Jump to content

ZTE Axon 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στο μενου χρηση δεδομενων εφαρμογης. τοπεριορισμος δεδομ.εφαρμ.παρασκ το αφηνουμε ανοιχτο οπως ειναι η το ξετικαρουμε. Edited by stavag
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως με την Β09 δεν μου μεταφερει φακελους μουσικης απο τον υπολογιστη. Δεν ειχα δοκιμασει με την 11, αλλα αυριο που θα εχω χρονο θα το φερω παλι στην 11 για να δω τι γινεται κι εκει.

Ξερει κανενας κατι γι' αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω περάσει ακόμα τη B09, έχω τη B11 και ο nova παίζει κανονικά. Δεν έχω βρει κατι να μη δουλεύει.Μήπως να μείνω στη B11; Τι κερδίζουμε με την 9;

Έχεις την Marshmallow B11 όπως παρέλαβες. Εγώ από εκεί πέρασα την Nougat B09, όχι την Marshmallow.

Αν κάνεις downgrade σε προηγούμενη έκδοση του Marshmallow πιθανόν να έχεις OTA update σε nougat.

Με nougat έχεις σίγουρα split screen και νομίζω launcher 3 που δεν έχει το marshmallow.

Από εκεί και πέρα με Nougat B09 έχεις security του Δεκεμβρίου και υποτίθεται διάφορες άλλες μικροβελτιώσεις, αλλά χλωμό για OTA αναβαθμίσεις.

Edited by PlatwNikos1
Link to comment
Share on other sites

Έχεις την Marshmallow B11 όπως παρέλαβες. Εγώ από εκεί πέρασα την Nougat B09, όχι την Marshmallow.

Αν περάσεις Marshmallow B09 πιθανός να έχεις OTA update σε nougat.

Με nougat έχεις σίγουρα split screen και νομίζω launcher 3 που δεν έχει το marshmallow.

Από εκεί και πέρα με Nougat B09 έχεις security του Δεκεμβρίου και υποτίθεται διάφορες άλλες μικροβελτιώσεις, αλλά χλωμό για OTA αναβαθμίσεις.

 

Ευχαριστώ! :up:

Αν δε βαρεθώ ίσως δοκιμάσω την 09 N. (έχω ήδη σετάρει το κιν. με την B11 και προς το παρόν δεν έχω παράπονο αφού δουλεύει κι ο nova μια χαρά).

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

έχω ένα amazfit (smartwatch) και ενα jabra stealth (bluetooth) τα δυο έχουν την δικιά τους εφαρμογή που πρέπει να τρέχει στο backround, το πρόβλημα που έχω είναι οτι παρόλο τις αφήνω ανοιχτές να τρέχουν μετά απο καποια ωρα το android τις κλείνει αυτόματα. ξερει κανεις απο που δηλώνω στα settings να παραμένουν ανοιχτές?

iPad Pro 12.9

ZTE Axon 7

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση που για καποιους ισως να μην ειναι και τοσο σημαντικη.

Προερχομαι απο Huawei P8 και πιο πριν samsung s4. Αυτα και τα δυο, αλλά και αλλα κινητα που βλεπω εχουν στις δίπλα επαφες την εικόνα του συνομιλητη. Τωρα αυτο που παρελαβα το ΑΧΟΝ 7 δεν εχει το εικονιδιο, ενω οταν κανω ή δεχομαι κληση βγαινει η εικόνα του συνομιλητη.

Ετσι ειναι το κινητο ή μονο σ' εμένα το παρουσιαζει αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά!! Παρέλαβα το κινητό πριν την πρωτοχρονιά. Τώρα τρέχω την έκδοση 7.1.1 Α2017G V1.2 B08. Υποστηρίζει face recognition η συσκευή ή όχι?? Επίσης μπορούμε να βάλουμε live wallpaper όπως το google pixel??? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.. Έχω την b09 περασμένη πάνω από b11. Τα μεγάλα, σχετικά, μηνύματα δεν τα προωθεί ενώ αν στείλω μικρά σε χαρακτήρες τα στέλνει κανονικά....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παρέλαβα και γω προχτές για τη γυναίκα. Εντάξει το κινητό κόβει ****υς για 200 ευρώ, δεν υπάρχει ούτε για πλάκα κάτι παρόμοιο σ'αυτή την τιμή. Χτυπιέμαι που δεν είχα λεφτά να πάρω ένα και για μένα.

Πέρασα σήμερα τη B09 πάνω απο την Β11, όλα φαίνεται να λειτουργούν καλά εκτός από τις προτάσεις του πληκτρολογίου google. Δε μπορώ να τις ενεργοποιήσω με τίποτα. Έχει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα;

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε από playstore το πληκτρολόγιο της google

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει διαφορά B09 με την B08??και κάτι ακόμα θεωρείται root?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις την Marshmallow B11 όπως παρέλαβες. Εγώ από εκεί πέρασα την Nougat B09, όχι την Marshmallow.

Αν κάνεις downgrade σε προηγούμενη έκδοση του Marshmallow πιθανόν να έχεις OTA update σε nougat.

Με nougat έχεις σίγουρα split screen και νομίζω launcher 3 που δεν έχει το marshmallow.

Από εκεί και πέρα με Nougat B09 έχεις security του Δεκεμβρίου και υποτίθεται διάφορες άλλες μικροβελτιώσεις, αλλά χλωμό για OTA αναβαθμίσεις.

 

 

Η βασικη διαφορα ποια ειναι μεταξυ των δυο ? Οτι η μια μπορει στο μελλον να παρει αναβαθμιση ενω η αλλη σιγουρα οχι ?

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε από playstore το πληκτρολόγιο της google

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει διαφορά B09 με την B08??και κάτι ακόμα θεωρείται root?

 

Ωραίος... Κατέβασα το gboard και έπαιξε.

Είχε τη B11 και το πήγα στη Β09 τη μαμίσια.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω . Έχω κόσμοτε κ μερικές φορές ακούγετε στις κλήσεις σαν παράσιτο. Το έχει παρατήρισει κανένας; μου το έκανε κ πιο παλιά ένα note 4 που είχα. Ενώ το honor 8 καθολου . Κ κάτι άλλο η εφαρμογή newsbeast σας ανοίγει;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω . Έχω κόσμοτε κ μερικές φορές ακούγετε στις κλήσεις σαν παράσιτο. Το έχει παρατήρισει κανένας; μου το έκανε κ πιο παλιά ένα note 4 που είχα. Ενώ το honor 8 καθολου . Κ κάτι άλλο η εφαρμογή newsbeast σας ανοίγει;

Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα (με Cosmote): κατά την διάρκεια της κλήσης ο συνομιλητής ακούει περιστασιακά παράσιτα σαν ήχους παρεμβολής

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν είναι το αυτό αλλά το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπιζα νομίζω παλιότερα μ ένα thl. Γινόταν μόνο όταν έκανα κλήση κι είχα ανοιχτά τα δεδομένα....

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το note 4 μετά από αναβαθμίσεις στο 7 έστρωσε λογικά είναι θέμα λογισμικού γιατί δεν το κάνει σε όλες τις κλήσεις η σταματάει μετά από λίγη ώρα, δεν είναι τραγικό απλά είναι ένα bug
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όσοι κατεβάσατε το nougat δουλεύει σωστά? Επικοινώνησα τε την zte Ελλάδας και μου είπαν ότι μπορούμε να το κατεβάσουμε αν είναι από την επίσημη zte απλά να είναι η σωστή για την χώρα!!!!και εδώ είναι το ερώτημα είναι????
Link to comment
Share on other sites

Με το θέμα της εγγύησης ρώτησε κανείς την ελλληνική αντιπροσωπεία τι ισχύει για τις συσκευές που αγοράσαμε από το GearBest;

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Axon 7 (A2017)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...