άρι που λες εσύ, ο φίλος εννοεί το μετέπειτα μοντέλο του 3000, το Ε1000 ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Δυστυχώς αυτά γίνονται παντού.

Τα καταστήματα διαφημίζουν μία τιμή χώμα για psp, τηλεοράσεις, κινητά κλπ, αλλά χωρίς να εξηγούν στον καταναλωτή ότι αυτές οι εκδόσεις είναι οι "φτηνές"/πετσοκομμενες που δεν έχουν όλες της λειτουργίες του πιο ακριβού μοντέλου...

 

συγνώμη δηλαδή

με 100€ θέλεις να έχει και ψηφιακό σήμα ;;

 

έχω το 1004 ταινίες βλέπω, παιχνίδια παίζω, μουσική ακούω.

για internet έχω το PC

είχα και το 3004, μακαρίτης τώρα, το wifi σπάνια το δούλευα μιας και δεν με βόλευε ο browzer του και η ταχύτητα του

πάρτε του μια καλή κάρτα και λιώστε το στο παιχνίδι

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη δηλαδή

με 100€ θέλεις να έχει και ψηφιακό σήμα ;;

 

έχω το 1004 ταινίες βλέπω, παιχνίδια παίζω, μουσική ακούω.

για internet έχω το PC

είχα και το 3004, μακαρίτης τώρα, το wifi σπάνια το δούλευα μιας και δεν με βόλευε ο browzer του και η ταχύτητα του

πάρτε του μια καλή κάρτα και λιώστε το στο παιχνίδι

 

Δεν έκανα αναφορά στη σχέση τιμής-χαρακτηριστικών, αλλά στην πρακτική προσελκισης του καταναλωτή από τα καταστήματα...

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανα αναφορά στη σχέση τιμής-χαρακτηριστικών, αλλά στην πρακτική προσελκισης του καταναλωτή από τα καταστήματα...

 

δεν διαφωνώ αλλά αυτή η ταχτική είναι απ΄ όλα καταστήματα

από μπακαληκάκια ως αντιπροσωπείες αυτοκινήτων

μέχρι και οι πλανόδιοι στους δρόμους 2.99

τέλος πάντων

για τα λεφτά του μια χαρά είναι

Link to comment
Share on other sites

εγώ που είμαι πωρωμένος με rpg να πάρω psp ή κάποιο της nintendo ;

 

Και στα δύο θα βρεις φοβερά rpg να παίξεις .. Εδώ θα βρεις του PSP, εδώ του 3DS και εδώ του DS, αναλόγως με το ποιο μηχάνημα θες ..

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπερα παιδια . Εχετε να προτεινετε κανενα καλο theme για το psp ?

http://www.consolespot.net/psp-themes/

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλήμερα σε όλους. Χρειάζομαι τα φώτας σας. Σήμερα πήγα να ανοίξω το psp και δεν άνοιγε. Εχω το 3004, το έχω απο το στρατό και δεν το χρησιμοποιώ απο τότε (2 χρόνια περίπου) μονο το φορτίζω κατα διαστήματα για να μην χαλάει η μπαταρία. Σήμερα πήγα να το ανοίξω και ήταν νεκρό, έκανα τα πάντα το έβαλα στην πρίζα με και χωρίς μπταρία το ίδιο και με την κάρτα μνήμης αλλά τίποτα. Μέχρι και στον υπολογιστή τον συνέδεσα μέσω usb αλλά τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα σε όλους. Χρειάζομαι τα φώτας σας. Σήμερα πήγα να ανοίξω το psp και δεν άνοιγε. Εχω το 3004, το έχω απο το στρατό και δεν το χρησιμοποιώ απο τότε (2 χρόνια περίπου) μονο το φορτίζω κατα διαστήματα για να μην χαλάει η μπαταρία. Σήμερα πήγα να το ανοίξω και ήταν νεκρό, έκανα τα πάντα το έβαλα στην πρίζα με και χωρίς μπταρία το ίδιο και με την κάρτα μνήμης αλλά τίποτα. Μέχρι και στον υπολογιστή τον συνέδεσα μέσω usb αλλά τίποτα.

 

Δοκίμασε να το αφήσεις 10 δεπτερόλεπτα στην μπρίζα, χωρίς μπαταρία και μετά δοκίμασε να το ανοίξεις ...

Αν δεν ανοίγει, πάλι μπορεί να έχει χαλάσει ο φορτιστής, και όχι το PSP, οπότε καλό θα ήταν να βρεις έναν δεύτερο φορτιστή και να δοκιμάσεις ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μέσα έπεσες. Το πήγα σήμερα σε ένα κατάστημα και δοκίμασα έναν άλλον φορτιστή, δούλεψε κανονικά. Το θέμα μου τώρα είναι να πάρω έναν φθηνώ απο ebay ή να το φορτίζω με usb απο τον υπολογιστη;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μέσα έπεσες. Το πήγα σήμερα σε ένα κατάστημα και δοκίμασα έναν άλλον φορτιστή, δούλεψε κανονικά. Το θέμα μου τώρα είναι να πάρω έναν φθηνώ απο ebay ή να το φορτίζω με usb απο τον υπολογιστη;

 

Κοίτα, το USB σίγουρα δεν θα σου κοστίσει, αλλά έχε στο μυαλό σου ότι το PSP φορτίζει μέσω USB μόνο όταν είναι ανοιχτό, οπότε αν σου κλείσει, δεν μπορείς να το φορτίσεις .... Εγώ θα πρότεινα να αγοράσεις έναν αυθεντικό, που ξέρεις ότι θα το κρατήσεις και θα σου βγάλει άλλα 2 χρόνια τουλάχιστον χωρίς πρόβλημα, να το χακάρεις και να χεις να παίζεις άλλα 2 χρόνια ....

 

Πόσο να κάνει ένας φορτιστής, δεν ξέρω ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εμένα το δικο μου..2004 ενω έπαιζα χτες ενα παιχνίδι απο την κάρτα μνημης κόλλησε...έβγαλαν την μπαταρία ..όταν πήγα να το ανοιξω ξανά άναψαν μονο τα λαμπάκια κ η οθόνη του έμεινε μαύρη...τι λέτε να συμβαίνει??

Κ πως θα το φτιαξω?? Έχω την εκδοση 5.50 .....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

κανεις βρε παιδια..??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

έχει εδώ κάποιον με παρόμοιο πρόβλημα

http://community.us.playstation.com/t5/PSP/PSP-problem-permenately-frozen/td-p/6610141/page/2

ίσως σε βοηθήσει κάποια από τις προτάσεις;

 

πολύ παλιό firmware επί τη ευκαιρία

εγώ είμαι σε 6.60 prob9 και είναι τούμπανο μετά από τόσα χρόνια

Link to comment
Share on other sites

δεν με βοηθησε κ τοσο..σε ευχαριστω παντως

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Σκέφτομαι να το πάρω μεταχειρισμένο το 3004. Τι λέτε αξίζει? έχω ήδη ένα ipod touch 4 και παιζω games. Απλώς είδα ´οτι έχει πέσει απ´ιστευτα η τιμή!
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω μεταχειρισμένο το 3004. Τι λέτε αξίζει? έχω ήδη ένα ipod touch 4 και παιζω games. Απλώς είδα ´οτι έχει πέσει απ´ιστευτα η τιμή!

 

Αν είσαι ευχαριστημένος με το iPod Touch, απλά θα πετάξεις τα λεφτά σου ... Προσωπικά δεν μπορώ ούτε να φανταστώ πόσες ώρες έχω ξοδέψει με τόσα φοβερά παιχνίδια, αλλά αν σε βολεύει το iPod ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια έρευνα παιχνιδιών, να είμαι ειλικρινής, της nintendo ds μου άρεσαν περισσότερο... Οπότε πάλι στη σκέψη είμαι.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
θελω να αγορασω της κορης μου ενα psp.διαβαζω πολλα εδω και θα ηθελα την γνωμησας.δεν μπορω να αγοραζω τα γνησια παιχνιδια και επειδη καπου διαβασα οτι δεν σπανε ολες οι κονσολες θα ηθελα να μου προτεινετε ποιο μοντελο να παρω και αν ειναι ευκολο καποια βοηθεια πως σπαει.μπορω να δωσω μεχρι 50-60€ για μεταχειρισμενο και θελω να εχει wi fi
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

μπορω να δωσω μεχρι 50-60€ για μεταχειρισμενο και θελω να εχει wi fi

 

Γιατί συγκεκριμένα WiFi ?

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...