Jump to content

ZTE Axon 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η προσφορά αυτή τρέχει από τις 25 Οκτωβρίου αν δεν κάνω λάθος. Πρώτη φορά εμφανίστηκαν 200 κομμάτια gold προχτές και άλλα 200 κομμάτια gold σήμερα. Αυτοί παίζει να έχουν μαζέψει και 5000 παραγγελίες σε αυτό το διάστημα και συνεχίζουν να μαζεύουν.

 

Δεδομένου ότι η παραγωγή του τηλεφώνου πρόκειται να σταματήσει αν δεν έχει ήδη σταματήσει, λόγω επικείμενου Axon 8, το βρίσκω εξαιρετικά απίθανο να βρεθεί αρκετό στοκ να καλύψει όλες αυτές τις παραγγελίες.

 

Σωστα το σκεφτεσαι μαλλον. Αρα μονο για gold αν παμε να μην αναμενουμε καν για gray ?

 

Axon 8 εχουμε κανα νεο ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εγω πήρα το γκρι και ενας φίλος παράγγειλλε σήμερα πάλι γκρι,δεν νομίζω να υπαρχει ουτε το gold για άμεση αποστολη.Απο οτι βλέπω όλοι αναμένουμε

 

 

Απο που το το βρηκες το γκρι ?

Link to comment
Share on other sites

Το γκρι το πήρα, με προπαραγγελία απο εδώ:https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_1017631.html?wid=4.

Ελπίζω με τους τρεις ιεράρχες να το έχω...

Edited by jiannis81
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μας πεις το κουπονι ; Γιατι εγω το βρισκω 207 αλλα χωρις το priority. Ολο μαζι 227

Η προσφορά ήταν μόνο στην εφαρμογή μέχρι πριν λίγο, δεν ήθελε κουπονι

Link to comment
Share on other sites

Τι tracking number να παρει κανεις ?

 

 

Αφου και στα δυο χρωματα λεει για αποστολη : [ships between Nov 14 - Nov 27 ]

 

 

Τωρα γιατι το γκρι δεν δειχνει να το εχει σε αποθεμα ενω το σαμπανι το εχει....μαλλον ψυχολογικο κολπο ειναι για να σπρωξουν περισσοτερα σαμπανι.

Link to comment
Share on other sites

Σωστος.

 

 

Το λεει και στο site αλλωστε οτι εχει εκπτωση μεσω της εφαρμογης.

 

Η ημερομηνια shipping βεβαια μετατεθηκε μια μερα στις 15 του μηνα......

 

 

 

Ships between Nov 15 - Nov 27

 

 

Πρεπει να εχουν τρελλες παραγγελιες και εικαζω οτι θα παει και παραπερα οσο ανεβαινουν....

Link to comment
Share on other sites

Χτες πάντως για το γκρι η εκτιμώμενη ημερομηνία αποστολής ήταν 15 με 18/11, σήμερα την κάνανε 16 με 20/11. Άντε να δούμε αν και πότε θα το στείλουν ή θα πάμε για refund.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Axon 8 εχουμε κανα νεο ?

 

Εικάζω αρχές Γενάρη του 18 και αρκετές πιθανότητες στο Λας Βεγκας στην ομώνυμη έκθεση τεχνολογίας που γίνεται κάθε έτος.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ παρήγγειλα στις 1 Νοεμβρίου και έλεγε αποστολή μεταξύ 5 με 8 Νοεμβρίου, στις 3 Νοεμβρίου μου έστειλαν μήνυμα να μου κάνουν refund γιατί θα αργήσουν να το στείλουν. Τους ρώτησα αν μπορούσαν να με βεβαιώσουν ότι θα το στείλουν μέχρι τις 20 Νοεμβρίου για να μην ακυρώσω και πάλι μου απάντησαν αν ήθελα να ακυρώσω ή να περιμένω(χωρίς να δίνουν κάποια ημερομηνία). Τελικά την ακύρωσα και από τότε βλέπω κάθε μέρα να μεταθέτουν τις πιθανές μέρες αποστολής.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω η τραπεζα παίρνει κάποια προμήθεια;Γιατί το PayPal με χρέωσε 208 και στην τράπεζα λίγο παραπάνω.Δεν είναι για το πόσο απλα ρωτάω για να ξερω.Τραπεζα Πειραιώς
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω η τραπεζα παίρνει κάποια προμήθεια;Γιατί το PayPal με χρέωσε 208 και στην τράπεζα λίγο παραπάνω.Δεν είναι για το πόσο απλα ρωτάω για να ξερω.Τραπεζα Πειραιώς

 

Αν είχες επιλέξει ευρώ στο gearbest δεν θα έπρεπε να χρεωθείς παραπάνω, αν είχες επιλέξει δολάρια στη μετατροπή είτε από την τράπεζα είτε από το PayPal θα χρεωθείς παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Και την εφαρμογη σε ευρω τα εχω αλλα και το site

 

Περίεργο, δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι τους τελευταίους μήνες στο gearbest αλλά πριν το καλοκαίρι μπορούσες να πληρώσεις σε ευρώ όπως και στο banggood

Edit: τώρα το ειδα, η παραγγελία έγινε 16 Αυγούστου και πλήρωσα κανονικά σε ευρώ, στο PayPal το ποσό είναι σε ευρώ?

Edited by leo06
Link to comment
Share on other sites

Τι tracking number να παρει κανεις ?

 

 

Αφου και στα δυο χρωματα λεει για αποστολη : [ships between Nov 14 - Nov 27 ]

 

 

Τωρα γιατι το γκρι δεν δειχνει να το εχει σε αποθεμα ενω το σαμπανι το εχει....μαλλον ψυχολογικο κολπο ειναι για να σπρωξουν περισσοτερα σαμπανι.

 

Ρωταω μηπως ειναι οντως διαθεσιμο το σαμπανι να παραγγειλω.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα στο GearBest εχει 213€ το γκρί, και 214€ το χρυσό. Μαλλον δεν βλεπω να τα στελνουν σε οποιον παραγγείλει :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έριξα το κινητό μου και ράγισε το τζάμι ης οθόνης. Είναι πλήρως λειτουργικό.

Που μπορώ να το πάω για επιδιόρθωση;

Ελλάδα ή εξωτερικό;

Αν δεν βγάλω άκρη, θα το στείλω σε γνωστό στην Κίνα.

Το είχα αγορασει από Amazon.de

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έριξα το κινητό μου και ράγισε το τζάμι ης οθόνης. Είναι πλήρως λειτουργικό.

Που μπορώ να το πάω για επιδιόρθωση;

Ελλάδα ή εξωτερικό;

Αν δεν βγάλω άκρη, θα το στείλω σε γνωστό στην Κίνα.

Το είχα αγορασει από Amazon.de

επικοινώνησε με αυτούς https://www.procordia.gr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Axon 7 (A2017)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...