Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι έτσι ακριβώς εξάλλου δεν γίνετε να έχεις ανοιχτά τα data και στις δύο κάρτες ταυτόχρονα δεν σου δίνει την επιλογή αυτήν.

Οπότε θα επιλέξεις ποιά θέλεις να έχει ίντερνετ και ποιά θα την έχεις για κλήσεις - sms.

 

ΟΚ, μια χαρά. Νομίζω βρήκα κι από που γίνεται στις ρυθμίσεις.

CDdH8Ee.jpg

 

Οπότε νομίζω είμαι ΟΚ.

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ουτε ενα μνμ τοσο καιρο; φύγατε όλοι;

Εγώ εδώ είμαι πάντως.

 

Απλά τον τελευταίο καιρό λόγω δουλειάς δεν πειράζω κ πολύ το κινητό οπότε δεν έχω κ τίποτα να σχολιάσω. Μάλλον όλοι περιμένουν την 8.1 έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε ενα μνμ τοσο καιρο; φύγατε όλοι;

 

Eδώ είμαστε, με ενα κινητό που πάει τρένο. Ότι απορίες και προβλήματα είχαμε, τακτοποιήθηκαν και έχουμε ενα κινητό που θα το αλλάξουμε όταν το βαρεθούμε και με την εποχή που περνάμε οικονομικά μας βλέπω για καιρό παρέα.

Link to comment
Share on other sites

Eδώ είμαστε, με ενα κινητό που πάει τρένο. Ότι απορίες και προβλήματα είχαμε, τακτοποιήθηκαν και έχουμε ενα κινητό που θα το αλλάξουμε όταν το βαρεθούμε και με την εποχή που περνάμε οικονομικά μας βλέπω για καιρό παρέα.
Συμφωνώ μόνο που έτσι όπως πάει αναπόφευκτα θα το γυρίσουμε σε custom roms γιατί μόνο αυτές θα παίρνουν κάνα security patch και update.
Link to comment
Share on other sites

..Μάλλον όλοι περιμένουν την 8.1 έκδοση.

'Η έστω και κάνα security patch! Στον Δεκέμβρη έχουμε μείνει.. :worry::worry:

Soyons réalistes, nous demandons l'impossible!! ;)
Link to comment
Share on other sites

'Η έστω και κάνα security patch! Στον Δεκέμβρη έχουμε μείνει.. :worry::worry:

Μπες στο beta program. Είμαστε στο security του Απριλίου. Και μάλιστα το πήραμε κ πολύ γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Μπες στο beta program. Είμαστε στο security του Απριλίου. Και μάλιστα το πήραμε κ πολύ γρήγορα.
Χωρίς να θέλω να είμαι εριστικός αλλά αυτό δεν είναι λύση για κάποιον που θέλει σταθερή έκδοση για ευνόητους λόγους.
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να είμαι εριστικός αλλά αυτό δεν είναι λύση για κάποιον που θέλει σταθερή έκδοση για ευνόητους λόγους.

Δεν γίνεσαι εριστικός. Η κολοκυθόπιτα άλλωστε βγαίνει κ γλυκιά κ αλμυρή.

FYI οι beta εκδόσεις είναι καρακαταstable.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει το παραπάνω για την σταθερότητα των beta εκδόσεων. Δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.

Δοκιμάστε την.

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεσαι εριστικός. Η κολοκυθόπιτα άλλωστε βγαίνει κ γλυκιά κ αλμυρή.

FYI οι beta εκδόσεις είναι καρακαταstable.

Sorry bruh, αλλά ο καθένας δεν μπορεί να εμπιστεύεται τον κάθε Brian από το Παγκράτι.

 

Ο τίτλος λέει ότι είναι δοκιμαστική έκδοση και ενδεχονται θέματα. 1-2 φορές δεν την απεσυραν και έβγαλαν άλλη;

Link to comment
Share on other sites

Sorry bruh, αλλά ο καθένας δεν μπορεί να εμπιστεύεται τον κάθε Brian από το Παγκράτι.

 

Ο τίτλος λέει ότι είναι δοκιμαστική έκδοση και ενδεχονται θέματα. 1-2 φορές δεν την απεσυραν και έβγαλαν άλλη;

All time classic nikchris! Απαίδευτος!

Παλιά μου εσπαγες τα νεύρα πλέον διασκεδάζω να σε διαβάζω.

Link to comment
Share on other sites

All time classic nikchris! Απαίδευτος!

Παλιά μου εσπαγες τα νεύρα πλέον διασκεδάζω να σε διαβάζω.

 

H beta λέγεται beta για κάποιο λόγο, δεν είναι τυχαίο.

 

Όταν λοιπόν στην ονομασία στο λεει ότι είναι δοκιμαστική έκδοση και όχι σταθερή, σορυ αλλά ρισκάρεις σταθερότητα.

 

Στη χρήση που κανει ο Τάδε μπορεί να μην βλέπει θέματα αλλά στην χρήση του Δεινά να βλέπεις, οπότε το 'εγω την έχω και είναι σταθερή' δεν λέει κάτι

Link to comment
Share on other sites

H beta λέγεται beta για κάποιο λόγο, δεν είναι τυχαίο.

 

Όταν λοιπόν στην ονομασία στο λεει ότι είναι δοκιμαστική έκδοση και όχι σταθερή, σορυ αλλά ρισκάρεις σταθερότητα.

 

Στη χρήση που κανει ο Τάδε μπορεί να μην βλέπει θέματα αλλά στην χρήση του Δεινά να βλέπεις, οπότε το 'εγω την έχω και είναι σταθερή' δεν λέει κάτι

Χωρίς να διαφωνώ, εδώ βλέπεις στο ONEPLUS forum οι μισοί να διαμαρτύρονται για bugs στη σταθερή, που εγώ δεν έχω δει ποτέ.

Γενικά αλλάζει πολύ η εμπειρία χρήσης, ανάλογα με το άτομο.

 

Unleashed by my rooted OP3T on 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Από το πρωί μου έχει κάνει 10 reboot, κολλάει με ελάχιστη χρήση και δεν παίζουν οι ήχοι κλήσης.

WTF !?!?!

 

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το πρωί μου έχει κάνει 10 reboot, κολλάει με ελάχιστη χρήση και δεν παίζουν οι ήχοι κλήσης.

WTF !?!?!

Official ROM?

Default sound?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Η beta πάνε και έρχονται για σταθερή τίποτα ακόμα μετά από τόσους μήνες δεν καταλαβαίνω την τακτική της εταιρίας.Μήπως θα δίνουν μόνο beta από εδώ και πέρα;

 

 

https://forums.oneplus.com/threads/oxygenos-open-beta-35-for-the-oneplus-3-and-26-for-the-oneplus-3t.824508/

Link to comment
Share on other sites

Η beta πάνε και έρχονται για σταθερή τίποτα ακόμα μετά από τόσους μήνες δεν καταλαβαίνω την τακτική της εταιρίας.Μήπως θα δίνουν μόνο beta από εδώ και πέρα;

Αν θυμάμαι καλά, διάβασα σε επίσημη ανακοίνωση οτι θα πάρουμε official 8.1 μέχρι το τέλος του εξαμήνου, μετά μάλλον τέλος (λογικό για μένα - κλείνουμε 2ετία με το μοντέλο, ας μην έχουμε παράπονα)

After that, αν κάποιος νιώθει την ανάγκη για νεώτερο λογισμικό, υπάρχουν αρκετές αξιόλογες custom roms...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Στο OnePlus updater μου εβγαλε ειδοποίηση οτι βγηκε η 5.0.2 την κατεβασε κανείς;
...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο OnePlus updater μου εβγαλε ειδοποίηση οτι βγηκε η 5.0.2 την κατεβασε κανείς;
Έχει βγει και αναφερθεί εδώ και μήνες ότι είναι μόνο για Ινδία

 

Unleashed by my rooted OP3T on 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος να μην του κάνουν δεκτό τα POS το winbank wallet;

(Είμαι με magisk και το λειτουργούσα μια χαρά με hide)

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος να μην του κάνουν δεκτό τα POS το winbank wallet;

(Είμαι με magisk και το λειτουργούσα μια χαρά με hide)

Αν έχεις προβλήματα με το wallet κάνε μια απεγραφη την κάρτα από την εφαρμογή. Απεγκασταση. Και επανεγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ κρίμα.

 

Και πάλι λειτουργικό το ρημαδι η κινηταρα. Αλλά πλέον μπαίνουμε σε διαδικασία αντικατάστασης.

 

72c3e4f36a33ccb4ec7305b31ab6c817.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...