Jump to content

κινητο μεχρι 300-350€ απο ελλαδα-skroutz


djdjdj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οτι κανενα δεν το πιανει το ξερω, μονο το s7 που ειναι εκτος budget εντελως. απλα λεω καποιο που να το πλησιαζει. ή τελοσπαντων , την καλυτερη καμερα σε αυτα τα χρηματα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οτι κανενα δεν το πιανει το ξερω, μονο το s7 που ειναι εκτος budget εντελως. απλα λεω καποιο που να το πλησιαζει. ή τελοσπαντων , την καλυτερη καμερα σε αυτα τα χρηματα.

 

Υπάρχει και το s6

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

σε αυτα τα χρηματα ,ζηταω και καποιες προυποθεσεις οπως οθονη 5,5-5,7. γιαυτο κ εχω ξεχωρισει αυτα τα κινητα
Link to comment
Share on other sites

Και αν πάθει bootloop θα του δώσεις το g3 σου όσο το g4 του είναι στην Προκορντια για αλλαγή πλακετας

 

δεν χρειάζεται, του δίνει η lg άλλο ίδιο.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

οτι κανενα δεν το πιανει το ξερω, μονο το s7 που ειναι εκτος budget εντελως. απλα λεω καποιο που να το πλησιαζει. ή τελοσπαντων , την καλυτερη καμερα σε αυτα τα χρηματα.

 

Με 322 ευρω παίρνεις την καλύτερη κάμερα που υπάρχει αυτή τη στιγμή σε κινητό, το lumia 950.

Link to comment
Share on other sites

Με 322 ευρω παίρνεις την καλύτερη κάμερα που υπάρχει αυτή τη στιγμή σε κινητό, το lumia 950.

καλο κ αυτο αλλα παλι στο ιδιο καταληγουμε. ειναι 5.2 ιντζες. και το xl ανεβαινει η τιμη αρκετα

Link to comment
Share on other sites

Απορω γτ δεν παιρνεις το moto x style !!! Εχει οτι ζητας και για εμενα περα απο τις νυχτερινες ληψεις ειναι ανωτερο απο το g4 (που αν βαλεις κ το bootloop τοτε δεν τιθεται καν θεμα συγκρισης ) ..Σιγουρα θα σε βγαλει 2 χρονια που θες

 

Ανωτερο λογισμικο/ανωτερη ποιοτητα κατασκευης/ανωτερα ηχεια/πολυ πιο ομορφο (υποκειμενικο)/πιο γρηγορες αναβαθμισεις/Το g4 εχει αποσπωμενη μπαταρια ενω το moto εχει πολυ γρηγορη φορτιση/και τα 2 εχεουν υπεροχη οθονη/καμερα την ημερα δεν θα δεις μεγαλη διαφορα/

Edited by mikele123
Link to comment
Share on other sites

Απορω γτ δεν παιρνεις το moto x style !!! Εχει οτι ζητας και για εμενα περα απο τις νυχτερινες ληψεις ειναι ανωτερο απο το g4 (που αν βαλεις κ το bootloop τοτε δεν τιθεται καν θεμα συγκρισης ) ..Σιγουρα θα σε βγαλει 2 χρονια που θες

 

Ανωτερο λογισμικο/ανωτερη ποιοτητα κατασκευης/ανωτερα ηχεια/πολυ πιο ομορφο (υποκειμενικο)/πιο γρηγορες αναβαθμισεις/Το g4 εχει αποσπωμενη μπαταρια ενω το moto εχει πολυ γρηγορη φορτιση/και τα 2 εχεουν υπεροχη οθονη/καμερα την ημερα δεν θα δεις μεγαλη διαφορα/

 

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

το xstyle έχει 30 ευρώ διαφορά με το v10 που θέλει, δεν νομίζω να κόλλαγε να δώσει τα +30, οπότε μάλλον και το xstyle είναι εκτός budget.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρών τη βγάζω με ενα xperia st26i μεταχειρο επειδή το moto g που είχα έσπασε πέρσυ αύγουστο στο στρατό. Αρχικά ήθελα το g4 αλλά είδα τι προβληματα έχει το είδα και απο κοντά και δε ξετρελάθηκα. Το moto x style με εντυπωσίασε πάντως απο κοντά αλλά φοβάμαι μήπως δεν αξίζει τα λεφτά του. Ελπίζω αν πέσει 30-40 ευρω σε ενα μήνα να το τσιμπισω , δλδ 300-330 .

To 5x καλό χρυσό αλλά σε όλα τα κινητά μου είχα θέμα με το χώρο και σιγά μην δώσω 60 ευρώ παραπάνω για 16gb. Ειδικά στο st26i εχω βγάλει όλες τις εφαρμογές σχεδόν για να μπορέσω να χρησιμοποιήσω μια εφαρμογή που πρέπει απο την εταιρία που δουλευω. Που σημαίνει οτι έχω μονο Chrome και την εφαρμογή τίποτα άλλο και είναι τίγκα. Λόγω updates ο χώρος μηδενίζεται και δε φτάνει.

 

Ποιο λέτε να αξίζει να πάρω σε αυτά τα λεφτά 300-350;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο λέτε να αξίζει να πάρω σε αυτά τα λεφτά 300-350;

 

Φιλε μου το moto x style εχει 365 και δειχνει να πεφτει σιγα σιγα αλλα και παλι αξιζει να δωσεις αυτο το επιπλεον 15αρι για να το παρεις !!! Δεν νομιζω να υπαρχει κατι καλυτερο στα λεφτα του...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το huawei g8 το απορρίπτουμε;αναμεσα σε mate s?

Εννοείται ανάμεσα στα 2 παίρνεις mate S ειδικά τώρα που έπεσε η τιμή. Αν τα δεις από κοντά θα καταλάβεις, άσε που δεν συγκρίνονται σε κάμερα. Εκτός και αν θες δικαρτο.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

έτσι όπως σε βλέπω να αργείς θα πάρεις το v10 στο τέλος μιας και κατηφορίζει η τιμή :lol:
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Πέφτει αλλά δεν το βλέπω να φτανει σε επίπεδο 350€ μέσα στον Ιούλιο τουλαχιστον οποτε μάλλον απατο θα παει..προς τ παρόν προσανατολίζονται στ mate s. Απλα προβληματίζονται στο θέμα μπαταρίας που είναι μη αποσπώμενη. Αν χρειαστεί αλλαγή πόσο πχ μπορεί να κοστίζει. Κ πόσο μπορεί νάναι η διαρκεια ζωής της
Link to comment
Share on other sites

Πέφτει αλλά δεν το βλέπω να φτανει σε επίπεδο 350€ μέσα στον Ιούλιο τουλαχιστον οποτε μάλλον απατο θα παει..προς τ παρόν προσανατολίζονται στ mate s. Απλα προβληματίζονται στο θέμα μπαταρίας που είναι μη αποσπώμενη. Αν χρειαστεί αλλαγή πόσο πχ μπορεί να κοστίζει. Κ πόσο μπορεί νάναι η διαρκεια ζωής της

 

Εγώ λέω να κοιτάξεις το v10 σε μεταχειρισμενο για να πετύχεις την τιμή που θέλεις.

Το v10 εγώ το έχω πολύ ψηλά ακόμα και για τα σημερινά δεδομένα.

Δεν είναι και τόσο τραγικό να πάρεις ένα smartphone 2 μηνών πχ.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

μόνο απατο δεν πάει το v10

 

Sent from my LG-D855

 

απατο εννοω απο την πλευρα μου γιατι μαλλον δεν 8α μπορεσω να το παρω

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

 

μπαίνω λιγάκι σφήνα σε αυτό το θέμα διότι και εγώ ψάχνω ένα καλο κινητό σε αυτά τα χρήματα περίπου

το κινητό που θα πάρω θα πρέπει οπωσδήποτε να είναι δικαρτο

 

ψάχνοντας έπεσα πάνω στο huawei gx8 (dual sim) και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν έχετε υπόψιν σας τυχόν προβλήματα με αυτό το κινητό

 

αν για παράδειγμα η μπαταρία του κρατάει τουλάχιστον μια μέρα με normal χρήση? και αν έχει κανένα θέμα υπερθέρμανσης

αλλα και γενικά αν έχετε εντοπίσει άλυτα προβλήματα

Link to comment
Share on other sites

Θα σε προσπαθήσω να σε βοηθήσω μέσα από τις προσωπικές μου εμπειριες.

 

Μετά το κορυφαίο των κορυφαίων Htc hd2, "ξεπεσα" σε έναν Κινέζο, μετά σε ένα LG L9 ii, μετα σε άλλον Κινέζο, μετά στο samsung galaxy Note 4, μετα στο meizu mx4, μετα στο Xiaomi RN3 PRO, μετα στο Huawei G8 κ μετά έπεσα σε ευκαιρία για το RN3 PRO, το ξανα-χτύπησα κ το περιμένω μ ανυπομονησία...

 

Πολύ καλή συσκευή συνολικά το G8 με 6-8 ώρες SOT, απροβληματιστη λειτουργια, κάμερα όμως κατώτερη του RN3 PRO και αυτός είναι ο λόγος που το ξανά προτίμησα..με 170 ευρώ...:shock:

Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτική συσκευή το rn3 pro όμως θα πρέπει να ξέρει ο άνθρωπος ότι δεν θα έχει εγγύηση στην Ελλαδα και δεν θα έχει την 800

 

sent from my mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτική συσκευή το rn3 pro όμως θα πρέπει να ξέρει ο άνθρωπος ότι δεν θα έχει εγγύηση στην Ελλαδα και δεν θα έχει την 800

 

sent from my mate 8

Σωστή παρατήρηση ειδικά για κάποιον που έχει wind. Δεν είναι τυχαίο άλλωστε ότι υπάρχουν αναφορές στο νήμα του για κακό σήμα και διακοπές στο σήμα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Έχω Vodafone, συγνώμη, αλλά δεν έχω τέτοια θέματα με το σήμα...:D

Wind δε θα χα ποτέ...

Τι να την κάνεις μία εταιρεία κινητής τηλεφωνίας αν δεν έχει σήμα?? :blink: :worry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Έχω Vodafone, συγνώμη, αλλά δεν έχω τέτοια θέματα με το σήμα...:D

Wind δε θα χα ποτέ...

Τι να την κάνεις μία εταιρεία κινητής τηλεφωνίας αν δεν έχει σήμα?? :blink: :worry: :cry:

Ο Τσακ Νορις όμως έχει wind και έχει full σήμα ακόμα και με κινητό που δεν υποστηρίζει την 800άρα μπάντα... :eek:

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...