Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδη θα βγαλουν αλλη?Σε εφαρμογη ηταν καλη?

 

Σε εφαρμογή είναι τέλεια, καμία σχέση με την orzly ή τις φθηνές κινέζικες.

Τις έχω δοκιμάσει.

 

Ναι ρώτησα αν η καινούρια θα είναι διορθωμένη και μου είπαν ναι... τι να σου πω...

Μόλις θα μου κάνουν refund θα παραγγείλω πάλι και βλέπουμε

Αν και δεν με πολυενοχλεί να σου πω την αλήθεια, αλλά περισσότερο από περιέργια αν θα την έχουν αλλάξει...

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει η αγορα καποιου protective case; Βασικα επειδη δεν εχω καταλαβει, αυτα που υπαρχουν στην επισημη σελιδα του 1+3 οπως το rosewood ειναι θηκες ή απλα πισω καπακι για το κινητο;
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει η αγορα καποιου protective case; Βασικα επειδη δεν εχω καταλαβει, αυτα που υπαρχουν στην επισημη σελιδα του 1+3 οπως το rosewood ειναι θηκες ή απλα πισω καπακι για το κινητο;

 

πλαστικά προστατευτικά του πίσω μέρους είναι, δεν έχει καπάκι το κινητό

Για μένα πάρε μια σιλικόνης, οι προστασίες της OnePlus δεν δίνουν καλή προστασία στην κάμερα

 

 

http://www.ebay.co.uk/itm/112046111520?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

ή

http://www.ebay.co.uk/itm/322216102440?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=511119748329&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Η πρώτη αγκαλιάζει κανονικά την κάμερα, η δεύτερη αφήνει ένα κενό μικρό αλλά έχει σαγρέ άκρες και δεν γλυστράει συν του το ότι έχει ένα plug που κλείνει το charging port.

Link to comment
Share on other sites

Σε εφαρμογή είναι τέλεια, καμία σχέση με την orzly ή τις φθηνές κινέζικες.

Τις έχω δοκιμάσει.

 

Ναι ρώτησα αν η καινούρια θα είναι διορθωμένη και μου είπαν ναι... τι να σου πω...

Μόλις θα μου κάνουν refund θα παραγγείλω πάλι και βλέπουμε

Αν και δεν με πολυενοχλεί να σου πω την αλήθεια, αλλά περισσότερο από περιέργια αν θα την έχουν αλλάξει...

Οι τελίτσες της κόλλας στην οθόνη φαίνονται? Έχω της ultimate shield, είναι αρκετά καλό, αλλά φαίνονται τελίτσες όταν είναι σβηστή η οθόνη.

 

Update..

Τώρα που κοίταξα, είναι out of stock το curved..

Edited by agpol07
Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου άποψη για το θέμα θηκών αν και δεν έχω παραλάβει την συσκευή ακόμα είναι η εξής: Η συσκευή είναι πανέμορφη και τούμπανο και futureproof. Εγώ την πήρα να την κρατήσω αρκετά και να την χαρώ. Επειδή όμως κακά τα ψέματα δεν έχει καμία μεταπωλητική αξία και θα την κρατήσω όσο πάει (και στο μέλλον θα μείνει ως 2η ), λέω να την αφήσω σκέτη γυμνή να την χαρώ.

όλο θήκες θήκες κουράστηκα. Τώρα αν φάει καμία πτώση και σπάσει κάτι είναι ένα θέμα...

ερωτηση: ακουστηκά έχει μέσα η συσκευασία;δεν θυμάμαι.

Edited by skatzivas
Link to comment
Share on other sites

..Τώρα αν φάει καμία πτώση και σπάσει κάτι είναι ένα θέμα...

 

Μεγαααλο θεμα!!.. :lol:

 

ερωτηση: ακουστηκά έχει μέσα η συσκευασία;δεν θυμάμαι.

 

Οχι , εχει μονο τον φορτιστη και το καλωδιο του.

Soyons réalistes, nous demandons l'impossible!! ;)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα,παρελαβα κ γω σημερα το graphite,απιστευτη ποιοτητα κατασκευης.

εβαλα κ αυτην την επωνυμη θηκουλα σε μαυρο..https://www.amazon.co.uk/dp/B01HWTWREI/ref=pe_385721_144753691_TE_dp_1

εφαρμοζει τελεια επανω στην συσκευη,απλα μπηκε λιγο δυσκολα,ειναι απο tpu και Πιστευω οτι δεν θα κανει ζημια στην συσκευη στο βαλε βγαλε,σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Οι θηκες σιλικονης προσφερουν την καλυτερη προστασια; Παντως πρεπει να ειναι οι πιο ωραιες, απο την αποψη οτι προσθετουν ελαχιστο επιπλεον ογκο και διαστασεις απο αυτες που εχει το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια ηθελα να κανω μια ερώτηση..αν ο nova launcher ειναι εξίσου γρήγορος με τον stock που εχει το op3 και αν τον βάλω αν θα παίζει το δαχτυλικο αποτύπωμα οταν θα ειναι κλειστό το κινητό..

 

Επίσης θελω να μου πείτε μια εφαρμογη για την φωτεινότητα γιατι με την αυτόματη που εχει το κινητό κανει προβλήματα ανεβοκατεβάσματα

1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα,παρελαβα κ γω σημερα το graphite,απιστευτη ποιοτητα κατασκευης.

εβαλα κ αυτην την επωνυμη θηκουλα σε μαυρο..https://www.amazon.co.uk/dp/B01HWTWREI/ref=pe_385721_144753691_TE_dp_1

εφαρμοζει τελεια επανω στην συσκευη,απλα μπηκε λιγο δυσκολα,ειναι απο tpu και Πιστευω οτι δεν θα κανει ζημια στην συσκευη στο βαλε βγαλε,σωστα?

Και εγω αυτη πήρα!

Παρηγγειλα και μερικά απλά screen protectors μέχρι να βγεί κανενα καλό tempered.To εργοστασιακό ήταν out of stock οταν παρήγγειλα τη συσκευή...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια ηθελα να κανω μια ερώτηση..αν ο nova launcher ειναι εξίσου γρήγορος με τον stock που εχει το op3 και αν τον βάλω αν θα παίζει το δαχτυλικο αποτύπωμα οταν θα ειναι κλειστό το κινητό..

 

Επίσης θελω να μου πείτε μια εφαρμογη για την φωτεινότητα γιατι με την αυτόματη που εχει το κινητό κανει προβλήματα ανεβοκατεβάσματα

 

το πρώτο ναι γίνεται.για το δεύτερο είχα ποστάρει μια εφαρμογή εγω, yaab νομίζω.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, παρατηρησα σημερα στο σαιτ της oneplus πως εχει ανεβασει ενα βιντεο στο οποιο δειχνει να φοραει στο oneplus 3 ενα tempere glass (οχι το curved) και εχει ως αποτελεσμα η οθονη να μην εχει κανενα σημαδι στα πλαινα.Εχει δοκιμασει κανεις το το συγκεκριμενο τζαμακι για να μας πει διαφορες παρατηρησεις αν ειναι οπως το δειχνει το βιντεο και εαν αξιζει η αγορα του ?

 

 

https://oneplus.net/gr/oneplus-3-tempered-glass-screen-protector

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, παρατηρησα σημερα στο σαιτ της oneplus πως εχει ανεβασει ενα βιντεο στο οποιο δειχνει να φοραει στο oneplus 3 ενα tempere glass (οχι το curved) και εχει ως αποτελεσμα η οθονη να μην εχει κανενα σημαδι στα πλαινα.Εχει δοκιμασει κανεις το το συγκεκριμενο τζαμακι για να μας πει διαφορες παρατηρησεις αν ειναι οπως το δειχνει το βιντεο και εαν αξιζει η αγορα του ?

 

 

https://oneplus.net/gr/oneplus-3-tempered-glass-screen-protector

Το έχω εγώ στο κινητό.Να ξέρεις ότι δεν φτάνει μέχρι άκρη. Δεν είναι curved. Δεν φαίνεται πολύ όμορφο στο κινητό αλλά έχει προστασία και έχει πολύ καλύτερα χρώματα σε σχέση με άλλα tempered glass. Επίσης οι δαχτυλικό φεύγουν πολύ εύκολα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδια ηθελα να κανω μια ερώτηση..αν ο nova launcher ειναι εξίσου γρήγορος με τον stock που εχει το op3 και αν τον βάλω αν θα παίζει το δαχτυλικο αποτύπωμα οταν θα ειναι κλειστό το κινητό..

 

Επίσης θελω να μου πείτε μια εφαρμογη για την φωτεινότητα γιατι με την αυτόματη που εχει το κινητό κανει προβλήματα ανεβοκατεβάσματα

Για μένα η εφαρμογή yaab είναι πολύ καλή. Έχει σωστή αυξομειωση.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, παρατηρησα σημερα στο σαιτ της oneplus πως εχει ανεβασει ενα βιντεο στο οποιο δειχνει να φοραει στο oneplus 3 ενα tempere glass (οχι το curved) και εχει ως αποτελεσμα η οθονη να μην εχει κανενα σημαδι στα πλαινα.Εχει δοκιμασει κανεις το το συγκεκριμενο τζαμακι για να μας πει διαφορες παρατηρησεις αν ειναι οπως το δειχνει το βιντεο και εαν αξιζει η αγορα του ?

 

 

https://oneplus.net/gr/oneplus-3-tempered-glass-screen-protector

 

μια χαρα φαινεται.το εχει δοκιμασει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα φαινεται.το εχει δοκιμασει κανεις?

3 ποστ πιο πίσω έχω απαντήσει

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Οι τελίτσες της κόλλας στην οθόνη φαίνονται? Έχω της ultimate shield, είναι αρκετά καλό, αλλά φαίνονται τελίτσες όταν είναι σβηστή η οθόνη.

 

Update..

Τώρα που κοίταξα, είναι out of stock το curved..

 

Δεν υπάρχουν τελίτσες όχι, αν και οι τελίτσες δεν είναι από κόλλα, γιατί οι orzly κτλ δεν έχουν κόλλα στο διάφανο κομμάτι, μόνο στο μαύρο, η της OnePlus έχει κόλλα και στο διάφανο κομμάτι, και είναι πολύ καλύτερη στις δαχτυλιές, δεν μαζεύει

Link to comment
Share on other sites

Θα με κάνετε να πάρω θήκη παλιοπαιδα. Τέτοιο κουκλί σε θήκη αμαρτία.

 

Στάλθηκε από το C6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα με κάνετε να πάρω θήκη παλιοπαιδα. Τέτοιο κουκλί σε θήκη αμαρτία.

 

Στάλθηκε από το C6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ σου προτείνω αυτή : http://m.ebay.com/itm/NILLKIN-Matte-Bumper-Nature-TPU-Silicone-Soft-Cases-Covers-For-OnePlus-3-A3000-/162110800857?nav=Search. Είναι πολύ καλή και δεν δίνει όγκο στο κινητό. Επίσης κολλάει τέλεια με το κινητό και η αυθεντική carbon της oneplus. Ούτε αυτή δίνει όγκο

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ θα το σκεφτώ. Την διαφανή πήρες;

 

Στάλθηκε από το C6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ θα το σκεφτώ. Την διαφανή πήρες;

 

Στάλθηκε από το C6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Την Dark gray. Αλλά μάλλον θα παραγγείλω και την διάφανη. Έχει τρομερή εφαρμογή.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου άποψη για το θέμα θηκών αν και δεν έχω παραλάβει την συσκευή ακόμα είναι η εξής: Η συσκευή είναι πανέμορφη και τούμπανο και futureproof. Εγώ την πήρα να την κρατήσω αρκετά και να την χαρώ. Επειδή όμως κακά τα ψέματα δεν έχει καμία μεταπωλητική αξία και θα την κρατήσω όσο πάει (και στο μέλλον θα μείνει ως 2η ), λέω να την αφήσω σκέτη γυμνή να την χαρώ.

όλο θήκες θήκες κουράστηκα. Τώρα αν φάει καμία πτώση και σπάσει κάτι είναι ένα θέμα...

ερωτηση: ακουστηκά έχει μέσα η συσκευασία;δεν θυμάμαι.

 

Επειδή και εγώ την γουστάρω γυμνή παράγγειλα αυτή με 2€ για να το προστατεύω όσο δεν είναι στα χέρια μου π.χ στο τσαντάκι μου

https://www.aliexpress.com/item/New-Red-border-Top-grade-Universal-Holster-skin-Waist-Leather-Pouch-Cover-Case-For-Oneplus-3/32711111867.html?spm=2114.13010608.0.57.KjMuCk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ την γουστάρω γυμνή παράγγειλα αυτή με 2€ για να το προστατεύω όσο δεν είναι στα χέρια μου π.χ στο τσαντάκι μου

https://www.aliexpress.com/item/New-Red-border-Top-grade-Universal-Holster-skin-Waist-Leather-Pouch-Cover-Case-For-Oneplus-3/32711111867.html?spm=2114.13010608.0.57.KjMuCk

 

Κι εγώ για τους ίδιους λόγους έβαλα ενα skin από dbrand και ούτε tempered ούτε τπτ.

Ο.Φ.Η.
Link to comment
Share on other sites

ας ρωτήσω άλλη μια.. τα σκιν τι υφή έχουν?είναι όλα τα ίδια η διαφέρει το κάθε ένα?
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...