Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καπου στα τελη οκτωβριου.

οι τιμες απο 170 και πανω. θα υπαρχει base εκδοση (κονσολα, μπαταρια και φορτιστης), value pack (οτι οι σημερινες), εκδοση με 4αρα μνημη και καποιες εκδοσεις με διαφορα παιχνιδια.

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι δεν αξιζει για καποιον που εχει το σλιμ να το αλλαξει.Αν ειχε περισσοτερες αλλαγες σε θεμα hardware πχ μνημη ,επεξεργαστη τοτε ναι.Η οθονη δεν ειναι το προβλημα αφου ειναι εξαιρετικη ακομα και στο 1000.Περιμενα κατι καλυτερο και πιο ανανεωμενο οπως να εχει 2 analog sticks ,μια στοιχειωδη δονηση,δυνατοτητα προσθηκης πληκτρολογιου και πολλα άλλα.Αλλαξε ο Μανωλιος και έβαλε τα ρουχα του αλλιως..Εγω παντως ειναι κολλημενος ακομα με το 1000αρι μου :)
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

γιατι, αν εχεις το fat (1000), νομιζεις οτι αξιζει?

εκτος τον αλλον, το 3000, μεχρι στιγμης δεν περνει cf. βεβαια αυτο δεν θα αργησει να γινει.

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και δεν αξιζει.Αλλα οπως ειπα και πιο πανω περιμενα κατι παραπανω απο την Sony.Οταν εγινε η μεταβαση απο το 1000 στο 2000 ειδαμε καποιες κατ εμε σημαντικες.Πχ αυξηθηκε η μνημη απο τα 32(στο 1000) πηγε στα 64(στο 2000),μειωθηκε αισθητα ο ογκος,υποστηριξη εξοδου τηλεορασης,υποστηριξη skype.Τωρα απο το 2000 στο 3000 δεν θα ελεγα οτι εχουμε θεαματικες αλλαγες.Δηλ δεν θεωρω μεγαλη αλλαγη το γεγονος οτι η οθονη θα ειναι φωτεινότερη και οτι η εξοδος τηλεορασης θα υποστηριζει αναλογικό σήμα (interlace format) για τηλεορασεις που δεν υποστηριζουν προοδευτική σάρωση.Ουτε φυσικα το μικροφωνο ειναι μεγαλη καινοτομια.Ολα αυτα μου φαινονται κατι σαν ρετουραρισμα facelift.Διορθωσεις που επρεπε να γινουν αλλά δεν κανουν αισθηση ετσι ωστε να δημιουργηθει μεγαλος ντορος.
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

εγω σαν συμαντικοτερη αλλαγη απο το 1000 στο 2000 θεωρω κυριως την αυξηση της εσωτερικης μνημης και μετα το skype.

τα αλλα τα θεωρω πολυτελειες. το εκαναν πιο λεπτο και πιο ελαφρυ, χρησιμοποιοντας απλα πλαστικα β' διαλογης.

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

εγω σαν συμαντικοτερη αλλαγη απο το 1000 στο 2000 θεωρω κυριως την αυξηση της εσωτερικης μνημης και μετα το skype.

τα αλλα τα θεωρω πολυτελειες. το εκαναν πιο λεπτο και πιο ελαφρυ, χρησιμοποιοντας απλα πλαστικα β' διαλογης.

 

Υπαρχει εφαρμογη αναλογη και ανταξια του σκαιπ για το παλιο πι ες πι

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εισαι νεος το πρωτο που πρεπει να μαθεις ειναι η Αναζητηση .Αν διαβαζες το συγκεκριμενο θεμα θα ειχες ηδη βρει την απαντηση που θελεις.Εχει απαντηθει πολλες φορες
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο, αλλα με μια διαφορα ειμαι 40αρης με ελαχιστο χρονο ο οποιος αναζητα τροπο να παιζει το παιδι του το οποιο εχει προβλημα υγειας και ειναι στο νοσοκομειο. η εκδοση του psp που έχει είναι η 3.90. αν εχεις χρονο και διαθεση βοηθα.
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο, αλλα με μια διαφορα ειμαι 40αρης με ελαχιστο χρονο ο οποιος αναζητα τροπο να παιζει το παιδι του το οποιο εχει προβλημα υγειας και ειναι στο νοσοκομειο. η εκδοση του psp που έχει είναι η 3.90. αν εχεις χρονο και διαθεση βοηθα.

Εχεις προσωπικό μήνυμα PM

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, μηπως ξερετε πως τρεχω pdf στο psp?

Poco: X3 NFC

HTC: P3300, Sensation, u ultra

Sony Ericsson: T20,T28s,T68i,K750,W580i

Nokia: 5110, 6510, 6610, 3650

Samsung:A100, D500,Omnia,Corby

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

αν μπορει καποιος να με βοηθήσει... εχω το psp εκδοση 3.5 και θελω να το κρ@κ@ρω.

δυστυχώς δεν ξερω την τύφλα μου απο κονσόλες και χρειάζομαι βοήθεια, αν ξέρει κάποιος κάποιο μαγαζί που τα κάνει αυτά με πληρωμή φυσικά.

οσο και αν εψαξα στο internet δεν βγαζω ακρη για το πως σπαει κ το τι χρειάζεται.

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

αν μενεις αθηνα, κανονιζουμε να συναντηθουμε καπου και σου περναω με πανδορα 3.71 Μ33-2 τσαμπα.
http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

πειραια μένω.

ευχαριστω πολύ. θα σου στειλω pm να κανονισουμε.

 

αν δεν τα καταφερες στειλε κι εδω... μενω νικαια

Αυτο που θελουν οι γυναικες ΔΕΝ το ξερουν ουτε οι Ιδιες

 

οτι κι αν κανεις καντο ΣΩΣΤΑ και με ΤΡΟΠΟ

 

Εχεις PSP ;;; Θελεις CF;;; τοτε στειλε πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

πειραια μένω.

ευχαριστω πολύ. θα σου στειλω pm να κανονισουμε.

 

 

καλημερα φιλε μου και εγω πειραια ειμαι αν θες πες μου να βρεθουμε

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας!

ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και την ανταποκριση !

Μου "ελυσε" το θεμα ο φιλος ilias_7610 και τον ευχαριστώ ιδιαιτέρως.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...