Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καμία καλή εφαρμογή για να βλέπω τη θερμοκρασία του κινητού?Και αν γίνεται βγάζει τη θερμοκρασία και στη γραμμή καταστασης.
Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Καμία καλή εφαρμογή για να βλέπω τη θερμοκρασία του κινητού?Και αν γίνεται βγάζει τη θερμοκρασία και στη γραμμή καταστασης.

 

τσεκαρε κανα cpu z η και antutu μπορει και μετα τσεκαρε στα widgets !

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καμία καλή εφαρμογή για να βλέπω τη θερμοκρασία του κινητού?Και αν γίνεται βγάζει τη θερμοκρασία και στη γραμμή καταστασης.

 

Εχω το gsam battery

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να βάλει 5 columns (στη homescreen) στο stock launcher?

Υπάρχει μια ρύθμιση για μικρά εικονίδια μέσα στις ρυθμίσεις, αλλά δεν κάνει δουλειά.

.

Που την έχει αυτή την ρύθμιση;;;

.

''... Να είσαι καλός με τους ανθρώπους ανεβαίνοντας γιατί θα τους χρειαστείς κατεβαίνοντας ...''
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το καλώδιο κάνει για οταν δεν θέλω Dash charge? : https://www.ebulk.gr/index.php?route=product/product&product_id=2245

 

Αυτό το usb κάνει?Ειναι καλό? : http://www.mediamarkt.gr/el/product/_kingston-datatraveler-microduo-3c-16gb-dtduo3c-16gb-1171345.html?outlet=1256&etcc_cmp=Productlisting&etcc_med=Price%20Search%20Engine&etcc_ori=skroutz.gr&etcc_par=Price%20Search%20Engine&et_cid=3&et_lid=5

 

Αναφορά στα SMS σας έρχεται?Εμενα ενω το εχω τικαρισμενο για αναφορά δεν μου έρχεται

 

Αναφορά δεν έρχεται απλώς όταν στέλνεις το μήνυμα και παραδοθεί σου βγάζει ενα τικ και λέει π.χ. 11.27 μέσω vodafone tik

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η εφαρμογή αντικαθιστά αυτη που έχει από μόνη της το κινητό για τα sms?

Ναι και είναι πολύ ελαφριά και εύχρηστη. Ένα τικ στάλθηκε το μήνυμα, 2 τικ παραδόθηκε συν ήχο αν θες. Από προχτές υποστηρίζει και dual sim, δηλαδή διαλέγεις από ποια κάρτα θες να στείλει sms.

 

Με τι ασχολείστε ρε παιδιά, θερμοκρασία κινητού... :cool:

 

Nova launcher για όλες τις παραμετροποιήσεις.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μια που μιλαμε για launchers, ο στοκ δεν έχει ούτε δυνατότητα να κάνω κάποιο φάκελο με παρόμοιες εφαρμογές?:O παίζει να μην το έχω βρει?
Link to comment
Share on other sites

μια που μιλαμε για launchers, ο στοκ δεν έχει ούτε δυνατότητα να κάνω κάποιο φάκελο με παρόμοιες εφαρμογές?:O παίζει να μην το έχω βρει?

 

Πάτησε παρατεταμένα σε ένα app και μετά συρτο πάνω σε ένα άλλο app και έτσι δημιουργήται φάκελος . Μετά άνοιξε τον και ονόμασε τον.

Link to comment
Share on other sites

μια που μιλαμε για launchers, ο στοκ δεν έχει ούτε δυνατότητα να κάνω κάποιο φάκελο με παρόμοιες εφαρμογές?:O παίζει να μην το έχω βρει?

Αν καταλαβαίνω καλά δεν μπορείς να κάνεις φάκελο στην αρχική οθόνη? Αν είναι αυτό τότε αφήνεις το δάχτυλο παρατεταμενο σε μια εφαρμογή και την μετακινεις πάνω σε όποια άλλη θες και δημιουργείται φάκελος.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Το πλήκτρο έντασης εμένα παίζει λίγο (ελαχιστα).Είναι και σε κανέναν άλλο έτσι? Δεν νομίζω να έχω κάποιο πρόβλημα βέβαια, απλώς ρωτάω.

 

4G υπάρχει και στις 2τις κάρτες ή υπάρχει καποιος περιορισμός?

Edited by tommy1984
Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Το πλήκτρο έντασης εμένα παίζει λίγο (ελαχιστα).Είναι και σε κανέναν άλλο έτσι? Δεν νομίζω να έχω κάποιο πρόβλημα βέβαια, απλώς ρωτάω.

 

4G υπάρχει και στις 2τις κάρτες ή υπάρχει καποιος περιορισμός?

Κι εμενα ετσι ειναι.. και σε πολλους που δεν ειναι ετσι θα γινει σε λιγο καιρο... Οπως και με τοσες αλλες συσκευες που ειχα συνεβαινε αυτο.. μην αγχωνεσαι

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως σας.φαίνεται αυτό ;

http://m.banggood.com/BlitzWolf-USB-Type-C-to-Micro-USB-Adapter-Type-C-Male-to-Micro-USB-Female-Convert-Connector-p-1026317.html

 

Θελω να συνδέω στικακι micro usb και να φορτιζω απο κλασσικο φορτιστη σε ωρα αναγκης..

Link to comment
Share on other sites

Πως σας.φαίνεται αυτό ; http://m.banggood.com/BlitzWolf-USB-Type-C-to-Micro-USB-Adapter-Type-C-Male-to-Micro-USB-Female-Convert-Connector-p-1026317.html

Θελω να συνδέω στικακι micro usb και να φορτιζω απο κλασσικο φορτιστη σε ωρα αναγκης..

Το πήρα (x3), super είναι!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το πλήκτρο έντασης εμένα παίζει λίγο (ελαχιστα).Είναι και σε κανέναν άλλο έτσι? Δεν νομίζω να έχω κάποιο πρόβλημα βέβαια, απλώς ρωτάω.

 

4G υπάρχει και στις 2τις κάρτες ή υπάρχει καποιος περιορισμός?

Σε μένα δεν παίζει.

 

Τώρα μόλις έβαλα μονάδες και σε μια κοσμοκάρτα που έχω για δεύτερη και το 4G δουλεύει και εκεί μια χαρά. Διαλέγω ή στη Sim 1 Wind ή στη Sim 2 Cosmokarta.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε να εμφανιστεί το ποσοστό της μπαταρίας στο εικονίδιο στη Status bar κατεβάστε αυτήν την εφαρμογή και πατήστε enable... Δεν χρειάζεται root και λειτουργεί και στην κυκλική μπαταρία...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.kroegerama.android4batpercenthttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160722/13ca837958a54c4f47f8982ad3feeba1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μαμμπορείς να το ρυθμίσεις και από τις ρυθμίσεις μπαταρίας πάνω δεξιά ...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο το app με το ποσοστό μπαταρίας.

 

Οχι δεν μπορείς ν το ρυθμίσεις ν τα δειχνει ταυτόχρονα ή το ποσοστό θ δειχνει ή το εικονίδιο...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο το app με το ποσοστό μπαταρίας.

 

Οχι δεν μπορείς ν το ρυθμίσεις ν τα δειχνει ταυτόχρονα ή το ποσοστό θ δειχνει ή το εικονίδιο...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ε τι το θες το εικονίδιο απο τη στιγμή που σου.δείχνει το ποσοστό?

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο το app με το ποσοστό μπαταρίας.

 

Οχι δεν μπορείς ν το ρυθμίσεις ν τα δειχνει ταυτόχρονα ή το ποσοστό θ δειχνει ή το εικονίδιο...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κατεβάζεις κάτω το notification panel

Κρατάς πατημένο για 2 δευτερόλεπτα το εικονίδιο των ρυθμίσεων

Με το που το αφήσεις, στις ρυθμίσεις κάτω κάτω θα έχεις ένα νέο μενού "System UI Tuner"

Επιλέγεις "Show embedded battery percentage" και θα έχεις το ποσοστό της μπαταρίας σου και σε battery circle αλλά και σε battery bar... χωρίς να βάλεις κανένα άλλο software

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις κάτω το notification panel

Κρατάς πατημένο για 2 δευτερόλεπτα το εικονίδιο των ρυθμίσεων

Με το που το αφήσεις, στις ρυθμίσεις κάτω κάτω θα έχεις ένα νέο μενού "System UI Tuner"

Επιλέγεις "Show embedded battery percentage" και θα έχεις το ποσοστό της μπαταρίας σου και σε battery circle αλλά και σε battery bar... χωρίς να βάλεις κανένα άλλο software

Με πρόλαβες...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στη γραμμή κατάστασης πάνω δε μου εμφανίζει τις ειδοποιήσεις πάντα. Ενώ δηλαδή έχω sms δε βγάζει το σηματάκι πάνω, ενώ στην εφαρμογή έχει έρθει το μήνυμα. Το ίδιο και σε ένα oneplus One που έχω. Το marshmallow φταίει; Καμία ιδέα για επιδιόρθωση;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στη γραμμή κατάστασης πάνω δε μου εμφανίζει τις ειδοποιήσεις πάντα. Ενώ δηλαδή έχω sms δε βγάζει το σηματάκι πάνω, ενώ στην εφαρμογή έχει έρθει το μήνυμα. Το ίδιο και σε ένα oneplus One που έχω. Το marshmallow φταίει; Καμία ιδέα για επιδιόρθωση;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν έχω τέτοιο θέμα όλες οι ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά. Σεταρισες τη συσκευή σαν new device ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...