Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί βρε κάνεις έτσι? Υπάρχουν εκατοντάδες ρομ εκεί έξω.. Δοκίμασε και RR MM είμαι οκ και παίζουν όλα απλό όσο ξέρω. Επίσης η 23s ( 23S-CN, 23s remixed, tele_23,) αλλά και η v5c είναι πολύ σταθερές. Δεν θες κάτι παραπάνω.. ;)

 

Στις mm δε παίζει το ir blaster

Εκτος αν αλλαξε κατι

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Και απο Nοugat υπαρχει καμια που να αξιζει?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ παίζει στην N RR δεν παίζει στην ΜΜ? Περίεργο.. Δεν είμαι σίγουρος οπότε δεν παίρνω και όρκο. ;)

 

Τέλεια λειτουργεί στην ΜΜ οπότε κάποιο λάθος κάνει ο φίλος μας

THL T6

AMOI A928W

Meizu MX4 Pro

Leeco Le Max 2 x829 | Resurrection Remix 7.1.2 1606

iPhone 7 Plus | iOS 12

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις την 5c θα εμφανιστεί αν κάνεις ανανέωση. Αν δεν την έχεις και έχεις v6a, b όχι. Αν θες κατεβάζεις και βάζεις χειροκίνητα. Το ίδιο και ποιο γρήγορα θα γίνει από MEGA. ;)

 

Τωρα το ειδα! Ειχα τη 5c και τωρα γραφει v6a.

Παρουσιαστηκε και ενα ραδιο fm απο το πουθενα στην αρχικη οθονη

Και παιζει μια χαρα. (Και χωρις ακουστικα)! Επισης μου λεει να το κανω

εγκατασταση. Πρεπει να κανω κατι?

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το ειδα! Ειχα τη 5c και τωρα γραφει v6a.

Παρουσιαστηκε και ενα ραδιο fm απο το πουθενα στην αρχικη οθονη

Και παιζει μια χαρα. (Και χωρις ακουστικα)! Επισης μου λεει να το κανω

εγκατασταση. Πρεπει να κανω κατι?

Το FM Radio εμεις με την 5c πως μπορουμε να το εχουμε? ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Άρα μένεις με 23s και είσαι jet..;)

Απλά ξεχνάς την καθαρή 26s... Δεν χάνεις και κάτι.. Ποιο σταθερή είναι η 23s.

 

εγω με την 26s stable του aurel και δεν εχω κανενα θεμα με την πειραιως!

Link to comment
Share on other sites

εγω με την 26s stable του aurel και δεν εχω κανενα θεμα με την πειραιως!

Δεν είναι 26s είναι 22s mix με 23s γι αυτό. Τα έχουμε πει πολύ καιρό αυτά. Επίσης ελπίζω να έχεις βγάλει τον ιό που έχει και κλέβει τους κωδικούς όταν κάνεις στο PayPal donation και σε τράπεζα login.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το ειδα! Ειχα τη 5c και τωρα γραφει v6a.

Παρουσιαστηκε και ενα ραδιο fm απο το πουθενα στην αρχικη οθονη

Και παιζει μια χαρα. (Και χωρις ακουστικα)! Επισης μου λεει να το κανω

εγκατασταση. Πρεπει να κανω κατι?

 

Radio? FM? Στείλε screenshot... :wacko::ninja:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι 26s είναι 22s mix με 23s γι αυτό. Τα έχουμε πει πολύ καιρό αυτά. Επίσης ελπίζω να έχεις βγάλει τον ιό που έχει και κλέβει τους κωδικούς όταν κάνεις στο PayPal donation και σε τράπεζα login.

 

Sorry δεν διαβασα οσα ειπε ο φιλος !

 

Οπα οπα τι κωδικους κλεβει ? :cry::cry:

 

Για ενημερωσε με τι παιζει μπας και το διορθωσω!

Link to comment
Share on other sites

Sorry δεν διαβασα οσα ειπε ο φιλος !

 

Οπα οπα τι κωδικους κλεβει ? :cry::cry:

 

Για ενημερωσε με τι παιζει μπας και το διορθωσω!

 

Βάλε eset security και Καθάρισε το. Πέρνα μόλις τελειώσει ξανά ένα σκαν. Σβήσε τον μαμά browser. Αυτά και είσαι οκ.. ;)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7285399&highlight=Trojan+αουρελ+ρομ#post7285399

 

Και εδώ που το βρήκαν τα παιδιά.. https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=73356297&postcount=2738

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΚ Ε!? Χαχαχαχαχαχαχαχα!:lol:

 

Ααα ναι το Magisk Radio for LeMax2.. Τώρα το είδα...

Screenshot_2017-08-17-14-39-12_1.jpg

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ήθελε να ανοιγολεισεις τον κουμπί που λέει στις οδηγίες. Τέλος πάντων. Κάνε καθαρή. Όλα δουλεύουν σφαίρα. Την έχω 3 μέρες... Με όλες τις εφαρμογές μου. Αν έχετε χ829 Χ821 βάλτε το φιξ στο ποστ.

 

Chris τα έκανα όλα και καθαρή την έχω βάλει καμιά 10αρια φορές ......αρνηται πεισματικά έχω την χ820. Πρόβλημα τέτοιο κάποια άλλη φορά δεν είχα .Θεωρητικά έχω βάλει ότι Ρομ κυκλοφορεί.Μαλλον το μάτιασα αχαχα! Πάντως ευχαριστώ πολύ τρομερή δουλεία.

Link to comment
Share on other sites

Chris τα έκανα όλα και καθαρή την έχω βάλει καμιά 10αρια φορές ......αρνηται πεισματικά έχω την χ820. Πρόβλημα τέτοιο κάποια άλλη φορά δεν είχα .Θεωρητικά έχω βάλει ότι Ρομ κυκλοφορεί.Μαλλον το μάτιασα αχαχα! Πάντως ευχαριστώ πολύ τρομερή δουλεία.

Λοιπόν. Κάνε Wipe όλα και την internal. Κάνε slide να γίνει. Επανεκκίνηση σε recovery. Επιτρέπεις στο twrp να διαχειρίζεται τον εσωτερικό χώρο. Τικάρεις και το κουτάκι να μην ξαναβγεί. Πετάς μέσα τη ρομ από το Pc ή με USB κάνει φλας. Ξεκινάει πατάς μια πίσω όταν φτάσει στο leeco Account ξαναπάς κάνεις login αν δεν έχεις κάνει ποτέ πατάς skip. Μπαίνεις βάζεις λογαριασμό playstore. Αν σου βγάλει στην εγκατάσταση error 11 μην δώσεις σημασία. Αν βγάλει πάλι crash στο playstore βάλε το φιξ από το ποστ της ρομ. Τέλος;

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αρχίζω να αγχώνομαι, ζεσταίνεται ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΤΟ κινητό, στο κάτω μέρος του, στο charging port... ΒΟΗΘΕΙΑ :P

Currently Owned : Xiaomi Mi Note 2(Scorpio) 4/64 | MiUI 9 || LeEco Le 2 x520(s2) 4/32 | eUI 26s || Xiaomi Redmi note 3 pro(Kenzo) 2/32 | Xiaomi EU | Radon Kernel 5.4 | Stereo Mod | MIUI 9

Ex-owned : Xiaomi Mi5(Gemini) 3/64 | Xiaomi EU | Stereo Mod | MIUI 9 BETA || LeEco Le Max 2(x2) x820 6/64 || LeEco Le Max 2(x2) x829 4/64 || Oneplus One(Bacon) 3/64

Link to comment
Share on other sites

Εδώ στο ποστ της ρομ κάτω από την V7. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7216854#post7216854

 

Έκανα μία καθαρή εγκατάσταση (καθάρισμα χωρίς την internal και χωρίς το fix) και δεν χτύπησε τίποτε απολύτως.

Βέβαια, να πω ότι δεν έκανα την τυπική εγκατάσταση, αλλά την προσαρμοσμένη (χωρίς να θυμάμαι τι επέλεξα).

 

Το θέμα τις ειδοποιήσεις (έχω την κλειδαριά στο κάθε εικονίδιο) δεν έχω βρει εάν δουλεύει 100% σωστά...θα δείξει...

 

Μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση για τα SMS 160 χαρακτήρων; Τα στέλνει με μικρά...

 

Ευχαριστώ και πάλι για την υπέροχη δουλειά!!!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μία καθαρή εγκατάσταση (καθάρισμα χωρίς την internal και χωρίς το fix) και δεν χτύπησε τίποτε απολύτως.

Βέβαια, να πω ότι δεν έκανα την τυπική εγκατάσταση, αλλά την προσαρμοσμένη (χωρίς να θυμάμαι τι επέλεξα).

Μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση για τα SMS 160 χαρακτήρων; Τα στέλνει με μικρά...

!!!

Για SMS 160 όχι ακόμα δεν έχουμε κάνει κάτι με το μαμά apk. Παίξε με PlayStore apk. Textra κλπ..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αρχίζω να αγχώνομαι, ζεσταίνεται ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΤΟ κινητό, στο κάτω μέρος του, στο charging port... ΒΟΗΘΕΙΑ :P

 

Γιατί τι του κάνεις? Κάνε επανεκκίνηση.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το είδα και το παρακάτω. Ρυθμίσεις Επιδόσεων και μπαταρίας...

Δεν ανοίγει... Δεν ξέρω εάν το είχα και σε προηγούμενη έκδοση...6a2187c9022bf5a49db4722e5b32b669.jpg

 

Στάλθηκε από το Le X829 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το είδα και το παρακάτω. Ρυθμίσεις Επιδόσεων και μπαταρίας...

Δεν ανοίγει... Δεν ξέρω εάν το είχα και σε προηγούμενη έκδοση...[k

Αν είχες v5 το είχε και εκεί. Αν επέλεξες susettings χωρίς να επιλέξεις το AKT πως να ανοίξει?:p Πήγαινε στο ποστ της tele_23 και νομίζω ότι το έχω σαν σκέτο apk. Βρεστο και βάλτο σαν κανονικό apk..

Εδώ είναι... https://mega.nz/#!QcFX2CxC!v46mfSQwGSkZKevgpotiBPGXIs1mpmsAQ-bjCfOZcqA

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Εδώ παίζει στην N RR δεν παίζει στην ΜΜ? Περίεργο.. Δεν είμαι σίγουρος οπότε δεν παίρνω και όρκο. ;)

 

Τέλεια λειτουργεί στην ΜΜ οπότε κάποιο λάθος κάνει ο φίλος μας

Sorry guys, οντως Μπερδεύτηκα

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τι ραδιο ειναι αυτο ρε παιδια???για χρήση με ιντερνετ ειναι ?θα δουλεύει με superSu η μοναχα με magisk......
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τι του κάνεις? Κάνε επανεκκίνηση.

 

Φίλε ειλικρινά δεν του κάνω ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.. Πρόσεξα κάτι ενδιαφέρον επίσης, ζεσταίνεται, μόνο όταν είναι ανοιχτή η οθόνη,, twrp το δοκίμασα, ανοιχτή η οθόνη για 20 δεύτερα και ήταν η πύρηνη κόλαση στο κάτω μέρος του κινητού..(charging port), ενώ με κλειστή την οθόνη το παρακολουθούσα για 10 λεπτά και δεν ζεστάθηκε, ΚΑΘΟΛΟΥ.. επίσης flashαρα καινούργιο λογισμικό, firmware κ.τ.λ., απενεργοποίησα την γρήγορη φόρτιση κ.τ.λ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί τι του κάνεις? Κάνε επανεκκίνηση.

 

Εννοείται πως έχω κάνει επανεκκίνηση..

Currently Owned : Xiaomi Mi Note 2(Scorpio) 4/64 | MiUI 9 || LeEco Le 2 x520(s2) 4/32 | eUI 26s || Xiaomi Redmi note 3 pro(Kenzo) 2/32 | Xiaomi EU | Radon Kernel 5.4 | Stereo Mod | MIUI 9

Ex-owned : Xiaomi Mi5(Gemini) 3/64 | Xiaomi EU | Stereo Mod | MIUI 9 BETA || LeEco Le Max 2(x2) x820 6/64 || LeEco Le Max 2(x2) x829 4/64 || Oneplus One(Bacon) 3/64

Link to comment
Share on other sites

τι ραδιο ειναι αυτο ρε παιδια???για χρήση με ιντερνετ ειναι ?θα δουλεύει με superSu η μοναχα με magisk......

Για fm ραδιο που ανεφερα..

Σορυ.. γραψτε λαθος. Μολις τωρα εμαθα οτι ηθελε η γυναικα μου

να ακουσει ραδιο το πρωι και το κατεβασε απο google play. Και ναι, παιζει μονο με ιντερνετ.

Οσο για την v5c που ειχα τωρα γραφει

V6a. Πρεπει να κανω καποιο update?

Δεν εχω καταλαβει να αλαξε κατι

(ειμαι βεβαια και αρκετα ασχετος)

Και παλι σορυ αν σας μπερδεψα

 

 

Στάλθηκε από το Le X829 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Le max 2 x829/6x128/ - RROS-Q-8.7.3-20210920-x2-Official

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Κάνε Wipe όλα και την internal. Κάνε slide να γίνει. Επανεκκίνηση σε recovery. Επιτρέπεις στο twrp να διαχειρίζεται τον εσωτερικό χώρο. Τικάρεις και το κουτάκι να μην ξαναβγεί. Πετάς μέσα τη ρομ από το Pc ή με USB κάνει φλας. Ξεκινάει πατάς μια πίσω όταν φτάσει στο leeco Account ξαναπάς κάνεις login αν δεν έχεις κάνει ποτέ πατάς skip. Μπαίνεις βάζεις λογαριασμό playstore. Αν σου βγάλει στην εγκατάσταση error 11 μην δώσεις σημασία. Αν βγάλει πάλι crash στο playstore βάλε το φιξ από το ποστ της ρομ. Τέλος;

 

Ουφ όλα καλά εγώ δεν έκανα ρεμπουτ της ρεκονερυ και όμως το ήθελε ευχαριστώ πολύ chris και πάλι άρχοντας......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...