Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετα την τελευταία αναβάθμιση στην 3.2.2 βγάζω περίπου 40 λεπτά παραπάνω οθόνη με την ίδια χρήσει.Πρόσεξε και κάποιος άλλος βελτίωση στην μπαταρία τού;
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας μόνο κατά την διάρκεια της φόρτισης. Υπάρχει κατάλληλη επιλογή ... γιά το πότε θα γίνεται.

Πού είναι αυτή η επιλογή

Link to comment
Share on other sites

Απο ταχύτητα τη λέει? Τη usb έχεις?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε εναν 2Α φόρτιστη Samsung που το δοκίμασα περναγε μεχρι κ 1890 mah ρευμα.τωρα στον υπολογιστη δεν μετρησα ταχύτητα εγγραφής- ανάγνωσης αλλα φανταζομαι κλασσικες ταχύτητες θα εχει κ αναλόγως το καλωδιο κ την θύρα(usb 2.0 ή usb 3.0)

...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Screen protector φοράει από το εργοστάσιο οπότε δεν χρειάζεται να παραγγείλεις...

 

 

BTW

Μου ήρθε η 3.2.2

Συγγνώμη ρε παιδιά αυτό που έχει το κινητό είναι screen protector ή απλώς η ζελατίνα που έχουν όλες οι καινούριες συσκευές;

 

Εγώ παρήγγειλα τους παρακάτω, δεν έχουν έρθει ακόμα.

 

http://www.ebay.com/itm/182173890175?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=483898585028&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε σε αμφισβητώ αλλά πού το είδες; Το λέει στο site ή στα χαρτιά όταν έρχεται;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δε σε αμφισβητώ αλλά πού το είδες; Το λέει στο site ή στα χαρτιά όταν έρχεται;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω το κινητό εδώ και δέκα μέρες... Φαίνεται αν είναι ζελατίνα από αυτές που βάζουν για τα τυπικά ή ζελατίνα προστασίας...

 

Οι απλές ζελατίνες δεν έχουν κενά για τα κουμπιά κτλ, έχουν κάποιο εξώγκομα για να τις αφαιρέσεις, είναι πάρα πολύ λεπτές και δεν κυλάει εύκολα το δάχτυλο στην αφή... Ε αυτή δεν έχει τίποτα από αυτά... Και σε όλα τα reviews το αναφέρουν...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό εδώ και δέκα μέρες... Φαίνεται αν είναι ζελατίνα από αυτές που βάζουν για τα τυπικά ή ζελατίνα προστασίας...

 

Οι απλές ζελατίνες δεν έχουν κενά για τα κουμπιά κτλ, έχουν κάποιο εξώγκομα για να τις αφαιρέσεις, είναι πάρα πολύ λεπτές και δεν κυλάει εύκολα το δάχτυλο στην αφή... Ε αυτή δεν έχει τίποτα από αυτά... Και σε όλα τα reviews το αναφέρουν...

Οκ και εγώ το έχω 21 μέρες και μου φάνηκε ένα φθηνό πράγμα που αλλοιώνει τα χρώματα, δεν καλύπτει όλη την πρόσοψη ούτε σκληρό ιδιαίτερα είναι. :)

 

Στα reviews δηλαδή λένε ότι έρχεται με Screen protector; Μου δίνεις κανένα λινκ;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άλλο αν σου αρέσει ή όχι σαν screen protector ή τι ποιότητας είναι... Είναι ένα μέτριο σε ποιότητα screen protector που αφήνει επίτηδες κενό για να μην προκαλείται το halo effect...

 

Τώρα νομίζω όλοι μπορούμε να ξεχωρισουμε το screen protector από την απλή ζελατίνα... Αν ήταν απλή ζελατίνα θα ήταν όπως αυτή που είχε πίσω...

 

Επίσης στις απλές ζελατίνες δεν μπορεί να «κυλήσει» το δάκτυλο...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Την έχω τοποθετήσει εδώ και δύο μέρες είναι πάρα πολύ καλή σε αίσθηση και πάρα πολύ καλή εφαρμογή πάνω στο κινητό δεν χοντραίνει το κινητό και κρύβει την κάμερα τη συνιστώ ανεπιφύλακτα

Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα τι προτείνετε να βάλουμε μπροστά? Screen protector ή tempered glass?Εχει βγει κάτι καλο?Γιατι γράφονται διαφορά για μη καλή εφαρμογή κλπ.
Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας μόνο κατά την διάρκεια της φόρτισης. Υπάρχει κατάλληλη επιλογή ... γιά το πότε θα γίνεται.

Είσαι σίγουρος? Που βρίσκεται η επιλογή αυτή?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

Την έχω τοποθετήσει εδώ και δύο μέρες είναι πάρα πολύ καλή σε αίσθηση και πάρα πολύ καλή εφαρμογή πάνω στο κινητό δεν χοντραίνει το κινητό και κρύβει την κάμερα τη συνιστώ ανεπιφύλακτα

 

Το ότι δεν καλύβει τελείως το τηλέφωνο στην πάνω μεριά επιρεάζει πιστεύεις την ασφάλεια του ή μπα?

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν καλύβει τελείως το τηλέφωνο στην πάνω μεριά επιρεάζει πιστεύεις την ασφάλεια του ή μπα?

Κοίτα σίγουρα εκεί είναι πιο επίφοβο αλλά σε γενικές γραμμές είναι πάρα πολύ καλή θήκη και η τιμή της είναι αρκετά χαμηλή και για δοκιμή αξίζει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πριν λίγο πέρασα και την 3.2.2 απλά έχω παρατήσει εδω και 2-3 φορές ότι την ισορροπία χρωμάτων εκεί που την έχω στο τέρμα ψυχρό ξαφνικά μόνο του μου το οεταει στο τέρμα θερμό.γινεται σε κανέναν άλλον αυτό;και αν πως θα σταθεροποιηθεί;ή περιμένουμε update?

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Εχει βρει κανείς τρόπο να καταχωρήσει Exchange λογαριασμό Outlook...?? Να συγχρονίζει δηλαδή επαφές ημερολόγιο κτλ κτλ... Διάβασα ότι το OxygenOS δεν το έχει, δοκίμασα πρόχειρα και κάτι apk δεν δούλεψε ακριβώς...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μετα την τελευταία αναβάθμιση στην 3.2.2 βγάζω περίπου 40 λεπτά παραπάνω οθόνη με την ίδια χρήσει.Πρόσεξε και κάποιος άλλος βελτίωση στην μπαταρία τού;

 

Εγώ, 1 ώρα παραπάνω SOT

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Δε σε αμφισβητώ αλλά πού το είδες; Το λέει στο site ή στα χαρτιά όταν έρχεται;

Φαίνεται στα specs

https://oneplus.net/gr/3/specs

Μεσα Στη Συσκευασια

 

1x OnePlus 3

1x Screen Protector (pre-applied)

1x Dash Charge Type-C Cable

1x Dash Charge Adapter

1x SIM Tray Ejector

1x Quick Start Guide

1x Safety Information

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Αφορά τον συγχρονισμό αρχείων Φωτογραφίες και βίντεο.https://goo.gl/photos/EV4KqHT5EQDvVx9w7

Λογαριασμός @gmail / ρυθμίσεις/Δημ.αντ.ασφαλειας και συγχρονισμός.

Edited by xabos
Link to comment
Share on other sites

Με 3.2.2 έχει δοκιμάσει κανείς την εφαρμογή winbank της τράπεζας Πειραιώς; σε μένα κρασάρει ενώ δούλευε κανονικά στην 3.2.1

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με 3.2.2 έχει δοκιμάσει κανείς την εφαρμογή winbank της τράπεζας Πειραιώς; σε μένα κρασάρει ενώ δούλευε κανονικά στην 3.2.1

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Δουλεύει κανονικά. Διέγραψε δεδομένα εφαρμογής πρώτα, απεγκατάσταση και ξανά βάλε.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...