Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα ξέρει κανείς κανένα καλό temper class από Ελλάδα

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν αφαιρέσουμε το θέμα της γλώσσας...είναι καλύτερα να πάρω την κινέζικη έκδοση ή την international και γιατί?
Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει international, κινέζικη και ευρωπαική υπάρχει και είναι καλύτερα η ευρωπαική γιατί έχεις την 800 στο 4g και 2 χρόνια εγγύηση.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει international, κινέζικη και ευρωπαική υπάρχει και είναι καλύτερα η ευρωπαική γιατί έχεις την 800 στο 4g και 2 χρόνια εγγύηση.

 

και τον φορτιστη τον ευρωπαικο για να μην μπλεκει με ανταπτορες επειδη εχει το dash charge...

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει international, κινέζικη και ευρωπαική υπάρχει και είναι καλύτερα η ευρωπαική γιατί έχεις την 800 στο 4g και 2 χρόνια εγγύηση.

 

Συμφωνώ σε αυτά αλλά απ την άλλη η κινέζικη έκδοση έχει περισσότερα updates και νομίζω έχει τη HYDROGEN έκδοση κι όχι την OXYGEN. Επίσης για να είμαι ακριβής, είναι να πάρω ένα κινέζικο το οποίο μου είπε αυτός που θα μου το δώσει ότι εάν θέλω μπορεί να μου βάλει την ευρωπαική ρομ....

Link to comment
Share on other sites

δεν λέει κάτι να σου βάλει international rom, δεν είναι αυτό το θέμα, το θέμα είναι ότι δεν αξίζει με τόσο μικρή διαφορά τιμής και να χάσεις κάποια σημαντικά πράγματα.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

δεν λέει κάτι να σου βάλει international rom, δεν είναι αυτό το θέμα, το θέμα είναι ότι δεν αξίζει με τόσο μικρή διαφορά τιμής και να χάσεις κάποια σημαντικά πράγματα.

 

Θεώρησε δεδομένο ότι παίρνω το κινέζικο. Αξίζει να βάλω ευρωπαική έκδοση ή να μείνω με την original κινέζικη?

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω δουλέψει την κινέζικη, εγώ προτιμώ την community built αυτή την στιγμή.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Θεώρησε δεδομένο ότι παίρνω το κινέζικο. Αξίζει να βάλω ευρωπαική έκδοση ή να μείνω με την original κινέζικη?

 

Είναι ιδιαίτερα προσεγμένη και ή κινέζικη που την έχω δουλέψει με μερικές διαφορές ως προς το ui και για κάποιο λόγο δεν μπορώ να κατεβαζω την τελευταια έκδοση της hydrogen από την σελίδα από κανέναν browser είτε από κινητό είτε από σταθερό !

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδες συχνα πυκνα τις τελευταίες ημέρες μου αναβει απο μονο του το Bluetooth.καμια ιδεα;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Edited by skatzivas
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ, Επειδή δεν έχω χρόνο να διαβάσω σελίδες πίσω, και ενδιαφέρομαι να προβώ στην αγορά του, αν χρειαστεί κάτι, πχ σέρβις εντός εγγύησης, που το στέλνετε?

Ευχαριστω

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ, Επειδή δεν έχω χρόνο να διαβάσω σελίδες πίσω, και ενδιαφέρομαι να προβώ στην αγορά του, αν χρειαστεί κάτι, πχ σέρβις εντός εγγύησης, που το στέλνετε?

Ευχαριστω

Καλημέρα.

Αν έχεις πάρει από επίσημη σελίδα στην Ευρώπη, το στέλνεις πάλι εκεί.

Αν έχεις πάρει από Κίνα, επιστροφή στο κατάστημα που το πήρες.

Στις σελίδες αντίστοιχα θα βρεις λεπτομέρειες.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.κατεβασα το viber και θέλω να κάνω και τις δύο σιμ ενεργές στην εφαρμογή.

Ή μία.ειναι Vodafone και η άλλη wind.

Έχω ενεργοποιήσει την μία κάρτα.

Για να κάνω ενεργοποιήσει και της άλλης πρέπει να αλλάξω τα δεδομένα από την σιμ 1στην 2??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.κατεβασα το viber και θέλω να κάνω και τις δύο σιμ ενεργές στην εφαρμογή.

Ή μία.ειναι Vodafone και η άλλη wind.

Έχω ενεργοποιήσει την μία κάρτα.

Για να κάνω ενεργοποιήσει και της άλλης πρέπει να αλλάξω τα δεδομένα από την σιμ 1στην 2??

 

Οχι...!Γιατί πολύ απλά δεν γίνετε να ενεργοποιήσεις δυο νούμερα σε ένα viber...

Link to comment
Share on other sites

Οχι...!Γιατί πολύ απλά δεν γίνετε να ενεργοποιήσεις δυο νούμερα σε ένα viber...

 

Το σκέφτηκα και αυτό αλλά έτσι πάει χαμένο το δεύτερο νούμερο..

Link to comment
Share on other sites

Υπςρχει μια εφαρμογή που κανει clone οποια εφαρμογή θες,ετσι μπορεις να εχεις 2 viber,2 νουμερα.Θα στο βρω σε λιγακι αν δεν τα καταφερεις :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχει βάλει κάνεις tember class και αν ναι ποιο προτείνει ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπςρχει μια εφαρμογή που κανει clone οποια εφαρμογή θες,ετσι μπορεις να εχεις 2 viber,2 νουμερα.Θα στο βρω σε λιγακι αν δεν τα καταφερεις :)

 

Σοβαρά μιλάς;;;

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά μιλάς;;;

Η μία λέγεται parallel space - multi accounts και άλλη μια είναι η 2accounts

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.κατεβασα το viber και θέλω να κάνω και τις δύο σιμ ενεργές στην εφαρμογή.

Ή μία.ειναι Vodafone και η άλλη wind.

Έχω ενεργοποιήσει την μία κάρτα.

Για να κάνω ενεργοποιήσει και της άλλης πρέπει να αλλάξω τα δεδομένα από την σιμ 1στην 2??

 

Εχει δοκιμασει κανενας να κανει δευτερο λογαριασμο χρηστη απο τις ρυθμισεις του τηλεφωνου;

Μηπως ετσι μπορει καποιος να εχει δευτερο Viber Facebook η οτιδηποτε αλλο τελος παντων.

Και αν εχει δοκιμασει καποιος μπορουν να ειναι ενεργοι και οι δυο λογαριασμοι ταυτοχρονα και να δεχονται ειδοποιησεις η καθε φορα μονο ενας λογαριασμος ειναι ενεργος και ο αλλος δεν ειναι;

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Το oneplus3 έχει κάποια shockproof θήκη? Με paypal μπορώ να το παραγγειλω? Αξιζει 400?

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

onePlus 3T Τελικα, οι φημες δεν φαινεται να ειναι μονο φημες!.. ;)

 

http://phoneradar.com/oneplus-3t-smartphone-optic-amoled-display-android-nougat-launch-soon/

Soyons réalistes, nous demandons l'impossible!! ;)
Link to comment
Share on other sites

onePlus 3T Τελικα, οι φημες δεν φαινεται να ειναι μονο φημες!.. ;)

 

http://phoneradar.com/oneplus-3t-smartphone-optic-amoled-display-android-nougat-launch-soon/

 

Το one plus 3 το έβγαλε νομίζω το καλοκαίρι,δεν είναι λογική κίνηση μέσα σε ενα διάστημα 4-5 μηνών να το αντικαταστήσει,η καλύτερα να βγάλει μία βελτιωμένη έκδοση...Απλά αυτή είναι μία κίνηση αν ισχύει που δεν σεβεται τους πελάτες της.... Πραγματικά δεν καταλαβαίνω την κίνηση αυτή....

Και λογικά θα καθυστερήσει ή 7 να έρθει στο κανονικόone plus 3,αν έρθει....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...