Jump to content

Sony PSP


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο οσο γνωριζω φερνουν απο εξω κονσολες και εχουν ενα χρονο εγγυηση απο το καταστημα τους δηλαδη θα πας σε αυτους παλι αν σου παρουσιασει κατι
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οντως. οι κονσολες ειναι japan μερια και εχουν δικο τους service/

σε περιπτωση δε που δεν μπορει να φτιαχτει, κρατανε τη χαλασμενη και με καποιο ποσο επιπλεον σου δινουν καινουρια του κουτιου.

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

η 4.01 δεν ειναι και τοσο καλη εκδοση. αν μπεις στο recovery, συνηθως μπρικαρει

Αυτο πρωτη φορα το ακουω σε μενα δεν εχει τυχει ουτε με την 4.01 ουτε με την 4.01-2
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Μου έκαναν δώρο χθές ενα PSP Slim απο το Πλαίσιο. Ακόμα δεν το έχω ανοίξει, στο κουτί είναι. Απ'οσο διαβάζω, θα χρειαστεί μια pandora battery... υπάρχει κανένας που να έχει pandora και να μπορεί να βοηθήσει? Βρίσκομαι Θεσσαλονίκη/Τούμπα.
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

4.01-2 ποτε προβλημα σελειτουργια recovery xbm απλα το μνο κακο ειναι οτι εγω βιαστηκα να την βαλω και 7 απο τα 12 παιχνιδια που εχω μεσα δεν παιζουν δυστηχως

για αυτο περιμενω μηπως κανω κανενα downgrade

αμα θελει κανενας για πατρα πανδορα κλπ εγω εδω ειμαι :)

Link to comment
Share on other sites

4.01-2 ποτε προβλημα σελειτουργια recovery xbm απλα το μνο κακο ειναι οτι εγω βιαστηκα να την βαλω και 7 απο τα 12 παιχνιδια που εχω μεσα δεν παιζουν δυστηχως

για αυτο περιμενω μηπως κανω κανενα downgrade

αμα θελει κανενας για πατρα πανδορα κλπ εγω εδω ειμαι :)

Ποια παιχνιδια δεν μπορεις να παιξεις?Γιατι εγω οσα εγω δοκιμασει παιζουν κανονικα και εγω δοκιμασει πανω απο 20
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Ο μικρός μου ο αδερφός έχει psp και σήμερα είδα τυχαία ένα βιντεάκι που έδειχνε windows vista για psp. Το κατέβασα πριν λίγο και το πέρασα. Δεν πιστεύω να έχει κανα ιο!!! Έκανα πρώτα ένα scan από τον υπολογιστή και δεν βρήκε τίποτα! Βασικά δεν έχω ασχοληθεί πολύ λίγο με την συσκευή και δεν γνωρίζω πολλά πράγματα. :)

Επίσης θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν πουθενά εφαρμογές που να παίζουν μέσω ίντερνετ όπως π.χ. msn messenger υπάρχει? Και αυτός ο browser της συσκευής δεν είναι καθόλου βολικός, και ειδικά στα ελληνικά sites η κωδικοποίηση είναι ότι να 'ναι! Υπάρχει μήπως opera για psp? ή έστω κάτι άλλο καλύτερο? :O

 

Φαντάζομαι θα έχουν ξαναρωτηθεί κάποια απο αυτά που ανέφερα, αλλά έκανα αναζήτηση και δεν βρήκα κάτι. Είναι και λίγο δύσκολο να διαβάσω 340 σελίδες ;)

Link to comment
Share on other sites

Η κωδικοποιηση ειναι μια χαρα απλα δεν αναγνωρίζονται οι τονιζομενες λεξεις.Αν εχεις custom firmware μπορεις να επεμβεις στην flash0 του PSP και να βαλεις ενα αρχειο που τα λυνει ολα.Για οπερα ή καποιον αλλο browser δεν εχω βρει ακομα τιποτα .Messenger μπορεις να εχεις στο PSP βαζοντας την διευθυνση mobile.live.com.Αυτη η διευθυνση χρησιμοποιείται και στα κινητά και δουλεύει άψογα και στο PSP.Υπαρχουν καποιες εφαρμογες αλλα δεν με ενθουσιασαν και τοσο.Βεβαια πρεπει να εχεις CF για να τις τρεξεις ενω με την διεύθυνση που σου εδωσα δεν ειναι απαραιτητο
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

παιχνιδια του psp, μπορουν να παιξουν σε καποιες συσκευες της sony ericsson?
http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

Η κωδικοποιηση ειναι μια χαρα απλα δεν αναγνωρίζονται οι τονιζομενες λεξεις.Αν εχεις custom firmware μπορεις να επεμβεις στην flash0 του PSP και να βαλεις ενα αρχειο που τα λυνει ολα.Για οπερα ή καποιον αλλο browser δεν εχω βρει ακομα τιποτα .Messenger μπορεις να εχεις στο PSP βαζοντας την διευθυνση mobile.live.com.Αυτη η διευθυνση χρησιμοποιείται και στα κινητά και δουλεύει άψογα και στο PSP.Υπαρχουν καποιες εφαρμογες αλλα δεν με ενθουσιασαν και τοσο.Βεβαια πρεπει να εχεις CF για να τις τρεξεις ενω με την διεύθυνση που σου εδωσα δεν ειναι απαραιτητο

 

Την διεύθυνση την γνωρίζω για το msn! Απλά είπα μήπως υπάρχει τίποτα όπως το ebuddy ή το mig33 που είναι και για κινητά! Το CF τί είναι? Όπως έγραψα και παραπάνω δεν γνωρίζω πολλά πράγματα για το psp :confused:

Link to comment
Share on other sites

Την διεύθυνση την γνωρίζω για το msn! Απλά είπα μήπως υπάρχει τίποτα όπως το ebuddy ή το mig33 που είναι και για κινητά! Το CF τί είναι? Όπως έγραψα και παραπάνω δεν γνωρίζω πολλά πράγματα για το psp :confused:

 

CF = Custom Firmware..

 

Σωστά;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Την διεύθυνση την γνωρίζω για το msn! Απλά είπα μήπως υπάρχει τίποτα όπως το ebuddy ή το mig33 που είναι και για κινητά! Το CF τί είναι? Όπως έγραψα και παραπάνω δεν γνωρίζω πολλά πράγματα για το psp :confused:
kalhspera exw n asxolhthw me to psp mou polu kairo exw to palio k exw balei mesa devhook g na painw isos mporw na exw msn messenger sto psp mou;;; an nai peite olh th diadikasia eyxaristw ek twn proterwn.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μπαίνεις σε αυτή την σελίδα mobile.live.com

Τώρα για εφρμογή δεν γνωρίζω κάτι.. δεν το έχω ψάξει και πολύ!

Link to comment
Share on other sites

kalhmera egw ennow pws to bazw ayto to mobile sto psp mporeis na exhghseis ligo th diadikasia;;;

Βαλε την διεύθυνση mobile.live.com στον browser του PSP.Τοσο απλα.Και μην γραφεις με γκρικλις

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

το παλιο πσπ μου στη εκδοση 1,5 δ ειχε browser οταν ετρεξα to devhook κ εβαλα τη εκδοση 3,02 εβγαλε κ browser το συνδεσα νετ εβαλα μσν κ γκουκλε ολα κυριλε.. σκεφτομαι να τ πουλησω κ να παρω ενα lite.στο lite otan t syndeeeis sth thleorash axizei exei kala grafika;;;μπορω να συνδεσω ενα lite στη τηλεοραση kαι μ ενα παλιο πσπ που θα εποικοινωνει μεσω wirelles με το lite να παιξω μ ενα φιλο μου διπλο ενα παιχνιδι στη τηλεοραση;;;;
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα στα χέρια μ το psp, η πρώτη φόρτιση πόση ώρα πρέπει να γίνει κ πρεπει να αδειασει πρωτα η μπαταρία όπως στο κινητό???
Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ειναι τον πρωτο καιρο να το φορτιζεις και να το αποφορτιζεις πληρως για να φτασει η μπαταρια στη μεγιστη χωρητικοτητα της
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ειναι τον πρωτο καιρο να το φορτιζεις και να το αποφορτιζεις πληρως για να φτασει η μπαταρια στη μεγιστη χωρητικοτητα της

 

+ mfono

Εφω το ειχα αφησει 24 ωρες και το αφησα να τελιωσει εντελως και αλλες 2 φορες το ιδιο πραγμα

Link to comment
Share on other sites

Αντιμε τωπιζω το εξης προβλημα με το PSP moy.

Αγορασα το ΝΒΑ Live 07 γνησιο και προσπαθησα να το παίξω αλλα οταν το εβαλα μεσα μου εγραψε οτι γιαν α παιξει το παιχνιδι πρεπει να κανω αναβάθμιση στην 2,71 version και την εκανα μεσω του παιχνιδιου. Ολοκληροθηκε κανονικα η εγκατασταση και επαιξε κανονικα το παιχνιδι αλλα οταν το εκλεισα και το ξαναανοιξα δεν μου ξαναδιαβασε κανενα απο τα δισκακια που του εβαλα.

Μπορει καποιος να με βοηθησει?

http://i58.photobucket.com/albums/g269/sAiRous_tkd/gr.gif

http://i58.photobucket.com/albums/g269/sAiRous_tkd/j.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια psp slim cf 3.90

 

1. πως περναω videos-mucic-photos-games-homebrew στο psp?

2. τι videos παιζει ? xvid-mpeg-wmv ή θελει μετατροπη?

3. ποιο το link για τα vista στο psp?

4. που βρισκουμε umd ταινιες τσαμπα?

και αν νοικιασουμε , μπορουμε να τις "κατεβασουμε" στο ms?

5. στο browser του εχουμε υποστηριξη flash , youtube , webradio , sites με ελληνικα κλπ?

 

thanks guys

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...