Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όλες οι θήκες της one plus προστατεύουν την κάμερα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καμία δεν προστατεύει την κάμερα, απλά η θήκη γίνεται ένα επίπεδο με την κάμερα, δεν προεξεχει δλδ. Μόνο ορισμένες σιλικόνης αγκαλιάζουν την κάμερα

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τελικά τζαμάκι ταιριάζει κανένα καλά?αυτό της 1+ δεν μαρέσει ότι όπως είναι
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Η σιλικόνη που έχω εγώ καλύπτει τέλεια την κάμερα πάντως. Πιο καλά από τις γνήσιες.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στις 22 Αυγούστου κυκλοφορεί η έκδοση 7 του Android. Πιος ξέρει πόσο γρήγορα θα το πάρουμε εμείς...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποια πήρες;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για θήκη σιλικόνης που να μην προεξέχει η κάμερα ειναι αυτήν Silicone Case Back Cover For OnePlus 3 έχω βάλει και φωτογραφίες σε προηγούμενες σελίδες.
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/322216102440

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Αυτήν της NILLKIN δεν μου αρέσει γιατί έχει "ντυμένα" τα κουμπιά στα πλάγια vol και power,τα θέλω γυμνά...γούστα ειναι αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,, είμαι καινουργιος εδω,, θελω να κανω μια ερωτηση,, γνωριζει καποιος να μου πει ποια ειναι η καλυτερη ΡΟΜ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,, είμαι καινουργιος εδω,, θελω να κανω μια ερωτηση,, γνωριζει καποιος να μου πει ποια ειναι η καλυτερη ΡΟΜ?

Υπάρχει αντίστοιχο θέμα για ρομ,κάνε εκεί την ερώτηση.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=439165

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παίδες...3 μερες κ ουτε ενα ποστ;τοσο καλο τηλ έχουμε;

 

Εγώ αρχηγέ μου, είμαι ενθουσιασμένος. Εντάξει, δεν έχω μέτρο σύγκρισης, καθώς το προηγούμενο τηλέφωνό μου ήταν LG G3, αλλά από ταχύτητες, Bloatware, design, όλα είναι αγγελικά πλασμένα.:superman:

 

Φτου, να μην το αματιάξω.

Ο.Φ.Η.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως γινεται να βλεπω το ποσοστο μπαταριας μεσα στο εικονιδιο της μπαταριας? Καπου ειχα διαβασει πως γινεται απλα δε το βρισκω τωρα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αρχηγέ μου, είμαι ενθουσιασμένος. Εντάξει, δεν έχω μέτρο σύγκρισης, καθώς το προηγούμενο τηλέφωνό μου ήταν LG G3, αλλά από ταχύτητες, Bloatware, design, όλα είναι αγγελικά πλασμένα.:superman:

 

Φτου, να μην το αματιάξω.

 

Κ εγω απο g3 3/32 έρχομαι αλλα εχω επαφη με ολα τα τωρινα κορυφαία και αν εξαιρέσεις την καμερα που δεν ειναι κ η καλύτερη ( προτιμουσα του g3 λογω lazer κ μονο) κατα τα αλλα πεταει...

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως γινεται να βλεπω το ποσοστο μπαταριας μεσα στο εικονιδιο της μπαταριας? Καπου ειχα διαβασει πως γινεται απλα δε το βρισκω τωρα

Κατέβασε το Notification Panel και πάτα παρατεταμένα το εικονίδιο των ρυθμίσεων (γρανάζι) για 4-5 δευτερόλεπτα και θα εμφανιστεί μια καινούρια επιλογή στις ρυθμίσεις..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως γινεται να βλεπω το ποσοστο μπαταριας μεσα στο εικονιδιο της μπαταριας? Καπου ειχα διαβασει πως γινεται απλα δε το βρισκω τωρα

 

Κατεβάζοντας απο πανω προς τα κατω το συρτάρι με τις ειδοποιησεις υπαρχει το γρανάζι των ρυθμίσεων...το κρατας πατημενο σταθερα για μερικα δευτερα κ ενεργοποιειτε κρυφο μενου στις ρυθμισεις "system ui tuner" ...πας εκει κ εχει επιλογη

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ε καλά ναι προφανώς, είναι και 2 χρόνια μετά.πάντως δεν έχω παράπονο απο το g3, ειδικά σε οθόνη και κάμερα ήταν από τα κορυφαία της γενιάς του.για πείτε εσείς που είχατε και τα 2, σε οθόνη τι λέει μιας και ήταν qhd και με περισσότερα ppi το g3.αν και αυτά σημασία έχουν μόνο στα χαρτιά. Edited by johny_pl
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Καλά μη τρελαθουμε. Τα δύο κινητά σχετικά με το καιρό τους ήταν τοπ και bargain.Τοσο απλά και μπροστά.

 

Επίσης φαίνεται ότι ο κόσμος που ήθελε G3 ήταν σχετικά ψαγμενος και γιαυτό κυνηγάνε και το +3.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ένας γνωστός θέλει να παίζει το ξυπνητήρι ενώ έχει κλειστό το κινητό. Θα μου πείτε είστε τρελός;; Πώς να γίνει αυτό;;

Επειδή έχει μια επιλογή στο στοκ αλάρμ, το'χει δοκιμάσει κανείς;; Εμένα μόλις το δοκίμασα και δεν έπαιξε... σε σας;

http://image.prntscr.com/image/9c641d43d89542259845f8721935f9d5.jpeg

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

είναι κάποια κινέζικα που το κάνουν αυτό.γιατί δεν το βάζει σε λειτουργία πτήσης?

 

τελικά έχουμε καμία πρόταση για tempered glass?

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

είναι κάποια κινέζικα που το κάνουν αυτό.γιατί δεν το βάζει σε λειτουργία πτήσης?

 

τελικά έχουμε καμία πρόταση για tempered glass?

 

Η καλύτερη επιλογή μέχρι στιγμής φαίνεται να είναι η curved της OnePlus...

Αλλά λένε ότι τα bezels της προστασίας στα πλαϊνά είναι ελάχιστα μεγαλύτερα από του τηλεφώνου με συνέπεια να κρύβει λίγο από την οθόνη

 

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν μαρέσει, άσε που είναι μαύρη και το κινητό λευκό.δεν θέλω τέτοια επιλογή γιατί θα χαλάσει όλη την ομορφιά του κινητού, είναι εντελώς άθλιες αυτές.είναι σαν να βάλω μπουργκα στην μπελουτσι.βρήκα μια Nillkin 9H+PRO 2.5D 0.2 mm αλλά δεν πιστεύω να κάτσει καλά.βέβαια θα το καλύψει η θήκη στο πλάι.ας πει κάποιος που το έχει δοκιμάσει.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

παρήγγειλα την nilkin δεν μου αρέσουν οι ολόκληρες, χαλάνε το κινητό.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...